Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko205
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
JoBackManhorse

JoBackManhorse

Dołączył 7 lat i 8 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 11847
  • Znaleziska 7137
  • Mikroblog 4710
  • Obserwujący 3
  • Obserwowane 34

40

Zimny prysznic dla Krakowa. Koniec złudzeń o metrze do 2030 roku

Zimny prysznic dla Krakowa. Koniec złudzeń o metrze do 2030 roku

Realny termin rozpoczęcia budowy metra w Krakowie to lata 2040-2045 r. ocenił Stanisław Kracik, pełniący funkcję prezydenta miasta do czasu wyboru nowego włodarza. Według ekipy odwołanego w referendum 24 maja prezydenta Aleksandra Miszalskiego (KO), budowa metra miała rozpocząć się około 2030 r.

znin
z
bankier.pl
dodany: 13 godz. temu
  • 18
  • #
    krakow
  • #
    sct
  • #
    inwestycje
  • #
    polska
  • #
    pieniadze
  • #
    gospodarka
JoBackManhorse
JoBackManhorse 20 min temu via Wykop
  • 0
Jeżeli ktoś myśli, że w mieście pod którym znajdują się tysiące lat historii da się za jego życia zrobić metro, to albo nie ma grama szacunku do archeologii i przodków albo jest upośledzony umysłowo w stopniu co najmniej średnim.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

192

Sejm zwalnia z płacenia podatku PIT marynarzy i pracowników offshore!

Sejm zwalnia z płacenia podatku PIT marynarzy i pracowników offshore!

Sejm przyjął ustawę przewidującą zwolnienie z podatku PIT dla marynarzy i pracowników offshore. Nowe przepisy wprowadzają także podatek tonażowy i poprawiają warunki pracy na morzu. Ustawa trafi teraz do Senatu, a część zmian wymaga jeszcze zgody Komisji Europejskiej.

Lokator87
z
superbiz.se.pl
dodany: 21 godz. i 40 min temu
  • 34
  • #
    polska
  • #
    polityka
  • #
    podatki
  • #
    marynarz
  • #
    pieniadze
  • #
    finanse
JoBackManhorse
JoBackManhorse 24 min temu via Wykop
  • 2
@konradpra: no to niech nie pływa.

91

Lwów podpisał umowy, pominął polskie firmy. Sikorski: Może to i lepiej

Lwów podpisał umowy, pominął polskie firmy. Sikorski: Może to i lepiej

W Gdańsku miasto Lwów ogłosiło pozyskanie 2,5 mln euro wsparcia oraz podpisanie sześciu umów z zagranicznymi partnerami. Podpisano je z podmiotami z Litwy, Niemiec, Czech, Szwecji i Francji. Polskie firmy, bądź instytucje, w tym gronie jednak się nie znalazły. Na taki rozwój wypadków zareagował sze

airaG
z
biznes.interia.pl
dodany: 13 godz. i 10 min temu
  • 42
  • #
    polityka
  • #
    ukraina
  • #
    polska
  • #
    inwestycje
  • #
    wydarzenia
  • #
    pieniadze
JoBackManhorse
JoBackManhorse 35 min temu via Wykop
  • 0
Dyplomatołki.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

35

Zarobki lekarzy powinny być jawne ? Nie zgadzamy się

Zarobki lekarzy powinny być jawne ? Nie zgadzamy się

Nie chcemy, by w imię transparentności poświęcane były dane wrażliwe. Uważamy, że dzisiaj zaczyna się od lekarzy, a za chwilę rząd będzie chciał sięgnąć po dane dotyczące innych zawodów. Lekarz na etacie powinien zarabiać 3 średnie krajowe. Lekarzy jest za dużo dlatego mają pracować ponad 300 go

airaG
z
rmf24.pl
dodany: 1 godz. i 8 min temu
  • 7
  • #
    szpital
  • #
    lekarz100k
  • #
    lekarz
  • #
    nfz
  • #
    sluzbazdrowia
  • #
    zdrowie
JoBackManhorse
JoBackManhorse 36 min temu via Wykop
  • 3
No to trzeba odebrać Prawo Wykonywania Zawodu lekarzom z Polski którzy do Norwegii emigrowali.

Tam jest pełna jawność wynagrodzeń.
Co oni, nie wiedzą, że to dane wrażliwe?
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

52

Niemcy zbanowały film o imigranckich g*ałtach - można obejrzeć go za darmo

Niemcy zbanowały film o imigranckich g*ałtach - można obejrzeć go za darmo

Film o imigranckich g*ałtach jednego z najbardziej znienawidzonych reżyserów - Uwe Bolla został zablokowany w Niemczech. W ramach promocji świadomości o zagrożeniu można obejrzeć do za darmo do 27.06.2026 do 10:00. Nawet Elon go repostował.

Wujek_Fester
z
x.com
dodany: 1 godz. i 12 min temu
  • 8
  • #
    imigranci
  • #
    gwalt
  • #
    przestepczosc
  • #
    film
  • #
    uweboll
JoBackManhorse
JoBackManhorse 55 min temu via Wykop
  • 0
To ten szajs co wrzucał Ketaminowy Elon?
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

280

Ukraińska historyczka o współpracy Ukrainy z Nazistami w trakcie II WŚ

Ukraińska historyczka o współpracy Ukrainy z Nazistami w trakcie II WŚ

Wywiad z Ukrainką, która zna prawdziwą historię Ukrainy z czasu II Wojny Światowej i nie boi się o niej mówić.

Szabla
z
youtube.com
dodany: wczoraj, 06:43:09
  • 44
  • #
    ukaina
  • #
    upa
  • #
    wolyn
  • #
    ludobojstwo
  • #
    historia
JoBackManhorse
JoBackManhorse 11 godz. i 58 min temu via Wykop
  • 0
Jeszcze Finlandia i inne takie pomniejsze, ugrofińskie i nie tylko.
  • 5
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

JoBackManhorse
JoBackManhorse 1 godz. i 14 min temu via Wykop
  • 0
@Dbr86: a Ukraina to jakie ma zagrożenie od strony rosji? Nierealne?
Szczególnie po tym jak junta 2rp ich zdradziła?

@galicjanin a pozostali? Hakenkrojce to wiadomo, mieli bo to symbol słowiański ;)
JoBackManhorse
JoBackManhorse 56 min temu via Wykop
  • 0
@Dbr86: ja ich panie wybielać nie będę.
Tam były tragiczne akcje, bezsprzecznie.
Natomiast chce tylko uświadomić, że krajów które widziały szansę na poprawę swojej sytuacji we współpracy z fanami śmiesznego wiatraczka było więcej niż się wydaje.

175

Rosja bez paliwa. Przestają kursować autobusy

W pięciu regionach Rosji ogłoszono ograniczenia w pracy komunikacji publicznej z powodu niedoborów oleju napędowego. To już nie tylko anektowany Krym, ale też Kraj Zabajkalski na Syberii. Z kolei benzyny brakuje w Moskwie.

Fire_Scout
z
centrumeuropy.pl
dodany: 14 godz. i 59 min temu
  • 53
  • #
    paliwo
  • #
    rosja
  • #
    transportpubliczny
  • #
    transport
  • #
    ukraina
  • #
    wojna
JoBackManhorse
JoBackManhorse 11 godz. i 56 min temu via Wykop
  • 3
@Aster1981: jakby to był normalny kraj to może i tak. A to zwykły bardak.
JoBackManhorse
JoBackManhorse 11 godz. i 38 min temu via Wykop
  • 22
@Aster1981: to nie jest tylko kwestia głupoty. Ale też korupcji. Ich wojsku zabrakło paliwa jak mieli atakować UA...
JoBackManhorse
JoBackManhorse 2 godz. i 54 min temu via Wykop
  • 0
@apo: nie przejmuj się. USA trzeci raz da im pomóc żywnościową a oni trzeci raz będą okradali i zabijali wolontariuszy.

310

Koniec anonimowych spacerów w Londynie. Kamery z rozpoznawaniem twarzy na stałe

Koniec anonimowych spacerów w Londynie. Kamery z rozpoznawaniem twarzy na stałe

Policja Metropolitalna zapowiedziała instalację na stałe kamer wykorzystujących technologię Live Facial Recognition (LFR) na słynnym West Endzie oraz w dzielnicy Soho. W kolejnych miesiącach system zostanie rozszerzony na następne lokalizacje. Każde wyjście na ulicę oznacza skanowanie twarzy.

jestemjakijestem1212
z
ithardware.pl
dodany: 18 godz. i 36 min temu
  • 90
  • #
    ciekawostki
  • #
    technologia
  • #
    uk
  • #
    informacje
  • #
    wielkabrytania
  • #
    wiadomosci
JoBackManhorse
JoBackManhorse 11 godz. i 57 min temu via Wykop
  • 1
@imposibiru: nie wystarczy.
JoBackManhorse
JoBackManhorse 11 godz. i 39 min temu via Wykop
  • 2
@imposibiru: nie wystarczy. To analizuje też charakterystykę chodu. Kominiarka to za mało.
JoBackManhorse
JoBackManhorse 2 godz. i 57 min temu via Wykop
  • 1
@pan_alternator: to nie jest głupie, ale na nie wiem czy pomoże.

425

Afera - samorządy płacą nawet po 90tys zł z podatków za występ "Modelek:

Afera - samorządy płacą nawet po 90tys zł z podatków za występ "Modelek:

Lokalne samorządy płacą dziesiątki tysięcy złotych z publicznych pieniędzy. Ujawniono oficjalne koszty organizacji koncertów popularnego trio Modelki podczas tegorocznych imprez miejskich. Z oficjalnych odpowiedzi na wnioski o udostępnienie informacji publicznej wynika, że gaże formacji opłacane z

okoboji
z
wykop.pl
dodany: 18 godz. i 19 min temu
  • 119
  • #
    afera
  • #
    pieniadze
  • #
    biznes
  • #
    muzyka
  • #
    podatki
  • #
    ciekawostki
JoBackManhorse
JoBackManhorse 13 godz. i 45 min temu via Wykop
  • 0
@armiakrolewska: dla Janusza wystarczy.

272

Obserwujemy koniec kariery Rafała Trzaskowskiego. "Traci grunt"

Obserwujemy koniec kariery Rafała Trzaskowskiego. "Traci grunt"

Na ile doczekamy się rozprawy z upartyjnianiem wszystkiego na szczeblu samorządów, skoro partyjne mogą być szpitale? To budowali pracowicie po trosze wszyscy, choć w dużych miastach przede wszystkim środowisko polityczne Donalda Tuska.

ocynkowanyodpornynahejt
z
wydarzenia.interia.pl
dodany: 18 godz. i 37 min temu
  • 131
  • #
    polityka
  • #
    sluzbazdrowia
  • #
    szpital
  • #
    afera
JoBackManhorse
JoBackManhorse 15 godz. i 20 min temu via Wykop
  • 12
@lewoprawo: jakim faworytem?
Ten typ to zwyczajny fejker. Produkt. I to z Temu .

Nie ma w nim grama autentyczność.

809

Płacisz wyższy podatek za wodę niż za słodki napój. Cisowianka mówi dość i pozyw

Płacisz wyższy podatek za wodę niż za słodki napój. Cisowianka mówi dość i pozyw

Czy woda butelkowana powinna być opodatkowana wyżej niż część napojów słodzonych? Zagadnienie to od lat budzi kontrowers

starnak
z
bezprawnik.pl
dodany: 19 godz. i 11 min temu
  • 78
  • #
    handel
  • #
    ceny
  • #
    podatek
  • #
    vat
  • #
    woda
JoBackManhorse
JoBackManhorse 15 godz. i 21 min temu via Wykop
  • 0
@jabollus: alternatywnych niusów nie śledzisz? Ukraincy trujo a rzymianie zarabiajo.

325

Koniec pracy w upale? Nowe limity temperatur

Koniec pracy w upale? Nowe limity temperatur

Projekt ustawy zakłada maksymalną temperaturę 35 st. C w pomieszczeniach pracy oraz 32 st. przy ciężkiej pracy na zewnątrz. Już po przekroczeniu 28 st. w pomieszczeniu albo 25 st. przy pracy fizycznej pracodawca ma stosować działania ochronne. Jak obstawiacie, to będzie martwy przepis?

zwyklychlopakszary
z
skarbiec.biz
dodany: wczoraj, 08:03:08
  • 125
  • #
    praca
  • #
    prawo
  • #
    polska
  • #
    gospodarka
  • #
    pracbaza
  • #
    kolchoz
JoBackManhorse
JoBackManhorse 20 godz. i 39 min temu via Wykop
  • 41
Tak długo tak to nie będzie działać tak, że przyjedzie na zawołanie pracownika PIP albo policja i z miejsca walnie karę w wysokości miesiąca wypłat pracowników plus prezesa to to nic nie da
  • 9
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

JoBackManhorse
JoBackManhorse 17 godz. i 44 min temu via Wykop
  • 5
@Xagog: dokumentujesz i co dalej?
JoBackManhorse
JoBackManhorse 16 godz. i 45 min temu via Wykop
  • 2
@Xagog: i komu byś je dał jakby przyszło co do czego?
JoBackManhorse
JoBackManhorse 15 godz. i 23 min temu via Wykop
  • 1
@ostatni_lantianin: jak piszesz. Powinni zamienić to miejscami. I z miejsca mandaty, bez dyskusji.

445

Szok po wywiadzie ordynatora. Padło żądanie wejścia prokuratury

Szok po wywiadzie ordynatora. Padło żądanie wejścia prokuratury

Wywiad byłego ordynatora Szpitala Południowego w Kanale Zero wywołał lawinę komentarzy. Lekarz zarzucił byłym władzom pl

PIAN--A_A--KTYWNA
z
wiadomosci.wp.pl
dodany: przedwczoraj, 06:23:44
  • 99
  • #
    lekarz100k
  • #
    zdrowie
  • #
    lekarz
  • #
    konowalposting
  • #
    afera
  • #
    polityka
JoBackManhorse
JoBackManhorse przedwczoraj, 09:04:28 via Wykop
  • 7
@WesolyRomek3: jak padną wszyscy generałowie wszędzie to w rzeczy samej nie będzie potrzeba żadnych generałów ani szeregowych

Nie wiem co w tym złego.
JoBackManhorse
JoBackManhorse 19 godz. i 51 min temu via Wykop
  • 0
@WesolyRomek3: a po czym poznajesz czy twoja czy wroga?
JoBackManhorse
JoBackManhorse 19 godz. i 35 min temu via Wykop
  • 0
@WesolyRomek3: nic. Zadaję pytanie. Zasadnicze. Po czym poznajesz? Po fladze? Po języku którego używają?
Czyli co, bataliony chłopskie to by była Twoja armia?
JoBackManhorse
JoBackManhorse 18 godz. i 59 min temu via Wykop
  • 0
@WesolyRomek3: oh well, przynajmniej jest ciekawie ;)
JoBackManhorse
JoBackManhorse 18 godz. i 15 min temu via Wykop
  • 0
@WesolyRomek3: Ty po prostu nie ogarniasz słowa "wszyscy". Jak "wszyscy" to nie ma że "wroga" czy "swoja". To się tyczy jednych i drugich. Nie ma generałów - nie ma wojen. Nie ma wojen - nie trzeba żołnierzy.

250

Valve szykuje rewolucję dla graczy. SteamOS trafi na komputery

Valve szykuje rewolucję dla graczy. SteamOS trafi na komputery

Valve pracuje nad udostępnieniem systemu SteamOS w wersji przeznaczonej dla praktycznie każdego komputera. Gigant prowadzi intensywne prace nad pełną obsługą kart graficznych Nvidii, a także nad instalatorem z dual boot. SteamOS może zabrać sporo użytkowników Windowsa

jestemjakijestem1212
z
ithardware.pl
dodany: przedwczoraj, 11:42:59
  • 140
  • #
    linux
  • #
    steam
  • #
    gry
  • #
    komputery
  • #
    ciekawostki
  • #
    informacje
JoBackManhorse
JoBackManhorse wczoraj, 05:46:58 via Wykop
  • 1
@Kemo: po co ci AUR do casualowego używania CachyOS?
JoBackManhorse
JoBackManhorse 21 godz. i 58 min temu via Wykop
  • 0
@Kemo: zainstalowałeś chociaż kiedyś tego CachyOS?
JoBackManhorse
JoBackManhorse 20 godz. i 49 min temu via Wykop
  • 0
@Kemo: to może po prostu zainstaluj i zobacz na czym to polega? Bo teraz brzmisz, jakby ktoś gadał, że windows nie jest dla każdego, bo wszystko trzeba robić w PowerShell.

CachyOS i podobne distra mają masę rzeczy które robi się GUI. Chociaż ekran powitalny CachyOS sobie zobacz.

To nie jest tylko "ma steam".

Tam w zasadzie nie trzeba nic robić, ale kliknąć w 3 miejsca żeby grać. Góra 3 miejsca.
JoBackManhorse
JoBackManhorse 19 godz. i 58 min temu via Wykop
  • 1
@Kemo: tym, że Mint i Ubuntu nie mają z pudełka rzeczy do grania. Nie mają Protona. Nie mają z marszu lepiej skompilowanego j---a. Z tego co pamiętam nie mają odpowiednich sterowników do NVIDIA.
Ubuntu to nawet kodeków nie ma no i ma dziadowsko Gnome w standardzie, ale to jakby inny temat.

Nie mają tego z pudełka i co za tym idzie przy aktualizacji też będą cyrki. Z CachyOS nie ma tego
JoBackManhorse
JoBackManhorse 19 godz. i 44 min temu via Wykop
  • 0
@Kemo: ja pierdykam, ale szukasz ch...a do d....y.
Masz na czole napisane "quit having fun!" Czy co?

Po prostu zainstaluj.

Te systemy mają prawie wszystko idealnie skonfigurowane, z pudełka.
JoBackManhorse
JoBackManhorse 19 godz. i 16 min temu via Wykop
  • 0
@Kemo: Tak? Pojawiają się? Śledzisz fora CachyOS? Używasz? Nie?
No widzisz.

Ja bym nie powiedział, że używam Archa. Cachy jest idioto odporny. Bardziej niż Windows.
JoBackManhorse
JoBackManhorse 19 godz. temu via Wykop
  • 0
@Kemo: i jakie ma mieć? Windows nie ma? Walczę z Windowsami od 3.11 i czy się komuś podoba czy nie, muszę przyznać że współcześnie jest to system dla zwykłego usera stabilny.
Linux może być tylko jeszcze lepszy pod tym względem, bo jak się boisz konsoli albo jej nie używasz to nie bardzo co się ma zepsuć. A tak się działa na tych distrach. Terminal jest zwykłemu userowi zbędny.

36

Pijany ksiądz pojechał w Wielki Piątek do McDonald's. Sąd wydał wyrok

Pijany ksiądz pojechał w Wielki Piątek do McDonald's. Sąd wydał wyrok

Głośna sprawa księdza Konrada Ż. z Lublina znalazła swój finał w sądzie. Duchowny, który w Wielki Piątek został zatrzyma

darino
z
rmf24.pl
dodany: przedwczoraj, 14:53:13
  • 15
  • #
    pijanykierowca
  • #
    polskiedrogi
  • #
    bezpieczenstwo
  • #
    alkohol
JoBackManhorse
JoBackManhorse 20 godz. i 43 min temu via Wykop
  • 1
@jednorazowka: nie ma tego w Polsce. Był sezonowo, bodaj w październiku zeszłego roku przez chwilę. Na pewno nie w Wielki Piątek

40

Koniec z rolą taniego podwykonawcy. Tajwańskie inwestycje to dla Polski skok

Koniec z rolą taniego podwykonawcy. Tajwańskie inwestycje to dla Polski skok

Dzięki inwestycjom w Jaworznie i Miękini Polska może stać się dla Tajwanu stabilną bazą produkcyjną i rozwojową w UE, a dla polskich firm to szansa na wejście na wyższy poziom specjalizacji technologicznej

ty_O
z
bankier.pl
dodany: przedwczoraj, 10:24:52
  • 14
  • #
    technologia
  • #
    elektronika
  • #
    rozwoj
  • #
    foxconn
  • #
    polska
JoBackManhorse
JoBackManhorse 22 godz. i 30 min temu via Wykop
  • 2
Przecież Foxconn to nadjanuszariat
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

JoBackManhorse
JoBackManhorse 20 godz. i 47 min temu via Wykop
  • 0
@LaaN: jeżeli myślisz, że coś jest korpo to na pstryk jest takie samo jak Foxconn to polecam zgłębić temat.

456

Kanada wprowadza prawo umożliwiające karanie za cytowanie Biblii

Kanada wprowadza prawo umożliwiające karanie za cytowanie Biblii

ara za cytowanie Biblii w Kanadzie. Tamtejszy parlament uchwalił ustawę o zwalczaniu nienawiści zwaną C-9, która będzie kryminalizowała cytowanie Biblii m.in. na temat homoseksualizmu.

PIAN--A_A--KTYWNA
z
niedziela.pl
dodany: wczoraj, 06:47:52
  • 101
  • #
    religia
  • #
    kanada
JoBackManhorse
JoBackManhorse 23 godz. i 9 min temu via Wykop
  • 2
@NieWiemWiecSieWypowiem: to zależy, jak zinterpretujesz i gdzie.

Przykazanie zero każdej religii (z krzyżem, księżycem, gwiazdką, owsikami, tęcza - każdej) to "tak interpretuj, żeby mieć władzę i kasę".

45

Ze świata: zwolnienia w Oracle. 21 tys. osób straciło pracę przez AI

Ze świata: zwolnienia w Oracle. 21 tys. osób straciło pracę przez AI

Oracle, jeden z największych dostawców oprogramowania i usług chmurowych na świecie, zmniejszył zatrudnienie o około 21 tys. osób w ciągu ostatnich 12 miesięcy. Firma tłumaczy decyzję rozwojem sztucznej inteligencji i rozbudową infrastruktury dla nowych usług.

portal_przemyslowy
z
polskiprzemysl.com.pl
dodany: przedwczoraj, 12:58:34
  • 15
  • #
    sztucznainteligencja
  • #
    technologia
  • #
    ciekawostki
  • #
    swiat
  • #
    informatyka
JoBackManhorse
JoBackManhorse 23 godz. i 15 min temu via Wykop
  • 1
Nie żeby od dawna na rynku na migracjach z Oracle nie dało się zarobić...
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

323

Tak oszukują na mięsie mielonym

Tak oszukują na mięsie mielonym

Mięso mielone kusi ceną i wygodą, ale o jakości decydują przede wszystkim etykieta i skład. Kontrola IJHARS wykazała liczne niezgodności m.in. w zawartości tłuszczu, składzie i oznakowaniu produktów.

PortalSpozywczy
z
portalspozywczy.pl
dodany: przedwczoraj, 13:17:48
  • 131
  • #
    polska
JoBackManhorse
JoBackManhorse przedwczoraj, 15:05:48 via Wykop
  • -16
JoBackManhorse

źródło: 17823135373754620225979852033848

Pobierz
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

JoBackManhorse
JoBackManhorse wczoraj, 05:48:36 via Wykop
  • -5
@karol-maroszczyk: my? Ja w NBP pracuje?

Albo masz mnie za lewaka?
To zupełnie odwrotnie no lewak który mi pisał że na konfederosję głosuję.
codziennaKasia
codziennaKasia
codziennaKasia
przedwczoraj, 11:04:12
  • 508
Miller powiedział u Rymanowskiego, że ukraińscy obywatele mogli nie ginąć, gdyby Europa się nie wtrąciła w sprawy UKR - RUS i gdyby doszło do porozumienia, które Zelenski odrzucił.

W ogóle cały jego przekaz jest w takim tonie, że to jest wina Zelenskiego i UE, że giną Ukraińcy, a nie tego, że Rosja ich najechała. Cały czas odwraca kota ogonem.

Niech ktoś mi powie, że on nie jest zastraszony, albo opłacony. On jest zbyt inteligentny
codziennaKasia - Miller powiedział u Rymanowskiego, że ukraińscy obywatele mogli nie ...

źródło: image

Pobierz
  • 47
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

JoBackManhorse
JoBackManhorse przedwczoraj, 16:19:23 via Wykop
  • 0
@codziennaKasia: dziadek się mści, bo go wkurza ukraiński chłop jego wnuczki

Ciekawe z czego ona żyje tak swoją drogą.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 13
  • Strona 1 z 13
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 20.03.2020

    Komentator
  • Rocznica
    od 09.10.2025

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking