Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko163
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
oOobywatel
oOobywatel

oOobywatel

Dołączył 1 rok i 5 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 887
  • Znaleziska 866
  • Mikroblog 21
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 4

263

Polka, żona Sikha broni mordercę Polaka

Pokaż treści 18+

Polka, żona Sikha broni mordercę Polaka

p0lka broni mordercę Vikruma Digwę i twierdzi że biali to rasiści. Obwinia Henrego o sprowokowanie ataku

uplink
z
youtube.com
dodany: 14 godz. i 20 min temu
  • 78
  • #
    uk
  • #
    wielkabrytania
oOobywatel
oOobywatel
oOobywatel 1 godz. i 8 min temu via Wykop
  • 2
@kankes: a ten jest polakiem?
oOobywatel - @kankes: a ten jest polakiem?

źródło: Screenshot 2026-05-09 at 23-40-30 Jarema Wiśniowiecki w serwisie X „Możecie to wyjaśnić @PolskaPolicja Na jakiej zasadzie ten gość ma polskie obywatelstwo. Dam sobie mały paluszek odciąć że zdania nie sklei po polsku Więc O co c[...]

Pobierz

479

Kobieta skoczyła na bungee. Zapomnieli przypiąć jej linę

Kobieta skoczyła na bungee. Zapomnieli przypiąć jej linę

Tragedia w brazylijskim stanie São Paulo - nie żyje 21

starnak
z
rmf24.pl
dodany: wczoraj, 08:27:09
  • 216
  • #
    brazylia
  • #
    bungee
  • #
    wypadek
oOobywatel
oOobywatel
oOobywatel 3 godz. i 40 min temu via Wykop
  • 2
@0rdynus: i tak skoczyła, sama (。◕‿‿◕。)

349

NIK: Środki publiczne na systemy IT, które nie działały w UM Lublin

NIK: Środki publiczne na systemy IT, które nie działały w UM Lublin

Najnowsze wyniki kontroli NIK w Uniwersytecie Medycznym w Lublinie wykazała, że Zintegrowany System Informatyczny nie został uruchomiony (po 3 latach od odboru) a aplikacja nie działała.

JohnyArkad
z
nik.gov.pl
dodany: 12.06.2026, 10:20:16
  • 23
  • #
    uczelnie
  • #
    programista15k
  • #
    najwyzszaizbakontroli
  • #
    afera
  • #
    pieniadze
oOobywatel
oOobywatel
oOobywatel przedwczoraj, 07:02:05 via Wykop
  • -2
@mg1987: nie działa, bo by za dużo informacji wypłynęło i obywatel zacząłby zadawać niewygodne pytania

373

NFZ zapłacił 52,8 mln zł za leczenie Polaków w Czechach. Zaćma i stomatologia

NFZ zapłacił 52,8 mln zł za leczenie Polaków w Czechach. Zaćma i stomatologia

NFZ zapłacił 52,8 mln zł za leczenie Polaków w Czechach. Zaćma i stomatologia to cel. Krótsze kolejki, lepsze soczewki

PIAN--A_A--KTYWNA
z
rynekmedyczny.poradnikzdrowie.pl
dodany: 12.06.2026, 07:00:01
  • 77
  • #
    zdrowie
  • #
    lekarz
  • #
    czechy
oOobywatel
oOobywatel
oOobywatel 12.06.2026, 20:39:48 via Wykop
  • 14
@ShadowDancer: podzwoń po przychodniach i popytaj o terminy, to się zdziwisz. Drugi raz się zdziwisz ile trzeba czekać na telefonie, żeby się dodzwonić do przychodni specjalistycznej na NFZ.
oOobywatel
oOobywatel
oOobywatel przedwczoraj, 06:47:29 via Wykop
  • 0
@ShadowDancer: zadzwoń i sprawdź czy się zgadza, bo w przychodzi te terminy mogą nikogo nie obchodzić

414

Nie chcą mieszkać obok hospicjum. Skandal w Kielcach

Nie chcą mieszkać obok hospicjum. Skandal w Kielcach

W Kielcach od dawna mogłoby już działać pierwsze w województwie i szóste w kraju hospicjum dla dzieci. Są lekarze, pielęgniarki, psychologowie, sponsorzy i działka. Są też ciężko chore dzieci, które czekają na miejsce, gdzie dostaną całodobową opiekę. Budowę zablokował jednak protest kilku sąsiadów,

armiakrolewska
z
youtube.com
dodany: 12.06.2026, 12:32:11
  • 151
  • #
    dzieci
  • #
    rodzina
  • #
    rodzicielstwo
  • #
    polactwo
  • #
    cebula
  • #
    pytaniedoeksperta
oOobywatel
oOobywatel
oOobywatel przedwczoraj, 06:45:04 via Wykop
  • -15
@xaliemorph: i oczywiście inna działka, lokalizacja nie wchodzi w grę. Bo każdy się uparł, żeby w tym miejscu budować.

¯\(ツ)/¯ będą się teraz kłócić, bo nigdzie w województwie nie ma innej działki, na której mogłoby powstać hospicjum

363

Niedawno zbudowany wielopoziomowy parking w centrum Łodzi stoi pusty

Niedawno zbudowany wielopoziomowy parking w centrum Łodzi stoi pusty

Było spore zainteresowanie na początku, kiedy był darmowy. Po wprowadzeniu opłat (5,5 zł za godzinę, 55 za dobę, 550 za miesiąc) stoi pusty. Jak to szło? "Bo miasto nie zapewniło..." "Tam? Tam to jest k... płatne!"

Matkasiedziztylu
z
expressilustrowany.pl
dodany: 12.06.2026, 07:54:48
  • 193
  • #
    parkowanie
  • #
    patoparkowanie
  • #
    samochodoza
  • #
    lodz
oOobywatel
oOobywatel
oOobywatel 12.06.2026, 20:57:02 via Wykop
  • 53
@jakis_login: wprowadzone opłaty pokazały, że jest za drogo. Na wolnym rynku cena zaczęłaby spadać, ale może miasto zapłaci za koszty utrzymania

821

100 pogryzień dziennie. Cena ludzkiej nieodpowiedzialności. [DOKUMENT]

100 pogryzień dziennie. Cena ludzkiej nieodpowiedzialności. [DOKUMENT]

W Polsce dochodzi do ponad 100 pogryzień przez psy każdego dnia. Ofiary tracą zdrowie, pupile, poczucie bezpieczeństwa. A właściciel mówi: on chce się tylko przywitać". Rozmawiamy z ofiarami, psychologiem sądowym i behawiorystą. Pytamy, dlaczego system nie działa i kto naprawdę odpowiada za psią ag

Lapkultura2026
z
youtube.com
dodany: 09.06.2026, 16:15:36
  • 139
  • #
    psy
  • #
    pogryzienie
  • #
    pogryzieniaprzezpsy
  • #
    zwierzeta
  • #
    bezpieczenstwo
  • #
    smycz
oOobywatel
oOobywatel
oOobywatel 12.06.2026, 09:19:28 via Wykop
  • 1
@Zarysxd:

oc jak od samochodu


z wszystkimi jego elementami, czyli kary za brak oc, a przy braku oc u psa/właściciela odszkodowane płaci ubezpieczeniowy fundusz gwarancyjny.

Rynek sam wyceniłby sobie wysokość składki dla każdego psa

502

Belfast płonie, niemieckie media w szoku. "Czegoś takiego w Europie nie było"

Belfast płonie, niemieckie media w szoku. "Czegoś takiego w Europie nie było"

"Czegoś takiego w Europie wcześniej nie było" - pisze "Frankfurter Allgemeine Zeitung". "Belfast płonie"

etepetete
z
wydarzenia.interia.pl
dodany: 11.06.2026, 19:07:38
  • 149
  • #
    irlandia
  • #
    emigracja
  • #
    ciekawostki
  • #
    polityka
  • #
    informacje
  • #
    wydarzenia
oOobywatel
oOobywatel
oOobywatel 12.06.2026, 05:33:23 via Wykop
  • 9
@Pawel993: gorzej bo ci biali nie palą miasta dla zabawy, tylko dla obrony ( ͡º ͜ʖ͡º)

561

Lublin chwali się milionami od zagranicznych studentów, ale bez wyliczeń.

Lublin chwali się milionami od zagranicznych studentów, ale bez wyliczeń.

Chodzi o publicznie przywoływane kwoty 35 mln zł z czesnego, 50 mln zł z najmu mieszkań i 290 mln zł szacowanego wpływu finansowego. Ratusz odpowiada, że były to orientacyjne szacunki oparte na dostępnych danych cząstkowych.

MagicznyMariusz
z
lublin112.pl
dodany: 11.06.2026, 14:16:41
  • 66
  • #
    polska
  • #
    lublin
  • #
    imigranci
oOobywatel
oOobywatel
oOobywatel 11.06.2026, 17:44:29 via Wykop
  • 54
@pomaranczowyogorek: pcha się raczej w coś gorszego

348

Ukrainka od dawna terroryzowała otoczenie. Pod eskortą opuściła Polskę

Pokaż treści 18+

Ukrainka od dawna terroryzowała otoczenie. Pod eskortą opuściła Polskę

Mimo licznych interwencji policji, nakładanych mandatów, grzywien oraz prawomocnych wyroków sądowych, kobieta nie zmieniła swojego zachowania. Ostatecznie została wydalona z Polski i objęta pięcioletnim zakazem wjazdu do państw strefy Schengen.

malin90
z
onet.pl
dodany: 10.06.2026, 15:00:16
  • 40
  • #
    polityka
  • #
    polska
  • #
    ukraina
  • #
    prawo
  • #
    wydarzenia
oOobywatel
oOobywatel
oOobywatel 11.06.2026, 06:57:19 via Wykop
  • 9
@haxx: a jak wejdą do UE to jeszcze kandydować i głosować w wyborach
oOobywatel - @haxx: a jak wejdą do UE to jeszcze kandydować i głosować w wyborach

źródło: Screenshot 2026-06-05 at 22-07-31 Wybory samorządowe - Your Europe

Pobierz
arkan997
arkan997
09.06.2026, 07:52:11
  • 1598
#polska #praca #pracbaza
arkan997 - #polska #praca #pracbaza

źródło: atqj0v

Pobierz
  • 57
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

oOobywatel
oOobywatel
oOobywatel 10.06.2026, 13:06:12 via Wykop
  • 0
@arkan997: dzięki za mem, będę miał czym spamować (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
  • Odpowiedz

535

Zamieszki w Belfaście, autobus stanął w ogniu. Pokłosie brutalnego ataku

Protesty i gwałtowne zamieszki w Belfaście wybuchły z powodu brutalnego ataku nożownika, do którego doszło w poniedziałek w północnej części miasta. Sprawcą okazał się 30-letni obywatel Sudanu, który posiada w Wielkiej Brytanii oficjalny status uchodźcy. Ofiara to ok. 40-letni mężczyzna, który przeb

rybak_fischermann
z
onet.pl
dodany: 09.06.2026, 22:01:37
  • 116
  • #
    belfast
  • #
    irlandia
  • #
    policja
  • #
    imigranci
  • #
    kryminalne
oOobywatel
oOobywatel
oOobywatel 10.06.2026, 08:01:25 via Wykop
  • 2
@akcjakrk: https://x.com/cecylia75151/status/2063856803062947953
Lublin czekają na aktywację
oOobywatel - @akcjakrk: https://x.com/cecylia75151/status/2063856803062947953
Lublin ...
oOobywatel
oOobywatel
oOobywatel 10.06.2026, 08:03:37 via Wykop
  • 0
@gregory-mcstevens: https://x.com/cecylia75151/status/2063856803062947953 boją się żeby sprawa się nie rypła. Mają jakieś terminy na aktywację i nie mogą wcześniej nic zrobić¯\(ツ)/¯
oOobywatel - @gregory-mcstevens: https://x.com/cecylia75151/status/206385680306294795...
oOobywatel
oOobywatel
oOobywatel 10.06.2026, 08:05:52 via Wykop
  • 5
@tetraedr: https://x.com/cecylia75151/status/2063856803062947953 czeka, aż zostanie aktywowany ¯\(ツ)/¯
oOobywatel - @tetraedr: https://x.com/cecylia75151/status/2063856803062947953 czeka, ...
oOobywatel
oOobywatel
oOobywatel 10.06.2026, 08:10:15 via Wykop
  • 15
@repoo: tej sprawy nie ma w polskim mediach, był pokazany płonący autobus i zamieszki. Poza X wszędzie wyciszają

558

Wiek emerytalny do zmiany. Polska otrzymała jasne wytyczne

Komisja Europejska zaleciła Polsce podjęcie działań mających zwiększyć stabilność systemu emerytalnego. Wśród rekomendacji znalazła się przede wszystkim ochrona przed ubóstwem KOBIET na emeryturach

MakiawelicznyAltruista
z
wnp.pl
dodany: 09.06.2026, 13:48:05
  • 119
  • #
    neuropa
  • #
    pieklomezczyzn
  • #
    dyskryminacjamezczyzn
  • #
    demografia
  • #
    bekazlewactwa
  • #
    redpill
oOobywatel
oOobywatel
oOobywatel 09.06.2026, 19:49:19 via Wykop
  • 6
@tomasz-aleksander-barania: bo do was jeszcze nie dotarło, że Areczek ma być zastąpiony przez pana imigranta?

362

"To skandal, że szukacie w sejmie ludzi pochodzenia ukraińskiego, żydowskiego!"

"To skandal, że szukacie w sejmie ludzi pochodzenia ukraińskiego, żydowskiego!"

Czarzasty wzburzony podczas obrad Sejmu: "Potępiam to jednoznacznie jako Marszałek Sejmu!"

MagicznyMariusz
z
facebook.com
dodany: 09.06.2026, 11:32:28
  • 97
  • #
    sejm
  • #
    polska
  • #
    ukraina
  • #
    zydzi
  • #
    polityka
oOobywatel
oOobywatel
oOobywatel 09.06.2026, 18:15:11 via Wykop
  • 13
@MiKeyCo: na pewno są, tylko na takich są przygotowane haki, afera podkarpacka, afera kłodzka

tylko co to ma dać takie szukanie?

trzeba prawo zmienić. np. pakt migracyjny wchodzi, bo na to prawo pozwolili politycy.
oOobywatel - @MiKeyCo: na pewno są, tylko na takich są przygotowane haki, afera podka...

źródło: HCohmY9awAAtK_0

Pobierz

398

Obcokrajowcy "podrywali" 11-letnie dziewczynki pod lodziarnią w Kaliszu

Obcokrajowcy "podrywali" 11-letnie dziewczynki pod lodziarnią w Kaliszu

Portal Fakty Kaliskie poinformował o szokującej sytuacji przy jednej z miejscowych lodziarni w centrum miasta. Kilku obcokrajowców obserwowało grupę dzieci i zagadywało je, m.in. mówiąc, że że szukają kochanek za pieniądze.

nasz_czas
z
faktykaliskie.info
dodany: 08.06.2026, 21:53:48
  • 87
  • #
    kalisz
  • #
    imigranci
  • #
    afera
  • #
    pedofilia
  • #
    wielkopolska
  • #
    4konserwy
oOobywatel
oOobywatel
oOobywatel 09.06.2026, 06:28:52 via Wykop
  • 45
@przemq88: a nie przyszło wam do głowy, że to może polacy?
oOobywatel - @przemq88: a nie przyszło wam do głowy, że to może polacy?

źródło: Screenshot 2026-05-09 at 23-40-30 Jarema Wiśniowiecki w serwisie X „Możecie to wyjaśnić @PolskaPolicja Na jakiej zasadzie ten gość ma polskie obywatelstwo. Dam sobie mały paluszek odciąć że zdania nie sklei po polsku Więc O co c[...]

Pobierz

723

Afera podkarpacka wraca i szokuje tylko mocniej. Braciom Rysicz płaciły służby

Afera podkarpacka wraca i szokuje tylko mocniej. Braciom Rysicz płaciły służby

Sprawa afery podkarpackiej znów wraca na pierwsze strony gazet. Wszystko przez nowe szokujące ustalenia dziennikarzy.

sykselek
z
natemat.pl
dodany: 08.06.2026, 19:37:13
  • 75
  • #
    policja
  • #
    aferapodkarpacka
  • #
    sluzbywywiadowcze
oOobywatel
oOobywatel
oOobywatel 09.06.2026, 06:21:20 via Wykop
  • 76
@ni0bi: śmierdzi wyciszaniem tematu. Afera podkarpacka pojawia się co jakiś czas w komentarzach. Więc jak nie mogą jej zagłuszyć, to muszą zmienić narrację pojawiającą się w mediach.
oOobywatel
oOobywatel
oOobywatel 09.06.2026, 06:26:00 via Wykop
  • 9
@wielkiec:

Znowu coś na Niesiołowskiego wypłyneło?

tego aktywowali do tematu odebrania orderu Zełenskiemu. Przez długi czas o nim nie słyszałem, a nagle wypłynął. Przypominanie o aferze podkarpackiej, akurat przy temacie odebrania orderu, tez nie jest przypadkowe.

Komuś chyba musieli przypomnieć, jakie

337

Milionowe straty na trójmiejskich wysypiskach śmieci przez system kaucyjny

Milionowe straty na trójmiejskich wysypiskach śmieci przez system kaucyjny

System kaucyjny, choć tak naprawdę dopiero się rozkręca, już mocno uderza po kieszeniach trójmiejskie składowiska śmieci. W Zakładzie Utylizacyjnym w Gdańsku roczna utrata przychodów z tego tytułu może przekroczyć nawet 8 mln zł. Eko Dolina obsługująca Gdynię szacuje straty na 2,5 mln zł rocznie.

odyn88
z
trojmiasto.pl
dodany: 08.06.2026, 05:05:56
  • 88
  • #
    polityka
  • #
    podatki
  • #
    finanse
  • #
    pieniadze
  • #
    systemkaucyjny
  • #
    recykling
oOobywatel
oOobywatel
oOobywatel 08.06.2026, 16:47:48 via Wykop
  • 2
@konkarne: gdyby tylko ustawę można byłoby zmienić (。◕‿‿◕。)
oOobywatel
oOobywatel
oOobywatel 08.06.2026, 16:48:38 via Wykop
  • 1
@Vahanara888: tylko teraz zapłacisz podwójnie. za system kaucyjny i za straty w gminie

362

Koniec latania przez Rzeszów? Zełenski poleciał do Londynu przez Mołdawię

Koniec latania przez Rzeszów? Zełenski poleciał do Londynu przez Mołdawię

Dyplomatyczny kryzys na linii Warszawa-Kijów przybiera na sile po tym, jak Wołodymyr Zełenski nadał ukraińskiej jednostce imię Bohaterów UPA. Donald Tusk publicznie zaapelował do prezydentów Karola Nawrockiego i Zełenskiego o pilną rozmowę, ostrzegając, że emocje mogą zrujnować wzajemną solidarnoś

FXMAG
z
fxmag.pl
dodany: 08.06.2026, 10:22:35
  • 118
  • #
    polska
  • #
    ukraina
  • #
    wiadomosci
  • #
    informacje
  • #
    wydarzenia
  • #
    polityka
oOobywatel
oOobywatel
oOobywatel 08.06.2026, 14:12:43 via Wykop
  • 6
@konradpra: wyjścia nie mieli, po tym co się dzieje wokół odebrania Orderu. Jego lądowanie wywołałoby kolejny skandal.

16 godzina, a decyzja jeszcze nie zapadła. Muszą coś przeciągać, bo w mediach dzisiaj grzali temat nieodbierania orderu i pochopnych decyzji.

1022

Wyborcza: Bohaterowie UPA to bohaterowie i Polacy powinni okazać im szacunek

Pokaż treści 18+

Wyborcza: Bohaterowie UPA to bohaterowie i Polacy powinni okazać im szacunek

Komentator GazWyb przechodzi sam siebie: Teraz zew jest spowodowany tym, że inni dobrze mówią o sobie!". Bohaterowie UPA to prawdziwi bohaterowie i od Polaków należy im się szacunek.

eMWu12
z
wyborcza.pl
dodany: 07.06.2026, 15:48:16
  • 145
  • #
    ukraina
  • #
    polska
  • #
    polityka
oOobywatel
oOobywatel
oOobywatel 08.06.2026, 05:51:38 via Wykop
  • 1
@Headcrab_B: nie ma przypadków
oOobywatel - @Headcrab_B: nie ma przypadków

źródło: Screenshot 2026-02-11 at 09-19-56 polscy nazisci - Szukaj w Google

Pobierz
oOobywatel
oOobywatel
oOobywatel 08.06.2026, 05:53:34 via Wykop
  • 0
@ArtyQ: z dwojga złego lepiej tępić ich narrację.

przemilczysz, będą powielać swoją narrację

352

Dzieci za kratami? Szwecja szykuje radykalne zmiany w prawie

Dzieci za kratami? Szwecja szykuje radykalne zmiany w prawie

Mają 13 lub 14 lat, ale zamiast wracać do szkoły, trafiają na zlecenia gangów. Dla grup przestępczych są idealnymi wykonawcami - małoletnich w Szwecji prawo chroni przed odpowiedzialnością karną. Szwedzki rząd rozważa ostrzejsze przepisy.

ocynkowanyodpornynahejt
z
wydarzenia.interia.pl
dodany: 07.06.2026, 09:18:53
  • 54
  • #
    szwecja
  • #
    gangi
  • #
    przestepczosc
oOobywatel
oOobywatel
oOobywatel 07.06.2026, 20:53:04 via Wykop
  • 10
@omnipotentmasterofnone: nie zapominaj o gangach dorosłych, ale tylko tych białych
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 9
  • Strona 1 z 9
  • >

Peter Peter

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 01.02.2026

    Komentator
  • Rocznica
    od 27.12.2025

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking