#przegryw #wiara
Dlaczego jak się ciągle modlę i proszę Boga o pomoc to on nic nie robi? Odmawiam druga nowennę pompejańską, i dalej nic. Ciągle jest ze mną źle. Że Bóg jest nie mam żadnych wątpliwości, ale dlaczego ma mnie w nosie?
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@Szary_Anon: Nie ma nad czym, skoro Bóg nie chce zabrać ode mnie choroby to znaczy że chce żebym cierpiał. Modlę się szczerze i z wiarą, a mimo to nic. Więc niestety nie ma nad czym się zastanawiać.
  • Odpowiedz
  • 0
@berecik: No tak, ale co innego w przypadku kobiety a co innego w przypadku chłopa przegrywa. Siostra mogła po prostu znaleźć sobie chłopa i bez modlitwy. Generalnie co innego przegryw a co innego, dziewczyna. No i poza tym to co Ty robisz na tym tagu, lepiej dla swojej psychiki abyś tu nie zaglądał.
  • Odpowiedz
@Benedictus_Nursinus: Chrystus to największy przyjaciel i humanista. Nikt tak nie kocha człowieka jak On. Zawsze zależy mu na tym, abyśmy się sami nie krzywdzili przez wpadanie w talmudyczne pułapki rozsiane po całym świecie.
  • Odpowiedz
Arcybractwo Dobrej Śmierci

Krakowskie stowarzyszenie katolickie, zrzeszające świeckich mężczyzn, którzy spotykają się od XVI wieku przy bazylice franciszkanów w Krakowie. Do arcybractwa należeli wysoko postawieni urzędnicy, prawnicy, w tym królowie oraz sędziowie i oprócz funkcji liturgicznej, posiadali oni także wiele przywilejów, w tym możliwość uwalniania więźniów (poprzez wykupienie), w tym nawet uratowania kogoś skazanego na karę śmierci. Obecnie arcybractwo pełni jedynie funkcje kontemplacyjno-liturgiczne i zrzesza około 30 świeckich, dorosłych mężczyzn.

Szczególną czcią członkowie tego
gregtheemperor - Arcybractwo Dobrej Śmierci

Krakowskie stowarzyszenie katolickie, zr...

źródło: 990

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pełną władzę nad przyszłością posiada jedynie sam Bóg. Jednak przykład z NT na temat opętanej niewolnicy przez wróżbiarskiego, złego ducha, pokazuje nam, że demony również potrafią z pewnymi ograniczeniami przewidywać przyszłe wydarzenia. Prawdziwy prorok wypowiada zawsze proroctwa, które się sprawdzają. Fałszywi prorocy przemawiają z pychy własnych serc, dlatego ich przepowiednie się nie sprawdzają.

Co jednak w przypadku - gdy dana osoba opętana wypowie proroctwo, które się spełni (w NT jest taki przykład),
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@greg_the_emperor: Czy tam było proroctwo? Nie kojarzę nic takiego, zły duch nie może przewidywać przyszłości, ale często jest dobry w jej zgadywaniu.

Człowiek opętany nie może prorokować, on coś mówi i to się spełni lub nie, nie warto tego słuchać.

Temat powstał ponieważ od małego mam senne wizje, które po latach się spełniają. Wraz z wiekiem to się nasiliło. Potrafię bardzo zgrabnie przewidywać zarówno dobre, jak i złe rzeczy i robię to
  • Odpowiedz
@greg_the_emperor:

Mała dziewczynka sprawiła, że bogactwa jej właściciela znacznie się pomnożyły właśnie dzięki wróżeniu.

Wróżenie to nie dar proroctwa, ale zły duch zgaduje co się stanie.

Ja nie neguję daru proroctwa, ale on nie objawia się niepokojem i nie jest dany losowym ludziom
  • Odpowiedz
Wszechmogący, Niewidzialny, Wszechwieczny.

Pan z kamieni leżących przy drodze, sprawi biedakowi syte pożywienie. Niepłodnej, ale wiernej kobiecie, pobłogosławi dzielnym synem, jak w przypadku Anny, która urodziła proroka Samuela. Nędzarza posadzi przy bogato zastawionym stole, wśród książąt i sędziów, gdy taka będzie Jego Święta Wola.

Dzieje się tak, bo po prostu dla Boga nie ma rzeczy niemożliwych. I szczególnie chroni i miłuje Pan tych, którzy jedynie w Nim pokładają swoją nadzieję. Ufaj Panu
gregtheemperor - Wszechmogący, Niewidzialny, Wszechwieczny.

Pan z kamieni leżących p...

źródło: 935

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#wiara #schizofrenia

Chyba dzialaja na mnie zastrzyki, mam duzo pozytywnych mysli, ogarnia mnie nostalgia...

Mysle sobie, jakie szczescie mialem i mam, ze w chorobie (chyba chorobie...) jestem otoczony tak madrymi i dojrzalymi ludzmi, jak moja zona i moi rodzice z moja siostra.

Gdyby
SwietaWoda - #wiara #schizofrenia

Chyba dzialaja na mnie zastrzyki, mam duzo pozytyw...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach