Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko132
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin

290

Paliwa lotniczego wystarczy, ale tylko na maj. Szef Ryanaira kontrowersyjnie

Paliwa lotniczego wystarczy, ale tylko na maj. Szef Ryanaira kontrowersyjnie

Branża lotnicza jest jedną z wielu, która odczuwa turbulencje wywołane wojną na Bliskim Wschodzie. Możliwe braki w dostępności do paliwa lotniczego to tylko jeden z problemów, z którym linie lotnicze muszą się mierzyć. Szef Ryanaira idzie o krok dalej. Wskazuje, którzy przewoźnicy mogą tej presji ni

FXMAG
FXMAG
z
fxmag.pl
dodany: 29.04.2026, 08:45:52
  • #
    turystyka
  • #
    podroze
  • #
    polska
  • #
    lotnictwo
  • #
    technologia
  • #
    gospodarka
  • To Znalezisko było promowane w ramach usługi Wykop Poleca przed osiągnięciem wymaganego progu wejścia na Stronę Główną. Obecnie to Znalezisko nie jest już objęte promocją.

    Info
  • 109
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Komentarze (109)

najlepsze

PolakRodakAfrykaner
PolakRodakAfrykaner
29.04.2026, 13:14:15 via Wykop
  • 173

Komentarz usunięty przez moderatora

debiec
debiec
29.04.2026, 14:09:59 via Wykop
  • 72
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
debiec
debiec
29.04.2026, 14:55:28 via Wykop
  • 5
@H_Moody: to nie masz oczu i uszu, że ja ci muszę mówić kto jest dla ciebie autorytetem?
  • Odpowiedz
Arnie123
Arnie123
Arnie123
29.04.2026, 15:55:13 via Wykop
  • 145
No chyba że pasażerowie zapłacą za bilet 2x tyle co normalnie to paliwa nie zabraknie.
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

dbcoop
dbcoop
dbcoop
29.04.2026, 15:58:42 via Wykop
  • 72
@Arnie123: No nie może być tak że firma NIE zarobi więcej niż rok temu tylko podobnie albo mniej. To by była katastrofa!
  • Odpowiedz
ukruszony__kubek
ukruszony__kubek
29.04.2026, 17:26:17 via Wykop
  • 9
@Arnie123: wow odkryles jak dziala prawo popytu. Bedzie tych pasazerow mniej wiec wystarczy
  • Odpowiedz
teh_m
teh_m
29.04.2026, 08:57:56 via Wykop
  • 84
Jak ostatnio gdzieś czytałem nius o paliwie, to miało wystarczyć na 10 dni.
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Dwudziestydrugi
Dwudziestydrugi
29.04.2026, 13:04:17 via Wykop
  • 29
@teh_m: biorę od państwa po tysiąc litrów i rozpoczynamy licytację! ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
60groszyzawpis
60groszyzawpis
29.04.2026, 13:14:46 via Wykop
  • 15
Jak ostatnio gdzieś czytałem nius o paliwie, to miało wystarczyć na 10 dni.

@teh_m: pewnie liczyli ci sami co amunicję u ruskich
  • Odpowiedz
arekrob
arekrob
arekrob
29.04.2026, 15:48:19 via Wykop
  • 44
Paliwa lotniczego wystarczy, ale tylko na maj


Zawołajcie w czerwcu czy ta prognoza się sprawdziła. Bardzo wątpię.
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Krupier
Krupier
29.04.2026, 15:59:10 via Wykop
  • 23
xD

@Przypomnienie 10 czerwca 2026
  • Odpowiedz
Przypomnienie
Przypomnienie
29.04.2026, 15:59:13 via Wykop
  • 32
@Krupier: Za 1 miesiąc (10/06/2026, 09:00:00 CEST) napiszę do Ciebie, żeby Ci przypomnieć o tym komentarzu

Aby ograniczyć spam, można wyśłać PW zamiast dodać komentarz, np.:


Więcej info | Feedback
  • Odpowiedz
soundboy
soundboy
29.04.2026, 13:28:13 via Android
  • 29
Donald Trump, Donald Trump
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Yinv
Yinv
29.04.2026, 16:10:49 via Wykop
  • 4
@soundboy: Dziękujemy Stanom na mieszanie się w konflikty po drugiej stronie świata, dzięki którym możemy przeżywać nowe kryzysy. Super Sojusznik
Yinv - @soundboy: Dziękujemy Stanom na mieszanie się w konflikty po drugiej stronie ś...
  • Odpowiedz
Jonasz-Kiszke-Mikke
Jonasz-Kiszke-Mikke
29.04.2026, 16:15:15 via Wykop
  • 21
Podniosą cenę biletu tak, że będzie im się opłacać. Będzie mniej osób podróżować, czyli to co chce osiągnąć UE. Wszystko zgodnie z planem
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

yannikto
yannikto
29.04.2026, 16:25:56 via Wykop
  • 10
@Jonasz-Kiszke-Mikke: cóż za niesamowite wręcz zbiegi okoliczności( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Jonasz-Kiszke-Mikke
Jonasz-Kiszke-Mikke
29.04.2026, 18:14:39 via Wykop
  • 6
@Pawel993: zydzi*
  • Odpowiedz
FireDash
FireDash
29.04.2026, 14:09:03 via Wykop
  • 12
Standardowe napędzanie paniki, żeby nikt nie kwestionował podwyżek cen.
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

jasparr
jasparr
jasparr
30.04.2026, 02:47:05 via Wykop
  • 0
zawsze to spisek


@jegertilbake: Standardowo to nie to samo, co zawsze. Natomiast rzeczywiście standardem jest wykorzystywanie różnego rodzaju wydarzeń jako argumentu za podniesieniem cen.
  • Odpowiedz
Retro123
Retro123
Retro123
30.04.2026, 03:07:36 via Wykop
  • 2
@jegertilbake: Umiesz tylko obrażać?
Zastanów się chociaż chwilę i poszukaj informacji o tym jak miało wyglądać społeczeństwo za x lat. Serio możesz to znaleźć.
Pisanie że energia mocno zdrożeje, gdy słowo ETS nie pojawi się jeszcze przez wiele lat.
Ograniczone przemieszczanie się - masz to teraz w Korei, Francja zaczyna coś wspominać, bo brak paliwa
Ograniczone podróżowanie samolotami dla dobra planety - teraz można zrobić jako realna konsekwencją działań wojennych i braku
  • Odpowiedz
Karol-Habryka
Karol-Habryka
29.04.2026, 17:27:56 via Wykop
  • 8
prezes ryanair mówi kupuj bilety póki dostępne, jednocześnie bilety które kupiłem w ryanair w styczniu na sierpień anulowali mi w kwietniu bo paliwo podrożało...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

ramuram
ramuram
ramuram
03.05.2026, 18:22:54 via Wykop
  • 0
@Karol-Habryka: Dokładnie o tym pomyślałem czytając artykuł. Jak im się nie będzie spinać to odwołają bo dopłacać do interesu nie będą a co sobie poobracają gotówką to ich.
  • Odpowiedz
jacek-derek
jacek-derek
29.04.2026, 15:49:49 via Wykop
  • 8
to kiedy te ekologiczne samoloty na prąd?
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

paw1470
paw1470
paw1470
30.04.2026, 11:54:43 via Android
  • 0
@fervi: ale w jakiej sytuacji musisz hamować samolotem? Raczej nie trzeba zwalniać na zakrętach bo ich nie ma. Przy ładowaniu odzysk nie ma dużego znaczenia bo zaraz można naładować do pełna. Raczej leci się z równą prędkością i nie ma sytuacji że z górki albo dojazd do świateł i hamowanie silnikiem.
Nie mam pomysłu na żadną sytuację hamowania silnikiem
  • Odpowiedz
fervi
fervi
30.04.2026, 12:55:37 via Wykop
  • 0
@paw1470: No to służy to odzyskiwania energii przy lądowaniu. Myślę jako alternatywa dla spoilerów częściowo (bo stawia to dodatkowy opór)
  • Odpowiedz
mocten
mocten
29.04.2026, 17:11:25 via Wykop
  • 5
Wreszcie plebs przestanie zajmować miejsca w moim samolocie.
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

typ53B
typ53B
29.04.2026, 20:26:13 via Android
  • 0
@mocten: przecież rejsowymi lata tylko plebs ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Strona 1 z 4
  • >

Hity

tygodnia

[MZ] Limity przyjęć na studia lekarskie nie będą zwiększane. "Nie ma potrzeby"
[MZ] Limity przyjęć na studia lekarskie nie będą zwiększane. "Nie ma potrzeby"
4478
Wakacje zamieniły się w walkę o życie. Polak utknął w szpitalu na Filipinach.
Wakacje zamieniły się w walkę o życie. Polak utknął w szpitalu na Filipinach.
3258
Słupski hematolog zarobił 1 334 692 zł w rok
Słupski hematolog zarobił 1 334 692 zł w rok
2237
W Polsce jak w Indiach. Rzeka umiera, a zakład gdzieś ma ekologię.
W Polsce jak w Indiach. Rzeka umiera, a zakład gdzieś ma ekologię.
2059
Dogadali się, by nie podnosić ludziom pensji. Naloty UOKiK i policji na Śląsku
Dogadali się, by nie podnosić ludziom pensji. Naloty UOKiK i policji na Śląsku
1908
Pokaż więcej

Powiązane tagi

  • #podroze
  • #ciekawostki
  • #wakacje
  • #podrozujzwykopem
  • #polska
  • #gory
  • #swiat
  • #pytanie
  • #trekking
  • #turystykagorska
  • #europa
  • #wycieczka
  • #zakopane
  • #morze
  • #rower

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking