Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko177
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
pendzoncy_jez

pendzoncy_jez

Dołączył 11 lat i 3 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 28025
  • Znaleziska 15504
  • Mikroblog 12521
  • Obserwujący 15
  • Obserwowane 63

44

Po raz pierwszy sfotografowano najbardziej tajemnicze zwierzę wyspy Cozumel

Po raz pierwszy sfotografowano najbardziej tajemnicze zwierzę wyspy Cozumel

Na meksykańskiej wyspie Cozumel od tysięcy lat żyje niewielki ssak, którego istnienie do niedawna potwierdzały jedynie skamieniałości i garstka relacji świadków. Po ponad dwóch dekadach, jakie upłynęły od ostatniej obserwacji tajemniczego zwierzęcia, naukowcom udało się je sfotografować.

Lifelike
z
kopalniawiedzy.pl
dodany: 9 godz. i 8 min temu
  • 5
  • #
    nauka
  • #
    biologia
  • #
    zoologia
  • #
    zwierzeta
  • #
    meksyk
  • #
    ciekawostki
pendzoncy_jez
pendzoncy_jez 39 min temu via Wykop
  • -1
kurde lisa odkryli
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Grzesiok
Grzesiok
5 godz. i 14 min temu
  • 103
No on jest bezczelny :) ile można żebrać i płakać, bo za akcjami przyszły konsekwencje?

będzie gadać o wolności? Że po nas ida? Kto idzie? Czlowieku ty chciałeś kule w łeb dla unikających wojska. Krzyczałeś o karze śmierci dla ministra. Twierdziłeś że mord polityczny imigranta w RPA był działaniem w stanie wyższej konieczności. Nie wiem kto po nas idzie ale nie będzie gorszy niż wy.

I ten tag o odzyskiwaniu niepodległości. Czy to o
Grzesiok - No on jest bezczelny :) ile można żebrać i płakać, bo za akcjami przyszły ...

źródło: IMG_0415

Pobierz
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pendzoncy_jez
pendzoncy_jez 3 godz. i 32 min temu via Wykop
  • 0
ale szczepionkę wziął


@Jariii: Serio ? XD jest na to jakis dowod? No nie wierze, serio :)
  • Odpowiedz

566

Od rana trwa zmasowany atak na Moskwę

Od rana trwa zmasowany atak na Moskwę

Aktualna sytuacja na dzień 16.06.2026

Mikuuuus
z
streamable.com
dodany: 11 godz. i 53 min temu
  • 116
  • #
    ukraina
  • #
    rosja
  • #
    film
  • #
    wideozwojny
  • #
    wiadomosci
  • #
    wydarzenia
pendzoncy_jez
pendzoncy_jez 11 godz. i 4 min temu via Wykop
  • 216
maja farta ze im ukraincy nie wala w domy mieszkalne tak jak robia tu ruskie
biegaliby tam po miescie jak karaluchy
za malo paniki tam jeszcze :) ot, kulturalne naloty na cele strategiczne. Spokojnie mozna isc w tym czasie do pracy, na zakupy... zycie toczy sie dalej jak gdyby nigdy nic :)
  • 24
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

pendzoncy_jez
pendzoncy_jez 3 godz. i 58 min temu via Wykop
  • 1
@BiggerJapanTapczan: mi juz sie ulewa uszami, ileż mozna pic :D
Mikuuuus
Mikuuuus
12 godz. i 12 min temu
  • 169
Kolejne ujęcia z Moskwy🔥
#ukraina #wojna #rosja #wideozwojny #wojsko #swiat #rosjaplonie
Mikuuuus - Kolejne ujęcia z Moskwy🔥
#ukraina #wojna #rosja #wideozwojny #wojsko #swi...
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pendzoncy_jez
pendzoncy_jez 11 godz. i 11 min temu via Wykop
  • 38
@Mikuuuus: miod na moje serce
  • Odpowiedz
Marcinnx
Marcinnx
18 godz. i 31 min temu
  • 199
mam wrażenie, że Podoliński przepłacił za fryzjera xD

#mecz #mundial #mundial2026
Marcinnx - mam wrażenie, że Podoliński przepłacił za fryzjera xD

#mecz #mundial #mun...

źródło: image

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pendzoncy_jez
pendzoncy_jez 14 godz. i 14 min temu via Wykop
  • 7
S Y S T E M W Ł O S Ó W


@ucho_igielne: S K O M P L I K O W A N Y S Y S T E M W Ł O S Ó W
  • Odpowiedz

517

Szpital dodał na stronie głównej oświadczenie w sprawie rezydenta milionera

Szpital dodał na stronie głównej oświadczenie w sprawie rezydenta milionera

Informujemy, że lekarz Dawid Kacprzyk w roku 2025 wypracował łącznie 3.976 godzin, co daje średniomiesięcznie 331 godzin na podstawie umów cywilnoprawnych/kontraktowych. W 2025 r. lekarz Dawid Kacprzyk nie byt zatrudniony na umowę o pracę. Informujemy, że stawka godzinowa była rynkowa.

kastrator2
z
szpitalpoludniowy.pl
dodany: wczoraj, 02:13:36
  • 122
  • #
    lekarz
  • #
    lekarz100k
pendzoncy_jez
pendzoncy_jez wczoraj, 12:31:25 via Wykop
  • 0
4833zł


@EmilioEstevez: a mi 4833 tyś
MinisterKoryto
MinisterKoryto
przedwczoraj, 21:18:45
  • 7
Ej patrzcie kto stoi w bramce Japonii XDDDDDD
#mecz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pendzoncy_jez
pendzoncy_jez przedwczoraj, 21:19:22 via Wykop
  • 0
@MinisterKoryto: kto?
  • Odpowiedz
Qurvinox
Qurvinox
13.06.2026, 10:05:24
  • 145
Porcja baitów na wykop przyszła
Qurvinox - Porcja baitów na wykop przyszła

źródło: 625

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pendzoncy_jez
pendzoncy_jez 13.06.2026, 15:54:38 via Wykop
  • 1
to zarzutka?


@tyrytyty: dobrej jakosci
  • Odpowiedz
Koner1391
Koner1391
13.06.2026, 10:51:59
  • 44
Koner1391

źródło: Screenshot_8

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pendzoncy_jez
pendzoncy_jez 13.06.2026, 12:23:55 via Wykop
  • 2
do 5 lat xdd mógł rozjechać kogoś autem dostał by 1.5 roku


@Mariaci: Ale pepieru by nie mial.
  • Odpowiedz
bartmil555
bartmil555
13.06.2026, 10:50:53
  • 60
#konkursnanajbardziejgownianymemznosaczem
bartmil555 - #konkursnanajbardziejgownianymemznosaczem

źródło: djaks

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pendzoncy_jez
pendzoncy_jez 13.06.2026, 12:23:04 via Wykop
  • 4
ale gumówka?


@Login_login: dokladnie, zenada. Tez nie zam.
Diaks, bosz, kątowka, fleks
  • Odpowiedz
vulcanitu
vulcanitu
13.06.2026, 01:04:59
  • 277
vulcanitu

źródło: 1000007063

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pendzoncy_jez
pendzoncy_jez 13.06.2026, 06:43:52 via Wykop
  • 56
@m-mmmm_marysia: boki zrywac
  • Odpowiedz

35

Megaupload: Największy pirat sieci

Megaupload: Największy pirat sieci

Kim Dotcom zaczynał jako nastoletni haker w Niemczech, który włamywał się do systemów telefonicznych i przyciągał delegacje AT&T do swojej celi. Skończył jako twórca jednego z największych imperiów w historii sieci i od ponad dekady skutecznie blokuje własną ekstradycję do USA.

login0654
z
youtube.com
dodany: 12.06.2026, 17:47:26
  • 7
  • #
    piraci
  • #
    megaupload
  • #
    historiainternetu
  • #
    ciekawostki
  • #
    zatoka
  • #
    internet
pendzoncy_jez
pendzoncy_jez 13.06.2026, 00:11:07 via Wykop
  • 5
@MacDada: robi

556

Stworzyłem port gry "Wacki: Kosmiczna rozgrywka"

Stworzyłem port gry "Wacki: Kosmiczna rozgrywka"

Pamiętacie Wacki: Kosmiczna rozgrywka" z 1998? Napisałem do tej kultowej polskiej przygodówki silnik od zera reverse engineering oryginału i reimplementacja w C/SDL2, bez emulacji. Gra śmiga natywnie na PC, Miyoo i PortMasterze, da się przejść w całości. W planach więcej konsol :D

smallbuddha
z
mszula.github.io
dodany: 12.06.2026, 14:30:18
  • 142
  • #
    gry
  • #
    retrogaming
  • #
    przygodowki
  • #
    handheld
  • #
    konsole
  • #
    ciekawostki
pendzoncy_jez
pendzoncy_jez 12.06.2026, 20:42:28 via Wykop
  • 0
@smallbuddha: nie wiem jak wrzucic te pliki, progeram chce plikow .dta a tam sa .bin
pendzoncy_jez
pendzoncy_jez 12.06.2026, 21:16:38 via Wykop
  • 1
@smallbuddha: dzieki, juz pogralem i poszlo wszystko go kosza. za stary na to jestem. klikanie na pałe w zazadzie na wszystko co sie da i liczenie ze cos zaskoczy. W---------a gra fest :) Moze jakbym w to gral 20 lat temu... to moze :)

259

Pod Wronkami odkryto świetnie zachowany miecz wstępnie datowany na XI wiek

Pod Wronkami odkryto świetnie zachowany miecz wstępnie datowany na XI wiek

Niepozorny kawałek skorodowanego żelaza okazał się mieczem wstępnie datowanym na XI wiek. Zabytek zauważył nad Wartą Mirosław Tucholski, mieszkaniec Wronek. Miecz trafił do Muzeum Ziemi Wronieckiej, czeka na konserwację, a muzeum podkreśla wzorową postawę odkrywcy.

ArcheologiaZywa
z
archeologia.com.pl
dodany: 12.06.2026, 10:15:00
  • 41
  • #
    archeologia
  • #
    historia
  • #
    gruparatowaniapoziomu
  • #
    polska
  • #
    wielkopolska
  • #
    sredniowiecze
pendzoncy_jez
pendzoncy_jez 12.06.2026, 16:15:00 via Wykop
  • -16
ten ulep jest dobrze zachowany? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
strach pomyslec jak wyglada taki w kiepskim stanie :)
  • 8
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

ciernik
ciernik
12.06.2026, 15:57:15
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pendzoncy_jez
pendzoncy_jez 12.06.2026, 16:07:48 via Wykop
  • 0
Najlepszą techniką jest tzw. dojenie krowy.


@ciernik: opie bandyto
  • Odpowiedz
haloczymnieslychac
haloczymnieslychac
haloczymnieslychac
12.06.2026, 15:51:54
  • 0
Laska z dzieckiem, która mnie odrzuciła w liceum do mnie pisze.
Ładna, 8,5/10.
Moja biologia każe mi jej odpisać, żeby się spotkać, pogadać, rozpoznać.
Rozum nakazał napisać: nie mam czasu, sry.
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pendzoncy_jez
pendzoncy_jez 12.06.2026, 15:53:13 via Wykop
  • 0
@haloczymnieslychac: przeciez nie musisz sie wiazac :)
  • Odpowiedz
nnbart
nnbart
nnbart
12.06.2026, 14:57:54
  • 1
#facebook już działa, można się rozejść
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pendzoncy_jez
pendzoncy_jez 12.06.2026, 15:00:03 via Wykop
  • 1
@nnbart: u mnie nie
  • Odpowiedz
rales
rales
20.03.2026, 21:00:18
  • 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pendzoncy_jez
pendzoncy_jez 12.06.2026, 14:54:41 via Wykop
  • 0
co niby stało na przeszkodzie żeby spróbować od nowa już za chwilę?


@sruba_m3: bol d--y? wsadz ze ogora z impetem w dupala to zobaczysz :D
  • Odpowiedz
LifesGood
LifesGood
12.06.2026, 14:36:51
  • 0
U mnie nie działa :) #facebook
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pendzoncy_jez
pendzoncy_jez 12.06.2026, 14:44:25 via Wykop
  • 0
@LifesGood: u mnie tez nie
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 33
  • Strona 1 z 33
  • >

Osiągnięcia

  • Wykopowicz
    od 03.05.2022

    Wykopowicz
  • Komentator
    od 30.08.2020

    Komentator
  • Złotousty
    od 31.03.2019

    Złotousty
  • Rocznica
    od 14.03.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 09.07.2015

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 19.12.2016

    Mikroblogger
  • Król Wykopaliska
    od 07.03.2023

    Król Wykopaliska

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking