Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko158
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
dymaczdusz

dymaczdusz

Dołączył 10 lat i 10 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 10122
  • Znaleziska 7335
  • Mikroblog 2787
  • Obserwujący 4
  • Obserwowane 24

71

Samochodoza - dostawcy ponad prawem 6

Samochodoza - dostawcy ponad prawem 6

Kolejna kolekcja dostawców, którzy bez łamania prawa nie mogą dostarczać towarów do sklepów i naszych paczek pod same drzwi oraz jeden pan, który tylko czekał na żonę, ale niestety przypadkiem nawinął się pod kamerę i też będzie się gęsto tłumaczył z parkowania na przystanku autobusowym.

zawisza
z
youtube.com
dodany: 16 godz. i 11 min temu
  • 35
  • #
    samochodoza
  • #
    konfitura
  • #
    polskiedrogi
  • #
    stopcham
  • #
    patologiazmiasta
  • #
    kierowcy
dymaczdusz
dymaczdusz 13 godz. i 47 min temu via Android
  • -14
Zakupuja pewnie zwolennicy payologi i bandyterki drogowej. Ciekawe, czy by zakopywali gdyby im i rodzinie w dupe wyjeżdżali codziennie.
  • 3
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

dymaczdusz
dymaczdusz 8 godz. i 43 min temu via Android
  • -3
@typ53B: wykopiesz wtedy, gdy się położy na chodniku a z ktoś go na mokro zrobi?

323

Komuna wróciła we Władysławowie! Komunikatami jak z PRLu wyganiają z plaży nad m

Komuna wróciła we Władysławowie! Komunikatami jak z PRLu wyganiają z plaży nad m

Pierwszy raz coś takiego na kanale - oszołomstwo we Władysławowie! Dosłownie przeganiają ludzi z publicznej plaży! A robią to także głośnymi alarmującymi, zakłócającymi spokój komunikatami z głośników! To pierwszy z dwóch materiałów z tego miejsca wygląda na to, że we Władysławowie możesz zapomnieć

kubako
z
youtube.com
dodany: 13 godz. i 11 min temu
  • 70
  • #
    audytobywatelski
  • #
    polska
dymaczdusz
dymaczdusz 10 godz. i 5 min temu via Android
  • 4
Jak budowali elektrownie gazowa, to mogli zabrać tez i plaże i byłby spokój. Ale nieeeee. Dopiero z a czasem będziemy wyganiac spacerowiczów, tzn tych frajerów którzy się dają no i musi być ciepło. Jak pada deszcz czy wieje wiatr to juz mogą robić vo chcą. W dupie zimno i juz im nie będzie się chciało wychodzić.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

kolicuch
kolicuch
22 godz. i 46 min temu
  • 412
Coraz więcej Polaków rezygnuje z oglądania telewizji. Internet całkowicie przejął ich uwagę
Jeszcze kilkanaście lat temu telewizor był centrum domowej rozrywki. Dziś dla wielu osób wystarczy smartfon, YouTube, Netflix czy TikTok.
Młodsze pokolenia często nie potrafią nawet wymienić ramówki największych stacji telewizyjnych, ale bez problemu śledzą twórców internetowych i podcasty.
Czy za 10 lat tradycyjna telewizja będzie jeszcze miała znaczenie, czy zostanie głównie dla starszych odbiorców?

#internet #telewizja
  • 135
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dymaczdusz
dymaczdusz 10 godz. i 13 min temu via Android
  • 0
Żeby w tym internecie cos było. Teraz w gąszczu reklam, scamu, bzdur, dezinformacji, manipulacji, nienawiści, kontentu dla glabow cos wartościowego znaleźć, trzeba naprawdę się postarać. To nie ten internet co 15-20 lat temu.
  • Odpowiedz

62

Gdynia Jak KONFITURA. Mam Pozwolenie i Ucieka Chodnikiem Diagnostyka

Gdynia Jak KONFITURA. Mam Pozwolenie i Ucieka Chodnikiem Diagnostyka

Mam pozwolenie ... I ucieka chodnikiem.... Wielki ciężarowy samochód z szarżą po chodniku i nie tylko . Wszystko na jednym skrzyżowaniu w Gdyni koło szkoły i Ymka gdzie chodzą dzieci i rodzice, oraz osoby niepełnosprawne, chodnik śliski więc ucieczka mogłaby być wręcz niemożliwa. No zobaczycie też f

zawisza
z
youtube.com
dodany: 04.06.2026, 19:27:13
  • 13
  • #
    konfitura
  • #
    samochodoza
  • #
    patologiazmiasta
  • #
    polskiedrogi
  • #
    stopcham
dymaczdusz
dymaczdusz przedwczoraj, 12:37:25 via Android
  • 1
Sporządzony materiał dowodowy, nie dostarczył podstaw do nałożenia na kierowcę pojazdu mandatu karnego. ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

Gdynia, centrum. 500m od komisariatów policji .
dymaczdusz - Sporządzony materiał dowodowy, nie dostarczył podstaw do nałożenia na ki...

źródło: 3611

Pobierz
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

dymaczdusz
dymaczdusz przedwczoraj, 12:38:08 via Android
  • -3
@dymaczdusz:
dymaczdusz - @dymaczdusz:

źródło: 3387

Pobierz
Nutaharion
Nutaharion
03.06.2026, 20:33:51
  • 1431
Ostatnio kupiłem sobie helikopter i niestety od razu zderzyłem się z brutalną rzeczywistością: miasto kompletnie nie przewidziało infrastruktury dla właścicieli śmigłowców.

W związku z tym parkuję go na środku drogi pod blokiem, bo - nie wiem, czy wszyscy to rozumieją - gdzieś MUSZĘ zaparkować. To nie moja wina, że miasto, wspólnota i deweloper nie zapewnili mi legalnego miejsca dla helikoptera w promieniu 30 metrów od klatki.

Niektórzy sugerują, żebym trzymał go na lotnisku albo
Nutaharion - Ostatnio kupiłem sobie helikopter i niestety od razu zderzyłem się z bru...

źródło: mój helikopter kochany w dupę pchany

Pobierz
  • 101
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dymaczdusz
dymaczdusz przedwczoraj, 06:44:21 via Wykop
  • 1
Złoto ale głąby i tak nie zrozumieją o co chodzi. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz

48

Szokujące nagranie! Bandyta drogowy w busie celowo wjeżdża w rowerzystę!

Szokujące nagranie! Bandyta drogowy w busie celowo wjeżdża w rowerzystę!
kiero_profesjonal
z
youtube.com
dodany: 04.06.2026, 14:36:54
  • 91
  • #
    kierowcy
  • #
    rower
  • #
    samochody
  • #
    drogi
  • #
    agresjadrogowa
dymaczdusz
dymaczdusz przedwczoraj, 06:18:38 via Wykop
  • -6
Ja bym do niego powiedział, "czy ma znaki ograniczenia prędkości" a potem sprawa zgłoszona na Policję. Oj zdziwi się cwaniaczek, że rowerzysta miał kamerkę i jeszcze jego ryjek został nagrany.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

708

Zełenski powinien to obejrzeć. "Bandy UPA napadały na nich wielokrotnie"

Rozmowa z panią Heleną (90 lat) z Sośnicy w woj. podkarpackim, która pochodzi z Winniczek pod Lwowem. Jej ojciec był dowódcą oddziału Armii Krajowej, trafił na Sybir. Rodzina wielokrotnie była napada przez bandy UPA - nawet po wyjechaniu z rodzinnej miejscowości.

historyhiking
z
youtube.com
dodany: 01.06.2026, 09:36:47
  • 92
  • #
    historia
  • #
    ciekawostkihistoryczne
  • #
    ukraina
  • #
    gruparatowaniapoziomu
  • #
    iiwojnaswiatowa
  • #
    polska
dymaczdusz
dymaczdusz 01.06.2026, 19:08:26 via Wykop
  • 22
slava ukraini heroyam slava. Już samo wypowiedzenie tych słów z ust Polskich polityków czy urzedników państwowych obojętnie z której strony i jakiego szczebla, jest hańbiące. To tak, jakbyśmy przy niemcach mówili sieg heil, Heil Hitler!
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

554

Mężczyźni coraz częściej wybierają pielęgniarstwo. Chcą męskich nazw w ustawie

Mężczyźni coraz częściej wybierają pielęgniarstwo. Chcą męskich nazw w ustawie

Mężczyźni coraz częściej wybierają pielęgniarstwo, co zdaniem męskich przedstawicieli samorządu zawodowego powinno znaleźć odzwierciedlenie także w przepisach.

MargarynaPalma
z
rynekzdrowia.pl
dodany: 01.06.2026, 15:43:12
  • 174
  • #
    polska
  • #
    medycyna
dymaczdusz
dymaczdusz 01.06.2026, 18:32:54 via Wykop
  • 235
Jak facet może być pielęgniarką!! przecież kobietom robotę zabiera, jeszcze nazwy chcą własnej!! Skandal!!
  • 20
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

666

Koniec ''reklamozy'' pod Tatrami - Zakopane przyjęło uchwałę krajobrazową

Koniec ''reklamozy'' pod Tatrami - Zakopane przyjęło uchwałę krajobrazową

Uchwała w sprawie ustalenia zasad i warunków sytuowania obiektów małej architektury, tablic reklamowych i urządzeń reklamowych oraz ogrodzeń, na terenie Gminy Miasto Zakopane, tj. tzw. uchwała krajobrazowa lub uchwała reklamowa, została podjęta przez Radę Miasta Zakopane w dniu 28 maja 2026 r.

Xeer77
z
bip.zakopane.eu
dodany: 01.06.2026, 13:02:16
  • 113
  • #
    polska
  • #
    zakopane
  • #
    gory
  • #
    tatry
  • #
    turystyka
  • #
    podroze
dymaczdusz
dymaczdusz 01.06.2026, 18:30:43 via Wykop
  • 14
Uchwała to jedno, egzekwowanie prawa, narzędzia do egzekwowania, ludzie to kolejna sprawa.
U mnie w mieście "ustawa" już jest dwa lata a reklamoza jak była tak jest. Dlaczego? Bo na poczatku nikt nie pomyślal, kto ma się tym zając.
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

32

Osoby bezdzietne powinny płacić podatek? - wyniki sondażu

Osoby bezdzietne powinny płacić podatek? - wyniki sondażu

46,5 proc. respondentów wskazuje, że rodzice, którzy mają co najmniej dwoje dzieci, nie powinni płacić podatku dochodowego (PIT).

Victor_Manzon
z
money.pl
dodany: 01.06.2026, 07:17:47
  • 85
  • #
    demografia
  • #
    polska
  • #
    dzieci
  • #
    rodzicielstwo
dymaczdusz
dymaczdusz 01.06.2026, 10:41:14 via Wykop
  • -3
Jak już, to p-------i powinny płacić podatek od braku dzieci. Skończyło by się skakanie z kwiatka na kwiatek
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

441

Rząd zauważył, to już nie 1997 rok. Grzywny wzrosną ze 100zł do 1000zł (+900%)

Rząd zauważył, to już nie 1997 rok. Grzywny wzrosną ze 100zł do 1000zł (+900%)

Ministerstwo Sprawiedliwości szykuje rewolucję w Kodeksie Karnym. Obecne stawki grzywien pamiętają 1997 rok, kiedy pensja minimalna wynosiła 406 zł. Projekt zakłada podniesienie minimalnych i maksymalnych stawek dziennych o 900%. Minimalna grzywna wzrośnie ze 100 zł do 1000 zł, a maksymalna z 1,08 m

FXMAG
z
fxmag.pl
dodany: 01.06.2026, 05:50:43
  • 166
  • #
    polska
  • #
    prawo
  • #
    gospodarka
  • #
    wiadomosci
  • #
    informacje
  • #
    wykop
dymaczdusz
dymaczdusz 01.06.2026, 10:29:44 via Wykop
  • -5
a za parkowanie nadal stówka? No bo przecież, gdzieś ludzie muszą parkować prawda?
  • 3
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

1452

Najdroższe święta w życiu (Wileński - Odc. 3)

Najdroższe święta w życiu (Wileński - Odc. 3)

Ludzie udający, że potrafią jeździć samochodami, mający wymówkę dla każdego swojego czynu, nieumiejący odróżnić chodnika od jezdni. Zdecydowana interwencja funkcjonariuszy policji w reakcji na potrącenie pieszego.

o__0
z
youtube.com
dodany: 31.05.2026, 07:01:32
  • 187
  • #
    konfitura
  • #
    samochodoza
  • #
    polskiedrogi
  • #
    kierowcy
  • #
    prawojazdy
  • #
    policja
dymaczdusz
dymaczdusz 31.05.2026, 07:34:25 via Wykop
  • 41
Jakby tak Policja posępowała na wykroczenia np. za jazdę po chodniku, parkowanie na chodniku czy na zakazach, to problem jaki Konfitura przedtsawia na swoim kanale YT nie istniał by tak szeroko, stal by się marginalny.
Prawo jest złe, nie jednoznaczne w niektórych punktach ale to postawa służb zrobiła "bangladesz" na naszych drogach czy chodnikach.
  • 12
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

dymaczdusz
dymaczdusz 31.05.2026, 17:53:22 via Android
  • 0
@sylwek2k: wystarczy, ze ktoś oświadczył, ze teren jest prywatny, nawet kawałek. Juz tak chętnie służby nie reagują. I tyle masz z prostego prawa.
dymaczdusz
dymaczdusz 31.05.2026, 18:52:23 via Wykop
  • 0
@sylwek2k: a dlaczego piszesz, mi takie rzeczy? przecież napisałem, że wystarczy powiedzieć, że to teren prywatny i żadna służba nie będzie drążyła tematu a nie że ja nie znam prawa.
Możesz to napisać lub powiedzieć służbom, jak będziesz pisał zażalenie na "nie podjęcie działań na terenie prywatnym".
Ja już taki fragment dołączam do zgłoszenia: "Zgłaszane miejsce to droga wewnętrzna, która nie podlega przepisom ustawy o drogach publicznych, ale obowiązują na
dymaczdusz
dymaczdusz 31.05.2026, 21:54:47 via Wykop
  • 4
@sylwek2k: ja rozumiem, gorzej służby które powinny mieć to w małym palcu.

mam taką sytuację, wjazd na osiedle z drogi publicznej. Na mapach ewidentnie widać działkę drogi publicznej - ok 3m od krawędzi jezdni. Zgłaszam samochody blokujące przejście przez ten wjazd. Sprawa prosta, nie moge przejść na drugą strone bo samochody zaparkowanie po obu stronach wjazdu.
SM wzywa na przesłuchanie, wyjaśniam sprawe ale strażnik uparcie twierdzi. TEREN PRYWATNY, właściciel samochodu odpowiedział SM,
dymaczdusz
dymaczdusz 01.06.2026, 09:15:07 via Wykop
  • 0
@sylwek2k: miałem wydrukowaną mapkę z Geoportalu, nr działek, własności działek. Nie miałem wypisu z KW. Oczywiście to nie wystarczało.

@sylwek2k: oczywiscie, ze jest w tej kwestii klarowne. Gdzie tu masz problem z interpretacja prawa? A oskarzony/podejrzany moze zawsze klamac. Bez zadnych konsekwencji.

Oczywiście, nawet w sądzie możesz kłamać w żywe oczy i być przyłapanym na kłamstwie i nikt niczego ci nie zrobi. Sąd tylko się uśmieje.

438

Microslop scamuje swoich klientów na Officie 2019 - Louis Rossman [Angielski]

Microslop scamuje swoich klientów na Officie 2019 - Louis Rossman [Angielski]

Skończyli licencję Office 2019 która miała być nielimitowana czasowo. Będzie was Microslop ruchał w dupę jak żadne inne korpo was nie wyruchało.

UczesanyPedryl
z
youtube.com
dodany: 31.05.2026, 10:52:34
  • 74
  • #
    miroslop
  • #
    komputery
  • #
    microsoft
  • #
    office
  • #
    oszukujo
  • #
    afera
dymaczdusz
dymaczdusz 31.05.2026, 20:48:03 via Wykop
  • 0
@lubisz_tanie_sztuczki: pewnie tak, jak wielu rzeczy. Po prostu spuszczanie się na MS jest modne, przy okazji można wypromować Linuxa. Tak naprawdę, te wszystkie problemy z Windows czy Office dotyczy może kilku procent użytkowników na świecie ale to zawsze uzytkownik Wykopu w piwnicy tego doświadczy. Taka logika.

44

Kobieta z dwójką dzieci wjechała pod pociąg [FILM]

Kobieta z dwójką dzieci wjechała pod pociąg [FILM]

Czekam na ekspertów z głównej od migających świateł, którzy wytłumaczą mi w jaki sposób tym razem winne jest PKP.

Polankowicz
z
kolejowyportal.pl
dodany: 26.05.2026, 20:07:39
  • 35
  • #
    trzecieoko
  • #
    polskie
  • #
    wypadek
  • #
    polskiedrogi
  • #
    kolej
  • #
    pkp
dymaczdusz
dymaczdusz 26.05.2026, 20:42:50 via Wykop
  • 26
Jak się dowiedzieliśmy, od rana w tym miejscu prowadzone były prace przy urządzeniach samoczynnej sygnalizacji przejazdowej. W związku z tym przejazd został oznakowany znakiem STOP wraz z informacją o uszkodzonej rogatce.

I tyle w temacie. Nawet słuzby ignotują znak STOP przy przejazdach. Wielokrotnie bylem świadkiem. Taka mentalność ludzka.
Skończyło by się tragicznie ale pociąg miał Vmax 20 km/h, więc do tragedii nie doszło. Szkoda tylko ludzi, którzy przez idiotkę stracili czas, nerwy...
  • 6
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

dymaczdusz
dymaczdusz 27.05.2026, 06:35:49 via Wykop
  • 0
@darek-jg: problemem jest to, że ludzi nie tylko jeżdżą na pamięć ale na "pałę". Za kółkiem robi się wszystko tylko nie prowadzi się pojazdu.
dymaczdusz
dymaczdusz 29.05.2026, 10:14:19 via Android
  • 0
@SirFartusPodcipek: ja bym chciał abynkieroecy gapili się na jezdnie, bo z tym różnie bywa. Przecież kierowca robi w samochodzie wszystko oprócz jego prowadzenia.
Co do przejazdów kolejowych, to temat gruby. Klaniaja się ogólne pojęcia własnościowe i odpowiedzialności. Przecież przejazd drogowy jest odrębnym mieniem od drogi np. krajowej. Takie miejsce wręcz exterytorialne.

1053

Regulacja i naprawa okien.

Regulacja i naprawa okien.

Było wstawiane 10 lat temu, ale warto przypomnieć. Dzięki filmikowi naprawiłem sobie okno. W moim przypadku (klamki nie dało się ustawić pionowo) - winny był maleńki kawałek plastiku od ułamanego zaczepu rolety, który blokował jeden z górnych przesuwów.

makrofag74
z
youtube.com
dodany: 28.05.2026, 13:27:49
  • 55
  • #
    okna
  • #
    naprawa
  • #
    diy
  • #
    zrobtosam
dymaczdusz
dymaczdusz 29.05.2026, 06:33:59 via Wykop
  • -2
Ja mam tak krzywe, że nic juz im nie pomoże. Okna mają ok 20 lat.
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

kastrator2
kastrator2
kastrator2
27.05.2026, 06:16:33
  • 899
Polscy millenialsi 5 lat temu: „NIE WYRAŻAM ZGODY na wykorzystywanie moich zdjęć, postów i wizerunku przez Marka Zuckerberga. Cambridge Analytica to skan-dal. Kasuję Facebooka. Podaj dalej, jeśli się zgadzasz."

Polscy millenialsi dziś: „Hej ChatGPT, tu jest moja umowa o pracę, widełki w zespole, baza klientów, screeny rozmowy z teściową i wyniki badań dziecka. Pomóż mi to wszystko ogarnąć. A, i przeanalizuj jeszcze moje zdjęcia, bo chyba jestem chory (i dobierz mi paletę
  • 36
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dymaczdusz
dymaczdusz 28.05.2026, 10:47:36 via Android
  • 0
Juz samo posiadanie Facebook czy Instagram, to sprzedawanie swoich danych. Posiadanie telefonu z Androidem czy iPhone lub kompa z Windows to kolejne porcje danych przekazywane korporscjom.
Także, hipokrycja level hard.
  • Odpowiedz

2476

W PRL-u jeździła Porsche, a dziś narzeka na emeryturę...

W PRL-u jeździła Porsche, a dziś narzeka na emeryturę...

Nie wiem ile to Porsche kosztowało, ale przeciętna pensja w latach 70-tych wynosiła ok. 25$. Hipokryzja level max....

Maudiun
z
finanse.wp.pl
dodany: 28.05.2026, 09:11:59
  • 365
  • #
    emerytura
  • #
    artysci
  • #
    marylarodowicz
  • #
    finanse
  • #
    hipokryzja
dymaczdusz
dymaczdusz 28.05.2026, 10:44:59 via Android
  • 298
@the_red: bo nie wolno o tym mówić. Ty, jakbys miał bidolić, jak bardzo biedny jesteś, chwaliłbyś się ze masz majątki i inne dochody?

305

Kolejna dzielnica Warszawy ze strefą Tempo 30. Mieszkańcy zaskoczeni

Kolejna dzielnica Warszawy ze strefą Tempo 30. Mieszkańcy zaskoczeni

Strefy Tempo 30 wprowadza kolejna dzielnica Warszawy. Ograniczenie prędkości do 30 km/h będzie obowiązywać na niektórych ulicach Targówka. Temat ten poruszają dzielnicowi radni. Wprowadzenie stref spotkało się z krytyką kilku z nich miastu zarzucają m.in. brak konsultacji społecznych

kubaowo
z
rdc.pl
dodany: 27.05.2026, 09:08:15
  • 202
  • #
    warszawa
  • #
    targowek
  • #
    prawo
  • #
    motoryzacja
  • #
    samochody
dymaczdusz
dymaczdusz 27.05.2026, 13:20:25 via Wykop
  • 10
@mateopoznan: że nie mogą "z---------ć". W sumie mogą, bo Tempo 30 to fikcja i nie sposób wyegzekwować ograniczenia, bez ingerencji w infrastrukturę ale ponarzekać można.

3314

Najlepszy patrol w Polsce

Najlepszy patrol w Polsce

Jazda po chodniku samochodem jest zabroniona i niebezpieczna. Są w policji funkcjonariusze, którzy doskonale wiedzą, jak stanowczo i konkretnie wyjaśnić proste zasady kierowcom, którzy zdają się tego nie rozumieć. Manewrowanie półtoratonową maszyną pomiędzy pieszymi to nie zabawa. Postawa policjantó

zawisza
z
youtube.com
dodany: 27.05.2026, 08:20:03
  • 324
  • #
    konfitura
  • #
    samochodoza
  • #
    polskiedrogi
  • #
    stopcham
  • #
    patologiazmiasta
  • #
    samochody
dymaczdusz
dymaczdusz 27.05.2026, 10:44:43 via Wykop
  • 5
Liczę, że poza surowym mandatem, ta parka dostanie deportację z zakazem wjazdu na 10 lat. Niech sobie po Bahmucie po chodniku jeżdżą
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

4223

Żądamy kart paliwowych dla polityków. Karta przypisana do pojazdu.

Żądamy kart paliwowych dla polityków. Karta przypisana do pojazdu.

Ponad 12 milionów złotych kosztowały nas przejazdy w 2025r. Proste i tanie rozwiązanie. Artykuł przypadkowy.

Niech_moc_bedzie_z_toba
z
rmf24.pl
dodany: 24.05.2026, 17:22:47
  • 230
  • #
    kilometrowki
  • #
    polityka
dymaczdusz
dymaczdusz 24.05.2026, 21:16:50 via Android
  • 0
Ale ze obywatel ma kontrolować wydatki polityka? Litości, oni ba siebie bata nie będą kręcić.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 21
  • Strona 1 z 21
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 05.12.2020

    Komentator
  • Rocznica
    od 26.07.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 07.12.2016

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 30.09.2019

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking