- nasi będą brani na wojnę
- a uciekinierzy nie - bo nie są obywatelami
Więc z praktycznego punktu widzenia - JEŚLI w kraju mamy pobór, to WŁAŚCIWYM jest, by w pewnym
![71-latek po prostu zawrócił przed tunelem i pojechał pod prąd [VIDEO]](https://wykop.pl/cdn/c3397993/74881fdb6f8f917e3c6bfed426d9f5b0093641e17512395068cf65e1c1806901,w220h142.jpg)
Został surowo potraktowany. Mężczyzna był trzeźwy i przyznał się do popełnionych wykroczeń. Funkcjonariusze ukarali go mandatami na łączną kwotę 3100 zł, a do jego konta dopisano również 22 punkty karne.
z
Kobiety w wieku poborowym dalej będą mogły przebywać w Danii legalnie, nawet jeśli nie mają pod opieką dziecka i nawet jeśli posiadają zawód istotny dla wojska np. medyczny.
z
Producent wody Cisowianka (Nałęczów Zdrój) złożył pozew przeciwko Skarbowi Państwa i zawiadomił Komisję Europejską w sprawie absurdów w polskim systemie podatkowym. Podczas gdy państwo promuje zdrowy tryb życia, czysta woda butelkowana jest obłożona najwyższą stawką 23% VAT, a niektóre napoje z so
z
System kaucyjny czeka test, jakiego jeszcze nie było. Chodzi zarówno o wydolność automatów przyjmujących opakowania, operatora systemu, jak i obsługę urządzeń, które już teraz często są wyłączone z użytku przez to, że bywają uszkodzone lub przepełnione. Co stanie się w wakacje, gdy konsumpcja napojó
z
Zamówienia przedpremierowe GTA 6 wystartowały, ale gracze i inwestorzy mają zdecydowanie mieszane uczucia. Rockstar Games, zamiast tradycyjnego święta dla fanów, wywołał prawdziwe trzęsienie ziemi, które uderzyło rykoszetem w rynki finansowe. Decyzja o dystrybucji fizycznych wydań Grand Theft Auto 6
zno to sie po tym nie pozbierają.

"Dyrektorzy, żeby oszczędzić to robią tak, że jeden lekarz jest na dwóch oddziałach. [...] Na UOP jest płacone raz, na B2B zależy od umowy" - Jakub Kosikowski na X oraz w Kanale Zero
z
Miejsce: przy ul.Garbary 8 w Bydgoszczy Materiał powstał w celach edukacyjnych, aby uświadomić kierowcom, jak duże zagrożenie i chaos stwarzają nielegalne manewry samochodem po chodniku. Kontakt: gloszulicy@gmail.com 0:00 Wstęp 1:06 Jazda po ciągu pieszo-rowerowym 3:52 Rycerzyk 5:38 Straż Miejska 13
zBo widzę, że nie dociera do ciebie, że funkcjonariusz może zmyślić wykroczenie, napluć ci w twarz, zszargać nerwy a potem i tak nic nie możesz zrobić - nie masz prawa do sądu w przypadku pouczenia.

Polski system ochrony zdrowia właśnie zderzył się ze ścianą społecznych oczekiwań. Gdy miliony pacjentów miesiącami czekają na wizytę u specjalisty, wieści o rekordowych kontraktach medyków elektryzują opinię publiczną szybciej niż nagłe spadki na giełdzie technologicznej. Najnowszy sondaż nie pozos
z30% polaków ma dauna ?

W kraju jest nadwyżka osób z wyższym wykształceniem, a masowe dążenie uczniów do studiowania na uniwersytetach jest sprzeczne z potrzebami rynku pracy. Tak stwierdził rosyjski minister edukacji i nauki Walerij Falkow
z
Czy lekarz, czy pielęgniarka, nie powinna stać w kolejce stwierdza dr Artur Płachta, członek NRL Bo jeśli ja stoję w kolejce do badania, to nie pracuję, a w tym czasie kilku pacjentów nie otrzyma pomocy. Jesteśmy odpowiedzialni za zdrowie Polakówi z tego tytułu należą nam się pewne przywileje
za oznacza to, że wytwarzają się jeszcze dłuższe kolejki. Serio wolę aby jakiś lekarz czy pielęgniarka byli leczeni bez kolejki bo to zw

Dawid Kacprzyk jednak zachowa zwrócone 500 tysięcy bo Szpital Południowy zwrócił mu te pieniądze na konto
zJeżeli robi coś "poprawnie" to tylko, żeby uniknąć konsekwencji swoich działań, a powinien odpowiadać pewnie z kilku paragrafów
źródło: 1000022918
Pobierz
Chorzy kierowani na oddział z przyszpitalnej poradni otrzymują odległe terminy przyjęcia. Natomiast pacjenci ze skierowaniami z prywatnego gabinetu jednego z lekarzy są czasami przyjmowani z dnia na dzień.
z
EA uruchamia platformę EA Advertising i wpycha banery do największych hitów, by spłacić gigantyczny dług. Sprawdź, co to oznacza dla graczy.
zOgolnie nie przeszkadzały by mi reklamy na banerach na mapie, ze tam sobie biegniesz w jakims battlefieldzie i mijasz baner McDonalda czy cos, ale reklamy w menu gry sa k------o w---------e zawsze.
Co jest złego w tym "śmietniku"? W Japonii jest tego znacznie więcej, do tego się świeci, i wygląda to super

ZUS ogłosił przetarg na backup za blisko 17 mln zł ze specyfikacją skopiowaną z folderu marketingowego Veeam, eliminując polskich dostawców. Systemowy problem: polskie instytucje piszą wymagania pod konkretnych zagranicznych dostawców.
z
Europejska Inicjatywa Obywatelska Stop Killing Games zebrała 1,3 miliona podpisów i domagała się ochrony zakupionych gier po wyłączeniu serwerów. Komisja Europejska odrzuciła wniosek, proponując jedynie dobrowolne rozmowy z branżą.
zale umożliwienie uruchomienia gry, gdy wsparcie już wygaśnie (czyli np dodanie trybu offline), szczególnie w grach, gdzie ten tryb online to jest fanaberia (Hitman, Forza, the crew itd). A już na pewno niedopuszczenie do sytuacji, gdy sobie usunęli grę z biblioteki ludzi bo tak.

Wojsko Polskie nie chce dłużej zajmować się zbieraniem plastikowych butelek i domaga się zmian w przepisach dotyczących
zNie ma wyjątków. Niech sie przerzucą na kranówkę jak im kaucja przeszkadza.

W tym samym roku elektryczne ciężarówki mają stanowić aż 20% całej floty ciężarowej na unijnych drogach! Żeby to osiągnąć elektryczne ciężarówki mają dostać priorytet w publicznych przetargach i programach wsparcia!
zDla ciezarowek nie trzeba nic rozbudowywac. Ciezarowki i tak juz maja zbudowane miejsca w ktorych kierowcy musza sie zatrzymywac na postoj.
Wystarczy tam dobudowac ladowarki. Srednio ciezarowka zuzywa okolo 100kWh/100km,

Ale chłop wie, że w umowie jest wpisane że musi chodzić do pracy.
z
Mikrofirmy tworzą prawie 30% PKB, zatrudniają więcej ludzi niż korporacje, a mimo to niemal połowa właścicieli dokłada do biznesu. Państwo funduje im kolejne obowiązki, bo ktoś postanowił, że łatwiej prowadzić korporację z działem prawnym niż rodzinny biznes zatrudniający kilka osób.
zKomentator
od 21.10.2022
Rocznica
od 12.06.2026
Regulamin
Reklama
Kontakt
O nas
FAQ
Osiągnięcia
Ranking
@winsxspl: Chciałem sprawdzić, ale niestety google maps w takim miejscu jeszcze nie ma. Natomiast pismaki nic nie wspomniały.
Ja natomiast często widzę akcje, że np. masz znak z jakimś ograniczeniem (nie ważne jakim, nawet niech to będzie SCT, płatny odcinek) a nie dają możliwości zjazdu jak nie chcesz/nie możesz tam wjechać. Nie jestem w stanie stwierdzić czy tam jest jakieś oznakowanie,