Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko165
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Turbator

Turbator

Dołączył 11 lat i 4 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 6267
  • Znaleziska 2626
  • Mikroblog 3641
  • Obserwujący 23
  • Obserwowane 79

909

Pani sędzia wie, że wychodzisz na wolność, koniec kropka. A ty płać podatki!!

Pani sędzia wie, że wychodzisz na wolność, koniec kropka. A ty płać podatki!!

Rozmówca M. powoływał się na wpływy m.in. w Ministerstwie Sprawiedliwości

dwaplusdwatocztery
z
o2.pl
dodany: 12.06.2026, 13:48:23
  • 76
  • #
    polska
  • #
    mordercy
  • #
    wiadomosci
  • #
    informacje
  • #
    news
Turbator
Turbator przedwczoraj, 20:49:23 via Android
  • 2
Turbator

źródło: 1000019131

Pobierz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

1040

Przeprosiny dla Viki Gabor!

Przeprosiny dla Viki Gabor!

Przepraszam Viki Gabor w imieniu wykopowej społeczności za osoby które dokonały niewybrednych i złośliwych komentarzy po opublikowaniu wyników głosowania polskiego jury na konkursie Eurowizja 2026.

Ommadawn
z
wykop.pl
dodany: 12.06.2026, 10:05:22
  • 203
  • #
    eurowizja
  • #
    vikigabor
  • #
    rigcz
Turbator
Turbator przedwczoraj, 14:52:09 via Android
  • -1
@tester3443: Sprawdź sobie! Odpowiadam, bo pytasz.

3133

Polacy nie chcą dopłacać do artystów. Miażdżące wyniki sondażu

Polacy nie chcą dopłacać do artystów. Miażdżące wyniki sondażu

według sondażu Instytutu Badań Pollster dla Super Expressu, 74% Polaków sprzeciwia się temu wsparciu.

PiotrPiter
z
polityka.se.pl
dodany: 07.06.2026, 05:10:45
  • 564
  • #
    rzad
  • #
    artysci
  • #
    zus
Turbator
Turbator 07.06.2026, 14:43:52 via Android
  • 2
@Asd15: Ale powiedz mi tak serio - sprawdzałeś ile orientacyjnie jest tych artystów w Polsce albo tak realnie się nad tym zastanowileś? Bo to są jakieś groszowe liczby.

Nie ma c---a człowieku, że tu chodzi o jakieś dbanie o elektorat. Bo pytam - dlaczego nie dbają o elektorat hazardowy, marihuanowy czy choćby gastronomiczny? To są milionowe liczby. Gdyby to był tylko taki cynizm, to wydaje mi się że realizowałby się na
kolicuch
kolicuch
06.06.2026, 05:54:32
  • 483
Coraz więcej Polaków rezygnuje z oglądania telewizji. Internet całkowicie przejął ich uwagę
Jeszcze kilkanaście lat temu telewizor był centrum domowej rozrywki. Dziś dla wielu osób wystarczy smartfon, YouTube, Netflix czy TikTok.
Młodsze pokolenia często nie potrafią nawet wymienić ramówki największych stacji telewizyjnych, ale bez problemu śledzą twórców internetowych i podcasty.
Czy za 10 lat tradycyjna telewizja będzie jeszcze miała znaczenie, czy zostanie głównie dla starszych odbiorców?

#internet #telewizja
  • 173
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Turbator
Turbator 06.06.2026, 21:46:51 via Android
  • 0
@kolicuch: Ja nie mam pojęcia, ale starzy ludzie nie wymierają.

Jak miałem 20 lat, to w modzie były mocherowe berety i stare baby siedziały w oknach i wpychały się w kolejkę. Teraz mam prawie 40 lat - niedługo pewnie umrę na raka albo inny zawał - a stare baby jak były, tak dalej są. I mnie przeżyją.
  • Odpowiedz

649

KRAKÓW jak TITANIC. Tonie w DŁUGACH. Sytuacja to KATASTROFA

KRAKÓW jak TITANIC. Tonie w DŁUGACH. Sytuacja to KATASTROFA

Kraków musiał brać chwilówki, żeby zapłacić za prąd i wypłaty dla motorniczych MPK oraz nauczycieli. Brzmi jak ponury żart? Niestety, to rzeczywistość finansowa stolicy Małopolski. Choć oficjalne komunikaty urzędowe co roku przekonują, że wychodzimy

cogitos
z
youtube.com
dodany: 20.05.2026, 07:29:49
  • 144
  • #
    krakow
  • #
    polska
  • #
    ciekawostki
  • #
    finanse
Turbator
Turbator 20.05.2026, 17:17:46 via Android
  • -5
@K-S-: Co? Co spłaci długi?
Turbator
Turbator 20.05.2026, 23:52:45 via Wykop
  • 3
@K-S-: Jestem wielkim orędownikiem odwołania Miszalskiego i przeciwnikiem SCT, ale po prostu pleciesz bzdury :-)

Widzę, że SCT do kwietnia przyniosło 12 mln wpływów, przy czym koszt obsługi to był 5 milionów.
Jeżeli trend będzie zachowany, to na czysto na koniec roku zostanie 24 miliony. No, niesamowita kasa!!!

Budżet całego Krakowa to 9 miliardów. Te oszałamiające 24 miliony to ledwie 0,25% całego budżetu! A gdyby to porównać do samego zadłużenia (które wynosi 7

305

Co robi pierwsza komórka rakowa? - Robot-kuleczka - Olo, czyli nowy kolor

Co robi pierwsza komórka rakowa? - Robot-kuleczka - Olo, czyli nowy kolor

O pierwszej komórce nowotworowej i o tym, co sygnalizuje sąsiednim komórkom i jak można jej w tym przeszkodzić; O robocie o imieniu Twirlbot, który toczy się w stronę światła; O kolorze o imieniu olo, który można wywołać tylko poprzez

Stopa_Szopa
z
youtube.com
dodany: 19.05.2026, 13:17:04
  • 9
  • #
    medycyna
  • #
    ciekawostki
  • #
    zdrowie
  • #
    nauka
Turbator
Turbator 20.05.2026, 17:40:22 via Android
  • 0
Jak dorosnę, chciałbym być taki jak Pan Łukasz.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

716

Cyfrowy kaganiec dla wszystkich. UE szykuje age-verification app na pełną skalę

Cyfrowy kaganiec dla wszystkich. UE szykuje age-verification app na pełną skalę

Komisja Europejska wzywa państwa UE do przyspieszonego wdrożenia aplikacji do weryfikacji wieku (EU age verification app). Apka ma być dostępna dla obywateli do końca 2026 roku.

Voger
z
commission.europa.eu
dodany: 06.05.2026, 19:22:02
  • 191
  • #
    ue
  • #
    cenzura
  • #
    inwigilacja
  • #
    id
  • #
    zamordyzm
  • #
    polityka
Turbator
Turbator 07.05.2026, 01:15:59 via Android
  • 4
@Hmrogrz: A przepraszam, zapytam - czy w swoich rozważaniach - poza kwestiami technicznymi - widzisz jakieś inne społeczne zagrożenia?

Bo teraz może jest to apka taka jak opisujesz. Ale gdzie ona będzie za 5 lat? Czy zmiany i uprawnienia nie bedą zmieniane w głosowaniach o których nawet nie będziemy słyszeć?

Jeżeli tylko nie jesteś jakimś opłaconym propagandzistą, to przecież dobrze wiesz, że niewiele decyzji rządu jest podyktowane realną troską o

830

Skargi na Otodom do UOKiK. Chodzi o wysokość opłat za ogłoszenia w portalu

Skargi na Otodom do UOKiK. Chodzi o wysokość opłat za ogłoszenia w portalu

Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów wziął pod lupę portal Otodom. To pokłosie skarg, które zaczęły spływać do urzędu. Te dotyczyły znacznego wzrostu opłat za wystawienie ogłoszeń. Czy portal działa niezgodnie z rynkowymi zasadami?

FXMAG
z
fxmag.pl
dodany: 06.05.2026, 10:40:17
  • 68
  • #
    nieruchomosci
  • #
    polska
  • #
    wiadomosci
  • #
    informacje
  • #
    wykop
  • #
    afera
Turbator
Turbator 06.05.2026, 13:06:09 via Android
  • 4
@PfefferWerfer: Ale co Ty mu w ogóle odpowiedziałeś? Argument 10 latka.

Nie ustalisz sobie vibevotingiem ceny regulowanej, bo coś takiego nie istnieje i właśnie to wymyśliłeś. Natomiast, możliwość i dowolność (!) ustalania cen za swoje usługi istnieje w zasadzie od pierwszego dnia, gdy w świadomości ludzkiej pojawiła się idea handlu. Dlatego wątpliwości kolegi są po prostu słuszne.

Ja przyznam szczerze też kompletnie tego nie rozumiem, że jakiś regulator ma prawo

1084

W przyszłym roku nie wejdziemy na strony www bez potwierdzenia tożsamości

Komisja Europejska robi speedruna z regulacji dot. wchodzenia na strony internetowe z potwierdzeniem tożsamości. W szybkim głosowaniu zadecydowano że ma to obowiązywać maksymalnie do grudnia 2026.

fiaslnfilrangve
z
digital-strategy.ec.europa.eu
dodany: 01.05.2026, 10:00:41
  • 426
  • #
    europa
  • #
    prywatnosc
  • #
    polityka
Turbator
Turbator 02.05.2026, 01:36:28 via Android
  • 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

1088

82 proc. Polaków mówi "nie". Chodzi o aferę Zondacrypto

82 proc. Polaków mówi "nie". Chodzi o aferę Zondacrypto

Ponad 82 procent Polaków jest przeciwnych temu, by państwo udzielało pomocy osobom, które straciły pieniądze wskutek dzi

PIAN--A_A--KTYWNA
z
polskieradio24.pl
dodany: 30.04.2026, 06:09:15
  • 171
  • #
    kryptowaluty
  • #
    gielda
Turbator
Turbator 30.04.2026, 11:09:50 via Android
  • -1
@Roofy: Wiersz ja się nie znam - nie miałem nigdy żadnej krypto. Ale wydaje mi się, że ludziom chodzi o to, że sytuacja z bankiem która opisałeś, dzieje się tylko w Twojej głowie. Natomiast o poszkodowanych w kryptowalutach - nawet jako postronny laik - słyszę powtarzalnie. A to pewnie i tak wierzchołek.

I chyba to jest ta różnica o ktorą chodzi ludziom, kpiącym z kryptowalut w kwestii bezpieczeństwa.

674

YouTuber zebrał 10.000.000 zł na walkę z rakiem u dzieci!

YouTuber zebrał 10.000.000 zł na walkę z rakiem u dzieci!

Gdyby ktoś chciał wesprzeć zbiórkę: https://pomagam.cancerfighters.pl/o-nas/

zalozyc_bukmacherke_w_afryce
z
siepomaga.pl
dodany: 23.04.2026, 20:34:04
  • 152
  • #
    ciekawostki
  • #
    wydarzenia
  • #
    polska
  • #
    cancerfighters
  • #
    rakcontent
Turbator
Turbator 24.04.2026, 11:40:56 via Android
  • 19
Gdyby ktoś po prostu był ciekawy, jaki to jest procent całkowitych wydatków na onkologię w Polsce, to jest to 0,04%
  • 4
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

3747

Nie żyje poseł Łukasz Litewka. Zginął w wypadku podczas jazdy rowerem.

Nie żyje poseł Łukasz Litewka. Zginął w wypadku podczas jazdy rowerem.

Z informacji do których dotarł DZ wynika, że 23 kwietnia w tragicznym wypadku zginął Łukasz Litewka. Poseł z Sosnowca miał jechać rowerem ulicą Kazimierską między Dąbrową Górniczą a Sosnowcem, gdy doszło do zderzenia z samochodem. Zginął na miejscu.

XeNinja
z
sosnowiec.naszemiasto.pl
dodany: 23.04.2026, 14:28:42
  • 846
  • #
    sejm
  • #
    wypadek
  • #
    lewica
Turbator
Turbator 23.04.2026, 20:40:19 via Android
  • 0
@UrsulaEtfer: @kicipuci @chigcht Możecie mi wyjaśnić - skoro dopuszczacie inne teorie niż wypadkowe, jak by to miało wyglądać tak w praktyce? Ale wiecie, jak dorośli ludzie.

Kto miałby być w to zamieszany? Prokurator główny tamtejszej prokuratury, który wyznaczy konkretnego prokuratura do prowadzenia tej sprawy, oczywiście również zamieszanego?

Czy ratownicy i lekarz na miejscu zdarzenia również? Czy raporty i dowody nie mają

1052

Nie żyje poseł Łukasz Litewka. Tragiczny wypadek w Dąbrowie Górniczej.

Nie żyje poseł Łukasz Litewka. Tragiczny wypadek w Dąbrowie Górniczej.

23 kwietnia w tragicznym wypadku zginął poseł Łukasz Litewka. Do tragicznego zdarzenia doszło w czwartek w Dąbrowie Górniczej. Poseł miał poruszać się rowerem, gdy został potrącony przez samochód osobowy. Jak wynika z informacji przekazanych przez śląską policję, kierowca auta zasłabł za kierownicą.

zalozyc_bukmacherke_w_afryce
z
wiadomosci.dziennik.pl
dodany: 23.04.2026, 14:46:44
  • 221
  • #
    lewica
  • #
    wybory
  • #
    polska
  • #
    lukaszlitewka
  • #
    slask
  • #
    wiadomosci
Turbator
Turbator 23.04.2026, 16:41:40 via Android
  • 2
@w3n5zu: No? Jakich dziwnych zbiegów okoliczności widziałeś w życiu dużo i co z nich wynikało?

Bo naprawdę nie wiem co chcesz powiedzieć i do jakichś informacji masz dostęp...

322

Meta wprowadza pełny monitoring pracy. Pracownicy szkolą własnych następców AI

Meta wprowadza pełny monitoring pracy. Pracownicy szkolą własnych następców AI

System ma zbierać dane o tym, jak pracownicy wykonują codzienne zadania, w tym klikają, przewijają ekrany czy korzystają z menu rozwijanych. Meta otwarcie przyznaje, że dane mają posłużyć do trenowania agentów AI, które w przyszłości będą mogły wykonywać te same zadania samodzielnie.

FredOnizuka
z
ithardware.pl
dodany: 22.04.2026, 16:56:22
  • 93
  • #
    meta
  • #
    sztucznainteligencja
  • #
    ai
  • #
    technologia
  • #
    pracait
  • #
    informatyka
Turbator
Turbator 23.04.2026, 10:49:39 via Android
  • -1
Dochód gwarantowany to mokry sen polityków i korpo. Skoro Twoja praca nie ma sensu, to Twój głos się nie liczy. Oooo coś Ci się nie podoba, protestujesz? No to super, ale przecież to że protestujesz na nic nie wpływa. Fabryki same pracują. Zauważyliśmy za to, że przez protesty spadł popyt na komunikacje miejską, więc ją wyłączymy i zredukujemy ślad węglowy. Dalej protestujesz? To już tydzień, jest Ci smutno? Postanowiliśmy do dochodu gwarantowanego
ck__
ck__
22.10.2018, 14:15:38
  • 14
#muzyka #muzykaelektroniczna #kiedystobylo

Africa Bambaataa - Agharta (Vinyl Version)
ck__ - #muzyka #muzykaelektroniczna #kiedystobylo


Africa Bambaataa - Agharta (Vi...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Turbator
Turbator 22.04.2026, 23:17:06 via Wykop
  • 0
@ck__: Zmarł 2 tygodnie temu kurczę felek...
  • Odpowiedz
Turbator
Turbator 22.04.2026, 23:13:30
  • 1
Kurdę - chyba nie było nawet znaleziska na wykopie na temat. Przypomniałem sobie przed chwilą o Afrika Bambaataa, wchodzę na wikipedię i widzę, że zmarł 2 tygodnie temu. Jeśli są tutaj jakieś dinozaury, to jest to informacja dla Was.

#muzyka #hiphop #tagujenanocnej #muzykaelektroniczna
Turbator - Kurdę - chyba nie było nawet znaleziska na wykopie na temat. Przypomniałem...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

452

Wielka Brytania wprowadza dożywotni zakaz palenia. Osoby urodzone po 2008 roku

Wielka Brytania wprowadza dożywotni zakaz palenia. Osoby urodzone po 2008 roku

Brytyjski parlament przyjął we wtorek 21 kwietnia 2026 roku przełomową ustawę o tytoniu i e-papierosach (Tobacco and Vapes Bill). Najważniejszy zapis: osoby urodzone po 1 stycznia 2009 roku zostaną objęte dożywotnim zakazem kupowania papierosów i wyrobów tytoniowych.

digital-nexus
z
digitalnexus.pl
dodany: 21.04.2026, 18:01:57
  • 236
  • #
    papierosy
  • #
    nalog
  • #
    wielkabrytania
  • #
    narkotykizawszespoko
  • #
    uk
  • #
    digitalnexus
Turbator
Turbator 22.04.2026, 02:44:40 via Wykop
  • -1
@ryszard-kulesza: Ale przecież to tak samo jak z posiadaniem psów. Totalnie bezsensowne. Trzymasz we własnym mieszkaniu worek skóry wypełniony gównem, który jest totalnie nieprzydatny. Musisz go leczyć, karmić, wyprowadzać w deszczu na sznurku i zbierać jego ciepłe g---o. O kosztach społecznych nie wspominam - setki pogryzień każdego roku, zniszczona roślinność miejska i publicznego koszty schronisk. A w imię czego, ja się pytam? Jaka tu korzyść, poza ruszającym się ogonem dla

293

Zobacz, jak rosło bezrobocie w Twoim powiecie

Zobacz, jak rosło bezrobocie w Twoim powiecie

Liczba bezrobotnych zarejestrowanych w Polsce wzrosła w ciągu dwóch lat o ponad 109 tys. osób. Ale w niektórych powiatach przybyło ich znacznie więcej nawet o kilkadziesiąt procent. Dotknij powiatu na mapie lub użyj wyszukiwarki, aby zobaczyć szczegóły.

WroTaMar
z
bezrobocie.januszcieszynski.pl
dodany: 21.04.2026, 14:29:11
  • 110
  • #
    praca
  • #
    pracbaza
  • #
    korposwiat
  • #
    gospodarka
  • #
    ekonomia
  • #
    biznes
Turbator
Turbator 22.04.2026, 02:27:29 via Wykop
  • -2
Jak ten janusz będzie według ciebie uczciwy i nie weźmie tych pracowników którzy są tańsi


@DziobakPepe: Tak z ciekawości - na czym polega ta 'tańszość' tych pracowników? Przykładowo - taki Kolumbijczyk zatrudniony w Krakowie. Ile on zarabia Twoim zdaniem?

583

Ukraiński oligarcha kupuje najdroższy apartament na swiecie za 2 miliardy ! pln

Ukraiński oligarcha kupuje najdroższy apartament na swiecie za 2 miliardy ! pln

A dokładnie 471 milionów euro! = 2 miliardy złotych. W Monaco. Nie żeby na Ukrainie była jakaś wojna czy pomoc finansowa tam wysyłana

login-znaki-alfanumeryczne
z
brusselstimes.com
dodany: 21.04.2026, 16:40:00
  • 209
  • #
    ukraina
  • #
    wojna
  • #
    polska
Turbator
Turbator 22.04.2026, 02:16:01 via Wykop
  • 0
@login-znaki-alfanumeryczne: Odpowiesz @Grzesiok ? Bo tez jak c--j jestem ciekaw fikołków :-)
Turbator
Turbator 20.04.2026, 16:59:24
  • 0
Mam takie pytanie - dlaczego strony www są takie k---a nudne? A niektóre - te najpopularniejsze - to dosłownie wyglądają anorektyczne.

Dlaczego ja na swojej stronie, gdy wyświetlamy np. czerwony napis DOSTĘP ZABLOKOWANY, robię to z fajną animacją pulsowania, a na dużych serwisach jedyne animowane rzeczy to reklamy?

Nawet na takim wykopie nigdy nie było przyjemnego doświadczenia, że jak dajesz plusa to jest jakaś prosta animacja, tylko po prostu cyfra się zwiększa.

I
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zimm3man
Zimm3man
Zimm3man
20.04.2026, 17:43:12 via Wykop
  • 10
@Turbator: może większość ludzi nie lubi takich animacji?
  • Odpowiedz
jamroz-1985
jamroz-1985
26.04.2026, 16:09:55 via Wykop
  • 2
@Turbator: Bo korporacje to są takie twory gdzie jak ktoś wpadnie na pomysł żeby zrobić fajną animację przy plusowaniu to zaraz się zbiera 15 osób na meetingu i po 3 tygodniach decydują że "nie wpisuje się w obecną strategię produktową" i temat umiera. Ty po prostu siadasz, piszesz 3 linijki CSS i działa, zero polityki, zero bullshitu i dlatego małe strony robione z pasją zawsze będą miały więcej duszy niż
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 16
  • Strona 1 z 16
  • >
  • Zawsze dręczyło mnie pytanie, czy to ja jestem szalony, czy wszyscy inni.
  • Kraków

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 07.03.2023

    Komentator
  • Rocznica
    od 30.01.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 30.01.2015

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 25.05.2017

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking