Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko169
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Adorator

Adorator

Dołączył 3 lata temu
  • Obserwuj
  • Akcje 5357
  • Znaleziska 1187
  • Mikroblog 4170
  • Obserwujący 16
  • Obserwowane 10
Adorator
Adorator 4 godz. i 32 min temu
  • 2
Piękny baicik wjechał na anonima dziś. Czuję dobrze człowiek. Nawet różowe plują na opa ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

https://wykop.pl/wpis/86604321/jak-poradzic-sobie-z-zdrada-i-kryzysem-w-malzenstw


#przegryw #heheszki
@mirko_anonim 0
✨️ Jak poradzić sobie z zdradą i kryzysem w małżeństwie? Ⓘ
Witam, chciałbym opowiedzieć co mnie spotkało i zapytać was o rady.

Po 15 latach związku (7 lat po ślube) dodam, że mam 31 lat i bylismy swoimi "pierwszymi' sprawdziły się moje przypuszczenia. Żona przyznała się do zdrady i że
więcej
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Adorator
Adorator
Autor
4 godz. i 30 min temu via Wykop
  • 1
@isoverr: normiki tak, poczytaj komentarze tam Xdd na 12 komentarzy tylko jeden wyczuł baita xd
  • Odpowiedz
Adorator
Adorator 7 godz. i 57 min temu
  • 14
Co ten algorytm to ja nawet nie...

#przegryw
Adorator - Co ten algorytm to ja nawet nie...

#przegryw

źródło: 1000005592

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mechamaru
Mechamaru
7 godz. i 55 min temu via Wykop
  • 5
@Adorator: Memento mori
Mechamaru - @Adorator: Memento mori

źródło: 1000246339

Pobierz
  • Odpowiedz
Koziouu
Koziouu
21 godz. i 52 min temu
  • 92
Amazon, ranna zmiana, prime week, z-------l codziennie po 10 godzin, obite zebra i odciski na stopach z dosłownie odcisk na odcisku. Zapowiada się świetna zabawa. Nie zapomnijcie mirki zamawiać po 10 bieżni i kosiarek. #przegryw #kolchoz
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Adorator
Adorator 21 godz. i 51 min temu via Wykop
  • 3
@Koziouu: też idę na magazyn pracować dzisiaj i też będę kompletował zamówienia. Na szczęście nie w gównianym Amazonie, wołami tam mnie nie zaciągną po tym, co mam teraz.
  • Odpowiedz
Adorator
Adorator 21 godz. i 48 min temu via Wykop
  • 2
@Koziouu: pomodlę się, póki co idę się jeszcze przespać, bo dopiero na 9:30 ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale za to do 18
  • Odpowiedz
Rmaala
Rmaala
22 godz. i 10 min temu
  • 2
Czas spać
#przegryw #mecz
Rmaala - Czas spać
#przegryw #mecz

źródło: 71c1ab086b990be0d77e02cb37daf191cb70d01609fc4e7701cf78aee25f927e

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Adorator
Adorator 22 godz. i 8 min temu via Wykop
  • 1
@Rmaala: ja też idę, za 2,5 godz. trzeba wstać ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
Adorator
Adorator 22 godz. i 18 min temu
  • 5
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

sn33zz___
sn33zz___
22 godz. i 1 min temu via Wykop
  • 2
@Adorator: naturo miał gorzej
  • Odpowiedz
darino
darino
17 godz. i 38 min temu via Wykop
  • 1
@Adorator: "Ale bym skopał teraz takiego volksdeutscha"
Tu masz ledikimacje(⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
darino - @Adorator: "Ale bym skopał teraz takiego volksdeutscha"
Tu masz ledikimacje(...

źródło: IMG_20260621_130612

Pobierz
  • Odpowiedz
Adorator
Adorator 23 godz. i 11 min temu
  • 2
#fagataonlyfans #przegryw
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rmaala
Rmaala
23 godz. i 22 min temu
  • 47
Na przyszłą niedziele IMGW prognozuje 40-41 stopni xD
#przegryw
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Adorator
Adorator 23 godz. i 15 min temu via Wykop
  • 16
@Rmaala: Naruto miał gorzej
  • Odpowiedz
-SCHlZOFRENlCYZM-
-SCHlZOFRENlCYZM-
wczoraj, 00:51:57
  • 3
Polacy na emigracji BRZYDZE SIE PATOLOGIĄ CHOCIAZ NIGDY NIE BYLEM NA EMIGRACJI

i tak raczej słusznie
A do takiej holandii czy uk nickdy bym nie pojechal
#przegryw
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Adorator
Adorator 23 godz. i 25 min temu via Wykop
  • 5
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
KolakPatolik2137
KolakPatolik2137
wczoraj, 01:04:26
  • 7
Tak naprawdę najważniejsze w życiu to jest znaleźć sobie kogoś do znęcania. Bez tego nie da się stac normalnym, zdrowym dorosłym. Na świecie są tylko łowcy i ofiary, albo jesteś łowcą albo ofiarą nie ma nic pomiędzy
#przegryw
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Adorator
Adorator 23 godz. i 30 min temu via Wykop
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
Gragi
Gragi
Gragi
przedwczoraj, 22:04:59
  • 3
#przegryw jestem głupcem i gołodupcem
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Adorator
Adorator przedwczoraj, 22:14:58 via Wykop
  • 0
@Gragi: total czy nv?
  • Odpowiedz
Adorator
Adorator przedwczoraj, 22:21:57 via Wykop
  • 2
@Gragi: ok, myślałem, że tak napisałeś, bo wydałeś na internetowych kasynach i dlatego golodupiec ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
dawid-hopek
dawid-hopek
przedwczoraj, 21:20:06
  • 6
#przegryw #kiciochpyta

Śpicie z uchylonym oknem czy z zamkniętym?
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Adorator
Adorator przedwczoraj, 21:23:37 via Wykop
  • 1
@dawid-hopek: w nocy otwarte na oścież, nad ranem zamykam i cały dzień nie otwieram. Do tego zasłaniam wszystkie, w środku może i jest półmrok, ale nie szkodzi. Nie nagrzewa się tak.
  • Odpowiedz
kamileon25-2
kamileon25-2
przedwczoraj, 21:16:34
  • 8
Ludzie najbardziej będę cię nienawidzieć kiedy będziesz spokojny i mało rozmowny

#przegryw
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Adorator
Adorator przedwczoraj, 21:17:31 via Wykop
  • 4
@kamileon25-2: Mam odwrotne doświadczenia. Było jeszcze lepiej, jak np. kiedyś dwóch moich kolegów pokloconych ze sobą, to ze mną każdy z osobna normalnie rozmawiał.
  • Odpowiedz
hbfjhsdgjh
hbfjhsdgjh
przedwczoraj, 20:21:21
  • 7
#przegryw zaraz lipiec sierpien wrzesien i po lecie ehh
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Adorator
Adorator przedwczoraj, 20:27:33 via Wykop
  • 1
@hbfjhsdgjh: aby do Wszystkich Świętych, potem już z górki i zaraz Święta i Sylwester.
  • Odpowiedz
sn33zz___
sn33zz___
przedwczoraj, 20:22:54
  • 3
Darek już śmiało się posuwa i pluje na tagu chłopom w twarz
Ciekawe którym pojazdem na randki z Datezone się wybiera
2026 rok a ludzie się jeszcze łapią na jego trolling

#przegryw
sn33zz___ - Darek już śmiało się posuwa i pluje na tagu chłopom w twarz
Ciekawe który...

źródło: 1000006592

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Adorator
Adorator przedwczoraj, 20:26:10 via Wykop
  • 1
@sn33zz___: ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Adorator - @sn33zz___: ( ͡° ͜ʖ ͡°)

źródło: 1000005578

Pobierz
  • Odpowiedz
lNKOGNITO
lNKOGNITO
przedwczoraj, 20:09:49
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Adorator
Adorator przedwczoraj, 20:10:42 via Wykop
  • 1
@lNKOGNITO: z-----a strefa czasowa, ja na zachodzie Niemiec i jeszcze fajnie, jasno.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 24
  • Strona 1 z 24
  • >
  • Robot koszący

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 09.12.2024

    Komentator
  • Rocznica
    od 09.06.2026

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 15.09.2025

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking