Kacper Urbański i Legia Warszawa obustronnie rozwiązują kontrakt. Uczestnik Euro 2024 miał być gwiazdą Ekstraklasy, a kompletnie zawiódł. Teraz nie jedzie na przedsezonowy obóz z Legią do Niemiec i lada moment ma mieć rozwiązany kontrakt
Wykopki się cieszą, że rafinerie w Rosji płoną, a potem płaczą, bo pb 98 zaraz będzie po 10 złotych, sami na siebie bata kręcicie i nie widzicie gdzie jest realny wróg. Do tego zero refleksi #polska #rosja #ukraina
Jeżeli wybieracie się do Bielska-Białej to nie możecie tego przegapić! Ponad 30 wyjątkowych prac rozsianych po całym mieście. Murale w Bielsku-Białej to fajny pomysł na spacer po mieście!
Messi po indywidualnej akcji wypuszcza na setkę przehajpowanego Alvareza. Gdy gwiazda, o którą biją się czołowe kluby p------i setkę, piłka leci do paralityka Paredesa, który koślawo podaje Messiemu piłkę kopiąc go w kolano, a król Messi gasi to gównopodanie piętą, o-------a pięciu Austriaków i wali piątego gola w drugim meczu XD #pilkanozna #mundial #mecz
@szalony_bombardier: ale to nie PiS wymyślił tylko koalicja, która próbowała przyszyć łatkę smutnych oszołomów PiSowi. A siebie przedstawiac jako uśmiechniętych i oświeconych.
#mecz Wykop kiedy gra Chorwacja: wysublimowany humor, subtelne nawiązania do postaci wybitnego aktora Jerzego Kryszaka, zamieszczane ze smakiem i umiarem
Wykop kiedy grają Niemcy: HEHE DÖNALD TÜẞK FÜR DEUTSCHLAND HEHEEHEH
@zbiggniew_woddecki2: jak 15 lat temu mieszkałem w akademiku medycznego to połowa już nie kryła że dokładnie po to tam idzie, oczywiście n------i między sobą, bo na co dzień to "ratować ludzkie życie"
@tracz_here: to samo właśnie ziomkowie pisałem, 0:0 do 60 minuty, 8 niecelnych CR7 w tym dwa kiksy, zmiana i dopiero Portugalia zaczyna coś grać. Wycisną z 2:0 w pół godziny
Poleciałem na Borneo, moje marzenie od 20 lat, jak miałem taki magazyn National Geographic w domu ze zdjęciami. Oglądam te zwierzęta dzikie w dżungli a tam Janusz xDDD. Jak parskłem, przewodniczka nie kuma o co mi chodzi to jej powiedziałem że tylko Polak zrozumie, jak będzie ktoś z Polski to niech powie „Yanush” to się ucieszą
Maszyna w kołchozie już się rozgrzewa? Gotowy zarobić zawrotne 4000? A lekarz nawet nie musiał przyjść na dyżur, a i tak mu zapłacą i to z twoich pieniędzy xD.
Było spore zainteresowanie na początku, kiedy był darmowy. Po wprowadzeniu opłat (5,5 zł za godzinę, 55 za dobę, 550 za miesiąc) stoi pusty. Jak to szło? "Bo miasto nie zapewniło..." "Tam? Tam to jest k... płatne!"
#legia #mecz #pilkanozna #ekstraklasa #reprezentacja
źródło: 1000033406
Pobierz