Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko181
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
sl4v3x
sl4v3x
Profil firmowy

sl4v3x

Dołączył 4 lata i 1 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 1413
  • Znaleziska 1399
  • Mikroblog 14
  • Obserwujący 1
  • Obserwowane 1

216

Zmarł kierowca, który uśmiercił 9-latka i jego ojca. Zdążył się nie przyznać

Zmarł kierowca, który uśmiercił 9-latka i jego ojca. Zdążył się nie przyznać

10 czerwca 52-letni kierowca wjechał na chodnik i śmiertelnie potrącił chłopca (9 l.) i jego ojca (48 l.). Miał on epilepsję, w ogóle nie powinien był siadać za kierownicą. W szpitalu zeznał, że nie pamięta wypadku. Sąd odrzucił areszt, a dziś w wyniku następstwa choroby, mężczyzna zmarł

wilgaroksa
z
radiowroclaw.pl
dodany: 8 godz. i 21 min temu
  • 75
  • #
    wypadek
  • #
    zdrowie
  • #
    policja
  • #
    prawo
  • #
    polska
  • #
    wydarzenia
sl4v3x
sl4v3x
sl4v3x 2 godz. i 12 min temu via Wykop
  • 0
@fff112: Widzę, że masz prawo jazdy i jesteś doświadczonym kierowcą.

333

Religia w szkole traci uczniów. Najniższy wynik w historii badań

Religia w szkole traci uczniów. Najniższy wynik w historii badań

Po raz pierwszy w historii badań prowadzonych przez Centrum Badania Opinii Społecznej większość uczniów ostatnich klas szkół ponadpodstawowych deklaruje, że nie uczestniczy w lekcjach religii.

marbar4241
z
gazetatrybunalska.info
dodany: wczoraj, 10:14:28
  • 186
  • #
    gazetatrybunalska
  • #
    religia
  • #
    szkola
  • #
    edukacja
  • #
    mlodziez
  • #
    katecheza
sl4v3x
sl4v3x
sl4v3x wczoraj, 20:08:57 via Wykop
  • -17
@MiedzygalaktycznyMors: Z dwojga złego wolę czarnka niż żukowską czy biedronia. Celowo wszystkich z małej litery.
sl4v3x
sl4v3x
sl4v3x 23 godz. i 24 min temu via Wykop
  • 0
@Almagest: Widziałeś jak dwa psy żrą się o kość? Jeśli tak, to odpowiedz, czy kość brała udział w walce. Na żadnego z powyższych nie oddam nigdy głosu.
sl4v3x
sl4v3x
sl4v3x 12 godz. i 49 min temu via Wykop
  • -1
Lewak i wolność to oksymoron.

598

Dawać, czy nie dawać? Napiwek dzieli, ale zbyt niska kwota to obelga

Dawać, czy nie dawać? Napiwek dzieli, ale zbyt niska kwota to obelga

Tresowania społeczeństwa ciąg dalszy. Czas skończyć z tym bzdurnym zwyczajem. Brak podatków, szantaż moralny, przerzucanie kosztów. Tym właśnie są napiwki

MalyKrzys
z
businessinsider.com.pl
dodany: wczoraj, 08:21:37
  • 382
  • #
    gastronomia
  • #
    napiwki
  • #
    polska
  • #
    patologiazmiasta
  • #
    jedzenie71
sl4v3x
sl4v3x
sl4v3x wczoraj, 19:20:34 via Wykop
  • -1
O co cały ten ból doopy. Nie chcecie to nie dawajcie, ja daję i uważam, że to nie jest powód do wstydu, że daję. Próbujecie sobie wytłumaczyć buractwo czy co?
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

762

Kobieta skoczyła na bungee. Zapomnieli przypiąć jej linę

Kobieta skoczyła na bungee. Zapomnieli przypiąć jej linę

Tragedia w brazylijskim stanie São Paulo - nie żyje 21

starnak
z
rmf24.pl
dodany: przedwczoraj, 08:27:09
  • 266
  • #
    brazylia
  • #
    bungee
  • #
    wypadek
sl4v3x
sl4v3x
sl4v3x przedwczoraj, 23:00:49 via Wykop
  • -17
@tytanowyy: Kobieta straciła życię, bo była głupia. Popracuj na wysokościach. Za każdym razem będziesz sprawdzał, czy jesteś przypięty jeśli masz odrobinę instyntku samozachowaczego. Głupia tsipa podniecona, że poleci w dół nie pomyślała, że nie przypieli jej. Rozumiałbym jakby drugiego końca gumy nie zapieli, ale oni do niej nie podpieli. Nie szkoda mi jej, społeczeństwo na tym zyska. Czekam na riposty. PS. idiotyczne zabawy mają to do siebie, że czasami eliminują
sl4v3x
sl4v3x
sl4v3x przedwczoraj, 23:04:20 via Wykop
  • 13
@MrCreosote: Nikt mi dziś nie poprawił humoru jak ty :).
sl4v3x
sl4v3x
sl4v3x przedwczoraj, 23:05:57 via Wykop
  • -31
@Belzebub: Tym się różni człowiek inteligentny od bogatego idioty. Inteligentny sam jest wstanie ocenić poziom bezpieczeństwa, bogaty myśli, że jak zapłacił to jest bezpieczny.
sl4v3x
sl4v3x
sl4v3x przedwczoraj, 23:11:09 via Wykop
  • -2
@Morf: nie przesadzaj, że 100%. Miała 2 sekundy, żeby nauczyć się fruwać. Ptakom to czasami wystarcza, jak startują z dniazda to nawet bardzo często.
sl4v3x
sl4v3x
sl4v3x wczoraj, 16:56:45 via Wykop
  • -1
sl4v3x


@Cozwykopem: myślał kogut o niedzieli a w sobotę łeb ucieli.

961

Bez opisu opis zbędny

Bez opisu opis zbędny

Straż Miejska nie zareagowała w takiej sytuacji to czego oczekiwać w przypadku nieprawidłowo zaparkowanych pojazdów

love2spooch
z
facebook.com
dodany: 13.06.2026, 08:18:25
  • 135
  • #
    januszemotoryzacji
  • #
    bydgoszcz
  • #
    cotusieodpierdala
sl4v3x
sl4v3x
sl4v3x wczoraj, 04:31:16 via Wykop
  • 0
@harrame: Stary jej załatwił krótkie numery, długich by nia zapamiętała.

554

Rozjeżdżali jego pole quadami. Rolnik szarżował na nich Ursusem,

Rozjeżdżali jego pole quadami. Rolnik szarżował na nich Ursusem,

Gdy jadące nią trzy młode osoby, poruszające się quadem i dwoma motocyklami typu enduro, zjechały na łąkę, aby przepuścić jadący z naprzeciwka ciągnik Ursus C-360, kierowca traktora nagle zjechał z drogi i ruszył w kierunku quada, próbując go staranować.

byferdo
z
cenyrolnicze.pl
dodany: przedwczoraj, 06:32:59
  • 177
  • #
    rolnictwo
  • #
    traktorboners
  • #
    polska
  • #
    wies
  • #
    enduro
  • #
    motocross
sl4v3x
sl4v3x
sl4v3x przedwczoraj, 23:25:04 via Wykop
  • 1
@ZjazdDoBazy: A co opony winne, w łeb albo tułów strzelać. Śrutówką do 17J możesz strzelać na swoim polu.

566

Kolejny atak imigranta w Lublinie. Tym razem na tle religijnym!

W Lublinie doszło do ataku z udziałem 19-leniego imigranta, który zaatakował ratownika medycznego. Mężczyzna to obywatel Kazachstanu. W momencie dotarcia na Szpitalny Oddział Ratunkowy był pod wpływem alkoholu.

Akinori456
z
radiomaryja.pl
dodany: 10.06.2026, 14:26:33
  • 83
  • #
    polska
  • #
    lublin
  • #
    migranci
  • #
    uchodzcy
  • #
    wydarzenia
  • #
    religia
sl4v3x
sl4v3x
sl4v3x 10.06.2026, 19:38:00 via Wykop
  • 1
@Kam3l: Jewrokołchoz zrobili to teraz Polskę chcą zniszczyć.

58

Koniec z pędzeniem na autostradzie A1. Dlaczego kierowcy boją się OPP?

Koniec z pędzeniem na autostradzie A1. Dlaczego kierowcy boją się OPP?

Autostrada A1 na południu kraju będzie - niemal w całości

WiadomosciWarszawa
z
forsal.pl
dodany: 08.06.2026, 10:13:55
  • 138
  • #
    kierowcy
  • #
    polskiedrogi
sl4v3x
sl4v3x
sl4v3x 08.06.2026, 21:36:28 via Wykop
  • -5
@HardWax: Ceny paliw na to też wpływają. Jak ktoś ma rozum, to wie czym skutkuje jazda 150+ jeśli chodzi o spalanie.

45

Zjadł carbonarę, wydmuchał 2 promile. Zespół automatycznego browaru

Zjadł carbonarę, wydmuchał 2 promile. Zespół automatycznego browaru

Brzmi jak najgorsza wymówka dla policji, ale to medyczny fakt. Rzadkie schorzenie sprawia, że mikrobiom w jelitach po kontakcie z węglowodanami (pizza, makaron) zaczyna produkować... czysty etanol. Twój własny organizm otwiera lokalny browar bez Twojej zgody.

ApocalypseInTheJar
z
idzd.pl
dodany: 07.06.2026, 20:58:10
  • 23
  • #
    ciekawostki
  • #
    medycyna
  • #
    zdrowie
  • #
    biologia
  • #
    nauka
  • #
    heheszki
sl4v3x
sl4v3x
sl4v3x 08.06.2026, 19:49:31 via Wykop
  • 2
@ApocalypseInTheJar: To jeździsz na czczo. Jesz po robocie.

285

Dyskietka ma 54 lata. Kiedyś 80 KB mieściło się na 8 calach

Dyskietka ma 54 lata. Kiedyś 80 KB mieściło się na 8 calach

Dyskietka oficjalnie skończyła 54 lata, licząc od dnia przyznania patentu dwóm inżynierom IBM w 1972 roku. U.S. patent number 3668658A dotyczył rozwiązania opisanego jako magnetic record disk cover, czyli osłona dla magnetycznego dysku zapisującego dane.

ochucki
z
pixelnerd.pl
dodany: 07.06.2026, 07:56:36
  • 103
  • #
    komputery
  • #
    informatyka
  • #
    ciekawostki
  • #
    technologia
  • #
    ibm
sl4v3x
sl4v3x
sl4v3x 08.06.2026, 00:01:09 via Wykop
  • -2
@xDchybazciebie: Miałem takie coś. A stację 3,5" miałem gdzieś ok. 1986 w Acornie od bbc master. Ten bool doopy kumpli, którzy mieli spectrum, amigę albo atari - gra wgrywała się kilka sekund. Fakt, mało sensownych gier było na bbc master.

711

Czy stać nas dalej na zakaz handlu w niedzielę?

Czy stać nas dalej na zakaz handlu w niedzielę?

Kiedy kilka lat temu wprowadzano zakaz handlu w niedziele, jednym z głównych argumentów była ochrona pracowników i troska o miejsca pracy. Dziś sytuacja na rynku pracy wygląda jednak inaczej niż wtedy. Według najnowszych danych GUS stopa bezrobocia rejestrowanego w Polsce wynosi około 6 proc.

RitmoXL
z
wykop.pl
dodany: 07.06.2026, 11:58:18
  • 283
  • #
    praca
  • #
    rynekpracy
  • #
    zakazhandlu
  • #
    niedzielahandlowa
  • #
    gospodarka
sl4v3x
sl4v3x
sl4v3x 07.06.2026, 23:30:05 via Wykop
  • -1
@yakubo: Mam proste pytanie do tych, którzy mówią nie stać nas. Czy jecie mniej przez to, że w niedzielę sklepy są zamknięte?
sl4v3x
sl4v3x
sl4v3x 07.06.2026, 23:32:40 via Wykop
  • 0
@wuadek: Zgodzę się z Tobą. Chleb można w niedzielę kupiś (świerzy), wódkę też, ale sprawy w urzędzie nie załatwisz.
sl4v3x
sl4v3x
sl4v3x 07.06.2026, 23:33:43 via Wykop
  • 0
@Cztero0404: Ze starszych też mało chodzi.Może po wsiach, ale w mieście też odpuścili.

352

Dzieci za kratami? Szwecja szykuje radykalne zmiany w prawie

Dzieci za kratami? Szwecja szykuje radykalne zmiany w prawie

Mają 13 lub 14 lat, ale zamiast wracać do szkoły, trafiają na zlecenia gangów. Dla grup przestępczych są idealnymi wykonawcami - małoletnich w Szwecji prawo chroni przed odpowiedzialnością karną. Szwedzki rząd rozważa ostrzejsze przepisy.

ocynkowanyodpornynahejt
z
wydarzenia.interia.pl
dodany: 07.06.2026, 09:18:53
  • 54
  • #
    szwecja
  • #
    gangi
  • #
    przestepczosc
sl4v3x
sl4v3x
sl4v3x 07.06.2026, 23:26:12 via Wykop
  • 2
@Headcrab_B: W przestępstwach typy zamach b-----y powinna być kara śmierci wykonywana publicznie. W doopie mam prawa lewaków.

2389

Państwo z dykty: Przez błąd urzędnika każą nam dopłacić 700 MILIONÓW do przetargu

Państwo z dykty: Przez błąd urzędnika każą nam dopłacić 700 MILIONÓW do przetargu

Totalny absurd na kolei. Torpol-Mirbud dało najtańszą ofertę na strategiczny odcinek Rail Baltica (korytarz NATO). PKP PLK wyrzuciło ich, bo nie zgłosili kary 15 tys. od GIOŚ. Sęk w tym, że NSA właśnie podważył podstawę tej kary. Co robi państwowa spółka? I tak wybiera ofertę droższą o 700 milionów

patinete
z
wykop.pl
dodany: 07.06.2026, 16:12:27
  • 164
  • #
    polska
  • #
    gospodarka
  • #
    afera
  • #
    gielda
  • #
    prawo
  • #
    oszukujo
sl4v3x
sl4v3x
sl4v3x 07.06.2026, 23:22:09 via Wykop
  • 2
@home-uk: ABW czy CBŚ jest od wiekszych przestępstw, np. złe słowo na owsika.

613

13 latek zastrzelił włamywacza w obronie własnego życia i zdrowia.

Pokaż treści 18+

13 latek zastrzelił włamywacza w obronie własnego życia i zdrowia.

W Charleston w stanie Karolina Południowa 13-letni chłopiec, będący sam w domu, zastrzelił jednego z włamywaczy. Historia z 2015 r. https://www.nbcnews.com/news/us-news/south-carolina-boy-13-fatally-shoots-burglar-wounds-second-suspect-n462006

Oko_Spawacza
z
amerykapl.com
dodany: 06.06.2026, 14:19:10
  • 135
  • #
    obrona
  • #
    obronakonieczna
  • #
    bron
  • #
    zdrowie
  • #
    zycieismiercwszystkie
sl4v3x
sl4v3x
sl4v3x 07.06.2026, 01:36:10 via Wykop
  • 19
Niech zgadnę jaki miał kolor skóry - pewno przeźroczysty - a środek wypełniony łajnem. Piszę oczywiście o włamywaczu. A naszej noblistce pewno tak przykro z tego powodu.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

473

Dziecko samo w BMW, opiekunowie pili, potem zaczęła się ucieczka

Dziecko samo w BMW, opiekunowie pili, potem zaczęła się ucieczka

Na monitoringu zauważył kilkuletnią dziewczynkę siedzącą samotnie w BMW na poznańskiej starówce. Opiekunowie pili nad Wartą, po czym pijany kierowca ruszył autem i na widok policji zaczął uciekać ulicami centrum. Zatrzymano go po krótkim pościgu.

Nick7C5
z
fakt.pl
dodany: 03.06.2026, 10:42:23
  • 97
  • #
    polska
  • #
    poznan
  • #
    alkohol
  • #
    dziecko
  • #
    poscig
  • #
    patologiazmiasta
sl4v3x
sl4v3x
sl4v3x 04.06.2026, 00:07:37 via Wykop
  • 3
@eSUBA94: Nie za bardzo potrafię doszukać się korelacji między moją oceną braku twojej inteligencji a odpowiedzią, którą mi udzieliłeś. Faktycznie jesteś ameba. Pewno na tuska głosujesz.

1819

SENSACJA na Roland-Garros! Maja Chwalińska w półfinale!

SENSACJA na Roland-Garros! Maja Chwalińska w półfinale!

Po niesamowitym starciu z Anną Kalinskaya - Maja wygrywa mecz i przechodzi do półfinału turnieju gdzie zmierzy się z Aryną Sabalenką

okoboji
z
meczyki.pl
dodany: 03.06.2026, 11:05:49
  • 176
  • #
    tenis
  • #
    sport
  • #
    mecz
  • #
    polska
  • #
    ciekawostki
sl4v3x
sl4v3x
sl4v3x 03.06.2026, 23:13:41 via Wykop
  • 1
Masz mózg??? Nie napiszę żeś debil, bo obraziłbym debila. Powtórz z kim się zmierzy? I powiem ci więcej, Sabalenka napewno odpadnie wcześniej niż Maja - skąd to wiem, a wiem, nie dziękuj za info - obstawiaj zakłady.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

2069

Afera w Pszczynie! Koniec darmowych lodów za świadectwo, interweniował rzecznik

Afera w Pszczynie! Koniec darmowych lodów za świadectwo, interweniował rzecznik

Koniec znanej i lubianej akcji lody za pasek w Pszczynie. Po 25 latach kultywowania lokalnego zwyczaju, Lodziarnia Pod Dębem została zmuszona do zaprzestania rozdawania darmowych lodów uczniom z wyróżnieniem. Decyzja ta zapadła po otrzymaniu oficjalnego, imiennego pisma od Rzecznika Praw Dziecka

Trzebieslawice
z
pszczyna.naszemiasto.pl
dodany: 02.06.2026, 12:30:49
  • 446
  • #
    polska
  • #
    wykopefekt
  • #
    pszczyna
  • #
    slask
  • #
    nauka
  • #
    szkolastandard
sl4v3x
sl4v3x
sl4v3x 02.06.2026, 19:03:49 via Wykop
  • 12
@panzmarszrutkiwbiszkeku: Błędem było dać im prawa wyborcze a co dopiero pozwolić politykować.

17

Błędne oznakowanie, gdzie zginął policjant na motorze powalało na jazdę 100km/h

Błędne oznakowanie, gdzie zginął policjant na motorze powalało na jazdę 100km/h

Ostatnio było głośno o tym jak młody motocyklista uderzył w pojazd, który zjechał z prawoskrętu na pas do jazdy prosto. Wg portalu BRD24 oznakowanie w tym miejscu było błędne, przez co zezwalało na jazdę do 100km/h.

severh
z
brd24.pl
dodany: 30.05.2026, 12:19:28
  • 20
  • #
    polskiedrogi
  • #
    wypadek
  • #
    motoryzacja
  • #
    kierowcy
  • #
    warszawa
sl4v3x
sl4v3x
sl4v3x 01.06.2026, 19:44:52 via Wykop
  • 0
@CREATE_USER: Mówisz prawdę i myślisz racjonalnie to nazbierałeś więcej minusów niż plusów. Jak mówię, że większość społeczeństwa, a w szczególności wypoków, to debile, to mnie banują.

738

Skarbówka wpadła na pizzę. Skończyło się mandatem na 2500 zł

Skarbówka wpadła na pizzę. Skończyło się mandatem na 2500 zł

Kontrola skarbówki w jednej z pizzerii w Gdańsku zakończyła się mandatem na kwotę 2500 zł. Powodem nałożenia tak wysokiej kary były krewetki, które pojawiły się na pizzy. Właściciel naliczył bowiem błędną stawkę VAT.

nie-ma-juz-wolnych-loginow
z
finanse.wp.pl
dodany: 29.05.2026, 19:28:04
  • 200
  • #
    skarbowka
  • #
    pizza
  • #
    podatki
  • #
    kara
  • #
    pieniadze
sl4v3x
sl4v3x
sl4v3x 31.05.2026, 15:50:15 via Wykop
  • -1
@Anomalocaracid: Przecież takie jest prawo, więc dlaczego wypoki się tym bulwersują. Jaka jest różnica między łamaniem prawa o ruchu drogowym a łamaniem prawa skarbowego?
sl4v3x
sl4v3x
sl4v3x 01.06.2026, 08:18:05 via Wykop
  • 0
@Anomalocaracid: Czasem trzeba myśleć po ludzku i nie donosić na wszystko co się widzi. Podwójne standardy na wypoku to norma.

1324

Facet zgłosił 2x to samo auto i dostał 500 zł mandatu za wprowadzenie w błąd

Facet zgłosił 2x to samo auto i dostał 500 zł mandatu za wprowadzenie w błąd

W odstępie 4 dni zgłosił to samo nieprawidłowo zaparkowane auto. Wezwany jako podejrzany przez Straż Miejską, dostał mandat za wprowadzenie w błąd i wywołanie niepotrzebnej czynności. 500 zł. Warszawa. Kurtyna. Nie wiem nawet jak to skomentować poza XD.

Rabe
z
x.com
dodany: 29.05.2026, 19:50:10
  • 251
  • #
    warszawa
  • #
    polskiedrogi
  • #
    konfitura
  • #
    prawo
  • #
    strazmiejska
  • #
    patologiazmiasta
sl4v3x
sl4v3x
sl4v3x 30.05.2026, 01:02:59 via Wykop
  • -9
@KurnikoweKuriozum: Wykop to stan umysłu. Rodzice mnie spłodzili na początku lat 70, zawsze uczono mnie, że nie donosi się bez uzasadnionego powodu (uzasadniony powód to coś w stylu morderstwa). Swoje dzieci nauczyłem tego samego, ale moje dzieci są młodsze niż to pokolenie wypokowych donosicieli. Kto ich tego nauczył??? Mają satysfakcję, że na kogoś doniosą. Koorwy a nie ludzie.
sl4v3x
sl4v3x
sl4v3x 30.05.2026, 01:05:31 via Wykop
  • -17
Za głupotę się płaci, to tak zwany podatek za skoorwysyństwo. Cieszę się.
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

sl4v3x
sl4v3x
sl4v3x 30.05.2026, 01:10:08 via Wykop
  • -57
@Parmenides69: Próbują przywrócić normalność w kraju a nie kapusiostwo. Wiesz co znaczy pojęcie kapo? Pokolenie przegrywów, nic nie potrafi i nic nigdy nie osiągnie. Potrafi tylko kapować. Nawet laski na randkę nie potrafią zaprosić, a jak zaproszą, to chcą, żeby sama za to zapłaciła. Pokolenia płaczków, nawet rmf puszcza taką "muzykę" gdzie co chwilę jakiś ni3doy3b śpiewa, że go coś boli. Pokolenie stracone, dobrze, jakby genów nie rozsiało.
sl4v3x
sl4v3x
sl4v3x 30.05.2026, 19:48:03 via Wykop
  • -2
@Inteligent_z_Urojenia: "P.s nie zapomnij jeden z drugim napisać do moderacji, że "jest tu jeden taki co się przezywa" XD" - aż mnie dziwi, że jeszcze bana nie dostałem.Pozdrawiam i życzę wszystkiego co najlepsze.
sl4v3x
sl4v3x
sl4v3x 30.05.2026, 22:53:36 via Wykop
  • -2
@Fighting_Irish: Powiedział co wiedział z pokolenia co nawet nie wie jak się reklamację robi. Potwierdzasz moją opinię o pokoleniu wykop.
sl4v3x
sl4v3x
sl4v3x 30.05.2026, 22:57:17 via Wykop
  • 0
@Johnny007pl: Tu się z Tabą zgodzą w 100%. Oni mało co rozumieją. Oni nie rozumieją jak działa świat, jak działa kobieta, jak działa wolny rynek. Oni wiedzą jak działa wykop, nic więcej. Stado .....
sl4v3x
sl4v3x
sl4v3x 30.05.2026, 23:16:10 via Wykop
  • -2
@lordlandless: Nie będę cię oceniał, sam przyznałeś że jesteś zniewolonym matołem i jeszcze się z tego faktu cieszysz. A myślałem, że 1984 Orwella to fantastyka. To był prorok.
sl4v3x
sl4v3x
sl4v3x 30.05.2026, 23:16:49 via Wykop
  • -2
@TV_personelu_niemedycznego_WUM: Zapraszam, Katowice, Lompy 19. Czekam z utęsknieniem. Ps. Jak widzę, że ktoś ma w avatarze TVN to odrazu, wiem, że mam z idiotą do czynienia.
sl4v3x
sl4v3x
sl4v3x 30.05.2026, 23:22:46 via Wykop
  • -3
@Adrian77: hm.... nie rozumiemy się, macie satysfakcję z donoszenia, nie ważne z jakich powódek. Jesteśkie pokoleniem kapusiów i nie można tego zakwestionować. Najlepszy dowód - reakcje na moje wpisy. Każdy popełnia błędy, wy też kiedyś popełnicie, przy takim podejściu zaraz ktoś na was zakabluje.
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 6
  • Strona 1 z 6
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 24.03.2023

    Komentator
  • Rocznica
    od 30.04.2026

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking