Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko176
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
PanMarcepan

PanMarcepan

Dołączył 13 lat i 5 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 1613
  • Znaleziska 1578
  • Mikroblog 35
  • Obserwujący 1
  • Obserwowane 0

1575

W Polsce trwają masowe, ale ciche zwolnienia. "Tego nie ma w statystykach"

W Polsce trwają masowe, ale ciche zwolnienia. "Tego nie ma w statystykach"

Na pierwszy rzut oka może się wydawać, że na polskim rynku pracy nie ma żadnych znaczących zmian. Ani nie ogłasza się masowo zwolnień grupowych, ani rekrutacji. Po cichu dochodzi jednak do bardzo znaczącej rewolucji na rynku pracy.

VoxClamantisInDeserto
z
next.gazeta.pl
dodany: wczoraj, 16:01:51
  • 578
  • #
    polska
  • #
    praca
  • #
    gospodarka
  • #
    ekonomia
  • #
    spoleczenstwo
  • #
    kryzys
PanMarcepan
PanMarcepan 22 godz. i 16 min temu via Wykop
  • 118
@vfr__: jak i u mnie, od roku nikogo nie zatrudnili tylko nie przedłużają omów albo wypowiadają i kolejny zespół znika

473

Globalny kryzys dzietności: 71% świata poniżej zastępowalności pokoleń

Globalny kryzys dzietności: 71% świata poniżej zastępowalności pokoleń

Był ostatnio wykop, że Polska wymiera najszybciej od dekad, ale problem jak się okazuje jest globalny! Aż 71% globalnej populacji żyje w krajach poniżej poziomu zastępowalności 2,1. Chiny mają 1.0, Indie 1.94, USA 1.62. Najwyższe w Afryce Subsaharyjskiej: Czad 5.94, Somalia 5.91, DR Konga 5.90.

matixrr
z
visualcapitalist.com
dodany: 11.06.2026, 22:49:06
  • 317
  • #
    swiat
  • #
    demografia
  • #
    dzieci
  • #
    europa
  • #
    zwiazki
  • #
    ekonomia
PanMarcepan
PanMarcepan 12.06.2026, 13:11:54 via Wykop
  • 1
Patrząc na mapę to widać, że problem istnieje tam gdzie kobiety się wyzwoliły i już nie chcą rodzic dzieci. Mam kolegów, którzy by chcieli mieć dzieci ale po prostu koleżanki im rodzic nie chcą, bo już są "psią mamą", czy inna tego typu wygodna wymówka...
  • 3
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

PanMarcepan
PanMarcepan 12.06.2026, 18:05:39 via Wykop
  • 1
@Qullion: Znaczy kryzys konkretnych facetów mamy 🙃 Baby stały się facetami, a faceci babami, tylko coś dzieci rodzić nie mogą 😝
@mareksa666: znaczy jesteś psią mamą czy kocim tatą?

4517

[MZ] Limity przyjęć na studia lekarskie nie będą zwiększane. "Nie ma potrzeby"

[MZ] Limity przyjęć na studia lekarskie nie będą zwiększane. "Nie ma potrzeby"

W przyszłych latach nie jest planowane zwiększanie liczby miejsc na studiach medycznych ani otwieranie nowych kierunków lekarskich. Po rozmowach z MNiSW, które odbyły się w ubiegłym tygodniu, podtrzymaliśmy stanowisko, że nie ma potrzeby dalszego zwiększania limitu przyjęć na studia lekarskie.

cepheus
z
edukacja.rp.pl
dodany: 10.06.2026, 13:13:06
  • 527
  • #
    sluzbazdrowia
  • #
    nfz
  • #
    medycyna
  • #
    lekarze
  • #
    polska
  • #
    wydarzenia
PanMarcepan
PanMarcepan 10.06.2026, 17:28:32 via Wykop
  • -1
Zaraz poumierają Ci nadmiarowi ludzie to i lekarzy więcej nie będzie potrzebnych, jak i ZUS się tylko ucieszy :) Z punktu widzenia państwa logiczne
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

62

Rekordowy spadek wypadków śmiertelnych w Polsce, jest lepiej niż we Francji

Rekordowy spadek wypadków śmiertelnych w Polsce, jest lepiej niż we Francji

W 2025 mocno spadła ilość wypadków śmiertelnych, w przeliczeniu na milion obywateli praktycznie zrównaliśmy się ze średnią unijną. Gorzej od nas wypadły m. in. Francja(!), Włochy, Portugalia, Grecja czy Węgry. Zanotowaliśmy największą ze wszystkich krajów poprawę w porównaniu do lat 2017-19.

StaryPierdziel
z
transport.ec.europa.eu
dodany: 09.06.2026, 12:57:43
  • 29
  • #
    wypadki
  • #
    polskiedrogi
  • #
    samochody
  • #
    motoryzacja
  • #
    policja
  • #
    statystyki
PanMarcepan
PanMarcepan 10.06.2026, 09:00:54 via Wykop
  • 0
@John_Dear: i lepsze przepisy. To na pieszych trzeba uważać, bo mają pierwszeństwo, to mandaty większe, które debili biją po kieszeniach. Odcinkowe pomiary prędkości powinny być wszędzie.

319

Wojna dotarła do Rosji. "Zrozumieliśmy, że musimy uciekać"

Wojna dotarła do Rosji. "Zrozumieliśmy, że musimy uciekać"

Mieszkańcy największych rosyjskich miast przez lata byli izolowani od codziennych realiów wojny prowadzonej przez Rosję przeciwko Ukrainie. Teraz sytuacja zaczyna się zmieniać. W reportażu CNN Rosjanie opisują nocne eksplozje, pożary mieszkań i strach przed kolejnymi atakami.

Kolekcjoner_dusz
z
rmf24.pl
dodany: 07.06.2026, 12:37:42
  • 35
  • #
    rosja
  • #
    ukraina
  • #
    wojsko
  • #
    wojna
PanMarcepan
PanMarcepan 08.06.2026, 21:43:21 via Wykop
  • 2
@masz_fajne_donice: jakby mi ktoś część domu zajął to oczywiście, że bym go napieprzał aż by się nie wyniósł. Jakby Tobie ktoś kija w pupę wsadził to po wyciągnięciu go do połowy też byś powiedział, że już jest dobrze i tak może zostać?

711

Czy stać nas dalej na zakaz handlu w niedzielę?

Czy stać nas dalej na zakaz handlu w niedzielę?

Kiedy kilka lat temu wprowadzano zakaz handlu w niedziele, jednym z głównych argumentów była ochrona pracowników i troska o miejsca pracy. Dziś sytuacja na rynku pracy wygląda jednak inaczej niż wtedy. Według najnowszych danych GUS stopa bezrobocia rejestrowanego w Polsce wynosi około 6 proc.

RitmoXL
z
wykop.pl
dodany: 07.06.2026, 11:58:18
  • 283
  • #
    praca
  • #
    rynekpracy
  • #
    zakazhandlu
  • #
    niedzielahandlowa
  • #
    gospodarka
PanMarcepan
PanMarcepan 07.06.2026, 18:29:49 via Wykop
  • -2
@dumpmuzgu: i dlatego też w niedzielę nic nie jesz, dzięki temu jesteś chudszy, zdrowszy i portfel oszczędności budujesz. Brawo Ty! Jednak większość ludzi jak przejada 2tys zł miesięcznie, tak po prostu wyda więcej w sobotę by się ilość sadła zgadzała.
PanMarcepan
PanMarcepan 07.06.2026, 18:33:05 via Wykop
  • 2
@chmiels: znaczy, że chcesz nie mieć wyboru czy iść na lody nad jezioro czy do lasu na spacer, bo wybór będzie prosty: siedzieć na kasie! Ci wszyscy ludzie co wybierają przyrodę w niedzielę (co widać po liczebności w porównaniu do sobót i niedziel handlowych) raczej mają więcej możliwości niż tyranie do śmierci...
PanMarcepan
PanMarcepan 07.06.2026, 18:40:52 via Wykop
  • -1
@chmiels: i sprzedający i kupujące lemingi... a że zakazy są omijane, takie już to nasze narodowe kombinatorstwo. Nasza utopia to dosranie sąsiadowi i tyranie ponad siły 🙃

609

GitHub Copilot podniósł rachunki z 29 do 750 dolarów i ludzie się wściekli

GitHub Copilot podniósł rachunki z 29 do 750 dolarów i ludzie się wściekli

Od 1 czerwca Microsoft wyrzucił stały abonament do kosza i przestawił GitHub Copilot na tokeny, a pierwsze szacunki mówią o wzroście kosztów dosłownie 25-krotnym. Oficjalny wątek zgarnął 900 negatywnych ocen i ponad 400 komentarzy, a użytkownicy masowo piszą o rezygnacji.

aiport
z
aiport.pl
dodany: 31.05.2026, 08:30:43
  • 217
  • #
    ai
  • #
    sztucznainteligencja
  • #
    github
  • #
    programowanie
  • #
    it
  • #
    informatyka
PanMarcepan
PanMarcepan 31.05.2026, 18:30:03 via Wykop
  • 20
Artykuł też chyba pisało AI i śmieszy mnie czytanie tego 31 maja, gdzie piszą o tym jak świat się bardzo zmienił 1 czerwca, w czasie dokonanym...
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

419

Szwecja niemal wolna od dymu tytoniowego. Pierwszy taki kraj w Europie

Szwecja niemal wolna od dymu tytoniowego. Pierwszy taki kraj w Europie

W 2025 r. codziennie paliło tylko 4,8% dorosłych Szwedów. Szwecja jako pierwsza w Europie stała się krajem wolnym od dymu, schodząc poniżej progu WHO (5%). To sukces wieloletniej polityki: wysokiej akcyzy, zakazu reklam, restrykcji w miejscach publicznych oraz wsparcia w rzucaniu nałogu.

matixrr
z
bankier.pl
dodany: 27.05.2026, 17:40:09
  • 148
  • #
    szwecja
  • #
    papierosy
  • #
    rzucampalenie
  • #
    zdrowie
  • #
    europa
  • #
    ciekawostki
PanMarcepan
PanMarcepan 28.05.2026, 13:11:13 via Wykop
  • -1
Kiedy u nas? Mam dość tego smrodu jak tylko okno otworze. Pieprzeni palacze myślą, że wyjdą sobie na balkon i to już nie ich problem... a mi w sypialni mieszkanie śmierdzi jak w palarni...
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

891

Ukrainiec, który wjechał nad Morskie Oko oburzony 5 letnim zakazem

Ukrainiec, który wjechał nad Morskie Oko oburzony 5 letnim zakazem

"Jestem człowiekiem i mogę popełniać błędy, mimo wszystko niczego nie ukradłem, nie uszkodziłem i nikomu nie zrobiłem krzywdy.[...] Jeżeli chodzi o ewentualne ograniczenie możliwości poruszania się po terytorium Polski przez następne pięć lat, uważam takie stwierdzenia za bezpodstawne".

bytre
z
przegladsportowy.onet.pl
dodany: 25.05.2026, 14:16:39
  • 312
  • #
    cudzoziemcy
  • #
    imigranci
  • #
    deportacja
  • #
    prawo
  • #
    wydarzenia
PanMarcepan
PanMarcepan 26.05.2026, 18:32:39 via Wykop
  • 3
Co by nie mówić nasz obecny rząd to jednak potrafi zapanować nad imigrantami. Dobry przykład dają, a wolność Tomku w swoim domku, w gościach trzeba się umieć zachować. Niech reszta Europy się uczy.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

648

Ogromny wzrost zakażeń HIV w Polsce. W tle wyraźny wpływ migracji z Ukrainy

Liczba zakażeń HIV w Polsce rośnie w tempie, które jeszcze kilka lat temu wydawało się mało prawdopodobne. Jak podaje "Rzeczpospolita", od 2020 roku liczba osób żyjących z wirusem zwiększyła się z 20 046 do 31 738 w 2025 roku. To wzrost o ponad połowę w ciągu pięciu lat.

VoxClamantisInDeserto
z
dorzeczy.pl
dodany: 14.05.2026, 19:35:15
  • 117
  • #
    polska
  • #
    wydarzenia
  • #
    ukraina
  • #
    zdrowie
  • #
    spoleczenstwo
  • #
    hiv
PanMarcepan
PanMarcepan 15.05.2026, 10:33:34 via Wykop
  • -3
@taatatko: z ciekawostek to Ukraińcy raczej boją się naszych lekarzy i zarzucają im niekompetencję i wolą leczyć się u swoich. Informacje z pierwszej ręki. Zabawne jest, że to samo mówią polscy emigrancie na zachodzie, gdzie na wszystko dostaje się paracetamol 🙃
Przed wojną ponoć nawet istniała turystyka medyczna do Ukrainy.
PanMarcepan
PanMarcepan 15.05.2026, 20:17:00 via Wykop
  • 1
Przychody w Polsce w 2024r to 623mld zł. Te dodatkowe 1,5mld zysku na Ukraińcach to i tak kropla w morzu potrzeb.
A mogło być 1,5mld strat na śniadych panach... można by mówić by nie sprowadzać ale nie bez powodu żaden zachodni kraj tego nie zrobił... po prostu gospodarka by się załamała i nie miałby kto starcom tyłków podcierać... u nas niedługo ten sam problem będzie tylko większy. Równouprawnienie = Polki mają pieski

872

Te baby zwariowały. Aktywistki chciały odebrać króliki z lubelskiego skansenu.

Te baby zwariowały. Aktywistki chciały odebrać króliki z lubelskiego skansenu.

W sobotę, 9 maja, do Muzeum Wsi Lubelskiej przyszła grupa osób z jednego z lubelskich stowarzyszeń zajmujących się pomocą zwierzętom. Kobiety miały ze sobą klatki, po czym skierowały się do zagrody z królikami. Tam zaczęły odławiać zwierzęta, wskazując, że przebywają one w złych warunkach,.

tomekk125
z
lublin112.pl
dodany: 10.05.2026, 07:47:33
  • 206
  • #
    ciekawostki
  • #
    feminizm
  • #
    heheszki
  • #
    pieklokobiet
  • #
    bekazfeministek
PanMarcepan
PanMarcepan 10.05.2026, 12:05:42 via Wykop
  • 10
Dzieci by zaczęły robić, a nie króliczki... coraz bardziej odklejonych ludzi w tym kraju mamy.
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

716

Cyfrowy kaganiec dla wszystkich. UE szykuje age-verification app na pełną skalę

Cyfrowy kaganiec dla wszystkich. UE szykuje age-verification app na pełną skalę

Komisja Europejska wzywa państwa UE do przyspieszonego wdrożenia aplikacji do weryfikacji wieku (EU age verification app). Apka ma być dostępna dla obywateli do końca 2026 roku.

Voger
z
commission.europa.eu
dodany: 06.05.2026, 19:22:02
  • 191
  • #
    ue
  • #
    cenzura
  • #
    inwigilacja
  • #
    id
  • #
    zamordyzm
  • #
    polityka
PanMarcepan
PanMarcepan 07.05.2026, 10:32:01 via Wykop
  • 1
A co z dark webem itp? Jak tam się dostać? Z drugiej strony czy tam też już boty nie zaspamowały wszystkiego?
Możliwe, że weryfikacja wieku zmieni się w weryfikację tożsamości, co będzie bramą do resztek "ludzkiego" internetu...
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

PanMarcepan
PanMarcepan 07.05.2026, 10:33:32 via Wykop
  • 0
@jagoslau: a jak inaczej wprowadzić weryfikację człowieka, a nie bota? tutaj pewnie też 1 na 10 komentarzy już jest tylko pisany przez człowieka...

368

Rowerzysta celuje z "broni" do kierowcy

Rowerzysta celuje z "broni" do kierowcy

"Rowerzysta przekracza ulice w nieprzeznaczonym do tego miejscu, dodatkowo celuje do mnie z broni, nie wiadomo czy zabawkowej czy prawdziwej." 4.05.2026

stopchamteam
z
youtube.com
dodany: 05.05.2026, 08:43:02
  • 48
  • #
    stopcham
  • #
    polskiedrogi
  • #
    motoryzacja
  • #
    kierowcy
  • #
    rower
PanMarcepan
PanMarcepan 05.05.2026, 18:41:47 via Wykop
  • 50
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 3
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

378

Jak Zachód podcina swe korzenie. Kryzys obywatelstwa i próżnia aksjologiczna

Jak Zachód podcina swe korzenie. Kryzys obywatelstwa i próżnia aksjologiczna

Jeszcze kilkanaście lat temu wielu europejskich polityków zapewniało, że masowa migracja z Bliskiego Wschodu i Afryki będzie dla Starego Kontynentu szansą rozwojową. Dziś w narrację już nikt nie wierzy, zaś na horyzoncie rysuje się widmo nowej fali migracji z Bliskiego Wschodu.

VoxClamantisInDeserto
z
nlad.pl
dodany: 03.05.2026, 07:36:43
  • 88
  • #
    europa
  • #
    imigranci
  • #
    spoleczenstwo
  • #
    filozofia
  • #
    socjologia
  • #
    chrzescijanstwo
PanMarcepan
PanMarcepan 04.05.2026, 06:09:10 via Wykop
  • 4
@panpromo09: Dobry plan! Jak odetniemy się od zachodu to wrócimy do bycia otoczonymi przez wrogów, to będziemy w dobrze znanej nam sytuacji! Jak już znikniemy z mapy to może znów się po 120 latach odrodzimy, co może pójść nie tak?
PanMarcepan
PanMarcepan 04.05.2026, 21:53:36 via Wykop
  • 0
@panpromo09: Dokładnie tak gadali przed rozbiorami. No i gangrene się ucina, tak jak teraz rosja sobie kawałek naszego sąsiada, tak jak potem przyjdzie do nas. Dla naszego dobra! Że zachód podupada to nie znaczy, że mamy od tego odciąć, tylko nieść króżganek oświaty. Zamiast stać się białorusią możemy być ostoją europejskich wartości i pokazać, że w naszej europejskiej jedności siła. Nie bez powodu Polska była najsilniejsza w unii z Litwą,

454

Fiskus chce ukrócenia rozliczania ryczałtem i IP Box

Ministerstwo Finansów przygotowuje pakiet zmian dla podatników, który może istotnie wpłynąć na rozliczenia wielu grup.

Isca
z
wnp.pl
dodany: 02.05.2026, 14:46:48
  • 367
  • #
    podatki
  • #
    polska
  • #
    finanse
  • #
    biznes
  • #
    ekonomia
  • #
    pieniadze
PanMarcepan
PanMarcepan 03.05.2026, 15:10:59 via Wykop
  • 1
15% dla kogoś niezatrudniającego jednej osoby? A jak zacznę zatrudniać to 12% ... policzmy... 3% na zusy (płacą minimalną!) za tą osobę wydam 32 400... 3% różnicy podatku... wychodzi, że zwraca się od przychodu 1 080 000zł.... kogoś tam równo pogieło.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

818

"Podatek od smartfonów" zatwierdzony.

"Podatek od smartfonów" zatwierdzony.

Minister Marta Cienkowska podpisała rozporządzenie dotyczące opłaty reprograficznej, potocznie nazywanej "podatkiem od smartfonów". Jest to rekompensata dla twórców za kopiowanie ich dzieł na własny użytek przez użytkowników urządzeń takich jak smartfony czy tablety. Konsumenci jej nie odczują.

epicentrum_chaosu
z
onet.pl
dodany: 30.04.2026, 18:43:34
  • 162
  • #
    polska
  • #
    wydarzenia
  • #
    ekonomia
PanMarcepan
PanMarcepan 30.04.2026, 21:21:45 via Wykop
  • 6
Steam, Netflix i Spotify chyba już dawno u nas wyeliminowały piractwo... ale jak widać złodziejstwo dalej dobrze się trzyma.
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

402

Dzietność w Tajlandii zjechała w dół do 0,78 na początku tego roku

Pokaż treści 18+

Dzietność w Tajlandii zjechała w dół do 0,78 na początku tego roku

Tak się kończy masowa seksturystyka napędzająca hipergamie. Młode Tajki nie chcą zakładać rodzin ze swoimi rodakami. Rynek matrymonialny został całkowicie rozwalony przez zagranicznych mężczyzn. Nawet sami Tajowie przerabiają się masowo na kobiety chcąc łatwiejszego życia.

dolina_korupcji
z
x.com
dodany: 14.04.2026, 19:59:34
  • 262
  • #
    demografia
  • #
    azja
  • #
    tajlandia
  • #
    blackpill
  • #
    hipergamia
  • #
    raportzpanstwasrodka
PanMarcepan
PanMarcepan 15.04.2026, 07:53:25 via Wykop
  • 0
@clown_world_order: za sto lat to mogą zostać same w burkach... tak raczej będzie w UK. A co u nas?

637

Ryczałt w górę nawet do 15 proc. Sprawdź czy zapłacisz więcej

Ryczałt w górę nawet do 15 proc. Sprawdź czy zapłacisz więcej

Rząd znowu dobiera się do kieszeni najmniejszych przedsiębiorców podatek skacze z 8,5% do 15%, chyba że zatrudnisz kogoś na siłę. Genialna walka z optymalizacją. Najbardziej dostaną po głowie zwykli freelancerzy i drobne usługi, a nie cwaniacy.

WinoDominoISpiew
z
portal.faktura.pl
dodany: 07.04.2026, 05:43:58
  • 248
  • #
    ryczalt
  • #
    podatki
PanMarcepan
PanMarcepan 07.04.2026, 20:26:46 via Wykop
  • 14
@Chris_Karczynski: to samo pomyślałem... przecież pracownika wtedy w koszta wrzucić nie można... to to się przecież nie łączy, bo różnica podatku z ryczałtu nie pokryje kosztów pracownika, mi wychodziło na zero przy zwykłych kosztach, więc dla prostoty wziąłem ryczałt. Tu o coś innego chodzi... zaraz dla każdej JDG dowalą pracownika, bo inaczej wyższy podatek i takie to J będzie...

505

Jak netflix indoktrynuje swoją publiczność

Sprawa stała się tak paląca i tak widoczna, że trafiła nawet przed oblicze amerykańskiego Senatu. Krótko mówiąc, dane, liczby i fakty przeczą temu, co opowiada szef Netflixa. W powiązanych link do jednego z raportów.

enterprize
z
youtube.com
dodany: 05.04.2026, 15:02:13
  • 82
  • #
    netflix
  • #
    4konserwy
  • #
    propaganda
  • #
    media
  • #
    dzieci
  • #
    rodzicielstwo
PanMarcepan
PanMarcepan 06.04.2026, 19:24:32 via Wykop
  • 0
Cieszmy się, że z niedługo będzie można sobie dodać mody do serialu i oglądać je z podmienionymi przez AI postaciami... szkoda, że z spieprzoną fabułą już tak łatwo nie będzie :(
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

420

Nadciąga demograficzne piekło kobiet

Nadciąga demograficzne piekło kobiet

W nadchodzących dwóch dekadach kobiety jako pierwsze odczują skutki kurczącej się demografii i ekspansji sztucznej inteligencji. Przemiany te uderzą w najbardziej sfeminizowane sektory rynku pracy, zmuszając setki tysięcy kobiet do zmiany zawodu.

VoxClamantisInDeserto
z
zero.pl
dodany: 29.03.2026, 08:00:25
  • 349
  • #
    demografia
  • #
    swiat
  • #
    praca
  • #
    rozowepaski
  • #
    gospodarka
  • #
    pieklokobiet
PanMarcepan
PanMarcepan 30.03.2026, 10:13:03 via Wykop
  • -1
@robert-kuzba: zdziwiłbyś się ile w takim barłogu studentek bywało ;)
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 9
  • Strona 1 z 9
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 25.06.2020

    Komentator
  • Rocznica
    od 12.01.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 27.08.2021

    Gadżeciarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking