Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko103
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin

400

Sąd II instancji: Prawomocny wyrok dla Rafała Zaorskiego za insider trading

Sąd II instancji: Prawomocny wyrok dla Rafała Zaorskiego za insider trading

Sądy dwóch instancji nie miały wątpliwości: Rafał Zaorski w 2018 r. wykorzystał informację poufną dotyczącą Merlin Group z rynku NewConnect. I za popełnienie tego przestępstwa musi zapłacić 250 tys. zł grzywny. Znany spekulant zapowiada kasację do Sądu Najwyższego.

51431e5c08c95238
51431e5c08c95238
51431e5c08c95238
z
pb.pl
dodany: 29.04.2026, 15:06:57
  • #
    zaorski
  • #
    polska
  • #
    gielda
  • #
    wydarzenia
  • #
    informacje
  • #
    prawo
  • 53
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treści powiązane (2)

Wielki pan inwestor - rozmowa z Suszkiem
Michal85pl
z rp.pl
  • 6
Puls Biznesu
Poludnik20
z pb.pl
  • -1

Komentarze (53)

najlepsze

Wellmen
Wellmen
Wellmen
29.04.2026, 16:00:47 via Wykop
  • 102
uuuuuuuuuuuu to trump poleci na MLD szekli jak nic, szkoda chłopa (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■). Nie mam nic do Zaorskiego, nie siedzę na giełdzie itd, ale zaprawdę powiadam wam - mali zostaną zniszczeni, a wielkich nie tknie nawet piła szablasta parkside enterprise ultra fast mega xd
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

jagoslau
jagoslau
jagoslau
29.04.2026, 18:32:22 via Wykop
  • 19
@Wellmen:

uuuuuuuuuuuu to trump poleci na MLD szekli jak nic, szkoda chłopa (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡
  • Odpowiedz
fervi
fervi
29.04.2026, 19:31:30 via Wykop
  • 19
@Wellmen: W USA Inside Trading to norma o ile jesteś politykiem. Wszyscy wiedzą, że to robią, ale nikt nie idzie siedzieć
  • Odpowiedz
BNM2136
BNM2136
29.04.2026, 20:12:28 via Wykop
  • 55
Zawsze mnie w------ł ten czliwiek sam ten jego pysk i zachwyty NPC nad wielkim spekukantem. A w końcu wyszło że to zwykła złodziejska k---a i oszust.
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Kraina_Wiecznej_Saszety
Kraina_Wiecznej_Saszety
30.04.2026, 00:14:44 via Wykop
  • -2
@BNM2136: i co cieszysz się teraz? Że wielki ZAOR się wywalił i pysk sobie r------ł?


@zalogowany_user: szkoda że jeszcze ciebie nie wyruchał
  • Odpowiedz
BNM2136
BNM2136
30.04.2026, 04:11:54 via Wykop
  • 7
@zalogowany_user: cieszyć nie ale czuję satysfakcję że wyszło na moje
  • Odpowiedz
lolomi
lolomi
29.04.2026, 19:32:13 via iOS
  • 51
Jak to Zaor było, Trajder zarabia na rynku, a nie gra za cudze pieniądze? XD. Żal mi tylko chłopaków, którzy tworzyli TJS. Na szczęście w porę się ewakuowali i odwrócili się jak zobaczyli co jest 5 u Rafałka. Jeszcze to krono adoratorów i klakierów. Zlego słowa nie było można powiedzieć o Rafale, a na imprezie… Ech daj Pan spokój. Chore znajomości i czasy.
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

ty_O
ty_O
ty_O
29.04.2026, 20:49:39 via Android
  • 4
@lolomi: mógłby chociaż już ten swój opis na X zmienić skoro ma płatne subskrypcje i reklamy
  • Odpowiedz
Silvia_Torque
Silvia_Torque
Silvia_Torque
29.04.2026, 21:51:31 via Wykop
  • 0
@ty_O: To byłby niezły plot twist, jakby zaczął sprzedawać szkolenia i konsultacje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Bulgo
Bulgo
29.04.2026, 19:31:03 via Wykop
  • 22
i tka się zarabia hajs w polszy, a nie na etacie u janusza.
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

ChillExecutiveOfficer
ChillExecutiveOfficer
ChillExecutiveOfficer
29.04.2026, 20:52:35 via Android
  • -4
@Bulgo: tylko że on stracił
  • Odpowiedz
StaryPierdziel
StaryPierdziel
29.04.2026, 20:09:59 via Wykop
  • 11
I za popełnienie tego przestępstwa musi zapłacić 250 tys. zł grzywny.

A ile na tym zarobił?
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

ty_O
ty_O
ty_O
29.04.2026, 20:50:16 via Android
  • 2
@StaryPierdziel: nic na tym nie zarobił. A nawet stracił. Co nie zmienia faktu inside info
  • Odpowiedz
pwael-adam
pwael-adam
30.04.2026, 07:37:32 via iOS
  • 1
@kwanty: na bank nie XD
  • Odpowiedz
Kaviar
Kaviar
Kaviar
30.04.2026, 00:03:42 via Wykop
  • 8
cała idea TJS - czyli zbieranina hazardzistów i doktoryzowanie się z kresek, co może pójść nie tak...grupa dla upośledzonych umysłóowo ludzi lub z innymi deficytami,.
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

kwanty
kwanty
30.04.2026, 06:41:27 via Wykop
  • 1
cała idea TJS - czyli zbieranina hazardzistów i doktoryzowanie się z kresek, co może pójść nie tak...grupa dla upośledzonych umysłóowo ludzi lub z innymi deficytami,.


@Kaviar: Oj, tam oj tam... to się nazywa "analiza techniczna" ;-) Głupie algorytmy mają fajne nazwy żeby się nie kompromitować... dla przykładu wybieranie na "chybił-trafił"... czyli losowo to jest tzw. metoda "Monte Carlo" xD.
  • Odpowiedz
pilprzem
pilprzem
pilprzem
29.04.2026, 19:51:07 via Wykop
  • 5
Pieknie kase wyciagnal od naiwnych, ktorzy kupili jego "token"
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

P.....0
P.....0
konto usunięte 30.04.2026, 05:49:42 via Wykop
  • 2
Kakao i po kakale
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

jedzbudynie
jedzbudynie
29.04.2026, 18:45:28 via Wykop
  • 2
ciekawe czy ktoś szortował na taki obrót spraw
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

jan-za
jan-za
29.04.2026, 21:18:37 via Wykop
  • 1
Od grzywny w postępowaniu karnym kasacja nie przysługuje.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • Strona 1 z 3
  • >

Hity

tygodnia

[MZ] Limity przyjęć na studia lekarskie nie będą zwiększane. "Nie ma potrzeby"
[MZ] Limity przyjęć na studia lekarskie nie będą zwiększane. "Nie ma potrzeby"
4412
Wakacje zamieniły się w walkę o życie. Polak utknął w szpitalu na Filipinach.
Wakacje zamieniły się w walkę o życie. Polak utknął w szpitalu na Filipinach.
3233
Polacy nie chcą dopłacać do artystów. Miażdżące wyniki sondażu
Polacy nie chcą dopłacać do artystów. Miażdżące wyniki sondażu
3129
Państwo z dykty: Przez błąd urzędnika każą nam dopłacić 700 MILIONÓW do przetargu
Państwo z dykty: Przez błąd urzędnika każą nam dopłacić 700 MILIONÓW do przetargu
2379
W Polsce jak w Indiach. Rzeka umiera, a zakład gdzieś ma ekologię.
W Polsce jak w Indiach. Rzeka umiera, a zakład gdzieś ma ekologię.
2044
Pokaż więcej

Powiązane tagi

  • #gielda
  • #kryptowaluty
  • #bitcoin
  • #nieruchomosci
  • #inwestowanie
  • #kanalzero
  • #hazard
  • #mieszkaniedeweloperskie
  • #zlota44
  • #heheszki
  • #inwestycje
  • #stanowski
  • #rafalzaorski
  • #bigshortbets
  • #btc

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking