Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko208
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
fredperry

fredperry

Dołączył 13 lat i 9 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 12830
  • Znaleziska 2338
  • Mikroblog 10492
  • Obserwujący 14
  • Obserwowane 54
tomwick55
tomwick55
1 godz. i 57 min temu
  • 17
Kacper Urbański i Legia Warszawa obustronnie rozwiązują kontrakt. Uczestnik Euro 2024 miał być gwiazdą Ekstraklasy, a kompletnie zawiódł. Teraz nie jedzie na przedsezonowy obóz z Legią do Niemiec i lada moment ma mieć rozwiązany kontrakt

#legia #mecz #pilkanozna #ekstraklasa #reprezentacja
tomwick55 - Kacper Urbański i Legia Warszawa obustronnie rozwiązują kontrakt. Uczestn...

źródło: 1000033406

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

fredperry
fredperry 19 min temu via Wykop
  • 0
@tomwick55: do widzewa
  • Odpowiedz
Molestern
Molestern
21 godz. i 24 min temu
  • 15
Wykopki się cieszą, że rafinerie w Rosji płoną, a potem płaczą, bo pb 98 zaraz będzie po 10 złotych, sami na siebie bata kręcicie i nie widzicie gdzie jest realny wróg. Do tego zero refleksi #polska #rosja #ukraina
  • 61
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

fredperry
fredperry 20 godz. i 31 min temu via Wykop
  • 18
@Molestern: zapłacę nawet 15 żeby spłonęło jak najwięcej
  • Odpowiedz

218

Murale w Bielsku-Białej - wyjątkowa galeria pod gołym niebem

Murale w Bielsku-Białej - wyjątkowa galeria pod gołym niebem

Jeżeli wybieracie się do Bielska-Białej to nie możecie tego przegapić! Ponad 30 wyjątkowych prac rozsianych po całym mieście. Murale w Bielsku-Białej to fajny pomysł na spacer po mieście!

jakub-juszynski
z
tymrazem.pl
dodany: 23.06.2026, 17:46:04
  • 19
  • #
    podroze
  • #
    podrozujzwykopem
  • #
    bielskobiala
  • #
    mural
  • #
    streetart
fredperry
fredperry przedwczoraj, 11:08:12 via Wykop
  • -7
Stop muralozie. Pół Polski zasrane już tymi chaotycznymi malowidłami. Każda wolna ściana, czy pasuje czy nie, populistycznie walą mural
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

PROponujek
PROponujek
przedwczoraj, 06:13:10
  • 23
Myślałem, że jak mówi się o takich sprawach, to w obecności adwokata i idzie się do prokuratora, a nie do telewizji.

#kanalzero #lekarz100k
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

fredperry
fredperry przedwczoraj, 07:17:50 via Wykop
  • 2
@camelinthejungle: ale fikoł xD
  • Odpowiedz
fredperry
fredperry 22.06.2026, 19:05:00
  • 139
Messi po indywidualnej akcji wypuszcza na setkę przehajpowanego Alvareza. Gdy gwiazda, o którą biją się czołowe kluby p------i setkę, piłka leci do paralityka Paredesa, który koślawo podaje Messiemu piłkę kopiąc go w kolano, a król Messi gasi to gównopodanie piętą, o-------a pięciu Austriaków i wali piątego gola w drugim meczu XD
#pilkanozna #mundial #mecz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

fredperry
fredperry
Autor
22.06.2026, 19:11:59 via Wykop
  • 38
@monter_wolter: coś czuję, że z tobą jest
  • Odpowiedz
fredperry
fredperry
Autor
23.06.2026, 06:27:39 via Wykop
  • 0
@buczubuczu: to jest post bez kija w dupie po prostu
  • Odpowiedz
DwieLinieBOTv3
DwieLinieBOTv3
22.06.2026, 04:00:28
  • 890
Norwegia wypycha AI ze szkół. "Dzieci muszą do Doom i Wolfenstein 3D


Bot losowo łączy 2 tytuły z popularnych znalezisk w jedno "zdanie".
#dwielinie ☕ postaw kawę
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

fredperry
fredperry 22.06.2026, 05:18:12 via Wykop
  • 123
@DwieLinieBOTv3: bot co zapodał
  • Odpowiedz
wredny_bombelek
wredny_bombelek
19.06.2026, 17:47:33
  • 519
nowa generacja krętaczy, oszustów, kombinatorów

#konowalposting #lekarz100k #lekarz #afera
wredny_bombelek - nowa generacja krętaczy, oszustów, kombinatorów

#konowalposting #l...

źródło: HLF-YtLWMAAYFDy

Pobierz
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

fredperry
fredperry 19.06.2026, 23:26:02 via Wykop
  • 2
@szalony_bombardier: ale to nie PiS wymyślił tylko koalicja, która próbowała przyszyć łatkę smutnych oszołomów PiSowi. A siebie przedstawiac jako uśmiechniętych i oświeconych.
  • Odpowiedz
fredperry
fredperry 20.06.2026, 07:42:46 via Wykop
  • 0
@szalony_bombardier: ale co w tym głupiego?
  • Odpowiedz
fredperry
fredperry 20.06.2026, 22:47:55 via Wykop
  • 0
@szalony_bombardier: ok tak myślałem, jest głupie bo jesteś platformersem
  • Odpowiedz
erni13
erni13
20.06.2026, 20:41:40
  • 16
Takie WKS by naszą kadrę rozniosło xD

Ich intensywność i przygotowanie fizyczne to inna bajka w ogóle

#mecz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

fredperry
fredperry 20.06.2026, 22:45:57 via Wykop
  • 1
@erni13: jak oni ledwo teraz do ekstraklasy wrócili
  • Odpowiedz
xamoxx
xamoxx
20.06.2026, 20:55:10
  • 31
#mecz
Wykop kiedy gra Chorwacja: wysublimowany humor, subtelne nawiązania do postaci wybitnego aktora Jerzego Kryszaka, zamieszczane ze smakiem
i umiarem

Wykop kiedy grają Niemcy: HEHE DÖNALD TÜẞK FÜR DEUTSCHLAND HEHEEHEH
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

fredperry
fredperry 20.06.2026, 22:44:42 via Wykop
  • 0
@xamoxx: Tusk akurat śmieszniejszy
  • Odpowiedz
okoboji
okoboji
19.06.2026, 06:03:59
  • 918
moze zarabiaja miliony ale darmowy prad ze szpitala gratis (foto w komentarzu)

#lekarz #lekarz100k #medycyna #lekarski #afera #polska #konowalposting
okoboji - moze zarabiaja miliony ale darmowy prad ze szpitala gratis (foto w komentar...

źródło: images

Pobierz
  • 32
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

fredperry
fredperry 19.06.2026, 23:33:00 via Wykop
  • 1
@zbiggniew_woddecki2: jak 15 lat temu mieszkałem w akademiku medycznego to połowa już nie kryła że dokładnie po to tam idzie, oczywiście n------i między sobą, bo na co dzień to "ratować ludzkie życie"
  • Odpowiedz
sokuwln
sokuwln
sokuwln
18.06.2026, 23:21:51
  • 81
https://streamable.com/zcr9l8

proszę
#meczgif #mecz
sokuwln - https://streamable.com/zcr9l8

proszę
#meczgif  #mecz
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

fredperry
fredperry 18.06.2026, 23:45:59 via Wykop
  • 1
@sokuwln: tak się bierze branie jakiś pastuchów na mistrzostwa
  • Odpowiedz
tracz_here
tracz_here
17.06.2026, 02:44:21
  • 203
Jak czeladnik zobaczy, że Messi 3 bramy władował to się tak napali na bramkę że każda piłka za stadion wyleci xd #mecz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

fredperry
fredperry 17.06.2026, 02:46:23 via Wykop
  • 97
@tracz_here: to samo właśnie ziomkowie pisałem, 0:0 do 60 minuty, 8 niecelnych CR7 w tym dwa kiksy, zmiana i dopiero Portugalia zaczyna coś grać. Wycisną z 2:0 w pół godziny
  • Odpowiedz
fredperry
fredperry 18.06.2026, 05:16:59 via Wykop
  • 2
@Sochu: okazało się, że było jeszcze gorzej niż typowałem XD
  • Odpowiedz
davidero69
davidero69
davidero69
17.06.2026, 14:06:24
  • 5
#gielda
Dać shorta na sp500 żeby urosło?
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

fredperry
fredperry 17.06.2026, 14:07:37 via Wykop
  • 0
@davidero69: poproszę
  • Odpowiedz
123_
123_
16.06.2026, 05:53:56
  • 184
Ten byczek podchodzi do Twojej dziewczyny i klepie ją w dupę.

Co robisz?

#sebcel
123_ - Ten byczek podchodzi do Twojej dziewczyny i klepie ją w dupę.

Co robisz?

#se...

źródło: ca80312e65b260d21eee10f1a19132802e7653e7eeffcb62f982bce7d108343e

Pobierz
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

fredperry
fredperry 16.06.2026, 08:40:25 via Wykop
  • 8
@123_: pytam skąd ma taki majndset
  • Odpowiedz
Serrrek
Serrrek
16.06.2026, 06:52:11
  • 2937
Poleciałem na Borneo, moje marzenie od 20 lat, jak miałem taki magazyn National Geographic w domu ze zdjęciami. Oglądam te zwierzęta dzikie w dżungli a tam Janusz xDDD. Jak parskłem, przewodniczka nie kuma o co mi chodzi to jej powiedziałem że tylko Polak zrozumie, jak będzie ktoś z Polski to niech powie „Yanush” to się ucieszą

#podroze #podrozujzwykopem #konkursnanajbardziejgownianymemznosaczem
Serrrek - Poleciałem na Borneo, moje marzenie od 20 lat, jak miałem taki magazyn Nati...

źródło: IMG_0343

Pobierz
  • 114
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

fredperry
fredperry 16.06.2026, 08:36:28 via Wykop
  • 64
@Serrrek: i teraz wyobraź sobie, że trafia na wycieczkę Polaków na emeryturze gdzie połowa ma na imię Janusz i nie kumają tego mema XD
  • Odpowiedz
PrzodownikPracyZaGrosze
PrzodownikPracyZaGrosze
16.06.2026, 02:36:16
  • 1940
Maszyna w kołchozie już się rozgrzewa? Gotowy zarobić zawrotne 4000?
A lekarz nawet nie musiał przyjść na dyżur, a i tak mu zapłacą i to z twoich pieniędzy xD.

#kolchoz #praca #lekarz #lekarz100k #krajzkartonu #polska
  • 50
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

fredperry
fredperry 16.06.2026, 08:34:54 via Wykop
  • 0
@duzy240: jeszcze jakby chociaż były trudne, mieszkałem w akademiku medycznego 3 lata i to jakie głąby tam zdawały te lekarskie egzaminy to głowa mała
  • Odpowiedz

369

Niedawno zbudowany wielopoziomowy parking w centrum Łodzi stoi pusty

Niedawno zbudowany wielopoziomowy parking w centrum Łodzi stoi pusty

Było spore zainteresowanie na początku, kiedy był darmowy. Po wprowadzeniu opłat (5,5 zł za godzinę, 55 za dobę, 550 za miesiąc) stoi pusty. Jak to szło? "Bo miasto nie zapewniło..." "Tam? Tam to jest k... płatne!"

Matkasiedziztylu
z
expressilustrowany.pl
dodany: 12.06.2026, 07:54:48
  • 200
  • #
    parkowanie
  • #
    patoparkowanie
  • #
    samochodoza
  • #
    lodz
fredperry
fredperry 12.06.2026, 23:14:20 via Wykop
  • 1
@solidna-opinia-polityczna: dlaczego społeczeństwo ma oddawać za darmo wspólną przestrzeń pod przetrzymywanie twoich przedmiotów?
Pawel993
Pawel993
12.06.2026, 11:25:25
  • 488
dejcie 1200 DARMOWYCH miejsc parkingowych dla uczniów, każdy ma prawo dojeżdząc samochodem do szkoły

#konfitura #patologiazewsi #stopcham
Pawel993 - dejcie 1200 DARMOWYCH miejsc parkingowych dla uczniów, każdy ma prawo doje...

źródło: HKm1BmrW8AAJ8ni

Pobierz
  • 36
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

fredperry
fredperry 12.06.2026, 12:31:44 via Wykop
  • 6
@typ53B: chyba nie widziałeś szkoły w Wysokiej. Tam lekko bywa 500 rowerów
  • Odpowiedz
splinter96
splinter96
12.06.2026, 08:32:07
  • 363
#heheszki
splinter96 - #heheszki

źródło: 1000029981

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

fredperry
fredperry 12.06.2026, 11:50:26 via Wykop
  • 4
@splinter96: i oczywiście c-----a dziara w komplecie XD
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 26
  • Strona 1 z 26
  • >

Onufry Zagłoba

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 29.10.2020

    Komentator
  • Rocznica
    od 26.09.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 05.04.2018

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 23.04.2026

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking