71-latek po prostu zawrócił przed tunelem i pojechał pod prąd [VIDEO]
![71-latek po prostu zawrócił przed tunelem i pojechał pod prąd [VIDEO]](https://wykop.pl/cdn/c3397993/74881fdb6f8f917e3c6bfed426d9f5b0093641e17512395068cf65e1c1806901,w220h142.jpg)
Został surowo potraktowany. Mężczyzna był trzeźwy i przyznał się do popełnionych wykroczeń. Funkcjonariusze ukarali go mandatami na łączną kwotę 3100 zł, a do jego konta dopisano również 22 punkty karne.
z- 42
- #
- #
- #
- #
- #
- #




















@oink_oink: to autobusem albo jako pasażer auta tez by nie mógł jeździć