#gielda #inwestowanie #ike Mam gruby temat i zwracam się o poradę, bo niezbyt dobrze znam się na polskim rynku. Wpadło mi 130k na IKE (przeniesione do XTB z PKO Obligacji). Co kupić na IKE?
Wstępnie myślałem o dywidendówkach, czyli: Kęty, Kruk, Asseco Business Solutions, iFirma, Ferro, PlayWay, Ten Square Games, Dom Development, Budimex, XBS ProLog - ale nie jestem w pełni przekonany.
CDR i XTB już
Wstępnie myślałem o dywidendówkach, czyli: Kęty, Kruk, Asseco Business Solutions, iFirma, Ferro, PlayWay, Ten Square Games, Dom Development, Budimex, XBS ProLog - ale nie jestem w pełni przekonany.
CDR i XTB już
































Strategia jest banalnie prosta - wpłata każdego 10 dnia miesiąca, kupno, zapominam.
Portfel planowany jest na 25-30lat, więc mam gdzieś korekty, hossy i bessy - będzie tego pewnie bardzo dużo, a cena dzisiaj nie będzie miała większego wpływu na to, co się będzie działo za 30lat.
Dlaczego vwce? Jest to etf akumulacyjny(zyski z dywidend ze spółek pakowane
źródło: 1000010611
PobierzPoza tym plan bardzo spoko
@Koniu_trader: mogłeś wybrać tańszego kosztowo FWRA, poza tym masz tańszą jednostkę, jak nie masz ułamków u brokera