Euro 7 nadchodzi, już niedługo, już za chwilę :)

Norma Euro 7 nadchodzi! Gotowi na rewolucję? Bo oto nadciąga unijny triumf biurokracji nad zdrowym rozsądkiem. Film idealnie pokazuje, jak z pasją ocalić planetę. Zapnijcie pasy.
z- 235
- #
- #
- #
- #
- #
- #

Norma Euro 7 nadchodzi! Gotowi na rewolucję? Bo oto nadciąga unijny triumf biurokracji nad zdrowym rozsądkiem. Film idealnie pokazuje, jak z pasją ocalić planetę. Zapnijcie pasy.
z
dziś Dzień Ojca, co by nikt nie zapomniał
z
Ujawniono w Senacie kwity na policyjną maszynkę do pieniędzy! W Senacie ruszyła petycja z linku o patologicznym systemie statystyk. KGP zmusza do norm (min. 50% mandatów za prędkość), a RPO alarmuje o limitach legitymowań na patrol. Dokumenty obnażające dojenie kierowców na 823 mln zł w petycji!
zPokaż mi rower wyposażony w dzwonek, odblask i światła przód-tył. Co drugi tego nie ma

Valve pracuje nad udostępnieniem systemu SteamOS w wersji przeznaczonej dla praktycznie każdego komputera. Gigant prowadzi intensywne prace nad pełną obsługą kart graficznych Nvidii, a także nad instalatorem z dual boot. SteamOS może zabrać sporo użytkowników Windowsa
zdogania Nvidię, czyli firmę która robi pół rynku kart graczy.
no żebyś sie nie zdziwił
źródło: PXL_20240628_123652042
PobierzDokładnie dwa lata temu pokazały się u mnie pierwsze objawy guza mózgu - pierwszy atak padaczki (wtedy jeszcze nawet nie wiedziałem co to było)
potwierdził, że nie ma wznowy.

Naruszenie nietykalności cielesnej i szybka karma. Stop chamstwu kierowców.
z
źródło: obraz_2026-06-23_170623123
Pobierzsprężyna przeskakuje
Czy to może być przez wadliwe łożysko mcpershona?
mówię Tobie że złym momentem dokręcił śrubę mocowania łożyska amortyzatora przez co poduszka jest za bardzo ściśnięta i kierownica źle odbija i gorzej reaguje na ruch,
pozatym jak składał kolumnę to nie wiedział jak łożysko pracuje? ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
podjechałem do mechanika i faktycznie - wszedł pod auto jakimś długim kluczem coś pokręcił i wróciło do normy, dziękuję za odpowiedzi

Nad stawem Barbara w katowickim Giszowcu rozegrała się dramatyczna walka o życie mężczyzny, który tonął w tym akwenie, ukrytym głęboko w lesie. Zanim na miejsce dotarli ratownicy kluczową rolę odegrali przypadkowi świadkowie - dwoje nastolatków. Wydobyli topielca i prowadzili resuscytację.
zZadzwonili po służby,
doczłapał do topielca to taki zabije i utopi ratownika walcząc o życie.

Matka przerażonej dziewczyny obiecała zgłosić zdarzenie na policję.
zJestem kierowcą 27 letnim doświadczeniem i z 3pkt karnymi przez cały ten czas.
Na co czeka ta matka?
Ograniczenia na drogach ekspresowych i autostradach akurat uważam, że są za niskie - nie były aktualizowane od 15 lat. Przy dzisiejszej technologii mogłoby być 140/160 na spokojnie, aczkolwiek to by wymagało dobrych kursów i prawdziwych przeglądów technicznych.
człowieku ja jeżdżę teslą nową bo mnie stać, 2 silniki, 500 koni i 8 kamer dookoła by zgłaszać ludzi w gruchotach co nie umieją jeździć
mam po wypadku r-------ą, bo r--------m
ludzi w gruchotach co nie umieją jeździć
To faktycznie należałoby jeszcze zmienić zasady istnienia s-ek bo to wybitna głupota stawiać światła na drodze z dopuszczalną 120 (chociaż domyślam się, że są ograniczenia przed)
Z drugiej strony zawsze można prosić o "anonimizacje"
Takie osoby szybko dostają zakaz kontaktowania/zbliżania
, czy nie wie co robić, bo "policja i tak nic nie zrobi".

Tragiczny tydzień w kolarstwie: troje młodych zawodników zginęło na treningach. Szef UCI apeluje o szacunek dla rowerzys
zNie wiem, ale no w----ć się w zaparkowane auto..
źródło: image
Pobierz
próbowali inaczej to rozwiązać ale było zero inicjatywy z drugiej strony.
nabijaniem dzieci na widły i rozłupywaniem czaszek niemowlakom?
jakie masz propozycje rozwiazania tej sytuacji ze strony ukraińskiej?

Komentator
od 13.04.2026
Rocznica
od 26.04.2026
Gadżeciarz
od 03.03.2020
Mikroblogger
od 14.07.2020
Złotousty
od 01.05.2026
Koder
od 14.06.2026
Regulamin
Reklama
Kontakt
O nas
FAQ
Osiągnięcia
Ranking
p0lactwo: p--------e komuchy chcą odebrac mi wolność (w umieraniu na raka)
@Jay_joshua: elektrownia gazowa ma większą elastyczność, która jest potrzebna do OZE
@BreathDeath: Nie jest lepszy, jeżeli masz system oparty o OZE, bo atom ma bardzo dużą inercję
@Pietter: we większości tych miejsc wnioskują o nie mieszkańcy, co jest związane z notorycznym z------------m, i akurat na to działa.
Próg jest projektowany pod 30km/h zazwyczaj, jak będziesz jechał szybciej to bbędzie cie w------ł
@pan_Ropuch: a może by tak zadbać o korekty wtryskow czy luz na turbo
Nie, lepiej jeździć z lejącymi, a później wycinać DPF
@PrawdziwyRealista: po prostu metody numeryczne rozwinęły się na tyle, ze można zejść ze współczynników bezpieczeństwa i dokładniej policzyć zużycie elementów
@FrasierCrane: ale zdajesz sobie sprawę, ze pomiędzy EURO5b i EURO7 dla samochodów osobowych ZI nie ma różnicy, a dla ZS EURO6 wprowadziło ograniczenie NOx i EURO7 nie wprowadza nic nowego?
@pan_Ropuch: to ciekawe, ze wtryski były w porządku, a zapychało DPF ( ͡° ͜ʖ ͡°) Pewnie wina smogu XD
@pan_Ropuch: i jakie miał korekty ten piaty wtrysk?
@pan_Ropuch: a sprawdziles to chociaż? XD czy na ślepo wyciales DPF?
@BreathDeath: co jestznacząco droższe, bo musisz mieć magazyn i elektrownię jądrowa obok.
Nie zrozum mnie źle - uważam, ze atom jest spoko technologią, ale nieporównywalnie droższą w dostrojeniu do OZE
@pan_Ropuch: wtryski były sprawne, ale piaty był powodem dymienia? Sprawny wtrysk był powodem dymienia?
@pan_Ropuch: dosłownie napisałem wcześniej: