Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko160
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Stgx

Stgx

Dołączył 7 lat i 1 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 3065
  • Znaleziska 1561
  • Mikroblog 1504
  • Obserwujący 3
  • Obserwowane 11

40

Zginął, bo stanął w obronie kobiet. Sąd właśnie wydał wyrok

Pokaż treści 18+

Zginął, bo stanął w obronie kobiet. Sąd właśnie wydał wyrok

Sąd Okręgowy w Warszawie skazał Dawida Mirkowskiego, głównego oskarżonego w procesie o zabójstwo mężczyzny na Nowym Świecie, na 25 lat więzienia. Mirkowski ma również zapłacić odszkodowanie rodzinie pokrzywdzonego. Wyrok ten jest nieprawomocny. Do tragicznego zdarzenia w centrum Warszawy doszło w ma

lunaexoriens
z
youtube.com
dodany: 09.06.2026, 16:57:33
  • 10
  • #
    warszawa
  • #
    mma
  • #
    patologiazmiasta
  • #
    zabojstwo
Stgx
Stgx 18.06.2026, 01:34:20 via Wykop
  • 0
@KingaM: czyli kto jest wódką, a kto zakąską?

Kolega stający w obronie koleżanek jest wódką, a one zakąską?
Bo wiesz - oni byli razem na mieście jak przywlókł się ten naćpany patus z kolegami.
spucha
spucha
spucha
16.06.2026, 16:24:31
  • 1782
BOŻE MAM LOGOWAĆ SWOJE WEJŚCIE DO PRACY JAKA KOMPROMITACJA
spucha - BOŻE MAM LOGOWAĆ SWOJE WEJŚCIE DO PRACY JAKA KOMPROMITACJA

źródło: obraz

Pobierz
  • 54
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Stgx
Stgx 17.06.2026, 00:10:37 via Wykop
  • 0
@spucha: no to jest kompromitacja i brak zaufania względem pracowników.

To, że spotkało to lekarzy nie zmienia tego faktu.

W firmie mojej byłej (duża polska spółka it na A) musiała odbijać się przy toalecie, przy kuchni, przy wejściu i wyjściu do biura - i miała limity na sikanie.

To jest chore, uwłaczające i kompromitujące.
  • Odpowiedz
Stgx
Stgx 18.06.2026, 01:33:03 via Wykop
  • 0
@szkutnik: zmień pracowników albo podejście - jeśli ktoś dobrze czuje się w miejscu pracy, to nie będzie nadużywał systemu i zaufania pracodawcy / managera itp.

Normalni ludzie tego nie robią, a im bardziej "przykręcasz" śrubę tym uczciwym, tym większy bunt wobec zasad i prawdopodobieństwo odejścia.

Może nie potrafisz inspirować ludzi?
Nie każdy ma wrodzoną charyzmę i umiejętności motywacji, a firmę może prowadzić dosłownie każdy (pracuje jako doradca biznesowy od lat (mikro i MŚP)
  • Odpowiedz
Marcepanowy_Detektyw
Marcepanowy_Detektyw
14.06.2026, 16:13:08
  • 192
P-----c w dzieciństwie i jej skutki

Na Mirko często przewija się temat toksycznych rodziców, „świętego spokoju” i słynnego tekstu „kiedyś to było, dostało się kablem od prodiża i człowiek wyrósł na ludzi”. Porozmawiajmy poważnie. Jak z perspektywy czasu oceniacie atmosferę w swoich domach rodzinnych? Czy fizyczna lub psychiczna tresura ze strony rodziców to był u Was standard, czy mieliście szczęście wychować się w normalnych warunkach?

Ankieta w pełni anonimowa.

#ankietydetektywa

Jaki rodzaj „metod wychowawczych” dominował w Twoim domu i jak na Ciebie wpłynął?

  • Przemoc fizyczna (pas, kabel) i trauma do dziś 9.9% (1024)
  • Przemoc psychiczna (wyzywanie, poniżanie) 7.6% (790)
  • Zimny chów (brak zainteresowania) 9.3% (962)
  • Sporadyczny klaps, ale był strach przed rodzicem 20.5% (2127)
  • Awantury domowe i alkohol (syndrom DDA/DDD) 10.2% (1055)
  • Nadopiekuńczość i toksyczna kontrola (brak luzu) 7.4% (765)
  • Normalny dom – szacunek, miłość i wsparcie 14.4% (1496)
  • Było biednie/ciężko, ale bez żadnej przemocy 8.5% (887)
  • Dopiero na terapii odkryłem, jak było toksycznie 2.3% (234)
  • Wyniki / Nie chcę o tym myśleć 10.1% (1050)

Oddanych głosów: 10390

  • 227
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Stgx
Stgx 15.06.2026, 10:57:56 via Wykop
  • 0
@Marcepanowy_Detektyw: jak już ktoś zauważył bez sensu, bo nie można wybrać kilku opcji.

U mnie była psychiczna i fizyczna (nie ciągle, ale okazyjnie - jak zrobiłem coś "bardzo złego".
Co zabawne inicjatorką karania pasem była moja mama (wychowywana na wsi) i pamiętam jeden raz, jak kazała mojemu tacie wymierzyć nam "karę" (żeby zachował się jak mężczyzna w związku) - tata użył pasa na mnie i bracie, a z oczu leciały mu łzy.

Oczywiście
  • Odpowiedz

1281

Żałoba? Nie dla banków. UOKiK ujawnia, jak utrudniały życie spadkobiercom

Żałoba? Nie dla banków. UOKiK ujawnia, jak utrudniały życie spadkobiercom

Śmierć bliskiej osoby to ogromny cios, ale dla polskich banków bywa początkiem bezwzględnej biurokratycznej ścieżki. Prezes UOKiK wziął pod lupę największych graczy sektora finansowego, zarzucając im (nomen omen) rzucanie kłód pod nogi spadkobiercom.

FXMAG
z
fxmag.pl
dodany: 10.06.2026, 12:17:47
  • 76
  • #
    informacje
  • #
    wydarzenia
  • #
    polska
  • #
    ciekawostki
  • #
    gospodarka
  • #
    ekonomia
Stgx
Stgx 11.06.2026, 00:20:18 via Wykop
  • 2
@jeden_z_gapiow: według procedur musisz być po sprawie spadkowej, żeby dostać dostęp do konta zmarłego - to nie tak, że pracownik nie chce pomóc - po prostu nie może.

Najlepszym zabezpieczeniem dla rodziny byłoby w tym wypadku udzielenie pełnomocnictwa wcześniej - np jak zaczyna się choroba, ktoś się w podeszłym wieku itp.

Dodatkowo zapis na wypadek śmierci, jeśli chcemy, żeby bliscy mogli dysponować środkami przed sprawą spadkową (ale środki będą wliczać
Stgx
Stgx 11.06.2026, 00:23:47 via Wykop
  • 2
@Nowystaryziel: wspólne konto upoważnia do połowy środków.

Jeśli chcesz się zabezpieczyć, to musisz podpisać zapis na wypadek śmierci - każdy bank to przyjmie i wtedy masz dostęp do całości środków, które oczywiście wliczają się do masy spadkowej.

Wyciągnięcie pieniędzy ze wspólnego konta po śmierci małżonka (zanim dodniesiemy akt zgonu), to przestępstwo i niekoniecznie to polecam - kilka takich spraw mieliśmy.

A i oczywiście najlepiej spisać testament - coś, o czym
Mokebe_Testo
Mokebe_Testo
Mokebe_Testo
07.06.2026, 07:34:07
  • 337
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 47
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Stgx
Stgx 07.06.2026, 16:57:11 via Wykop
  • 3
@RandyBobandy: a ja proszę, żeby nie używać Wołynia do walki politycznej - mój pra pra dziadek był ofiarą.

O nie - to jednak jest zbyt ważna sprawa, żeby olać temat i dzięki tej tragedii dokonać zmian? Kurde a myślałem, że wystarczy poprosić.

Rodzina Georga Floyda pompowała temat do absurdu - postawili ćpunowi pomnik, blm zebrało miliony na swoje wille i cały świat klękał - lewica była w totalnym
  • Odpowiedz
PrawdziwyMongolzMongolii
PrawdziwyMongolzMongolii
07.06.2026, 11:40:48
  • 1090
No, prawilną sobie Onet wybrał bohaterkę do walki z facecikami

#heheszki #rozowepaski #bekazlewactwa
PrawdziwyMongolzMongolii - No, prawilną sobie Onet wybrał bohaterkę do walki z faceci...

źródło: IMG_2557

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Stgx
Stgx 07.06.2026, 16:47:53 via Wykop
  • 2
@PrawdziwyMongolzMongolii: ona czasami nie przegrała sprawy sądowej o pomówienia?
  • Odpowiedz
Vinizius
Vinizius
06.06.2026, 14:55:45
  • 1
Ta Mira taka normalna dziewczyna, chciałbym zobaczyć wasze dziewczyny skoro się z niej nabijacie xD #tenis
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Stgx
Stgx 06.06.2026, 14:59:53 via Wykop
  • 0
@bord0: w porównaniu z tą ruską to 80% dziewczyn wygląda na piękne - ona jest wybitnym pasztetem.
  • Odpowiedz
badreligion66
badreligion66
05.06.2026, 14:50:33
  • 204
#tenis Było już, że Iga nie wspiera Mai?
badreligion66 - #tenis Było już, że Iga nie wspiera Mai?

źródło: 1000050993

Pobierz
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Stgx
Stgx 05.06.2026, 22:46:46 via Wykop
  • 0
@lubiesikacdozlewu: tak - cieszy się.

Bo nie rywalizowały między sobą, bo znają się od dziecka i bo wie jak smakuje takie sukces i jak bardzo ciężko musiała pracować Maja, żeby też go osiągnąć.

Sportowcy darzą się przede wszystkim szacunkiem, bo każdy z nich wie jak w---------e ciężkie jest ich zawodowe życie i jak dużo okoliczności musi sprzyjać, żeby odnieść sukces.
  • Odpowiedz

308

Przedstawiciel prawicowej niemieckiej partii AfD spotyka się z doradcą puTTlera

Przedstawiciel prawicowej niemieckiej partii AfD spotyka się z doradcą puTTlera

Wysoko postawiony działacz skrajnie prawicowej niemieckiej Alternatywy dla Niemiec (AfD) spotkał się z jednym z głównych doradców prezydenta Rosji Władimira Putina i szefem koncernu energetycznego Gazprom (GAZP.MM), otwiera się w nowej karcie i zaapelował o ponowne otwarcie gazociągu Nord Stream.

Paradajek
z
reuters.com
dodany: 05.06.2026, 05:41:59
  • 100
  • #
    rosja
  • #
    niemcy
  • #
    bekazkonfederacji
  • #
    polityka
  • #
    energetyka
Stgx
Stgx 05.06.2026, 22:42:11 via Wykop
  • 10
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

605

Zamiast na studia idą do pracy. "Nie potrzebuję kolejnego papierka".

Zamiast na studia idą do pracy. "Nie potrzebuję kolejnego papierka".

- Na studia nie idę. Matka jest zła i twierdzi, że to duży błąd. Tylko ten papier jest dziś tak naprawdę bez znaczenia. Nie chcę marnować pięciu lat na coś, co potem schowam do szuflady - zaznacza Edyta, tegoroczna maturzystka. Czy to nowy trend? Czy faktem jest dziś to, że młodzi ludzie coraz...

robert-kuzba
z
edziecko.pl
dodany: 01.06.2026, 17:52:24
  • 424
  • #
    spoleczenstwo
  • #
    polska
  • #
    edukacja
  • #
    studia
  • #
    szkola
Stgx
Stgx 04.06.2026, 18:43:46 via Wykop
  • 0
Można np iść do pracy i studiować zaocznie - dyplom i materiał taki sam, a zbieramy doświadczenie, zarabiamy i po 5 latach mamy i papier i CV
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

donatien-de-sade
donatien-de-sade
02.06.2026, 17:54:21
  • 612
Najpierw Wałęsa pokazał, że każdy może być prezydentem. Potem Kwaśniewski, jaki powinien być prezydent. Kaczyński, jaki nie powinien być prezydent. Duda, że jednak nie kazdy moze byc prezydentem.

Batyr natomiast, że urząd prezydenta jest zbędny.

#polityka #bekazpisu #bekazprawakow
donatien-de-sade - Najpierw Wałęsa pokazał, że każdy może być prezydentem. Potem Kwaś...

źródło: IMG_7655

Pobierz
  • 41
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Stgx
Stgx 03.06.2026, 01:02:47 via Wykop
  • 4
@donatien-de-sade: Kaczyński nie był złym prezydentem.

Dla mnie zajmuje 2 miejsce zaraz za Kwaśniewskim - chociażby za Gruzję i zwrócenie uwagi na agresję Rosji.
Szkoda, że jest dzisiaj oceniany przez pryzmat brata.
  • Odpowiedz
szmichal
szmichal
29.05.2026, 12:37:22
  • 635
Ale sie Kosiniak z Kamyszem zdenerwowali. Polecam, 4 minuty do kawusi #bekazpisu #polityka
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Stgx
Stgx 29.05.2026, 22:43:23 via Wykop
  • 2
@szmichal: chłop wybrał p-----c

Ale ma całkowitą rację - fajnie, że ktoś to powiedział na głos.
Nic nie denerwuje mnie w polskiej polityce bardziej, niż granie tylko i wyłącznie na swoją partię i nieliczenie się z dobrem Polski.

Nie widzę absolutnie żadnego powodu dla którego PiS i PO nie mogłyby chwalić poprzedników (lub obecny rząd) za dobre decyzje polityczne.
Ba - to jest coś, co zdobyłoby mój głos - bo
  • Odpowiedz
1-1-1-1
1-1-1-1
26.05.2026, 16:23:56
  • 199
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 40
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Stgx
Stgx 27.05.2026, 00:15:36 via Wykop
  • 0
@onepnch: tylko, że "chłop" tak nie zrobi, bo kobiece produkty są gorsze.

"Chłop" nie będzie też pachniał jak kobieta tylko dlatego, że coś było tańsze, bo stać go na "męskie" produkty.

A jeśli nie stać, to cóż - co to za "chłop"?
  • Odpowiedz
Jabby
Jabby
26.05.2026, 16:32:40
  • 287
Jakie to jest niewyobrażalnie głupie. To że TERAZ w mieszkaniu nic się nie dzieje to nie znaczy że jutro czy nawet za pare godzin nie będzie coś się działo.
A jak jakiś zwariowany Silnyczek, fanatyk obecnej władzy, wparuje do mieszkania grubasa i weźmie go na zakładnika to co? Policja ma grzecznie pukać i używać klamki? Prawactwo to stan umysłu.

#bekazpisu #polityka
Jabby - Jakie to jest niewyobrażalnie głupie. To że TERAZ w mieszkaniu nic się nie dz...

źródło: IMG_20260526_182307

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Stgx
Stgx 27.05.2026, 00:12:49 via Wykop
  • 1
@Jabby: cała sytuacja jest okropnie głupia i jedyne co robi, to przysparza Nawrockiemu wrogów w służbach mundurowych.

Jak niby służby miały reagować na zawiadomienie?
Przecież nie wiedzą czy jest fałszywe, czy prawdziwe - to okazuje się dopiero po fakcie.
  • Odpowiedz
splinter96
splinter96
26.05.2026, 14:26:03
  • 530
no i takie właśnie mamy bystre społeczeństwo xD największym zaufaniem cieszy się dziennikarz który celowo zapraszał szurów na wywiady żeby podbić sobie zasięgi w internecie
#polityka #bekazprawakow #szury #foliarze
splinter96 - no i takie właśnie mamy bystre społeczeństwo xD największym zaufaniem ci...

źródło: 1000028615

Pobierz
  • 77
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Stgx
Stgx 27.05.2026, 00:06:54 via Wykop
  • 0
@splinter96: no dobra - to kto jest lepszym i bardziej godnym zaufania dziennikarzem od niego?

Wskaż kogoś, zamiast jedynie krytykować wybór innych.

Oczywiście ta osoba też popełniła pewnie jakieś błędy - i wykop na pewno je zaraz
  • Odpowiedz

2634

Exit Poll Polsat News - Miszalski i Rada miasta Wylatują

Exit Poll Polsat News - Miszalski i Rada miasta Wylatują

Wg exit Poll Polsat News frekwencja wyniosła 33,4%

Nigarun
z
wykop.pl
dodany: 24.05.2026, 19:02:28
  • 610
  • #
    krakow
  • #
    referendum
  • #
    polityka
Stgx
Stgx 24.05.2026, 23:20:38 via Wykop
  • 4
Martwi mnie jedynie to, że frekwencja była najniższa w grupie 30-39 lat.
Nawet 60-69 latkowie ich przebili.

Czyli wychodzi na to, że ludzie faktycznie pracujący codziennie, wychowujący młode dzieci i płacący duże podatki są najbardziej bierni w kontekście politycznym.

Dlaczego?
  • 8
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Stgx
Stgx 25.05.2026, 23:34:05 via Wykop
  • 2
@paliwoda:
??
Dobrze się czujemy?
Wszyscy zdrowi w
1-1-1-1
1-1-1-1
24.05.2026, 04:48:00
  • 521
xd
#blackpill #redpill
1-1-1-1 - xd
#blackpill #redpill

źródło: Przechwytywanie

Pobierz
  • 120
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Stgx
Stgx 24.05.2026, 14:23:31 via Wykop
  • 0
@Zopyross: nie - to nie jest zły sygnał - to po prostu bycie dobrym rodzicem.

Problemem w tym wpisie nie jest to, co robi ojciec.

Problemem jest to, że Ona wymaga od partnera tego samego, co daje jej ojciec - i to jest chore, bo niemożliwe do spełnienia.
Chłopak czy dziewczyna nie ma być Twoimi ojcem czy matką - ma być partnerem.
  • Odpowiedz

3154

Pracownik Sebastiana M.: szef wiózł mnie 304 km/h swoim BMW

Pracownik Sebastiana M.: szef wiózł mnie 304 km/h swoim BMW

Szef jechał tak szybko, że się bałem, jak patrzyłem, jak szybko mijamy drzewa na poboczu. Zapytałem wtedy, ile jedziemy. Odpowiedział, że 304 km/h. Nigdy wcześniej w życiu, ani nigdy potem tak szybko nie jechałem samochodem opisywał.

tombeczka
z
brd24.pl
dodany: 22.05.2026, 08:42:06
  • 323
  • #
    wypadki
  • #
    polskiedrogi
  • #
    bandycidrogowi
  • #
    wypadek
  • #
    kryminalne
Stgx
Stgx 22.05.2026, 23:42:23 via Wykop
  • 1
@codziennaKasia: warto dodać, że przecież nie musi sypiać tylko z nim - jeśli chłop jest brzydki i zajęty biznesem, to może go walić po rogach kiedy i z jakim przystojniakiem chce.

Ważne, żeby urodziła jego bachorka - alimenty i przyszłość dziecka zapewniona przez hajs dziadków.
Nighthuntero
Nighthuntero
14.05.2026, 09:57:24
  • 2123
Lekarze zrobią wszystko byle tylko lud się nie dowiedział ile władcy życia i śmierci zarabiają

#polska #praca #zdrowie #lekarz100k #szpital
Nighthuntero - Lekarze zrobią wszystko byle tylko lud się nie dowiedział ile władcy ż...

źródło: image

Pobierz
  • 107
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Stgx
Stgx 14.05.2026, 17:23:02 via Wykop
  • 15
@Nighthuntero:

Ja na przykład wiem ile zarabiają z racji pracy - dzisiaj miałem akurat styczność na świeżo:

Rezydent, rocznik 91 (35 lat) - 7200 netto.
Lekarz dużego szpitala w Warszawie, rocznik 77 (49 lat) - 65 000
  • Odpowiedz
Stgx
Stgx 15.05.2026, 19:57:08 via Wykop
  • 0
@caboty: nie no nie przesadzaj.

Pieniądze nie są najważniejsze - większość moich znajomych z IT dostała propozycję pracy za granicą za wyższą stawkę i nikt nie pojechał.
Dlaczego?
Bo zarobki w Polsce są na tyle dobre, że nie opłaca się poświęcać znajomych, rodziny, "domu" i znanego otoczenia dla tych śmiesznych
  • Odpowiedz

1602

Ukraińskie gangi przejmują Polskę?Oficer CBŚP - "Oni nie mają szacunku do Polaka

Pokaż treści 18+

Ukraińskie gangi przejmują Polskę?Oficer CBŚP - "Oni nie mają szacunku do Polaka

Kto dziś naprawdę rządzi w półświatku przestępczym w Polsce i czy mamy się czego bać? W tym odcinku zaglądamy za kulisy działań grup ze Wschodu i ich wpływu na krajową przestępczość. Były oficer CBŚP, Marcin "Miksza" Borys opowiada o mechanizmach, hierarchii i brutalności nowych struktur. Czy polski

Makavlani
z
youtube.com
dodany: 10.05.2026, 11:28:33
  • 217
  • #
    kryminalne
  • #
    prawo
  • #
    polska
  • #
    wydarzenia
  • #
    4konserwy
  • #
    ukraincy
Stgx
Stgx 11.05.2026, 00:23:32 via Wykop
  • 0
@pioter_ciemiezca: ci kibice latają na posłanki Kremla.

Poczytajcie o pobiciu opozycjonisty Putina przez "bojówkę" Legii i ni jakim "Kruszynie".

Tak nas będą bronić, że za hajs własną matkę wydadzą gierojom do b----l polowego.
Zwykle psy na hajs, a nie patrioci.
Stgx
Stgx 12.05.2026, 18:39:29 via Wykop
  • 0
@goracaanetka: nie - to akurat wiem od kumpla ze środowiska, którego trenował główny bohater historii (no i załatwiał suplementy).
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 17
  • Strona 1 z 17
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 25.04.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 05.03.2022

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 02.07.2024

    Mikroblogger
  • Komentator
    od 26.12.2024

    Komentator

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking