Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko108
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin

795

Zbiórka samotnego ojca na samochód który pomoże funkcjonować rodzinie. #nocnazmi

Zbiórka samotnego ojca na samochód który pomoże funkcjonować rodzinie. #nocnazmi

Mirek @Wloczykij2: wrzucił w nocy zbiórkę ( było 25k), przeczytałem opis i uważam że wykop mógłby pomóc ojcu, zwłaszcza że się nie przelewa i wszystko opisane ze szczegółami. Krótki opis w komentarzu.

PiersiowkaPelnaZiol
PiersiowkaPelnaZiol
z
wykop.pl
dodany: 29.04.2026, 10:45:39
  • #
    wykop
  • #
    zbiorka
  • #
    samochody
  • #
    wykopefekt
  • #
    polska
  • #
    pomagajzwykopem
  • 75
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treści powiązane (1)

link bezpośrednio do zrzutki
PiersiowkaPelnaZiol
z zrzutka.pl
  • 15

Komentarze (75)

najlepsze

huoposki
huoposki
29.04.2026, 19:56:21 via Wykop
  • 123
Celem zbiórki jest 40 000 zł.

Do zakupu samochodu dokładam także własne oszczędności i planuję sprzedać obecne auto, aby w jak największym stopniu pokryć koszt zakupu z własnych środków.

Obecnie nie pracuje zawodowo. Utrzymujemy się głównie ze świadczeń związanych z opieką nad dziećmi.

chłop jest bezrobotny, żyje z zasiłków i chce kupić auto za 40k+? wiem że nie jest to szczyt luksusu ale brzmi jak bardzo nieodpowiedzialna decyzja. ludzie jeżdżą corsami, polówkami
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

fledge
fledge
29.04.2026, 20:06:45 via Wykop
  • 54
@huoposki: Ewidentna niegospodarność. Będąc w dobrej sytuacji finansowej jeździłem 3 lata truchłem kupionym za 900zł.
  • Odpowiedz
Izanagi013
Izanagi013
30.04.2026, 00:16:38 via Wykop
  • 20
Bezpiecznego samochodu za 3 koła


@staszaiwa: a on planuje nim się ścigać lub jeździć w trasy po całym świecie? Jak inni mogą jeździć takimi, to on też.
  • Odpowiedz
pioter_ciemiezca
pioter_ciemiezca
pioter_ciemiezca
30.04.2026, 05:14:46 via Android
  • 70
Chłop zbiera na samochód za 40 tysięcy lub wyżej, bo mówi ze dopłaci z oszczędności, a przyznaje się ze żyje z zasiłków dla dzieci. Ewidentne problemy z niegospodarnością.

Przecież jak ci chłopie coś pierdzielnie w tym samochodzie, to klękniesz i się popłaczesz.
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Johnnysins
Johnnysins
Johnnysins
30.04.2026, 11:25:29 via Wykop
  • 13
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
Gabaryt
Gabaryt
30.04.2026, 15:59:03 via Wykop
  • -3
@Johnnysins: i co zbióreczki żebranie sposobem na życie?
  • Odpowiedz
PiersiowkaPelnaZiol
PiersiowkaPelnaZiol
Autor
29.04.2026, 10:47:10 via Wykop
  • 21
Jestem samotnym ojcem dwóch wspaniałych chłopców – Jakuba (15 lat) i Oskara (10 lat). Obaj są w spektrum autyzmu i posiadają orzeczenia o niepełnosprawności. Każdego dnia staram się zapewnić im stabilność, terapię i możliwość rozwijania pasji, mimo że wiele rzeczy w naszym życiu wymaga dużo więcej wysiłku niż w typowej rodzinie.


Dziś proszę o pomoc w zakupie sprawnego samochodu, który pozwoli nam bezpiecznie dojeżdżać na wizyty lekarskie, terapię oraz wyjazdy rehabilitacyjne.

Samotne wychowywanie dwójki
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

PiersiowkaPelnaZiol
PiersiowkaPelnaZiol
Autor
29.04.2026, 10:54:38 via Wykop
  • 11
@PiersiowkaPelnaZiol: Aktualnie z opisu wynika że pan nie pracuje i utrzymują się ze świadczeń związanych z opieką nad dziećmi.

Każdy wie że to nie są kokosy, do tego pan nie chce spocząć na zbiórce tylko zrobić kurs c/e więc chce pracować.

Sam wpłaciłem tylko 50zł, ale uważam że warto
  • Odpowiedz
MajoZZ
MajoZZ
29.04.2026, 19:21:58 via Wykop
  • 15
@PiersiowkaPelnaZiol: Po ostatniej szlachetnej to mi się już nawet nie chce analizować czy to prawda, czy warto... Przypomnę, że koleś brał paczki ze szlachetnej, a w tlr miał za ileś tam tys komiksy... Ehh
  • Odpowiedz
Gleacher
Gleacher
30.04.2026, 13:10:29 via Wykop
  • 13
Dla mnie sprawa jest prosta - jak nie stać cię na zakup auta, to na 1000000% nie stać cię na jego utrzymanie. Kupno auta to tylko początek wydatków i to nieważne czy nowe czy stare.
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

DonGrubas
DonGrubas
DonGrubas
30.04.2026, 17:59:11 via Wykop
  • 0
@Gleacher: Ale po co utrzymanie? Pojeździ kilka lat i założy się zbiórkę na nowy bo ten się "zużył" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
januszjanusz666
januszjanusz666
29.04.2026, 19:24:32 via Wykop
  • 12
potrzebuję na 11 litrów benzyny 95
dajcie bo tak.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

DonGrubas
DonGrubas
DonGrubas
30.04.2026, 16:02:39 via Wykop
  • 8
Moim rodzicom spaliło się auto, oboje pracują, za minimalną krajową, ale ciężko pracują od lat - nie chcieli przyjąć mojej pomocy ale po namówieniu udało się im pomóc i złożyliśmy się razem na samochód za ~8 tysięcy, duży, w pełni sprawny duży opel astra - idealny do jeżdżenia do pracy i miasta obok. Bez zbiórek, z pieniędzy z pracy.

A tu Panu się zachciało auto za 40k+ ale bez pracy - tylko
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Szymonem111
Szymonem111
Szymonem111
30.04.2026, 18:01:54 via Wykop
  • 1
@DonGrubas: ogólnie racja, z drugiej strony to nie nasze pieniądze więc kogo to obchodzi. Jak ktoś chce komuś sponsorować auto za 40k to czemu mu tego nie umożliwić.
  • Odpowiedz
has-kr
has-kr
has-kr
30.04.2026, 07:36:56 via Wykop
  • 7
To teraz zbiórka na dom.
Ale bedzie wysyp zbiórek.
A gdzie matka dzieci bo nie doczytałem.
- nie żyje - powinna być renta
- rozwód, odejście - alimenty
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

4mmc-enjoyer
4mmc-enjoyer
30.04.2026, 09:35:10 via Wykop
  • 2
@has-kr: pewnie wyjdzie ze nie pracowała to jaka renta
  • Odpowiedz
cornel9192
cornel9192
30.04.2026, 06:03:09 via Wykop
  • 7
ja też potrzebuję na auto, da kto?
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Niesondzem
Niesondzem
29.04.2026, 19:03:15 via Wykop
  • 6
NIE, do roboty jak inni. I trzeba bylo mądfrzej wybierac komu sie oświadczałeś.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Astreuz
Astreuz
30.04.2026, 11:05:54 via Wykop
  • 4
Kurde, zróbcie też na mnie zrzutkę. Też bym przytulił samochód za 50-60 tys xD
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Czesterek
Czesterek
30.04.2026, 18:17:01 via Wykop
  • 0
@Astreuz: Zorganizuj i złazu i zobaczymy, ja ci wpłacę 1zł
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Strona 1 z 4
  • >

Hity

tygodnia

[MZ] Limity przyjęć na studia lekarskie nie będą zwiększane. "Nie ma potrzeby"
[MZ] Limity przyjęć na studia lekarskie nie będą zwiększane. "Nie ma potrzeby"
4445
Wakacje zamieniły się w walkę o życie. Polak utknął w szpitalu na Filipinach.
Wakacje zamieniły się w walkę o życie. Polak utknął w szpitalu na Filipinach.
3243
Państwo z dykty: Przez błąd urzędnika każą nam dopłacić 700 MILIONÓW do przetargu
Państwo z dykty: Przez błąd urzędnika każą nam dopłacić 700 MILIONÓW do przetargu
2387
W Polsce jak w Indiach. Rzeka umiera, a zakład gdzieś ma ekologię.
W Polsce jak w Indiach. Rzeka umiera, a zakład gdzieś ma ekologię.
2052
Dogadali się, by nie podnosić ludziom pensji. Naloty UOKiK i policji na Śląsku
Dogadali się, by nie podnosić ludziom pensji. Naloty UOKiK i policji na Śląsku
1908
Pokaż więcej

Powiązane tagi

  • #heheszki
  • #moderacja
  • #moderacjacontent
  • #afera
  • #pytanie
  • #ciekawostki
  • #polska
  • #stopcham
  • #kiciochpyta
  • #nowywykop
  • #mirko
  • #zalesie
  • #przemyslenia
  • #statystyki
  • #oswiadczenie

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking