Koniec wysyłania Abramsów za ocean? Polska buduje własne centrum serwisowe

Polska Grupa Zbrojeniowa i Ministerstwo Aktywów Państwowych podpisały umowę na budowę Centrum Serwisowego Silników AGT 1500 w Dęblinie. Inwestycja o wartości 165,2 mln zł (z czego 130 mln zł z Funduszu Inwestycji Kapitałowych) stworzy w Dęblinie jedyne w Europie centrum serwisowe silników do czołgów
z- 80
- #
- #
- #
- #
- #
- #



















Nie potrzeba nam całego kodu, ale endpoints do integracji to misthave...
Trafienie w tylny wirnik dowolnego wiropłatowca to problem. Błąd ludzki mógł zdarzyć się w każdym sprzęcie. Przestań wklejać gówna z
50% wydaje się sporo, ale to całkowicie realna wartość w lotnictwie. To nie pasat w dieslu że gotowość ma na poziomie powyżej 90%>
To ja się pytam gdzie są dobre?? 10 lat to za mało?
Nie mam pojęcia jaki system obsługiwania przyjmują Francuzi i czy 50% w tym systemie to dużo czy mało. Nie wiem jaką mamy gotowość na poradzieckich Mi. W polskim systemie rozróżniamy gotowość bojową od sprawnosci. Statek powietrzny może być sprawny ale niezdolny bojowo.
Wspaniale do tego pasuje porównanie F-16. Ta sama klasa i typ sprzętu. Busa też przyruwnujesz do
Merytoryczność dyskusji obniżamy do wytykania błędów ortograficznych widzę. Myślę więc że to EOT roasta wypocin AI.