Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko182
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
mrbarry

mrbarry

Dołączył 14 lat i 4 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 133758
  • Znaleziska 97179
  • Mikroblog 36579
  • Obserwujący 80
  • Obserwowane 82
mrbarry
mrbarry 1 godz. i 43 min temu
  • 4
Na sprzedaż jest Porsche Panamera w bardzo atrakcyjnej cenie...

Może ktoś jest zainteresowany kupnem?

#lekarz100k #afera #konowalposting #humorobrazkowy #heheszki

mrbarry - Na sprzedaż jest Porsche Panamera w bardzo atrakcyjnej cenie...

Może ktoś ...

źródło: HLG5IIfWcAAIrUu

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Afrobiker
Afrobiker
1 godz. i 42 min temu via Android
  • 3
@mrbarry: kupię ale tylko z autografem na desce i legitymacją partyjną w cenie. Jemu i tak się już nie przyda przynajmniej ta z KO ( ͡° ͜ʖ ͡°)ノ⌐■-■
  • Odpowiedz
WykopekNaPolEtatu
WykopekNaPolEtatu
1 godz. temu via Wykop
  • 1
@mrbarry: przebieg papieski #2137
  • Odpowiedz

377

Szpital Płd. Leczył kaca politykom PO i blokował praktyki studentom

Szpital Płd. Leczył kaca politykom PO i blokował praktyki studentom

Żeby nie wyszło co tam się odwala

ZlyCzarodziejRumburak
z
streamable.com
dodany: 8 godz. i 3 min temu
  • 26
  • #
    afera
  • #
    polityka
  • #
    bekazpodludzi
  • #
    tuskcwel
mrbarry
mrbarry 3 godz. i 11 min temu via Wykop
  • 18
Szpital Płd. Leczył kaca politykom PO


xD
mrbarry - >Szpital Płd. Leczył kaca politykom PO

xD
  • 3
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

mrbarry
mrbarry 2 godz. i 21 min temu via Wykop
  • 5
nie znam typa ale to nagłośnienie jest zepsute przecież :(


@swan123: ten sam typ, inne miasto, inny mikrofon.

Też nagłośnienie było zepsute? xDDD
mrbarry - >nie znam typa ale to nagłośnienie jest zepsute przecież :(

@swan123: ten ...
mrbarry
mrbarry 2 godz. i 40 min temu
  • 9
Wał za wałem w służbie zdrowia, a te dzbany z Koalicji Obywatelskiej ponownie zaczęli procedować podwyżkę podatku cukrowego np od napojów bez cukru, pod pretekstem załatanie dziury w NFZ (czyt. na pensje lekarzy)

Co te dzbany z KO myślą, że Prezydent teraz podpisze po aferze z Dawidkiem Kacprzykiem? xDDD

Na szczęście Pan Prezydent Karol Nawrocki już raz im to zawetował, a teraz po akcji Dawidka to na 100% znowu zawetuje. I bardzo dobrze...

mrbarry - Wał za wałem w służbie zdrowia, a te dzbany z Koalicji Obywatelskiej ponown...

źródło: z25605454IH,O-ile-podrozeje-napoj-

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dziadyga1
dziadyga1
przed chwilą via Wykop
  • 0
Wał za wałem w służbie zdrowia, a te dzbany z Koalicji Obywatelskiej ponownie zaczęli procedować podwyżkę podatku cukrowego np od napojów bez cukru, pod pretekstem załatanie dziury w NFZ (czyt. na pensje lekarzy)


@mrbarry: Jak już tyle tych wałów i afer, to w sumie co szkodzi jeszcze jeden?
  • Odpowiedz

392

Dawid Kacprzyk zwrócił pieniądze szpitalowi. "Skorygował 33 faktury"

Dawid Kacprzyk zwrócił pieniądze szpitalowi. "Skorygował 33 faktury"

Dawid Kacprzyk zwrócił szpitalowi znaczną część wypłaconych mu środków poinformował stołeczny ratusz. Młody lekarz w 2025 roku zarobił 1,6 mln zł. Rada Nadzorcza jeszcze w czwartek podejmie decyzję o zmianach w zarządzie szpitala.

kubaowo
z
rdc.pl
dodany: 6 godz. i 23 min temu
  • 139
  • #
    warszawa
  • #
    polska
  • #
    pieniadze
  • #
    lekarz
  • #
    zdrowie
  • #
    wydarzenia
mrbarry
mrbarry 3 godz. i 18 min temu via Wykop
  • 8
To teraz wy się pomylcie o 20 groszy w rozliczeniu z urzędem i zobaczcie co się wydarzy


@kastrator2: @przyk: @MiKeyCo nawet 20 gr nie potrzeba żeby się tłumaczyć przed Urzędem Skarbowym, wystarczy tylko 0 groszy xDDD
mrbarry - >To teraz wy się pomylcie o 20 groszy w rozliczeniu z urzędem i zobaczcie c...

źródło: HK1skGQWoAAXMyD

Pobierz

1230

Lekarz milioner zasiada w Okręgowej Radzie Lekarskiej obok obecnego prezesa NLR!

Lekarz milioner zasiada w Okręgowej Radzie Lekarskiej obok obecnego prezesa NLR!

Teraz okazuje się, że lekarz udzielał się nie tylko w tzw. dużej polityce (jest radnym warszawskiej dzielnicy Ursus), ale także w samorządzie lekarskim. Od marca 2026 r. zasiada w Okręgowej Radzie Lekarskiej w Warszawie jako jeden z 46 jej członków, obok obecnego prezesa Naczelnej Rady Lekarskiej

Caracas
z
portal.abczdrowie.pl
dodany: wczoraj, 10:36:22
  • 78
  • #
    polityka
  • #
    polska
  • #
    lekarz100k
  • #
    medycyna
  • #
    praca
  • #
    afera
mrbarry
mrbarry wczoraj, 13:08:49 via Wykop
  • 3
@Chris_Karczynski: no czyli podatek uderzy w bogaczy np lekarzy


@Pawel993: 100 tys zł (8333zł brutto miesiecznie, na rękę około 6000zł) - bogacze xDDD
mrbarry
mrbarry wczoraj, 07:17:57
  • 7
"Hj, dvpa i kamieni kupa" xD

#afera #lekarz100k #lekarz #medycyna #zdrowie #kanalzero #heheszki
mrbarry - "Hj, dvpa i kamieni kupa" xD

#afera #lekarz100k #lekarz #medycyna #zdrowie...

źródło: HK_032-WYAA522W

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

1152

Lekarz z Nacz. Izb. Lek. nie wie ile zarabia, bo nie czytał swojej umowy o pracę

-iIe pan zarabia? -Oj chyba nie jestem w stanie odpowiedzieć na to pytanie. -Pan zarabia godnie? ile pan zarabia? -Nie jestem pewien jak wygląda moja umowa, bo jej nie czytałem.

Hirch
z
x.com
dodany: przedwczoraj, 09:58:03
  • 66
  • #
    polska
  • #
    afera
  • #
    lekarz
  • #
    pieniadze
  • #
    wydarzenia
mrbarry
mrbarry przedwczoraj, 17:31:45 via Wykop
  • 7
I co gorsze te kanalie z koalicji PO-PiS pod pretekstem fatalnej sytuacji w służbie zdrowia, chcą ratować służbę zdrowia np podatkiem cukrowym od napojów bez cukru

btw chyba nachapaniu kieszeni się swoich ziomków... Hatfu kanalie

Właśnie np na Panamere idą Wasze pieniądze od napojów bez cukru. Jak się z tym czujecie wykopki?

https://wykop.pl/link/7774805/podatek-cukrowy-od-napojow-bez-cukru-drastycznie-w-gore-cena-2-litrowej
mrbarry - I co gorsze te kanalie z koalicji PO-PiS pod pretekstem fatalnej sytuacji w...

źródło: images

Pobierz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

mrbarry
mrbarry przedwczoraj, 17:45:27 via Wykop
  • 7
@mathmed:
mrbarry - @mathmed:

źródło: 7J7MXNcQEy4Wkq4O_fb

Pobierz
mrbarry
mrbarry przedwczoraj, 17:53:15 via Wykop
  • 0
Mamusia musi być dumna z synka. Gratulacje :⁠-⁠)


@mathmed: ale od mojej Mamy to się odpierdoI dzbanie
mrbarry
mrbarry przedwczoraj, 17:56:47 via Wykop
  • 0
@mathmed: przegiąłeś pałę, spieprzaj dziadu

300

Kompromitacja rządu, nie udało się odebrać immunitetu Sławomirowi Mentzenowi.

Kompromitacja rządu, nie udało się odebrać immunitetu Sławomirowi Mentzenowi.

Polityk miał odpowiadać za odpalenie racy podczas ubiegłorocznego Marszu Niepodległości 11 listopada, "Potrzeba było 231 głosów, Tuskowi udało uzbierać się ich tylko 227" - napisał po głosowaniu lider Konfederacji.

ocynkowanyodpornynahejt
z
wydarzenia.interia.pl
dodany: 11.06.2026, 12:03:16
  • 152
  • #
    polityka
  • #
    bekazlewactwa
  • #
    konfederacja
  • #
    mentzen
mrbarry
mrbarry 11.06.2026, 18:00:02 via Wykop
  • 49
@akcjakrk: dokładnie, mściwy rudy, kilkanaście lat temu ścigał za tekst " Donald ma Tole, twój rząd obalą kibole" co nie dobrze mu wyszło, a...

Dzisiaj ściga za ten tekst
mrbarry - @akcjakrk: dokładnie, mściwy rudy, kilkanaście lat temu ścigał za tekst " D...

źródło: 720317457_1582160840143492_8619306240386604708_n

Pobierz
mrbarry
mrbarry 11.06.2026, 18:06:44 via Wykop
  • 12
@Lipathor: ale głosowali ZA odebraniem. Także wykop

698

Rząd chce weryfikacji wieku w internecie i rejestru blokowanych domen

Pokaż treści 18+

Rząd chce weryfikacji wieku w internecie i rejestru blokowanych domen

Rząd przyjął projekt ustawy o obowiązkowej weryfikacji wieku. W projekcie jest EUDI Wallet i rejestr domen blokowanych przez operatorów. To nie jest tylko "ustawa o porno", ale fundament pod internet z bramkami wieku, blokadami i cyfrową przepustką.

crystal-cheney
z
x.com
dodany: 09.06.2026, 11:00:01
  • 128
  • #
    prywatnosc
  • #
    inwigilacja
  • #
    internet
  • #
    anonimowosc
  • #
    technologia
  • #
    prawo
mrbarry
mrbarry 10.06.2026, 06:01:39 via Wykop
  • 0
@JanMocny: jakby ta cenzura przeszła to wejdzie dopiero po wyborach w Polsce. Tą ustawę obowiazuje roczne vacatio legis, więc cenzura wejdzie dopiero od stycznia 2028
saviour
saviour
09.06.2026, 15:57:14
  • 1
wtf
#twitter
saviour - wtf
#twitter

źródło: Zrzut ekranu 2026-06-09 175549

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mrbarry
mrbarry 09.06.2026, 17:14:39 via Wykop
  • 0
@NiceshootPL: a za co Ciebie zablokowali, bo ponoć ostatnio sporo banów było na twitterze?

a i jeszcze jedno, czy miałeś wykupioną chociażby subskrypcję w wersji Basic za około 10 zł miesięcznie? Czy żadnej subskrypcji nie kupowałeś?
  • Odpowiedz

590

Mentzen nie odpuszcza artystom. Zamieścił nowy wpis. "Na to mam płacić?"

"To jest ta wielka sztuka, której nie rozumiem, bo jestem głupkiem bez wykształcenia i wrażliwości? To autorce tego mam zapewnić emeryturę? Serio?" napisał Sławomir Mentzen, zamieszczając jedną z prac Gosi Bartosik.

rybak_fischermann
z
onet.pl
dodany: 06.06.2026, 10:37:02
  • 240
  • #
    mentzen
  • #
    polityka
  • #
    kultura
  • #
    pieniadze
  • #
    emerytura
  • #
    sztuka
mrbarry
mrbarry 06.06.2026, 18:09:36 via Wykop
  • 2
A to on płaci jakiś pit rozliczając się przez fundację januszowatą tfu rodzinną?


@na_pierwszej_linii_kas: mówisz "fundacja januszowata tfu rodzinna"? To posłuchaj kto jak głosował.

Oświecę Cię. Tak, partia na którą Ty głosujesz, również była za utworzeniem fundacji rodzinnej xD
mrbarry - >A to on płaci jakiś pit rozliczając się przez fundację januszowatą tfu rod...
Castellano
Castellano
05.06.2026, 17:12:23
  • 0
seriio memcen stracił 2,5 min zł w krypto przez ostatni rok?
#polityka #konfederacja #mentzen #polska
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mrbarry
mrbarry 05.06.2026, 17:42:03 via Wykop
  • 0
seriio memcen stracił 2,5 min zł w krypto przez ostatni rok?


@Castellano: że, tak się zapytam, serio nie wiesz jak działa giełda?

A tak poza tym, to on nadal jest grube miliony zł do przodu na bitcoinach, w które jak mówił zainwestował z 10 lat temu
  • Odpowiedz
mrbarry
mrbarry 05.06.2026, 17:49:44 via Wykop
  • 0
@Castellano: Clickbait pod zasięgi, nic więcej.

Nadal jest do przodu z kilkanaście mln zł na krypto, względem tego ile w nie zainwestował
  • Odpowiedz
fidelio-fidelio
fidelio-fidelio
05.06.2026, 16:25:08
  • 4
#polityka
Nawrocki jest juz rok prezydentem. I nie ma zadnego zagranicznego odznaczenia XD Ciekawe

Tymczasem Duda po roku rzadzenia.
1 Krzyż Wielki Orderu Zasługi – 2008, Portugalia
2 Wielka Wstęga Orderu Leopolda – 2015, Belgia
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mrbarry
mrbarry 05.06.2026, 16:31:01 via Wykop
  • 0
Tymczasem Duda po roku rzadzenia.


@fidelio-fidelio: dostał chyba za lizanie się po jajkach. Po Komorowskim najbardziej bezpłciowy Prezydent RP
  • Odpowiedz
mrbarry
mrbarry 05.06.2026, 15:57:44
  • 19
Tyle mam do powiedzenia silnym tuskobotom z tagu #polityka xDDD

mrbarry - Tyle mam do powiedzenia silnym tuskobotom z tagu #polityka  xDDD

SPOILER

źródło: 0d704ad0b3ab1e50726c68fd326891bee506ea564ac6a775871d2900cc4d9b84

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

vZGLSjkzfn
vZGLSjkzfn
05.06.2026, 16:48:23 via Wykop
  • 2
@mrbarry:
vZGLSjkzfn - @mrbarry:

źródło: Zrzut ekranu 2026-06-05 184751

Pobierz
  • Odpowiedz
retall
retall
retall
07.06.2026, 19:11:00 via Wykop
  • 0
Artysta jednak dał radę stworzyć dzieło które poruszyło konkretnych odbiorców.
  • Odpowiedz

1558

50 mln złotych na realizację projektu Żydowskie Dziedzictwo Kulturowe

50 mln złotych na realizację projektu Żydowskie Dziedzictwo Kulturowe

Chwali się minister Marta Cienkowska na X :) 50 mln zł z @EEANorwayGrants i budżetu państwa trafi na realizację III edycji projektu Żydowskie Dziedzictwo Kulturowe.

Makavlani
z
x.com
dodany: 03.06.2026, 16:09:35
  • 177
  • #
    polityka
  • #
    zydzi
  • #
    4konserwy
  • #
    bekazlewactwa
  • #
    polska
  • #
    wydarzenia
mrbarry
mrbarry 03.06.2026, 18:50:06 via Wykop
  • 35
Po akcji z emeryturami dla "artystów", teraz ta akcja

To musi być jakiś kret w koalicji obecnie rządzących xD 😂
mrbarry - Po akcji z emeryturami dla "artystów", teraz ta akcja

To musi być jakiś kr...

źródło: 1000002254

Pobierz
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

415

Rząd szykuje nowy zakaz. Do internetu wejdziesz z EUDI Wallet

Pokaż treści 18+

Rząd szykuje nowy zakaz. Do internetu wejdziesz z EUDI Wallet

Rząd realizuje swój plan ochrony dzieci przed pornografią. Rada Ministrów właśnie przyjęła projekt ustawy, która zmusi serwisy dla dorosłych do sprawdzania, ile lat ma użytkownik. Zmiany mają wejść w życie do końca 2026 roku, a na opornych czekają surowe kary i blokowanie stron.

ochucki
z
telepolis.pl
dodany: 03.06.2026, 06:52:49
  • 201
  • #
    pornografia
  • #
    internet
  • #
    komputery
  • #
    polska
  • #
    prawo
mrbarry
mrbarry 03.06.2026, 13:10:05 via Wykop
  • 5
@IHERMESI: na to przecież już są gotowe rozwiązania czy to w Play/Orange/plus/Tmobile itd i nazywa się to kontrola rodzicielska i sam możesz to nawet dzisiaj włączyć swoim dzieciom. W czym problem?
Jasak
Jasak
02.06.2026, 16:11:22
  • 4
Jak właśnie dostaliście bana na x.com to spoko, mnóstwo osób dostało. X chyba zaprzęgł AI do banowania spam kont, a że to ai no to trafiło na normalnych użytkowników (jak ja, i inni).
Powód to "Inauthentic Behaviour", także spoko. Doom scrollujecie? Followują was boty których nie followujecie wy? Klikacie lajki? Nie wiem, kurde korzystacie z x.com? No to będzie banik.

A były sygnały, bo @niebezpiecznik-pl ostrzegał że jak pod niektórymi postami nie można
Jasak - Jak właśnie dostaliście bana na x.com to spoko, mnóstwo osób dostało. X chyba...

źródło: obraz

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mrbarry
mrbarry 02.06.2026, 17:12:39 via Wykop
  • 0
@Jasak: a miałeś wykupioną subskrypcję chociażby w wersji Basic za około 10 zł miesięcznie?

Bo jestem ciekawy czy banują również tych z planem Basic ( bez niebieskiego ptaszka) już nie mówiąc o osobach które mają konta zweryfikowane planem premium/premium+ (z niebieskim ptaszkiem przy profilu)?
  • Odpowiedz

283

Zielona rewolucja uderzyła w Brukselę. Unijni komisarze wściekli na elektryki

Zielona rewolucja uderzyła w Brukselę. Unijni komisarze wściekli na elektryki

Komisarze Komisji Europejskiej muszą zatrzymywać się na ładowanie elektrycznych aut podczas podróży do Strasburga, co wydłuża czas przejazdu i budzi ich frustrację.

Victor_Manzon
z
rmf24.pl
dodany: 27.05.2026, 22:07:37
  • 69
  • #
    uniaeuropejska
  • #
    zielonylad
  • #
    elektryki
  • #
    samochodyelektryczne
  • #
    elektromobilnosc
  • #
    polityka
mrbarry
mrbarry 28.05.2026, 16:50:12 via Wykop
  • -3
Komisarze Komisji Europejskiej muszą zatrzymywać się na ładowanie elektrycznych aut podczas podróży do Strasburga, co wydłuża czas przejazdu i budzi ich frustrację.


Czyżby unijni komisarze okazali się szurami? Tak się się zapytowywuje?
mrbarry - >Komisarze Komisji Europejskiej muszą zatrzymywać się na ładowanie elektryc...

źródło: IRSKD5WdeDfz0EOW

Pobierz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

LM317K
LM317K
28.05.2026, 12:47:42
  • 12
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mrbarry
mrbarry 28.05.2026, 13:59:59 via Wykop
  • 2
@LM317K: pozdrawiam ( ͡° ͜ʖ ͡°)

https://wykop.pl/wpis/86273751/macie-moze-gotowe-filtry-do-ublock-adblock-zeby-to#296244259
@mrbarry +13
@wykop: kto pytał


dokładnie, tak jak pisze @Wormditt: kto pytał? i przy okazji pozwoliłem sobie zastosować cenzurę w waszym stylu
więcej
mrbarry - @LM317K: pozdrawiam ( ͡° ͜ʖ ͡°)

https://wykop.pl/wpis/86273751/macie-moze-...

źródło: aaaa

Pobierz
  • Odpowiedz
mrbarry
mrbarry 28.05.2026, 11:52:32
  • 2
Macie może gotowe filtry do #ublock #adblock żeby to gvvno zablokować?

#chrome #firefox #pytanie #kiciochpyta #wykop #internet #afera
mrbarry - Macie może gotowe filtry do #ublock #adblock żeby to gvvno zablokować?

#ch...

źródło: qqq

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mrbarry
mrbarry
Autor
28.05.2026, 11:56:16 via Wykop
  • 0
@Menel-san: umiem, ale nie zawsze ten myk skutecznie działa...
  • Odpowiedz
mrbarry
mrbarry
Autor
28.05.2026, 12:48:03 via Wykop
  • 13
@wykop: kto pytał


dokładnie, tak jak pisze @Wormditt: kto pytał? i przy okazji pozwoliłem sobie zastosować cenzurę w waszym stylu
mrbarry - >@wykop: kto pytał

dokładnie, tak jak pisze @Wormditt: kto pytał? i przy o...

źródło: zzzzzz

Pobierz
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 34
  • Strona 1 z 34
  • >

Osiągnięcia

  • Wykopowicz
    od 17.09.2015

    Wykopowicz
  • Komentator
    od 16.08.2016

    Komentator
  • VIP
    od 21.10.2018

    VIP
  • Trybun
    od 30.04.2017

    Trybun
  • Złotousty
    od 30.06.2016

    Złotousty
  • Kałasznikow
    od 27.09.2012

    Kałasznikow
  • Rocznica
    od 23.01.2026

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 26.03.2019

    Mikroblogger
  • Władca Ognia
    od 19.12.2015

    Władca Ognia
  • Król Wykopaliska
    od 07.03.2023

    Król Wykopaliska

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking