Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko185
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
balbezaur

balbezaur

Dołączył 11 lat i 7 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 33168
  • Znaleziska 9422
  • Mikroblog 23746
  • Obserwujący 21
  • Obserwowane 331
klefonafide
klefonafide
wczoraj, 10:20:38
  • 308
Dzisiaj przyszedł czas żeby pożegnać się z moim Cumplem. Ma tylko 7 lat, ale 1,5 roku temu miał zdiagnozowaną niewydolność nerek.

#koty #pokazkota
klefonafide - Dzisiaj przyszedł czas żeby pożegnać się z moim Cumplem. Ma tylko 7 lat...

źródło: 1000145284

Pobierz
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

balbezaur
balbezaur wczoraj, 13:16:16 via Wykop
  • 1
@klefonafide: jadł suchą karmę?
  • Odpowiedz
konserwix
konserwix
wczoraj, 06:39:21
  • 2209
#lekarz100k #konowalposting ( ͡° ͜ʖ ͡°)
konserwix - #lekarz100k #konowalposting ( ͡° ͜ʖ ͡°)

źródło: 1000003879

Pobierz
  • 31
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

balbezaur
balbezaur wczoraj, 08:36:07 via Wykop
  • 1
@konserwix: @szymonn226 @wujek_srednia_rada wy ludzie niepoważni jesteście. Czepiacie się że każdy 100k zarabia bo był akurat lekarzem i robił wały w szpitalu. Czemu nie czepiacie się Obajtka albo nie wiem kogoś w SSP albo innych którzy są przede wszystkim politykami.
  • Odpowiedz
ulegly
ulegly
ulegly
wczoraj, 04:34:49
  • 258
Chyba rolnicy nie mają co narzekać w tym sezonie? Był deszcz, było słońce, brak większych kataklizmów. Sezon udany jak do tej pory?
#rolnictwo #pogoda
  • 81
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

balbezaur
balbezaur wczoraj, 07:29:40 via Wykop
  • 2
@ulegly: za optymalnie
  • Odpowiedz
Lardor
Lardor
wczoraj, 02:51:57
  • 12
I to jest ludzka godzina by jechać do pracy
Lardor - I to jest ludzka godzina by jechać do pracy

źródło: 1000095293

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

balbezaur
balbezaur wczoraj, 04:29:29 via Wykop
  • 18
@Lardor: Trabant jest po prawej to ma pierwszeństwo.
  • Odpowiedz

1211

Zarobiła 1,7 mln zł. Lekarka reaguje emocjonalnie. "Największa przykrość"

Zarobiła 1,7 mln zł. Lekarka reaguje emocjonalnie. "Największa przykrość"

72-letnia pediatra i neonatolożka od 11 lat kieruje szpitalem powiatowym w 7-tysięcznym miasteczku na Mazowszu. Jej wzburzenie wynika z wzięcia na tapet przez media jej oświadczenia majątkowego. Wynika z niego, że w 2025 r. zarobiła na etacie dyrektorskim 437 tys. zł brutto. Ale oprócz pełnienia fun

airaG
z
wiadomosci.wp.pl
dodany: przedwczoraj, 17:03:37
  • 194
  • #
    nfz
  • #
    szpital
  • #
    lekarz
  • #
    zarobki
  • #
    polska
balbezaur
balbezaur przedwczoraj, 22:21:27 via Wykop
  • 0
@lorafenus: @Pshybysz @58megaton bo nie można zmusić do pracy. Równie dobrze ktoś skończy medycynę a będzie miał biznes po rodzicach i nic po studiach. Albo otworzy firmę hydrauliczną pompy ciepła klimy i zapomnij o pracy w święta weekendy wolne noce w domu a kasa znakomita. Albo budowlaną. Albo zatrudni się w ASO Forda albo Toyoty. To taki chirurg tylko od samochodów. A jeszcze po godzinach dorobi w prywatnym
balbezaur
balbezaur przedwczoraj, 22:25:41 via Wykop
  • 1
@Stulejman_Beznadziejny: o widzę że Bolszewik w Tobie mocny. To czemu innych nie delegujesz tylko lekarzy a nie inżynierów, biologów, chemików, technologów żywienia, weterynarzy?
Co to służba medyczna?

Twoją zasadą jest jak najbardziej słuszna jak po tych 15/20 latach emerytura

Słuchaj to weź zrób tak żeby stawki państwowe były takie żeby nie opłacało się pracować prywatnie. Tak zrobiła Turcja i problem zniknął. Bo narazie średnie stawki to 25k. Brutto na kontrakcie.
Wahitisyu
Wahitisyu
21.06.2026, 08:35:01
  • 0
#bhpfailure
Wahitisyu - #bhpfailure
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

balbezaur
balbezaur 21.06.2026, 08:53:43 via Wykop
  • 1
@darek-jg: nie mogę dać Ci plusa mam komunikat ta akcja jest dla Ciebie niedostępna
  • Odpowiedz
balbezaur
balbezaur 20.06.2026, 09:26:40
  • 2
Panowie zamówiłem sobie perfumy od @roch-stawski. Nie dość że piękne opakowanie do którego wzdycham to jeszcze cudnie pachną! Będzie dziś psikane oj czuję to że wjedzie Global projection no będzie grubo panowie. #perfumy #arianagrande #perfumoweswiry
balbezaur - Panowie zamówiłem sobie perfumy od @roch-stawski. Nie dość że piękne opak...

źródło: IMG_6665

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

balbezaur
balbezaur
Autor
20.06.2026, 09:27:16 via Wykop
  • 0
@balbezaur: będzie niuchane
balbezaur - @balbezaur: będzie niuchane

źródło: IMG_6664

Pobierz
  • Odpowiedz
tyrytyty
tyrytyty
20.06.2026, 00:58:35
  • 45
hydration break

#mecz
tyrytyty - hydration break

#mecz

źródło: Kitty-drinking-milk-1570640

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

balbezaur
balbezaur 20.06.2026, 05:43:22 via Wykop
  • 0
@tyrytyty: najlepsze. Nastu może się schować
  • Odpowiedz
MightandMagic
MightandMagic
20.06.2026, 04:17:24
  • 249
#mecz P-----------ć drugi mecz z rzędu jako faworyt do tego grając przez całą połowę z przewagą jednego zawodnika to brzmi jak idealne zadanie dla naszych przyjaciół z czułkami ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

balbezaur
balbezaur 20.06.2026, 05:23:09 via Wykop
  • 122
@MightandMagic: brzmi jakby tam Polacy grali xD
  • Odpowiedz
bezoka
bezoka
19.06.2026, 23:37:10
  • 113
zaraz bedzie mozna sprzedac smieciucha
#gielda
bezoka - zaraz bedzie mozna sprzedac smieciucha
#gielda

źródło: gielda

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

balbezaur
balbezaur 20.06.2026, 05:18:14 via Wykop
  • 1
@bezoka: wróciłeś!
  • Odpowiedz
Spawacztaktoja
Spawacztaktoja
Spawacztaktoja
16.06.2026, 19:11:02
  • 1
Mam 25lat, przez 7lat pracowałem za granicą jako spawacz/monter, wyciągałem stawkę 45€ na DG, ale zawsze nie mogłem nigdy robić nadgodzin, jakbym mógł tygodniowo pracować po 80h z taka stawka, do tego rzucać na lewo fajki, to moje zarobki sięgałyby minimum 50k zł, ale od pewnego czasu wszystko się zepsuło, bo już w Holandii nie przyjmują na działalności, a pracować za jakieś marne 700€ tygodniowo mi się nie chce. Czemu w tym
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

balbezaur
balbezaur 19.06.2026, 22:08:34 via Wykop
  • 0
@Spawacztaktoja: zajebsite stawka mordo mam nadzieję że odłożyłeś kupe siana
  • Odpowiedz
Lolenson1888
Lolenson1888
18.06.2026, 16:27:42
  • 108
Fajnie, że każdy mundial w ostatnich latach miał jakiś jeden charakterystyczny element, dzięki któremu zapadł w pamięci na zawsze ( ͡º ͜ʖ͡º)
2010 - wuwuzele
2014 - 7-1
2018 - debiut VAR
2022 - długi czas doliczony
2026 - przerwy na nawodnienie
#mecz #mundial
  • 34
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

balbezaur
balbezaur 18.06.2026, 19:45:52 via Wykop
  • 0
@BrutalnyFaulWojtyly: najlepszy mundial w życiu. Tyle goli że j--------e xD
  • Odpowiedz
fulso
fulso
17.06.2026, 20:34:09
  • 192
Pluje na #nfz, 3 miesięczne dziecko dostało skierowanie do neurologa w trybie pilnym aby wystawił skierowanie na USG przezciemiaczkowe, pediatra nie może wystawić skierowania na USG (kurla jakieś jaja) Termin? Październik 2027, a w trybie normalnym 2030. A te kuhwy #lekarze milionami obracają.
Spalić w p---u to wszystko.
Ha tfu na was i H wam w D #lekarz #medycyna #lekarz100k #
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

balbezaur
balbezaur 18.06.2026, 14:51:09 via Wykop
  • 0
@fulso: przecież to NFZ ustanawia kto może dane skierowanie wystawić. Limity są spowodowane przez NFZ i muszą pracować w granicach prawa
  • Odpowiedz
ja_tu_tylko_na_moment
ja_tu_tylko_na_moment
16.06.2026, 12:46:21
  • 6
Elon Musk prognozuje przychody SpaceX na poziomie 1 bln USD do 2030 roku. To znaczy że P/E futures 48 miesięcy wychodzi 2,5. Wychodzi że okazja do zakupu. Okazja ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#gielda
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

balbezaur
balbezaur 16.06.2026, 14:47:45 via Wykop
  • 0
@ja_tu_tylko_na_moment: przecież już Google płaci kupe siana za dostęp do GpU Nvidia. Będzie jak z Tesla na początku. Tylko trzeb czasu.
  • Odpowiedz
Zmechacony
Zmechacony
Zmechacony
13.06.2026, 11:16:23
  • 2
#diy #majsterkowanie #stolarstwo #sport

Z racji że mam ostatnio sporo wolnego czasu bo skręciłem kostkę, stwierdziłem, że zrobię coś ze swoimi medalami które wisiały na ścianie i kurz zbierały.
No i tak narodził się pomysł, żeby włożyć je w stolik kawowy i podświetlić ledami.
Dajcie mireczki znać co sądzicie o tym wykonaniu, hit czy kit?
Mi osobiście czegoś w tym brakuje, albo czegoś jest
Zmechacony - #diy #majsterkowanie #stolarstwo #sport

Z racji że mam ostatnio sporo w...

źródło: 20260613_120405

Pobierz

Hit czy kit?

  • Hit 42.9% (9)
  • Kit 57.1% (12)

Oddanych głosów: 21

  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

balbezaur
balbezaur 13.06.2026, 11:55:47 via Wykop
  • 0
@Zmechacony: spoko wyszło! Fajnie jest.
  • Odpowiedz
annlupin
annlupin
13.06.2026, 03:08:56
  • 31
wgl jakie muzyczki do żubra rano najlepiej
annlupin - wgl jakie muzyczki do żubra rano najlepiej

źródło: annlupin7763451

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

balbezaur
balbezaur 13.06.2026, 05:03:25 via Wykop
  • 0
@PremeditatioMalorum: kawior
  • Odpowiedz

678

Rzeszów: Lekarka zbierała martwe płody i przetrzymywała je w domu 50 CIAŁ

Pokaż treści 18+

Rzeszów: Lekarka zbierała martwe płody i przetrzymywała je w domu 50 CIAŁ

Liczba szczątków płodów odnalezionych na posesji w miejscowości Lutoryż pod Rzeszowem miała wzrosnąć do 50.

Kosmita123
z
wydarzenia.interia.pl
dodany: 12.06.2026, 15:04:00
  • 211
  • #
    lekarz
  • #
    polska
balbezaur
balbezaur 13.06.2026, 05:01:08 via Wykop
  • 13
@Turboincel: nie no nie mów mi ze patomorfolog ma 100k/msc
balbezaur
balbezaur 13.06.2026, 05:01:46 via Wykop
  • 1
@PfefferWerfer: @Czubata może tylko bloczki na szkiełkach utrwalone parafiną o to są te plody
balbezaur
balbezaur 13.06.2026, 05:02:24 via Wykop
  • 1
@RuchaczSpychacz: @Drwal_Wojciech @Kantor_wymiany_mysli_i_wrazen myślisz że faktycznie aborcje w domu robiła czy może dostawała materiał ze szpitala i nie miała co z nim zrobić?
bar125
bar125
12.06.2026, 12:30:54
  • 11
Szczur do boju! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
+4,48%
#gielda
bar125 - Szczur do boju! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
+4,48%
#gielda
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

balbezaur
balbezaur 12.06.2026, 13:51:51 via Wykop
  • 0
@heniek_8: co to znaczy? 😅
  • Odpowiedz
miodeksmrodek
miodeksmrodek
12.06.2026, 09:14:01
  • 49
Ładne te nasze nowe myśliwce

#f35 #wojsko #samoloty
miodeksmrodek - Ładne te nasze nowe myśliwce 

#f35 #wojsko #samoloty

źródło: IMG_2161

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

balbezaur
balbezaur 12.06.2026, 11:02:32 via Wykop
  • 1
@miodeksmrodek: będą w Świdwinie stacjonować
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 25
  • Strona 1 z 25
  • >
  • Tanio żarł i tył eats-ho3gwizm8e
  • eats-ho3gwizm8e

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 27.04.2021

    Komentator
  • Rocznica
    od 22.11.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 21.11.2014

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 09.08.2022

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking