Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko165
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
StalkomirNowak
StalkomirNowak

StalkomirNowak

Dołączył 1 rok i 5 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 3951
  • Znaleziska 2916
  • Mikroblog 1035
  • Obserwujący 2
  • Obserwowane 4
StalkomirNowak
StalkomirNowak
StalkomirNowak 11 min temu
  • 0
Widzieliście?
StalkomirNowak - Widzieliście?

źródło: Zrzut ekranu 2026-06-27 o 10.52.57

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

winsxspl
winsxspl
przed chwilą via Wykop
  • 0
@StalkomirNowak: taki przywilej krajów z dyktatorami w rządzie
  • Odpowiedz

365

Quake 30 lat temu popchnął pecety w prawdziwe 3D

Quake 30 lat temu popchnął pecety w prawdziwe 3D

Gdy id Software wypuściło Quake w 1996 roku, gracze dostali nie tylko kolejną brutalną strzelankę z widoku pierwszej osoby. Dostali grę, która popchnęła całą branżę w stronę prawdziwego 3D, sieciowej rywalizacji i pecetów coraz mocniej zależnych od dedykowanego sprzętu graficznego.

ochucki
z
pixelnerd.pl
dodany: 23.06.2026, 12:02:51
  • 139
  • #
    quake
  • #
    gry
  • #
    komputery
  • #
    konsole
  • #
    ciekawostki
StalkomirNowak
StalkomirNowak
StalkomirNowak 24.06.2026, 08:15:59 via iOS
  • 31
Ostatnio sobie pograłem w pierwszego Half-Life z 1998 roku i zrozumiałem, co to jest prawdziwa gra. Ten staroć sprawia mi tyle frajdy, jakiej nie sprawia żaden taśmowy „cinematic experience”, w którym 80% rozgrywki stanowią przerywniki filmowe, a sam gameplay to jakoś ubogi syf.
  • 9
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

StalkomirNowak
StalkomirNowak
StalkomirNowak 23.06.2026, 19:20:27
  • 11
Weźcie coś zróbcie ze sobą nietypowe sługusy Nowaków, bo przykro się robi widząc waszą degrengoladę umysłową.

Normalni ludzie mają pracę, rodzinę, jakieś dążenia w życiu. Wy za to produkujecie 24/7 jakieś odklejone treści w obronie oprawców.
#kononowicz #patostreamy
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ZarodziecMalaryczny997
ZarodziecMalaryczny997
23.06.2026, 08:53:04
  • 616
#humorobrazkowy #heheszki #francja #t--------------a
ZarodziecMalaryczny997 - #humorobrazkowy #heheszki #francja #t--------------a

źródło: 1000018992

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

StalkomirNowak
StalkomirNowak
StalkomirNowak 23.06.2026, 14:49:07 via iOS
  • 3
@CosyGrave: A ja to żadnego z nich nie chcę w Polsce, mam już dość patologii i użerania się.
  • Odpowiedz
PasztetDuda
PasztetDuda
23.06.2026, 01:45:13
  • 3
Szczota z k0sno nadają w piwnicy

https://www.youtube.com/live/PhNQH2RxU2Q?si=oXCJwHTpv1hWpR7V

#kononowicz #patostreamy
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

StalkomirNowak
StalkomirNowak
StalkomirNowak 23.06.2026, 03:06:51 via Wykop
  • 3
@PasztetDuda: Widzę Kosno nowe fanty ze śmietnika wygrzebał, bo skąd by taką fikuśną koszulkę i zegarek miał.
  • Odpowiedz
StalkomirNowak
StalkomirNowak
StalkomirNowak 23.06.2026, 04:08:00 via iOS
  • 3
@Tessai: Elegancki outfit, niejedna panna za nim się musi odwracać.
  • Odpowiedz

117

Sygnalista ze szpitala południowego chciał za darmo działkę od miasta...

Sygnalista ze szpitala południowego chciał za darmo działkę od miasta...

by razem z Lewandowskim stawiać prywatną klinikę. Ale Trzaskowski się nie zgodził. Tak wygląda "niezalezny" informator na którym opiera się afera.

TenXen47
z
wyborcza.pl
dodany: 22.06.2026, 08:03:14
  • 55
  • #
    polityka
  • #
    polska
  • #
    lewandowski
  • #
    medycyna
  • #
    afera
  • #
    bekazpisu
StalkomirNowak
StalkomirNowak
StalkomirNowak 22.06.2026, 13:43:40 via iOS
  • 19
Widzę Wyborcza dwoi się i troi, by usprawiedliwić łamanie prawa przez polityków KO.

To że sygnalista jest winny, w żaden sposób nie usprawiedliwia tego procederu, bo to zwyczajne robienie prywaty z publicznej służby zdrowia.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

MilaKa88
MilaKa88
21.06.2026, 04:41:29
  • 17
👂👂👂

https://streamable.com/e9wf13

#kononowicz #patostreamy #plakaciara #onanasniszczy
MilaKa88 - 👂👂👂 

https://streamable.com/e9wf13

#kononowicz #patostreamy #plakacia...
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

StalkomirNowak
StalkomirNowak
StalkomirNowak 21.06.2026, 04:53:55 via iOS
  • 5
@MilaKa88: Był wjazd na chatę? :)
  • Odpowiedz
StalkomirNowak
StalkomirNowak
StalkomirNowak 21.06.2026, 05:03:56 via iOS
  • 3
@MilaKa88: :)
  • Odpowiedz
StalkomirNowak
StalkomirNowak
StalkomirNowak 21.06.2026, 05:04:45 via iOS
  • 3
Myślałem że lepszego humoru już mieć nie mogę - jednak się da 😄
  • Odpowiedz
StalkomirNowak
StalkomirNowak
StalkomirNowak 21.06.2026, 04:50:52
  • 44
Dzień dobry w miły, niedzielny poranek. Ja wpadłem tu tylko powiedzieć, że małżeństwo Nowaków zadręczyło na śmierć Krzysztofa Kononowicza.
#kononowicz #patostreamy
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ProktoDewastator
ProktoDewastator
21.06.2026, 04:54:47 via Android
  • 19
@StalkomirNowak: i to jest prawda, a nie fałsz
  • Odpowiedz
gr0m1t
gr0m1t
21.06.2026, 05:55:53 via Wykop
  • 16
@oficjalnyhejter12: to prawda, był zbyt leniwy, żeby latami odpierać nękanie przez oprawców
  • Odpowiedz

498

Czerwona kartka za domniemany rasizm. "Musimy założyć, że powiedział coś, czego

Czerwona kartka za domniemany rasizm. "Musimy założyć, że powiedział coś, czego

"Jeśli piłkarz zakrywa usta i mówi coś rasistowskiego, to oczywiście powinien zostać zawieszony. Musimy założyć, że powiedział coś, czego nie powinien był powiedzieć, w przeciwnym razie nie musiałby zakrywać ust" - powiedział szef FIFA.

Modernizator_Wykopu
z
dziennik.com
dodany: 20.06.2026, 15:06:15
  • 140
  • #
    mundial
  • #
    mecz
  • #
    pilkanozna
  • #
    sport
  • #
    4konserwy
  • #
    wydarzenia
StalkomirNowak
StalkomirNowak
StalkomirNowak 20.06.2026, 19:07:07 via Wykop
  • 434
Niech się już skończy to ideologiczne szaleństwo i pogarda dla białego człowieka.
  • 10
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

StalkomirNowak
StalkomirNowak
StalkomirNowak 21.06.2026, 04:42:16 via iOS
  • 0
@Fushnikov: Tak się kończy lenistwo i przeczytanie jedynie nagłówka.
StalkomirNowak
StalkomirNowak
StalkomirNowak 20.06.2026, 17:44:09
  • 2
Wiecie co mnie rozwala? Ignoranckie myślenie, jakoby dało się pogorszyć relacje z Ukrainą. Jak można pogorszyć relacje z państwem, które od początku wojny traktuje nas w sposób skrajnie pogardliwy?

Jak słyszę wypowiedzi Żeleńskiego i innych przedstawicieli ukraińskich władz, to one się niczym nie różnią od rosyjskiej propagandy. To jest dokładnie ten sam poziom wrogości i skrajnego szowinizmu.
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

StalkomirNowak
StalkomirNowak
StalkomirNowak
Autor
20.06.2026, 17:55:20 via iOS
  • 0
@troglodyta_erudyta: Wejdź sobie w dowolne ukraińskie komentarze, komentarzy o urządzeniu nam drugiej rzezi nie brakuje.
  • Odpowiedz
StalkomirNowak
StalkomirNowak
StalkomirNowak
Autor
20.06.2026, 18:02:45 via iOS
  • 0
@troglodyta_erudyta: Komentarze daje powiem pogląd na panujące nastroje. I ta niechęć jest obustronna.
  • Odpowiedz
MilaKa88
MilaKa88
17.06.2026, 04:47:32
  • 37
W 11h 134k zobaczyło w jakim stanie bym Konon przed wizytą Mopsu. Na szybko ogarniany przez oprawców.

#kononowicz #patostreamy
MilaKa88 - W 11h 134k zobaczyło w jakim stanie bym Konon przed wizytą Mopsu. Na szybk...

źródło: f4969635-1e06-4304-91a1-3cd58dde5962

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

StalkomirNowak
StalkomirNowak
StalkomirNowak 17.06.2026, 04:51:26 via iOS
  • 8
@MilaKa88: Twitter wykręca kosmiczne zasięgi, więc warto tam uderzać.
  • Odpowiedz
StalkomirNowak
StalkomirNowak
StalkomirNowak 17.06.2026, 04:21:10
  • 14
Wysyp jednodniowych kont, które zaczynają od: „nie jestem za Sławkiem, ale…”

Mistrzowie nietypowej intrygi
#kononowicz #patostreamy
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

358

40% sprzedawanych ciężarówek do 2030 ma być ELEKTRYCZNA, biurokraci szaleją

40% sprzedawanych ciężarówek do 2030 ma być ELEKTRYCZNA, biurokraci szaleją

W tym samym roku elektryczne ciężarówki mają stanowić aż 20% całej floty ciężarowej na unijnych drogach! Żeby to osiągnąć elektryczne ciężarówki mają dostać priorytet w publicznych przetargach i programach wsparcia!

pra_bart
z
facebook.com
dodany: 16.06.2026, 12:19:53
  • 154
  • #
    bekazlewactwa
  • #
    4konserwy
  • #
    uniaeuropejska
  • #
    chiny
  • #
    gospodarka
  • #
    europa
StalkomirNowak
StalkomirNowak
StalkomirNowak 17.06.2026, 03:04:03 via Wykop
  • -6
Nie ma to jak w imię ekologii forsować skrajnie nieekologiczne rozwiązania. Produkcja jak i utylizacja samych ogniw jest szalenie szkodliwa dla środowiska. Znacznie bardziej, niż eksploatacja spalinowej ciężarówki przez kilkanaście lat.
  • 3
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Hogataa26
Hogataa26
15.06.2026, 21:41:36
  • 1
#ps5
Powiedzcie mi. Jeżeli swoje konto zaloguję na drugiej konsoli, bo kupiłam sobie jakiś czas temu PRO, to wszystkie save przejdą na PRO. Bo mam kilka gier zaczętych, i boję się ze jak się zaloguję na swoje konto na nowej konsoli, to później będę miała lipę xD
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

StalkomirNowak
StalkomirNowak
StalkomirNowak 16.06.2026, 15:27:56 via iOS
  • 1
@Hogataa26: Zapisy gier są automatycznie zapisywane w chmurze, wystarczy je pobrać na nowej konsoli.
StalkomirNowak - @Hogataa26: Zapisy gier są automatycznie zapisywane w chmurze, wysta...

źródło: IMG_1304

Pobierz
  • Odpowiedz
StalkomirNowak
StalkomirNowak
StalkomirNowak 13.06.2026, 18:22:48
  • 11
I kolejna nietypowa jednostka, w dodatku analfabeta językowy. Skąd Nowaki biorą takich klaunów?
#kononowicz #patostreamy
StalkomirNowak - I kolejna nietypowa jednostka, w dodatku analfabeta językowy. Skąd N...

źródło: Zrzut ekranu 2026-06-13 o 20.18.55

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

gr0m1t
gr0m1t
13.06.2026, 18:24:55 via Wykop
  • 10
@StalkomirNowak: Uprzejmie proszę o zignorowanie. Sam przed chwilą popełniłem post i zorientowałem się, że dałem wciągnąć w korbielowskie makao, dyskutując z "nie wiem o co chodzi, jestem tu nowy, nie jestem za sławkiem, ale olgierdano jest gorszy niż oprawcy..."
  • Odpowiedz
bellacavem
bellacavem
bellacavem
13.06.2026, 18:26:29 via Wykop
  • 7
@StalkomirNowak: zwrotu " nosił wilk razy kilka..." używał tu już namiętnie ktoś. Nie pamiętam tylko kto.
  • Odpowiedz

114

Jaś Kapela stworzył piosenkę o Radomiu. Wulgarny utwór trafił do sieci

Jaś Kapela stworzył piosenkę o Radomiu. Wulgarny utwór trafił do sieci

Kontrowersje wokół odwołanego slamu poetyckiego Wolne Słowa nie słabną. Jaś Kapela, który miał poprowadzić wydarzenie

TomekB1111
z
twojradom.pl
dodany: 12.06.2026, 10:17:45
  • 44
  • #
    polska
  • #
    ciekawostki
  • #
    wydarzenia
  • #
    radom
  • #
    patologiazewsi
StalkomirNowak
StalkomirNowak
StalkomirNowak 12.06.2026, 13:48:55 via iOS
  • 12
Jeśli zastanawiacie się jakich „artystów” wspiera obecna władza, to tu macie doskonały przykład.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

StalkomirNowak
StalkomirNowak
StalkomirNowak 11.06.2026, 11:06:00
  • 17
Oprawcy się bronią, że robili zakupy Kononowiczowi. Jest się czym szczycić, uwięzili chorego cukrzyka łańcuchami i poili go słodkimi napojami, oraz karmili przetworzoną dietą pełną cukrów.

Zwyrodnialcy, a nie opiekunowie.
#kononowicz #patostreamy
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

varres
varres
11.06.2026, 11:56:15 via Wykop
  • 1
@StalkomirNowak: przede wszystkim debile
  • Odpowiedz
StalkomirNowak
StalkomirNowak
StalkomirNowak 11.06.2026, 08:23:08
  • 0
Powiedzcie mi szczerze - czemu mam się solidaryzować z państwem, które gloryfikuje zbrodniczą ideologię i otwarcie wzgardza naszą pomocą?

Po co na siłę się pchać tam, gdzie nas nie chcą? Ukraińskie władze państwowe czy samorządowe wielokrotnie nam dały to do zrozumienia.
StalkomirNowak - Powiedzcie mi szczerze - czemu mam się solidaryzować z państwem, któ...

źródło: IMG_1098

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wolnyityle
Wolnyityle
11.06.2026, 09:13:11 via Wykop
  • 0
@StalkomirNowak: podzielam twoje zdanie ale:
Ukry. Nie nie wiedzą zie upa o reszta to killerzy. Ich w szkole uczyli ze bili ruskich.

Ja na tych wszystkich autobusach wymalował bym p-------y napis "macie za free od Polszaków " i jebutny obraz tych trzymających się dłoni. PL-UA i jak to zedrą to zabieramy na spowrotem.

Jakieś lekcje prawdziwej historii w ich
  • Odpowiedz
PurpleHaze
PurpleHaze
11.06.2026, 10:14:14 via Wykop
  • 0
@StalkomirNowak: no ale z drugiej steony, masz cos czego nie potrzebujesz i chcesz to w---------c.
Przyszli ci do glowy ze moze dzieciam sasiada z dolu, mogkby sie tym jeszcze pobawic.
Sasiad to menda, ochlapus i erosoman, no ale co jego dzieciak temu winny?

Tu jest tak samo, z komunikacji bedzie korzystac Saszka, jego matka i babcia. W szkole na historii pewnie mieli o bohaterskich czlonkach upa ktorzy gonili hitlerowcow i
  • Odpowiedz

937

Ukrainka kiedy słyszy język polski to reaguje na niego jakby słyszała rosyjski

Ukraińska filozofka: Moje nastawienie do was zmieniło się tak bardzo, że kiedy słyszę polski, reaguję jak na rosyjski. Wyborczą widzę kontynuuję tradycję plucia na Polaków.

ggs-hg
z
wyborcza.pl
dodany: 10.06.2026, 14:40:49
  • 186
  • #
    ukraina
  • #
    polska
  • #
    wyborcza
  • #
    bekazlewactwa
  • #
    bekazpodludzi
  • #
    neuropa
StalkomirNowak
StalkomirNowak
StalkomirNowak 10.06.2026, 16:21:28 via iOS
  • 259
Jak to jest, że Wyborczej przeszkadza wszystko co polskie, a nie przeszkadza skrajny ukraiński szowinizm i kult zbrodniczej, nazistowskiej ideologii OUN-UPA?
  • 10
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 11
  • Strona 1 z 11
  • >

Stalkomir Nowak

Osiągnięcia

  • Gadżeciarz
    od 13.10.2025

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 07.11.2025

    Mikroblogger
  • Rocznica
    od 27.01.2026

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking