Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko170
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
mvmxks

mvmxks

Dołączył 8 lat i 1 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 9346
  • Znaleziska 2653
  • Mikroblog 6693
  • Obserwujący 4
  • Obserwowane 43

506

Euro 7 nadchodzi, już niedługo, już za chwilę :)

Euro 7 nadchodzi, już niedługo, już za chwilę :)

Norma Euro 7 nadchodzi! Gotowi na rewolucję? Bo oto nadciąga unijny triumf biurokracji nad zdrowym rozsądkiem. Film idealnie pokazuje, jak z pasją ocalić planetę. Zapnijcie pasy.

mirekwirek
z
facebook.com
dodany: wczoraj, 14:57:32
  • 235
  • #
    euro7
  • #
    samochody
  • #
    motoryzacja
  • #
    ciekawostki
  • #
    uniaeuropejska
  • #
    gospodarka
mvmxks
mvmxks 2 godz. i 14 min temu via Wykop
  • -1
Europa: zanieczyszczenia powietrza powodują choroby, więc zredukujmy je
p0lactwo: p--------e komuchy chcą odebrac mi wolność (w umieraniu na raka)
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

mvmxks
mvmxks 2 godz. i 11 min temu via Wykop
  • 1
węgiel wyeliminowali zastępując go gazem bo?


@Jay_joshua: elektrownia gazowa ma większą elastyczność, która jest potrzebna do OZE
mvmxks
mvmxks 2 godz. i 9 min temu via Wykop
  • 1
Oczywiście lepszy jest atom, ale ekodebile blokują z nieznanych mi powodów (a jestem weganinem, lewakiem i razemkiem). :P


@BreathDeath: Nie jest lepszy, jeżeli masz system oparty o OZE, bo atom ma bardzo dużą inercję
mvmxks
mvmxks 2 godz. i 5 min temu via Wykop
  • 0
przez absurdalne miejsca mam na mysli takie w ktorych nic te progi nie daja procz w--------a wszystkich dookola


@Pietter: we większości tych miejsc wnioskują o nie mieszkańcy, co jest związane z notorycznym z------------m, i akurat na to działa.
Próg jest projektowany pod 30km/h zazwyczaj, jak będziesz jechał szybciej to bbędzie cie w------ł
mvmxks
mvmxks 2 godz. i 1 min temu via Wykop
  • 0
Wycięcie DPF to często najmądrzejsze posuniecie w starszych samochodach.


@pan_Ropuch: a może by tak zadbać o korekty wtryskow czy luz na turbo

Nie, lepiej jeździć z lejącymi, a później wycinać DPF
mvmxks
mvmxks 1 godz. i 59 min temu via Wykop
  • 0
Oczywiscie cierpi jakość, bo awaryjność jest czasem tragiczna


@PrawdziwyRealista: po prostu metody numeryczne rozwinęły się na tyle, ze można zejść ze współczynników bezpieczeństwa i dokładniej policzyć zużycie elementów
mvmxks
mvmxks 1 godz. i 54 min temu via Wykop
  • 0
Już obecne normy są przesadzone i jedyne czym skutkują to niższą trwałością silników, co ekologiczne na pewno nie jest. EURO 5 równie dobrze mogłoby być ostatnią normą


@FrasierCrane: ale zdajesz sobie sprawę, ze pomiędzy EURO5b i EURO7 dla samochodów osobowych ZI nie ma różnicy, a dla ZS EURO6 wprowadziło ograniczenie NOx i EURO7 nie wprowadza nic nowego?
mvmxks
mvmxks 1 godz. i 26 min temu via Wykop
  • 0
Wtryski i turbo były w porządku.


@pan_Ropuch: to ciekawe, ze wtryski były w porządku, a zapychało DPF ( ͡° ͜ʖ ͡°) Pewnie wina smogu XD

Wiesz co to jst piąty wtrysk w D-CAT?


@pan_Ropuch: i jakie miał korekty ten piaty wtrysk?
mvmxks
mvmxks 1 godz. i 4 min temu via Wykop
  • 0
Nie wiem jaki miał korekty.


@pan_Ropuch: a sprawdziles to chociaż? XD czy na ślepo wyciales DPF?

widze, ze nie masz pojecia o czym
mvmxks
mvmxks 58 min temu via Wykop
  • 1
Dlatego robisz magazyny energii, które uruchamiasz w czasie, gdy zwiększasz moc z atomu.


@BreathDeath: co jestznacząco droższe, bo musisz mieć magazyn i elektrownię jądrowa obok.

Nie zrozum mnie źle - uważam, ze atom jest spoko technologią, ale nieporównywalnie droższą w dostrojeniu do OZE
mvmxks
mvmxks 52 min temu via Wykop
  • 0
Tak, wtryski, turbo i kolektory były sprawne.

Powodem dymienia był 5 wtrysk.


@pan_Ropuch: wtryski były sprawne, ale piaty był powodem dymienia? Sprawny wtrysk był powodem dymienia?

Kosztuje majątek, ale usuniecie go bez usunięcia DPF
mvmxks
mvmxks 17 min temu via Wykop
  • 0
Ale rozumiesz do czego służy ten wtrysk w D-CAT


@pan_Ropuch: dosłownie napisałem wcześniej:

5 wtrysk odpowiada za podanie dawki paliwa pod obciążeniem celem zwiększenia temperatury spalin, co prowadzi do wypalania DPF.

To błąd konstrukcyjny kiedy Japończycy próbowali konkurować z

1837

Dziś Dzień Ojca

Dziś Dzień Ojca

dziś Dzień Ojca, co by nikt nie zapomniał

ray7
z
pl.wikipedia.org
dodany: wczoraj, 09:05:45
  • 176
  • #
    rodzice
  • #
    rodzina
  • #
    dzieci
  • #
    rodzicielstwo
mvmxks
mvmxks 1 godz. i 23 min temu via Wykop
  • -1
@od-bana-do-bana: dobrze ze zaznaczone kółkiem, bo nie dalbym rady znaleźć

612

Ujawniono tajne wytyczne Policji: Normy mandatowe i 823 mln zł zabrane kierowcom

Ujawniono tajne wytyczne Policji: Normy mandatowe i 823 mln zł zabrane kierowcom

Ujawniono w Senacie kwity na policyjną maszynkę do pieniędzy! W Senacie ruszyła petycja z linku o patologicznym systemie statystyk. KGP zmusza do norm (min. 50% mandatów za prędkość), a RPO alarmuje o limitach legitymowań na patrol. Dokumenty obnażające dojenie kierowców na 823 mln zł w petycji!

MXMR
z
senat.gov.pl
dodany: 23 godz. i 19 min temu
  • 141
  • #
    polska
  • #
    policja
  • #
    prawo
  • #
    motoryzacja
  • #
    kierowcy
  • #
    afera
mvmxks
mvmxks 2 godz. i 18 min temu via Wykop
  • 0
Pokaż mi rower wyposażony w dzwonek, odblask i światła przód-tył. Co drugi tego nie ma


@Wygryw_pospolity: wszystkie moje 4 rowery to mają, Wszystkie sprawne - hamulce ok, zawieszenie ok, układ kierowniczy ok, oświetlenie ok, Wystarczy dbać i nie trzeba się bać

18

Valve szykuje rewolucję dla graczy. SteamOS trafi na komputery

Valve szykuje rewolucję dla graczy. SteamOS trafi na komputery

Valve pracuje nad udostępnieniem systemu SteamOS w wersji przeznaczonej dla praktycznie każdego komputera. Gigant prowadzi intensywne prace nad pełną obsługą kart graficznych Nvidii, a także nad instalatorem z dual boot. SteamOS może zabrać sporo użytkowników Windowsa

jestemjakijestem1212
z
ithardware.pl
dodany: 5 godz. i 28 min temu
  • 8
  • #
    linux
  • #
    steam
  • #
    gry
  • #
    komputery
  • #
    ciekawostki
  • #
    informacje
mvmxks
mvmxks 3 godz. i 34 min temu via Wykop
  • 1
dogania Nvidię, czyli firmę która robi pół rynku kart graczy.


@real_scoria: oni płacą Nvidii za wsparcie, a nie z nią konkurują
mvmxks
mvmxks 2 godz. i 23 min temu via Wykop
  • 1
no żebyś sie nie zdziwił


@real_scoria: wystarczy przesledzic Lore Linuxa, z reszta artykuł o tym tez wspomina
6poziomprokrastynacji
6poziomprokrastynacji
8 godz. i 6 min temu
  • 220
#6poziomraka, cala historia.

Elo,
Dokładnie dwa lata temu pokazały się u mnie pierwsze objawy guza mózgu - pierwszy atak padaczki (wtedy jeszcze nawet nie wiedziałem co to było). Było to na totalnym wypizdziewie na Islandi, ale o tym już pisałem na tagu. Żyje dalej, n---------m i nawet sobie włosy zapuszczam (całe życie były na krótko) ( ͡° ͜ʖ ͡°)

W zeszłym tygodniu byłem na konsultacji u dr Furtaka w #bydgoszcz
6poziomprokrastynacji - #6poziomraka, cala historia.

Elo,
Dokładnie dwa lata temu po...

źródło: PXL_20240628_123652042

Pobierz
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mvmxks
mvmxks 7 godz. i 6 min temu via Wykop
  • 3
Dokładnie dwa lata temu pokazały się u mnie pierwsze objawy guza mózgu - pierwszy atak padaczki (wtedy jeszcze nawet nie wiedziałem co to było)


@6poziomprokrastynacji: kurde to juz dwa lata - szybko zlecialo

potwierdził, że nie ma wznowy.


@6poziomprokrastynacji: oby jak najdłużej, trzymam kciuki i zdrowia!
  • Odpowiedz

321

Skuteczne odparcie agresora gazem pieprzowym

Skuteczne odparcie agresora gazem pieprzowym

Naruszenie nietykalności cielesnej i szybka karma. Stop chamstwu kierowców.

PieknyWojciech
z
youtube.com
dodany: wczoraj, 16:02:33
  • 73
  • #
    polska
  • #
    policja
  • #
    prawo
  • #
    kierowcy
  • #
    samochody
  • #
    bezpieczenstwo
mvmxks
mvmxks 10 godz. i 6 min temu via Wykop
  • 6
ormowiec jutubowiec nie przestanie odpieprzać takich numerów, to sąd będzie jego najmniejszym problemem.


@barman84: jak tępi idioci przestaną blokować przejściadla pieszych to jutubowiec nie będzie potrzebny
CrazyZdzich
CrazyZdzich
wczoraj, 16:52:49
  • 30
To jest niesamowite co tu się wydarzyło:
- Agresywny patus bez żadnego ostrzeżenia atakuje człowieka, który zwrócił mu uwagę, że źle zaparkował.
- Zaatakowany człowiek używa gazu pieprzowego, żeby odeprzeć atak.
- Agresor i jego karyna mają żal do zaatakowanego człowieka, że nie dał się pobić, tylko śmiał się bronić. Zero refleksji z ich strony, że lepiej nie atakować przypadkowych ludzi, bo różnie może się to skończyć.
- Przyjeżdża policja i poucza zaatakowanego człowieka, że to
CrazyZdzich - To jest niesamowite co tu się wydarzyło:
- Agresywny patus bez żadnego ...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mvmxks
mvmxks 23 godz. i 40 min temu via Wykop
  • 16
@CrazyZdzich: nienawidze takich - najpierw sam rzuca się z łapami, a później płacze
  • Odpowiedz
Krs90
Krs90
wczoraj, 15:07:43
  • 70
#polityka #bekazpisu #bekazprawakow #nawrocki #safe #wojsko
chceszcoszavonu.jpg

Ten człowiek jako prezydent to jest absolutna porażka, dajcie już tam lepiej małpę albo jakiegoś młodego Korwiniste czy innego Memcena (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
Krs90 - #polityka #bekazpisu #bekazprawakow #nawrocki #safe #wojsko 
chceszcoszavonu....

źródło: obraz_2026-06-23_170623123

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mvmxks
mvmxks wczoraj, 16:10:34 via Wykop
  • 0
Dobrze że Tuska ma wyborców bez krzty godności i rozumu, bo inaczej miałby ciężko xD


@PanAlbert: nawrocki dosłownie mówi tam, ze o-------i cię na inflacji XD
  • Odpowiedz
karol-blabert
karol-blabert
przedwczoraj, 21:33:52
  • 0
Panowie, miałem nieplanowana wymianę amortyzatorów, jeden stukał czy coś tam.
Mam wrażenie że teraz auto gorzej skręca, na postoju jest ok i kierownica elegancko się kręci,ale podczas jazdy muszę zdecydowanie więcej siły włożyć żeby przekręcić i chyba nie wraca kierownica do środka? Nie wiem jak to określić...
Czy to może być przez wadliwe łożysko mcpershona? Mocowania były wymianie i amory, geometria ok jest :) pozdrawiam i dobrych snów.
Jutro mam podjechać do
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mvmxks
mvmxks przedwczoraj, 21:41:50 via Wykop
  • 1
sprężyna przeskakuje


@Menasze: byłoby slychać

Czy to może być przez wadliwe łożysko mcpershona?


@karol-blabert: jest na to szansa i to byłby pierwszy element do sprawdzenia
  • Odpowiedz
mvmxks
mvmxks przedwczoraj, 21:51:57 via Wykop
  • 1
mówię Tobie że złym momentem dokręcił śrubę mocowania łożyska amortyzatora przez co poduszka jest za bardzo ściśnięta i kierownica źle odbija i gorzej reaguje na ruch,


@Menasze: to brzmi w sumie jak dobra teoria, chociaz zwracam uwage, ze przeskakujaca sprezyna fest wali i to jest dosyć dramatyczny odgłos, a tu OP o tym nie wspomina.
  • Odpowiedz
mvmxks
mvmxks przedwczoraj, 21:53:26 via Wykop
  • 2
pozatym jak składał kolumnę to nie wiedział jak łożysko pracuje? ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)


@Menasze: no mi na przykład złożyli na zepsutym kiedyś XD
  • Odpowiedz
mvmxks
mvmxks wczoraj, 13:01:55 via Wykop
  • 0
podjechałem do mechanika i faktycznie - wszedł pod auto jakimś długim kluczem coś pokręcił i wróciło do normy, dziękuję za odpowiedzi


@karol-blabert: zwróć uwagę czy równo będą ci się scierac opony, ogólnie po wymianie drążków powinien(eś) zrobić zbieżność
  • Odpowiedz

399

Bohaterscy nastolatkowie. Nie wyciągnęli telefonów, ale rzucili się na ratunek

Bohaterscy nastolatkowie. Nie wyciągnęli telefonów, ale rzucili się na ratunek

Nad stawem Barbara w katowickim Giszowcu rozegrała się dramatyczna walka o życie mężczyzny, który tonął w tym akwenie, ukrytym głęboko w lesie. Zanim na miejsce dotarli ratownicy kluczową rolę odegrali przypadkowi świadkowie - dwoje nastolatków. Wydobyli topielca i prowadzili resuscytację.

ZobaczLink
z
portal.katowice.pl
dodany: wczoraj, 05:12:05
  • 37
  • #
    ratownikmedyczny
  • #
    ratownictwo
  • #
    wydarzenia
  • #
    polska
  • #
    katowice
  • #
    plywanie
mvmxks
mvmxks wczoraj, 12:25:35 via Wykop
  • -1
Zadzwonili po służby,


@renniferlopez2: czyli jednak media kłamią, bo jak zadzwonili skoro nie wyciągnęli telefonów? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
mvmxks
mvmxks wczoraj, 12:26:36 via Wykop
  • -3
doczłapał do topielca to taki zabije i utopi ratownika walcząc o życie.


@ACM04: ztym akurat było łatwo, bo jak do niego dopłynęli to juz nie miał pulsu, wiec pewnie stan wegetatywny

2053

Jan R. jeździ jak Majtczak, próbował staranować kursantkę na autostradzie A4.

Jan R. jeździ jak Majtczak, próbował staranować kursantkę na autostradzie A4.

Matka przerażonej dziewczyny obiecała zgłosić zdarzenie na policję.

dashcambandit
z
youtube.com
dodany: przedwczoraj, 18:05:22
  • 380
  • #
    polskiedrogi
  • #
    prawojazdy
  • #
    bandycidrogowi
  • #
    motoryzcja
  • #
    kierowcy
mvmxks
mvmxks wczoraj, 03:54:26 via Wykop
  • -2
@PuchaczLesny: im zależy na tym, żeby to się nie wydało, bo typ i tak płaci za ubezpieczenie, a w razie uszkodzenia nic mu nie wypłaca, albo zrobią regres
mvmxks
mvmxks wczoraj, 03:58:25 via Wykop
  • 3
Jestem kierowcą 27 letnim doświadczeniem i z 3pkt karnymi przez cały ten czas.


@deus_volt: W tym czasie przejechałes 10kkm ( ͡° ͜ʖ ͡°)
mvmxks
mvmxks wczoraj, 03:59:11 via Wykop
  • 1
Na co czeka ta matka?


@jabollus: boi się zemsty bo debile z policji w takiej sytuacji przesłuchują jako świadka i dają twoje dane podejrzewanemu
mvmxks
mvmxks wczoraj, 04:00:45 via Wykop
  • -2
Ograniczenia na drogach ekspresowych i autostradach akurat uważam, że są za niskie - nie były aktualizowane od 15 lat. Przy dzisiejszej technologii mogłoby być 140/160 na spokojnie, aczkolwiek to by wymagało dobrych kursów i prawdziwych przeglądów technicznych.


@Marek_zloty: kolejny debil który nie uważał na lekcjach fizyki - wiesz w ogóle czym różnią się drogi ekspresowe od autostrad?
mvmxks
mvmxks wczoraj, 04:03:09 via Wykop
  • -1
człowieku ja jeżdżę teslą nową bo mnie stać, 2 silniki, 500 koni i 8 kamer dookoła by zgłaszać ludzi w gruchotach co nie umieją jeździć


@fremmm: i przy 500KM dostępnych od dołu nie potrafisz wyprzedzić takiego zamulacza?
mvmxks
mvmxks wczoraj, 07:09:00 via Wykop
  • -3
mam po wypadku r-------ą, bo r--------m

ludzi w gruchotach co nie umieją jeździć


@fremmm: czyli się nie mylilem ( ͡° ͜ʖ ͡°) Mamzłą wiadomość - nie tylko oni nie potrafią jeździć
mvmxks
mvmxks wczoraj, 08:05:38 via Wykop
  • -2
To faktycznie należałoby jeszcze zmienić zasady istnienia s-ek bo to wybitna głupota stawiać światła na drodze z dopuszczalną 120 (chociaż domyślam się, że są ograniczenia przed)


@Marek_zloty: czyli załóżmy, ze robimy 160 km/h na autostradach - rozumiem, ze przed stworzeniem tego postulatu przeanalizowałes wpływ tej prędkości na bezpieczeństwo? Jest pewien kraj który wprowadził limit 150km/h (30 więcej niż średnia europejska) - jak wpłynęło to na bezpieczeństwo?
mvmxks
mvmxks wczoraj, 11:37:36 via Wykop
  • -2
Jestem w stanie opanować 500 konny wóz


@fremmm: no właśnie chyba nie, skoro go rozbiłeś
mvmxks
mvmxks wczoraj, 11:44:49 via Wykop
  • -2
Z drugiej strony zawsze można prosić o "anonimizacje"


@Substytut: jak to zrobić?

Takie osoby szybko dostają zakaz kontaktowania/zbliżania
mvmxks
mvmxks wczoraj, 12:18:26 via Wykop
  • -2
, czy nie wie co robić, bo "policja i tak nic nie zrobi".


@Substytut: ja się naprawdę nie dziwię ludziom

nie chciałem tego pisać wcześniej, żeby nie zniechevac, ale ja mam bardzo źle doświadczenia z policja - sąsiad bije żonę, słychać krzyki, płacz dzieci - chciałem iść sam, narzeczoną kazała wzywać policję - wezwała, a oni nie dość ze przyjechali na sygnale (XD) to jeszcze po zostawieniu suki na sygnalach, najpierw przyszli
KratosBogWojny
KratosBogWojny
wczoraj, 10:49:23
  • 25
Chłop wziął i umarł

Nie znasz dnia ani godziny. Więc p-----l wszelkie konwenanse, chlaj, ruchaj, żryj kebaby i miej w------e na ten system bo i tak nie wygrasz i nie wiesz ile Ci życia zostało.

A jak przyjdzie jakaś choroba i przyjedziesz na SOR to i tak lekarz będzie spał na dyżurze trzy szpitale dalej.

#trzecieoko
KratosBogWojny - Chłop wziął i umarł

Nie znasz dnia ani godziny. Więc p-----l wszelk...
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mvmxks
mvmxks wczoraj, 11:53:58 via Wykop
  • 6
@hadzia: @KratosBogWojny podobna akcja była na A1 FEDERATION 7 z Rafałem Antończakiem, gość był mistrzem świata w Muay Thai, dostał kopa na szyje i podobno przez to, ze miał niedobór potasu to dostał zawału.

"Na szczęście" to było na gali, wiec od razu dostał pomoc, ale ze walczył to pewnie był na beztlenie i teraz stan wegetatywny ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Kiedyś było nagranie, ale
  • Odpowiedz

4

Kupiłem laptopa na raty w Media Expert i pani przy kasie odjęła mi wpłatę własną

Hubert9909
z
wykop.pl
dodany: wczoraj, 06:42:25
  • 6
  • #
    raty
  • #
    kredyt
  • #
    zakupy
  • #
    heheszki
  • #
    pieniadze
mvmxks
mvmxks wczoraj, 06:47:44 via Wykop
  • 3
Czemu się nie skontaktujesz ze sklepem od razu?
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

14

Śmiertelna seria na kolarskich treningach. Szef UCI: to nieakceptowalne

Tragiczny tydzień w kolarstwie: troje młodych zawodników zginęło na treningach. Szef UCI apeluje o szacunek dla rowerzys

mvmxks
z
eurosport.tvn24.pl
dodany: przedwczoraj, 21:30:10
  • 5
  • #
    kolarstwo
  • #
    szosa
  • #
    rower
  • #
    sport
  • #
    mtb
  • #
    rowery
mvmxks
mvmxks
Autor
wczoraj, 06:46:00 via Wykop
  • 2
Nie wiem, ale no w----ć się w zaparkowane auto..


@RomanKarburator: pytanie jeszcze ja zaparkowane - jeżeli zaraz za ostrym zakrętem, a chłopak jechał rozpędzony to możliwe

Bjorg Lambrecht zginął na prostej drodze
grayjedi
grayjedi
wczoraj, 06:00:02
  • 74
#gielda
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mvmxks
mvmxks wczoraj, 06:02:35 via Wykop
  • 10
@grayjedi: to jest świeże
  • Odpowiedz
Czoso
Czoso
przedwczoraj, 10:34:27
  • 4
#nieruchomosci

Chlop na dole pisze, ze bumerzy we Wroclawiu wolaja 14k/m2 za syfiasta wielka plyte.

No to mowie sprawdzam. Wpisalem max 10k/m2 i na deweloperuchu i zawezilem do ostatnich 2 lat.

Wyskoczylo
Czoso - #nieruchomosci 

Chlop na dole pisze, ze bumerzy we Wroclawiu wolaja 14k/m2 z...

źródło: image

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mvmxks
mvmxks wczoraj, 04:20:39 via Wykop
  • 0
hlop na dole pisze, ze bumerzy we Wroclawiu wolaja 14k/m2 za syfiasta wielka plyte.


@Czoso: wołać mogą, tylko później rynek weryfikuje
  • Odpowiedz
KIaudik
KIaudik
przedwczoraj, 20:17:07
  • 136
No to niezla wspolpraca, najpierw mowi o wspolpracy a potem zrobil afere razem z swoim sztabem prawakoidow o glupia nazwe jednostki. xD
Ludzie tam w setkach tysiecy gina na wojnie, a nawrocki i prawaczki zesraly sie o pare literek na kartce, ktora wybrali sobie sami zolnierze.

Glowne problemy w tym kraju to nie korupcja, sabotaze rosji, atakowanie granicy.
Najwiekszym problemem jest to, ze sobie sasiad nazwal cos glupio, bo wolyn. A no i
KIaudik - No to niezla wspolpraca, najpierw mowi o wspolpracy a potem zrobil afere ra...
  • 49
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mvmxks
mvmxks przedwczoraj, 21:57:29 via Wykop
  • 1
próbowali inaczej to rozwiązać ale było zero inicjatywy z drugiej strony.


@wpiszloginoooo: A jakie masz propozycje rozwiazania tej sytuacji ze strony ukraińskiej? Ty w ogóle wiesz czym zajmuje się pułk który se wybrał taką nazwę?
  • Odpowiedz
mvmxks
mvmxks wczoraj, 03:08:29 via Wykop
  • 0
nabijaniem dzieci na widły i rozłupywaniem czaszek niemowlakom?


@wpiszloginoooo: w sumie może być i tak, a o ich zbrodniach jeszcze nie słyszeliśmy - to pułk do walki partyzanckiej

jakie masz propozycje rozwiazania tej sytuacji ze strony ukraińskiej?


To mnie wsumie bardziej ciekawi
  • Odpowiedz
mvmxks
mvmxks przedwczoraj, 17:22:31
  • 0
Chyba czas pojechać na rower
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Paradajek
Paradajek
przedwczoraj, 11:50:27
  • 1
Wszystko pod kontrolą, a resztę się wyklepie.

#wrc #rajdy #wypadek
https://streamable.com/e8rbyo
Paradajek - Wszystko pod kontrolą, a resztę się wyklepie.

#wrc #rajdy #wypadek
https...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mvmxks
mvmxks przedwczoraj, 11:53:23 via Wykop
  • 1
@Paradajek: zawsze mnie bawi jak oni niewzruszeni dachuja
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 20
  • Strona 1 z 20
  • >
  • jestem wesoły domek mam na przedmieściach Romek
  • LeMans

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 13.04.2026

    Komentator
  • Rocznica
    od 26.04.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 03.03.2020

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 14.07.2020

    Mikroblogger
  • Złotousty
    od 01.05.2026

    Złotousty
  • Koder
    od 14.06.2026

    Koder

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking