Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko164
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
eSUBA94

eSUBA94

Dołączył 8 lat i 8 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 93700
  • Znaleziska 44890
  • Mikroblog 48810
  • Obserwujący 51
  • Obserwowane 204
eSUBA94
eSUBA94 przedwczoraj, 12:40:08
  • 11
nie rozumiem nagonki na cenę #gta6
duży gorący tytuł na lata ma zbliżoną cenę do gier o których każdy za 3 miesiące zapomni lub kosztuje ona 1/2 ceny gier o których mało kto słyszał i są sporo mniejsze robione często przez mniejsze studia

jeśli na PS7 przejdzie kopia z PS6 to znaczy że cena jest bardzo uczciwa

#gta #gry
eSUBA94 - nie rozumiem nagonki na cenę #gta6 
duży gorący tytuł na lata ma zbliżoną c...

źródło: image

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

eSUBA94
eSUBA94
Autor
przedwczoraj, 12:46:49 via Wykop
  • 0
@Protectorx: jeśli mówimy o tym że wiele osób sobie dopowiedziało co ta gra ma mieć i jako to epicka nie będzie to prawda, będzie rozczarowanie wielu osob - ale przecież rockstar tego nie obiecywał :)
  • Odpowiedz
eSUBA94
eSUBA94
Autor
przedwczoraj, 16:05:03 via Wykop
  • 0
Cena jest w porządku nawet tego Ultimate.


@Cztero0404: jeżeli ultimate nie będzie się potem dało kupić to cena jest mega spoko
cena dokupienia chyba 20 usd

dziwne ze nie ma nic dla gta online jak kupisz preorder
  • Odpowiedz
eSUBA94
eSUBA94
Autor
wczoraj, 08:57:45 via Wykop
  • 0
@Cztero0404: możliwe że podczas wersji pc który otagują jako remaster bo w końcu PS7
ekspertem gier rockstara i ich mentalności nie jestem ale wierzę w twoje przeczucia
  • Odpowiedz
eSUBA94
eSUBA94
Autor
16 godz. i 15 min temu via Wykop
  • 0
@eSUBA94 pewnie ci sami naganiacze kupują co roku Fifę (czy tam FC) za tą samą cenę xddd Może i gra wygląda jak ta sprzed roku, ale są nowe składy!


@fornson23: otóż to

dodaj jeszcze simsy i dodatki a w tych dodaktach dodatki do dodatków xd
  • Odpowiedz
eSUBA94
eSUBA94
Autor
15 godz. i 59 min temu via Wykop
  • 0
@GaldCC: to g---o nadal kosztuje masę kasy na androida
  • Odpowiedz
eSUBA94
eSUBA94
Autor
12 godz. i 35 min temu via Wykop
  • 1
@puffpuff: no mi red ded2 na promce dzisiaj na steamie wyskoczył za 60zł chyba
i ta gra coś sobą reprezentuje - ciul że jest stara
tymczasem jakieś k---a nonejmy 150zł-200zł xdddd

blackops7 który jest kolorowym gównem klepanym co roku i ma same negatywy kosztuje połowe gta
eSUBA94 - @puffpuff: no mi red ded2 na promce dzisiaj na steamie wyskoczył za 60zł ch...

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz

402

Referendum przeciwko Rafałowi Trzaskowskiemu? Rusza SOR

Referendum przeciwko Rafałowi Trzaskowskiemu? Rusza SOR

W Warszawie ruszyła obywatelska inicjatywa mająca na celu odwołanie prezydenta stolicy Rafała Trzaskowskiego w drodze referendum. Akcję nazwano Stołeczną Operacją Referendalną (SOR).

digital-nexus
z
digitalnexus.pl
dodany: 22 godz. i 31 min temu
  • 153
  • #
    wydarzenia
  • #
    informacje
  • #
    referendum
  • #
    warszawa
  • #
    trzaskowski
  • #
    polityka
eSUBA94
eSUBA94 18 godz. i 22 min temu via Wykop
  • -4
"obywatelska inicjatywa referendalna"
ale TOTALNYM przypadkiem będzie tam k0nfopis xdd

proponuje rozbić namioty ze zbieraniem podpisów przed ratuszem na placu bankowym
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

eSUBA94
eSUBA94 18 godz. i 21 min temu via Wykop
  • 33
@DuchZoliborza: jedyne co zrobili w sprawie CPK to przelali kasę snivarskiemu na filmiki o lotnisku xd
eSUBA94
eSUBA94 18 godz. i 13 min temu via Wykop
  • 2
PiSostwo, wrzuca już dzisiaj chyba z 30 duplikat xDDDD


@wykoppltakastronazobrazkami: uśmiechnięty silniczku ze stajni giertycha z obszczanym sianem twój lekarz radny co robił w sopocie na molo?
eSUBA94 - >PiSostwo, wrzuca już dzisiaj chyba z 30 duplikat xDDDD

@wykoppltakastrona...

źródło: image

Pobierz
eSUBA94
eSUBA94 17 godz. i 58 min temu via Wykop
  • -4
@Jasak: no botów w c--j
eSUBA94 - @Jasak: no botów w c--j

źródło: giertych wykop

Pobierz
eSUBA94
eSUBA94 17 godz. i 56 min temu via Wykop
  • -5
@szmichal: cicho nie psuj marzeń
eSUBA94
eSUBA94 17 godz. i 55 min temu via Wykop
  • -5
@NieWiemASieWypowiem: "tak dla cpk" ? hołownia im zawsze lubił w dupe wchodzić
eSUBA94
eSUBA94 17 godz. i 54 min temu via Wykop
  • -4
@daniel-c: fajnie jest też podawać propozycje nazwisk następców bo chętnie bym się dowiedział kogo bo sam mam z tym problem
eSUBA94
eSUBA94 17 godz. i 52 min temu via Wykop
  • -1
@Jasak: jeśli chodzi o ruskie boty to one tutaj działają tylko falami, bywa i 3 dni spokoju i dopiero po czasie jak rusza to rusza i są dosłownie wszędzie, ale znowu sam nie wiem czy to ruskie boty czy kamraci zasiedli na kompy
eSUBA94
eSUBA94 17 godz. i 46 min temu via Wykop
  • -4
@wykoppltakastronazobrazkami: ja noszę chipa od 12 lat w prawej ręce i jeszcze żaden szur się na mnie nie rzucił
przyjąłem znamie bestii!!! księga apokalipsy
eSUBA94
eSUBA94 16 godz. i 13 min temu via Wykop
  • -1
@wykoppltakastronazobrazkami: nie, akurat sojusz grupy blackbird i rockerfellerów, mają posiadłość przy klifie w CA zaraz obok gatesa, soros czasami tam jeździ na golfa

524

Awantura z psem w warszawskiej galerii Młociny. Kobieta krzyczała: "Bierz go"

Awantura z psem w warszawskiej galerii Młociny. Kobieta krzyczała: "Bierz go"

W sieci udostępniono kilka nagrań, na których widać awanturującą się kobietę z jakimiś ludźmi. W samym środku konfliktu jest przerażony pies, który nie wie, co ma zrobić. Wariatka próbowała go nawet nasłać na ochronę, ale na całe szczęście jest mądrzejszy od niej.

deZZed
z
boop.pl
dodany: 22 godz. i 5 min temu
  • 64
  • #
    psy
  • #
    warszawa
  • #
    polska
  • #
    ludzie
  • #
    spoleczenstwo
  • #
    zycie
eSUBA94
eSUBA94 17 godz. i 48 min temu via Wykop
  • -3
@wykoppltakastronazobrazkami: to jest ten sam pies który biegał po rusztowaniach przy budynku samoobrony w wawie

388

Obserwujemy koniec kariery Rafała Trzaskowskiego. "Traci grunt"

Obserwujemy koniec kariery Rafała Trzaskowskiego. "Traci grunt"

Na ile doczekamy się rozprawy z upartyjnianiem wszystkiego na szczeblu samorządów, skoro partyjne mogą być szpitale? To budowali pracowicie po trosze wszyscy, choć w dużych miastach przede wszystkim środowisko polityczne Donalda Tuska.

ocynkowanyodpornynahejt
z
wydarzenia.interia.pl
dodany: przedwczoraj, 14:00:43
  • 165
  • #
    polityka
  • #
    sluzbazdrowia
  • #
    szpital
  • #
    afera
eSUBA94
eSUBA94 17 godz. i 50 min temu via Wykop
  • 0
@Octarine: ej, ej, ej ale spokojnie bo to ja dostaje tutaj kasę za bronienie trzaskowskiego i chcę się nikim dzielić

najśmieśniejsze że jak prezydent miasta z pis jest powiązany z ziobrom czy kimś to wtedy cisza, zero oburzenia czy referendum xd

prezydent lubinia dolnośląskie zaprosił wąsika i kamiśkiego do siebie i spacerowali po mieście zanim wydano nakaz doprowadzenia ich

821

Rząd pompuje 287 mln zł w urlopy górników. Kurs JSW bezlitośnie w dół

Rząd pompuje 287 mln zł w urlopy górników. Kurs JSW bezlitośnie w dół

Górniczy gigant JSW podpisał właśnie kluczową umowę z ministrem energii, zabezpieczając gigantyczną kwotę na odprawy i urlopy osłonowe dla ponad 3000 pracowników w 2026 roku. Choć to ważny krok w transformacji sektora, warszawska giełda pozostaje bezwzględna. Kurs akcji spółki kontynuuje zjazd na po

FXMAG
z
fxmag.pl
dodany: 22 godz. i 15 min temu
  • 66
  • #
    wiadomosci
  • #
    informacje
  • #
    wydarzenia
  • #
    polska
  • #
    afera
  • #
    gielda
eSUBA94
eSUBA94 20 godz. i 16 min temu via Android
  • 2
Dlaczego k---a rząd jest zakładnikiem mafii górniczej? To nie PRL
  • 3
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

eSUBA94
eSUBA94 20 godz. i 15 min temu via Android
  • -4
@brak_sumienia: gornicy rolnicy i inne niektóre grupy mają się za lepszych od innych
eSUBA94
eSUBA94 20 godz. i 15 min temu via Android
  • -5
@Piotrek7231: odkrywkowe się zatapia :)
eSUBA94
eSUBA94 17 godz. i 51 min temu via Wykop
  • -1
@bboymc: to w sumie tak jak ze zmniejszeniem socjalu - każda partia która zmniejszy 800+ będzie miała p--------e

838

Trzaskowski zapewnił mu ochronę, sygnalista stracił pracę. Jest zawiadomienie

Bartosz Lewandowski w imieniu pana Piotra, byłego pracownika warszawskiego ZDM, złożył do Prokuratury zawiadomienie w sprawie możliwości popełnienia przestępstwa. W ocenie mecenasa Ratusz naruszył przepisy ustawy o ochronie sygnalistów, mimo że prezydent Trzaskowski na piśmie tę ochronę gwarantował.

cepheus
z
wydarzenia.interia.pl
dodany: 23 godz. i 59 min temu
  • 86
  • #
    polska
  • #
    warszawa
  • #
    trzaskowski
  • #
    polityka
eSUBA94
eSUBA94 22 godz. i 6 min temu via Wykop
  • -15
sygnalistów teoretycznie było tysiące bo każdy podczas każdej akcji z NFZ i kasą wręcz spamował gdzie się dało że to mafia i krętacze
pytanie czemy nagle ludzie pod koniec maja 2026 się obudzili? i to czytając oświadczenia majątkowe które wisiały latami

tylko na samym wykopie pełno ludzi pisało o tym jak lekarze to cwaniacy, dyrektorzy szpitali, kierownicy i samorządy, każdy udawał że problemu nie ma a teraz oburzenie

nawet na kanale zero na YT były
  • 6
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

eSUBA94
eSUBA94 22 godz. i 4 min temu via Wykop
  • -25
@wykoppltakastronazobrazkami: nawrocki zawetuje zarobki lekarzy
ryknie coś o krzyżu i polskim godle
MUJ BOHATER!!!
eSUBA94
eSUBA94 21 godz. i 8 min temu via Android
  • -5
@M0ke: chyba stajni. W budzie są psy a w stajni konie
eSUBA94
eSUBA94 20 godz. i 42 min temu via Android
  • -6
@stan-tookie-1: tylko znowu rok temu i wcześniej (wybory samorządowe) trwała zacięta walka przedwyborcza i trzepano wszystko od oświadczeń radnych miast po ich obrożę na psa i każdy udawał że nie widział zarobków.

Pierwszym impulsem powinien być rok 2020 czyli covid. To był punkt zapalany moim zdaniem. Non stop ktoś pisał podam znowu ten przykład bo często go widywałem o salonach samochodowych, co mi w 2021 sami sprzedawcy w fordzie i
eSUBA94
eSUBA94 20 godz. i 39 min temu via Android
  • -2
@EmilioEstevez: z tego co kojarze to on w zeszłym roku nie cisnął beki z jedzeniem metrem i czytaniem książek?
eSUBA94
eSUBA94 20 godz. i 38 min temu via Android
  • -9
@typ53B: kont skasowali 6 czy ile? bo nie mam twittera
eSUBA94
eSUBA94 20 godz. i 17 min temu via Android
  • -3
@EmilioEstevez: a to nie wiem
Z tramwajem to kojarzę tylko jak oddawali na wilanów coś
eSUBA94
eSUBA94 19 godz. i 16 min temu via Wykop
  • -4
@stan-tookie-1: jeśli chodzi o cały rok wstecz to właśnie wrocław jako jedyny był najmocniej trzepany a już najbardziej podczas drugiej tury
eSUBA94
eSUBA94 17 godz. i 53 min temu via Wykop
  • -3
@stan-tookie-1: podpadł cyrk obsadzania spółek swoimi przydupasami z lewymi papierami

2522

Zgłaszają się lekarze ze szpitala południowego, chcą zeznawać.

Zgłaszają się lekarze ze szpitala południowego, chcą zeznawać.

Zgłaszają się lekarze ze Szpitala Południowego, którzy chcą zeznawać przed rzecznikiem Naczelnej Izby Lekarskiej. Mówią o niedostatku nadzoru, o braku kompetencji, o wykonywaniu procedur ponad swoje możliwości i o pewnych zaniedbaniach, na które zwracano uwagę bez efektu. (...) Bali się mówić wcześ

Emerald84
z
rmf24.pl
dodany: wczoraj, 08:34:23
  • 245
  • #
    szpitalpoludniowy
  • #
    medycyna
  • #
    afera
  • #
    warszawa
  • #
    lekarz100k
  • #
    lekarz
eSUBA94
eSUBA94 22 godz. i 44 min temu via Wykop
  • -14
ale nie obsrają zbroi tak jak ten były ordynator który miał full time mute w prokuraturze?
  • 7
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

eSUBA94
eSUBA94 22 godz. i 43 min temu via Wykop
  • -12
Mariusze już klaszczą dup^mi o paleciaki,


@Matuuusuuu:
eSUBA94 - >Mariusze już klaszczą dup^mi o paleciaki,

@Matuuusuuu:

źródło: image

Pobierz
eSUBA94
eSUBA94 22 godz. i 42 min temu via Wykop
  • -12
@dune: potwierdzam, sam nakręcałem zegarek nowaka na złą godzinę!!!!
eSUBA94
eSUBA94 22 godz. i 41 min temu via Wykop
  • -8
Teraz odważni, gdzie byli do tej pory?


@Lipathor: jedli ośmiorniczki u sowy
eSUBA94
eSUBA94 22 godz. i 41 min temu via Wykop
  • -4
tak zwany pożar w burdelu
dokumantacja pewnie r-----------a 3 dni wcześniej
eSUBA94
eSUBA94 22 godz. i 41 min temu via Wykop
  • -42
@IntruDroid: a masiak? "wielkibu"
eSUBA94
eSUBA94 22 godz. i 20 min temu via Wykop
  • -40
@michalxd21: a no dobra, jak się nie powoływał to spoko, dobrze że nie są wcale starymi kumplami ze środowiska przestępczego trójmiasta

pis jeszcze zapewne tobie wmówił że nawrocki to nie ich kandydat a kandydat obywatelski popierany przez pis
eSUBA94
eSUBA94 22 godz. i 12 min temu via Wykop
  • -17
@Wumakudu: z prokuraturą jest jeszcze inny problem
są całkowicie losowi niczym inny twór, niby ten sam kraj, ta sama instytuacja a co miasto jest k---a inaczej i nawet w samej warszawie jest prokuratura jest taka a inna taka
nie jesteś niczego pewien jak skończysz lub jak skończy się potępowanie
PRL
eSUBA94
eSUBA94 22 godz. i 10 min temu via Wykop
  • -6
@eSUBA94: poczekaj do poniedziałku cwaniaczku i zobaczymyj ak wtedy będziesz podsrywal komentarzami( ͡° ͜ʖ ͡°)


@yannikto: cwaniaczku? ja tylko chciałem r--------l po dobono gineli ludzie, nie powiedział nic i jestem wyśmiewany jakbym go bronił
eSUBA94
eSUBA94 22 godz. i 10 min temu via Wykop
  • -6
@eSUBA94: tylko jeśli prokuratura nie obsra zbroi i dopuści pełnomocnika wraz z przesłuchiwanymi.


@michalxd21: dla mnie mogą nawet zrobić przesłuchanie live, byle było coś
eSUBA94
eSUBA94 22 godz. i 9 min temu via Wykop
  • -14
Silniczki Giertycha i KO, przystąpicie do minusowania xD


@Patton123: ale to wy minusujcie zawsze wszystko nie odpisując
staje ci jak nawrocki krzyczy POLSKA POLSKA POLSKA?
eSUBA94
eSUBA94 21 godz. i 56 min temu via Wykop
  • -3
@eSUBA94: Nie chodzi o sondaże tylko o to jak ukraińcy coraz gorzej zachowują się wobec Polaków. Coraz większa roszczeniowość, coraz więcej robią tutaj syfu, polskie firmy jak widać niszczą, morderców Polaków wywyższają i nazywają nimi swoje oddziały "bohaterów UPA"... A ci wszyscy ludzie dalej popierają Ukrainę w dążeniu do stworzenia niepodległego państwa, dalej chcą aby wygrała z ruskimi. Ale ci sami ludzie mają na tyle rozumu i godności człowieka, że
eSUBA94
eSUBA94 19 godz. i 15 min temu via Wykop
  • -3
No ciekawe czemu.


@yannikto: bo jestem lewakiem który ma czelność naśmiewać się pana prezydenta polski
eSUBA94
eSUBA94 19 godz. i 14 min temu via Wykop
  • -2
@Dioromeh: nie znam na żywo sprzedawców ale widziałem filmiki "polskiego producenta kamperów" jak występował u jakiegoś youtubera oraz czytałem opisy starych przyczep na OLX i mi wystarczy tego cringe
eSUBA94
eSUBA94 18 godz. i 8 min temu via Wykop
  • -2
@wykoppltakastronazobrazkami: rozwala mnie że prawica jest taka oświecona i inteligentna że jako ich naczelny wróg możesz znaleźć zajebistą i łatwą pracę w ich mediach, dosłownie piszesz im to co chcą usłyszeć, to co chcą zobaczyć, znasz ich nawyki i wewnętrzne orgazmy, wiesz jak ich zaspokoić, jak tonować wypowiedź, jakie słowa łączyć ze sobą, nie trzeba być nawet polonistą i można n---------ć referaty siedząc na kiblu a ci będą cie nosić

365

Ciężarówka podczas cofania najechała na rowerzystę. Nie żyje 36-latek

Ciężarówka podczas cofania najechała na rowerzystę. Nie żyje 36-latek

W Długokątach Małych w powiecie żyrardowskim kierowca cofając ciężarówką przejechał 36-latka w biały dzień.

siedzewrobo
z
miejskireporter.pl
dodany: przedwczoraj, 22:17:38
  • 167
  • #
    konfitura
  • #
    polskiedrogi
  • #
    wypadek
  • #
    prawojazdy
  • #
    rower
  • #
    rowery
eSUBA94
eSUBA94 18 godz. i 54 min temu via Wykop
  • -2
@wykoppltakastronazobrazkami: na świecie są:
globaliści - źle
monarchiści - źle
anarchiści - źle
inni - źle

jeśli się myjesz już jesteś niewolnikiem!
eSUBA94
eSUBA94 18 godz. i 26 min temu via Wykop
  • -2
@wykoppltakastronazobrazkami: właśnie sobie wyobraziłem brauna wyjaśniający kosmitom sprawy

r---------a mnie że podczas pisania tego w paincie wklejałem i wmyślałem k---a losowe słowa i gdybym był na wiecu braunistów na scenie i bym tak samo je wymyślał losowo do mikrofonu to bili by mi brawo xddd
eSUBA94 - @wykoppltakastronazobrazkami: właśnie sobie wyobraziłem brauna wyjaśniający...

źródło: image

Pobierz
eSUBA94
eSUBA94 18 godz. i 23 min temu via Wykop
  • -6
@nikitiki: no właśnie, skoro jest pionkiem berlina/agentem jak można mu zarzucać brak rozmów z berlinem

932

Łukasz Żak miał w celi telefony i próbował wpływać na świadków

Łukasz Żak miał w celi telefony i próbował wpływać na świadków

Oskarżony o spowodowanie wypadku w Warszawie Łukasz Żak miał w celi dostęp do telefonów. Miała mu je zatrzymać Służba Więzienna. Próbował wpływać na zeznania ważnych świadków. Pytaliśmy, czy prokuratura sprawdziła, kto dostarczył Żakowi urządzenia. Śledczy odmówili odpowiedzi nawet na pytania o to,

motvik
z
onet.pl
dodany: przedwczoraj, 13:38:54
  • 76
  • #
    kryminalne
  • #
    wydarzenia
  • #
    polska
  • #
    zabojstwo
  • #
    policja
eSUBA94
eSUBA94 18 godz. i 33 min temu via Wykop
  • 1
znowu ta karykatura j--------e

ale wiecie co jest najgorsze? takich żaków w polsce i takich rodzinek SĄ K---A TYSIĄCE i to są fakty, od lat szemrani, śliscy, fałszywi krętacze
którzy wpadają dopiero jak kogoś zabiją autem
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

eSUBA94
eSUBA94 18 godz. i 31 min temu via Wykop
  • 0
@ryhu: to jest rodzaj człowieka że jak tylko jego usta się otwierają to już coś kręci i knuje oraz cwaniaczy, powinien przebywać tam z zaklebnową mordą, on poprostu do strażników czy naczelnika inaczej nie potrafii mówić, od dziecka miał wmawiane że za kasę można wszystko
to są ci sami ludzie co jeżdżą wielkimi czarnymi suvami z rejestracjami typu: X7BOSS

1335

Koszt koncertu Blanki w Świnoujściu to ponad 184 tysiące z publicznych pieniędzy

Koszt koncertu Blanki w Świnoujściu to ponad 184 tysiące z publicznych pieniędzy

Na kilka dni przed wydarzeniem sprzedanych było 81 z 962 biletów. Zmieniono zatem na bezpłatne aby Blanka nie występowała przed garstką publiczności. Niewielu chętnych do zapłacenia 60zł za bilet na występ Blanki

dickkick
z
x.com
dodany: 20 godz. i 19 min temu
  • 211
  • #
    blanka
  • #
    bejba
  • #
    podatki
  • #
    afera
eSUBA94
eSUBA94 19 godz. i 7 min temu via Wykop
  • 3
od lat jechałem po samorządach za zapraszanie artystów za gruby hajs nie za swoje
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

eSUBA94
eSUBA94 19 godz. i 4 min temu via Wykop
  • 1
@wykoppltakastronazobrazkami: no właśnie prosto w punkt
konfa tyle krzyczy ale w realu to są wystraszenii wszystkim, no chyba że jest dużo kamer i wtedy wbijamy się z kontrolą poselską do jakiegoś budynku

zamiast n---------ć tiktoki i posty niech się wezmą za robotę, jaką? mafię samorządową to ludzie ich docenią, zamiast straszyć non stop czymś wystarczy aby n----------i w samorządowców i będę zadowolony
eSUBA94
eSUBA94 19 godz. i 4 min temu via Wykop
  • 2
@zassijt0: witamy w uniwersum samorządowców
eSUBA94
eSUBA94 18 godz. i 36 min temu via Wykop
  • 0
@andbatros: nie wiem, ja zawsze jak piszę o tym że konfa miała by spokojnie minimum 20% ale wszystko im braun z-----ł - z dobre 7% to dostaje zawsze mase minusów za ten tekst
eSUBA94
eSUBA94 18 godz. i 34 min temu via Wykop
  • -2
@real_scoria: żadne winłampy tylko kasety!! ach ta młodzież w dupach się poprzewracało! łinałpy im się zachciało
arczyk
arczyk
arczyk
16.06.2026, 15:57:14
  • 57
Gosc który nawet nie umie otworzyć barbera, pisze, ze bedzie robil developerke na cyprze xDdd

#rafonix #famemma #primemma
arczyk - Gosc który nawet nie umie otworzyć barbera, pisze, ze bedzie robil developer...

źródło: IMG_1270

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

eSUBA94
eSUBA94 19 godz. i 19 min temu via Wykop
  • 0
@marv0oo: tak szczerze to mimo że magicala mam za totalnego patusa i wraka człowieka tak prędzej czuje że on jak chce i się zaprze to otworzy jakiś biznesik albo coś zakombinuje niż ten przegryw któremu boxdel załatwił domek gdzieś tam na nowym osiedlu i w ramach jeszcze barteru musiał na storkach reklamować że ma w nim pompę ciepła co parę dni, CYRK XD
  • Odpowiedz
eSUBA94
eSUBA94 18 godz. i 56 min temu via Wykop
  • 0
@marv0oo: a co myślisz o olejniku? też nieudacznik? jego biznes obecny niby padł przez podpalenie
  • Odpowiedz

358

Niemcy. Merz nie chce Tuska i Meloni na rozmowach z Rosją "wszystko skomplikują"

Niemcy. Merz nie chce Tuska i Meloni na rozmowach z Rosją "wszystko skomplikują"

Friedrich Merz uważa, że z Rosjanami, Ukraińcami i USA lepiej rozmawiać bez Polski i Włoch. Zdaniem kanclerza warunki przyszłego pokoju powinny w imieniu Europy negocjować Niemcy, Francja i Wielka Brytania, bo udział pozostałych dwóch państw formatu E5 "mógłby wszystko skomplikować".

cepheus
z
wydarzenia.interia.pl
dodany: 22 godz. i 54 min temu
  • 94
  • #
    polska
  • #
    niemcy
  • #
    ukraina
  • #
    polityka
eSUBA94
eSUBA94 19 godz. i 12 min temu via Wykop
  • 1
streści mi ktoś jak to jest?
.
gdy niemcy rozmawiają z tuskiem to wyzwiska
gdy nie rozmawiają z tuskiem to wyzwiska
.
gdy niemcy knują z rosją to wyzwiska
  • 6
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

eSUBA94
eSUBA94 19 godz. i 1 min temu via Wykop
  • -4
@Voltix: no i się opłaciło, dzisiaj przeciętny kowalski podczas ataku rakietowego rosji na np. gminę pod lublinem ma reakcje typu "j----a bruksela!!!" poprostu rosja tak dobrze zagrała dzięki internetowi że każdy ma tak spaczony umysł że jego pierwsze reakcje są zawsze na podmioty nie związane z rosją, rosja jest może na końcu jego listy - o ile w ogóle jest,
prędzej wyzwą czechów, norwegów za to jak rosja użuje u nas

644

Psiara w akcji. Szczuje psa na ludzi i bije ochroniarza

Kiedy w końcu ktoś zrobi z nimi porządek?

arcx
z
vm.tiktok.com
dodany: 23 godz. i 6 min temu
  • 142
  • #
    psiarze
  • #
    polska
  • #
    patologiazewsi
  • #
    patologiazmiasta
  • #
    podludzie
eSUBA94
eSUBA94 20 godz. i 13 min temu via Android
  • -2
@Average-CottonWorld-Enjoyer: musi się coś stsć aby opinia publiczna reagowała bo jak mówisz im że minimum 100 dziennie to traktują to tak jakbyś mówił rocznie
eSUBA94
eSUBA94 19 godz. i 8 min temu via Wykop
  • -2
@Mystery93: zarzut usiłowania uszkodzenia komuś ciała
eSUBA94
eSUBA94 19 godz. i 21 min temu
  • 0
internetowy patus #rafonix już kolejny tydzień żyje tym że on sobie AUTO KUPIŁ a nie ma leasingu! i mamy mu zazdrościć i g---o wiemy z instastorek xd

wielki ekspert od internetowych kasyn, on w ogóle umie powiedzieć coś po angl?

#famemma #patostreamy
eSUBA94 - internetowy patus #rafonix już kolejny tydzień żyje tym że on sobie AUTO KU...

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

teperkov
teperkov
przedwczoraj, 21:25:12
  • 0
#budda
Co tam słychać na świętym tagu? Jakie są aktualne newsy na jego temat? Jestem ciekaw, ale nie wiem jak zdobyć wiedzę nie nabijając mu nigdzie wyświetleń i ruchu XD
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

eSUBA94
eSUBA94 19 godz. i 23 min temu via Wykop
  • 0
@teperkov: ciężko powiedzieć
powiem ci tak:

kot schrödingera
  • Odpowiedz

1805

Skandal w OMZRiK.Prezes Konrad D. z zarzutami o przywłaszczenie ponad 1.65 mln

Skandal w OMZRiK.Prezes Konrad D. z zarzutami o przywłaszczenie ponad 1.65 mln

Białostocka prokuratura przedstawiła Konradowi D., prezesowi Ośrodka Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych, nowe zarzuty dotyczące przywłaszczenia ponad 1,65 mln zł. Za oszustwa prawomocnie skazany jest już twórca OMZRiK Rafał Gaweł. Mężczyzna poszukiwany jest listem gończym.

Makavlani
z
zero.pl
dodany: 23 godz. i 49 min temu
  • 120
  • #
    omzrik
  • #
    bekazlewactwa
  • #
    prawo
  • #
    4konserwy
  • #
    informacje
  • #
    polska
eSUBA94
eSUBA94 22 godz. i 39 min temu via Wykop
  • -15
kanał zero i wpis o tym ośrodku
no co za przypadek xd
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

eSUBA94
eSUBA94 22 godz. i 39 min temu via Wykop
  • -34
@Restrukturyzacja: a to co oni na brauniarzy wrzucają to fejki ta?
eSUBA94
eSUBA94 21 godz. i 13 min temu via Android
  • -19
@velmar: skomentowałem tylko ich główne działania
Teraz posadzili jakiegoś przydupasa biura brauna na 8msc
eSUBA94
eSUBA94 21 godz. i 10 min temu via Android
  • -15
@velmar: Gaweł jest poszukiwany a polska ma umowę o ściganie od dekad
eSUBA94
eSUBA94 20 godz. i 47 min temu via Android
  • -9
@velmar: tylko pogubiłem się już z tymi ciałymi zarzutami i chronologią
Poszukiwany niby za Art. 300 § 2
A 5 lat temu sprawa o oszustwa chyba podatkowe? Swoją drogą mógł już dawno te 2 lata odsiedzieć i dopiero po lub w trakcie się odwołowyać i wnosić o to że siedzi bezpodstawnie. No do końca życia musi się ukrywać o j----e 2 lata. Ukrywanie się kosztuje czas i kasę

1122

70 godzin na nogach. NIK odsłania patologię w polskich szpitalach

70 godzin na nogach. NIK odsłania patologię w polskich szpitalach

Najwyższa Izba Kontroli opublikowała porażający raport z kontroli polskich szpitali klinicznych. Rekordzista pracował bez przerwy przez 70 godzin i 10 minut lekarze na kontraktach cywilnoprawnych nagminnie pracują po 2-3 doby z rzędu, co stanowi bezpośrednie zagrożenie dla życia pacjentów. To jedn

FXMAG
z
fxmag.pl
dodany: 22 godz. i 40 min temu
  • 60
  • #
    medycyna
  • #
    polska
  • #
    wiadomosci
  • #
    afera
  • #
    informacje
  • #
    ciekawostki
eSUBA94
eSUBA94 21 godz. i 20 min temu via Android
  • -1
A ja czekam na raport czemu jak ludzie od lat o tej mafii pisali i gdzie kasa z nfz ucieka to każdy miał to w dupie albo się nabijał ze zazdroszczą....

Najwięcej wpisów było w 2020 na temat salonów samochodowych.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

272

Zimny prysznic dla Krakowa. Koniec złudzeń o metrze do 2030 roku

Zimny prysznic dla Krakowa. Koniec złudzeń o metrze do 2030 roku

Realny termin rozpoczęcia budowy metra w Krakowie to lata 2040-2045 r. ocenił Stanisław Kracik, pełniący funkcję prezydenta miasta do czasu wyboru nowego włodarza. Według ekipy odwołanego w referendum 24 maja prezydenta Aleksandra Miszalskiego (KO), budowa metra miała rozpocząć się około 2030 r.

znin
z
bankier.pl
dodany: przedwczoraj, 19:37:51
  • 93
  • #
    krakow
  • #
    sct
  • #
    inwestycje
  • #
    polska
  • #
    pieniadze
  • #
    gospodarka
eSUBA94
eSUBA94 22 godz. i 3 min temu via Wykop
  • -3
serio ktoś łyknął że metro zbudują?
przecież tam technicznie jest już p--------e
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

442

Zarzuty dla piosenkarki Doroty R. i jej męża

Zarzuty dla piosenkarki Doroty R. i jej męża

Akt oskarżenia wobec znanej piosenkarki Doroty R. i jej byłego męża Emila S. skierowała do Sądu Okręgowego w Warszawie p

darino
z
rmf24.pl
dodany: przedwczoraj, 12:57:25
  • 82
  • #
    prawo
  • #
    wydarzenia
  • #
    kryminalne
eSUBA94
eSUBA94 22 godz. i 36 min temu via Wykop
  • -3
przeciesz ona ratowała pjeski???
odjebcie się od niej!
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

eSUBA94
eSUBA94 22 godz. i 36 min temu via Wykop
  • -1
@Gizmo_Clan: rozwala mnie cenzurowanie osób publicznych powszechnie znanych
mistrzostwo to rutkowski i cenzura na włosy xd

21

AI "optymalizowało" ceny paliwa dla BP i Walmart. Pozew na 3 mld

AI "optymalizowało" ceny paliwa dla BP i Walmart. Pozew na 3 mld

6 sieci stacji benzynowych w Kalifornii korzystało z tego samego algorytmu firmy Kalibrate do ustalania cen. Kierowcy twierdzą, że przepłacali nawet 30 centów na galonie i żądają 3 miliardów dolarów odszkodowania.

aiport
z
aiport.pl
dodany: 23.06.2026, 10:27:04
  • 5
  • #
    ai
  • #
    sztucznainteligencja
  • #
    usa
  • #
    finanse
  • #
    prawo
  • #
    wydarzenia
eSUBA94
eSUBA94 22 godz. i 38 min temu via Wykop
  • -2
u mnie w mieście powiatowym od lat bez żadnego AI jest zmowa cenowa cen paliw mimo że posiadamy bazę paliwową orlenu pod dupą
co na to mieszkańcy? od lat tankują i mają w------e
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

eSUBA94
eSUBA94 22 godz. i 37 min temu via Wykop
  • -2
@Catmmando: u mnie to na telefon działa, ewentualnie smsy
każda stacja w całym mieście co do grosza k---a ta sama cena
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 20
  • Strona 1 z 20
  • >
  • mythiclands.pl
  • Nowa Sól
  • davidslawinski94@gmail.com
  • Instagram

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 07.01.2024

    Komentator
  • Ekshibicjonista
    od 01.10.2017

    Ekshibicjonista
  • Rocznica
    od 02.10.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 10.02.2018

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 24.02.2026

    Mikroblogger
  • VIP
    od 27.06.2026

    VIP

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking