STOP! Wszystkie znaki wskazują, że przejechał kolejny pociąg retro z parowozem na czele. Tym razem w rolę główną wcielił się Ty2-911 ze skansenu w Chabówce. Wracający po remoncie "Teigrek" przejechał ze Skierniewic do Warszawy Głównej.

Trasa krótka, niezbyt fotogeniczna, pogoda też kiepska. Kumulując to wszystko wyszedł trochę fotograficzny paździerz. Dlatego tym razem zdjęcia raczej dla dokumentacji, niż z nadziejami na podbicie z nimi świata. Ale jeśli Wam się spodobają, to będzie mi
mrsopelek - STOP! Wszystkie znaki wskazują, że przejechał kolejny pociąg retro z paro...

źródło: Stop pion

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach