Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko162
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Navarre

Navarre

Dołączył 17 lat i 7 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 3285
  • Znaleziska 2899
  • Mikroblog 386
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 4

1396

97 proc. pacjentów kliniki szpitala MSWiA było przyjmowanych poza kolejką

97 proc. pacjentów kliniki szpitala MSWiA było przyjmowanych poza kolejką

Kontrola NFZ w klinice Państwowego Instytutu Medycznego MSWiA wykazała, że 97,1 proc. pacjentów przyjmowano poza kolejką, z pominięciem zasad. Zgodnie z badaniami pacjenci mający skierowanie z gabinetu prywatnego lekarza pracującego w publicznej placówce w 90 proc. przypadków czekają średnio o 20 pr

airaG
z
zero.pl
dodany: wczoraj, 21:20:20
  • 95
  • #
    lekarz
  • #
    szpital
  • #
    sluzbazdrowia
  • #
    nfz
  • #
    polska
  • #
    wydarzenia
Navarre
Navarre 34 min temu via Wykop
  • 0
Przeanalizowano okres od 1 stycznia 2022 r. do 31 marca 2025 r.

znam ten szpital i zastanawiałem dlaczego w artykule na zero.pl nie ma dat. Nie pasowało do narracji :P Kto zna ten szpital wie, ze tam się jedzie w ostateczności.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

3166

Lekarze na zamkniętej grupie sprzeciwiają się ujawnieniu zarobków po PESEL

Na grupie Porozumienie Rezydentów OZZL ponure nastroje... https://t.co/gkS4TV5zT5

tomasztomasz1234
z
x.com
dodany: 16.06.2026, 19:16:07
  • 363
  • #
    polska
  • #
    lekarski
  • #
    konowalposting
  • #
    lekarz100k
  • #
    zdrowie
  • #
    medycyna
Navarre
Navarre przedwczoraj, 00:43:03 via Wykop
  • 0
Psychiatria dziecięca ma miejsc 60, a chętnych jest mniej niż 30 i tak jest w każdej trudnej specjalizacji.


@eldoopa: zamień trudnych na słabopłatnych i będziesz mieć prawdę. Dlaczego nie podałeś chirurgi plastycznej, dermakologii albo endokrynologii? Nie pasowały do narracji?
Rabusek
Rabusek
17.06.2026, 13:49:11
  • 171
Nowe Peugoty są tak zaprojektowane, że jadąc elementy dekoracyjne wielkiego ekranu na środku walą kierowcy po gałach xD

#2jednostkowe0integracyjnych
Rabusek - Nowe Peugoty są tak zaprojektowane, że jadąc elementy dekoracyjne wielkiego...

źródło: k9bi7rt80w3h1

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Navarre
Navarre 17.06.2026, 20:46:17 via Wykop
  • 0
@Rustyyyy: a odbicie deski to często efekt plak'a
  • Odpowiedz

1417

JSW: Odprawy nie tylko dla górników. 170 tys. PLN dla sekretarek

JSW: Odprawy nie tylko dla górników. 170 tys. PLN dla sekretarek

Jastrzębska Spółka Węglowa dryfuje w stronę bankructwa, a rynkowe turbulencje obnażają głębokie wady zarządzania gigantem. Państwo rzuca koło ratunkowe warte miliardy PLN, ale pod dywanem kryją się kontrowersje. Aż 170 000 PLN odprawy trafia nie tylko do górników przodkowych, ale także do pracownikó

FXMAG
z
fxmag.pl
dodany: 16.06.2026, 07:05:48
  • 82
  • #
    gielda
  • #
    inwestowanie
  • #
    polska
  • #
    wiadomosci
  • #
    informacje
  • #
    gospodarka
Navarre
Navarre 16.06.2026, 18:41:04 via Wykop
  • 1
@Nauta: to instant przegrana całego województwa. Jedno województwo to 6%. A kiedy mieć 6, a nie mieć 6 jest 12.

1604

Czesław Mozil złapany przez @konfitura_w_akcji na wykroczeniu. (20 minuta filmu)

Czesław Mozil złapany przez @konfitura_w_akcji na wykroczeniu. (20 minuta filmu)

https://youtu.be/eyqV8GJz7_A

ZielonaOna
z
youtube.com
dodany: 14.06.2026, 19:35:43
  • 261
  • #
    konfitura
  • #
    czeslawmozil
  • #
    celebryci
  • #
    warszawa
Navarre
Navarre 15.06.2026, 14:58:32 via Wykop
  • 0
@epicentrum_chaosu: 1,5m to nie wszystko odczytaj resztę przepisu
Navarre
Navarre 15.06.2026, 15:09:39 via Wykop
  • 0
@dymaczdusz: to chyba jednak nie ta liga co pyskacze jak majdan, pazura, wrona czy meller...

Ma w------e fakt, ale się nie rzucał, nawet próbował gdzieś przeparkować. Z mizernym skutkiem ale jakieś kółko po okolicy jednak zrobił.

67

Jak internetowi kombinatorzy zamienili reklamacje w źródło dochodu

Jak internetowi kombinatorzy zamienili reklamacje w źródło dochodu

Kupowanie garnituru na wesele, projektora na imprezę czy aparatu na wakacje tylko po to, żeby oddać go po kilku dniach, to nie spryt, tylko zwykłe pasożytowanie na koszt innych. Najgorsze, że za te internetowe lifehacki finalnie płacą wszyscy w wyższych cenach

WinoDominoISpiew
z
portal.faktura.pl
dodany: 12.06.2026, 12:33:54
  • 60
  • #
    ecommerce
Navarre
Navarre 13.06.2026, 18:32:41 via Wykop
  • 0
@SzuruSzur: no a jak myślisz? Jak trzeba zatrudnić jednego lub dwóch pracowników więcej do pakowania to nie jest nadmiarowy koszt?
Navarre
Navarre 13.06.2026, 19:12:34 via Wykop
  • -1
@SzuruSzur: a co to ma do rzeczy w kwestii wyśmiewania istnienia faktu dodatkowych kosztów dla przedsiwbiorcy przez Ciebie?

A jak pracuje sam i musiał zatrudnić dodatkowego pracownika, którego by nie musiał zatrudnić gdyby nie zwroty z d--y to jest ok? Wtedy może narzekać?

Prawda jest taka że to jest coś co trzeba uwzględnić w biznesplanie, a które ciężko nawet oszacować dopóki się nie wystartuje.
Navarre
Navarre 13.06.2026, 21:57:15 via Wykop
  • 0
@SzuruSzur: albo jesteś ignorantem albo trollem. To nie jest jedna paczka. W przypadku dzieciowych produktów, ciuchów i szeroko rozumianej branży modowej samo allegro gdzieś pisało, że co druga paczka wraca. U mnie na ulicy jest sklep z suszarkami do włosów i ogólnie pojętymi akcesoriami fryzjerskimi. Prowadzi to małżeństwo i to jest sklep internetowy z możliwością odbioru osobistego niż sklep z prawdziwego wrażenia. O ile na liniach profesjonalnych zwroty się prawie
Navarre
Navarre 13.06.2026, 22:06:40 via Wykop
  • 0
@michalxd21: tam gdzie jest już monopolistą zarabia, tam gdzie chce przejąć rynek dopłaca. Do tego dużą część produktów sprzedają sami więc zamiast prowizji mają większy kawałek tortu. Rentowność zawsze może sobie podeprzeć AWSem, subskrypcjami i reklamami z których mają chyba w sumie 50% hajsu. Reszta konkurencji najczęściej ma prowizję od sprzedaży.

1962

Podkarpacki urolog zarobił 926 tys. zł w rok

Podkarpacki urolog zarobił 926 tys. zł w rok

Dariusz Sobieraj łączny dochod z działalności lekarskiej: ~926,000

tomasztomasz1234
z
x.com
dodany: 13.06.2026, 10:41:48
  • 248
  • #
    polska
  • #
    lekarski
  • #
    lekarz100k
  • #
    konowalposting
  • #
    zdrowie
  • #
    medycyna
Navarre
Navarre 13.06.2026, 19:49:57 via Wykop
  • 9
@honeybadger9951: tylko tacy musza składać oświadczenia majątkowe. Gdyby nie był radnym to byśmy nigdy się nie dowiedzieli. To jak z górnikami, tak słabo zarabiają ale żaden nie chce pokazać rocznego PITu 😛

502

Belfast płonie, niemieckie media w szoku. "Czegoś takiego w Europie nie było"

Belfast płonie, niemieckie media w szoku. "Czegoś takiego w Europie nie było"

"Czegoś takiego w Europie wcześniej nie było" - pisze "Frankfurter Allgemeine Zeitung". "Belfast płonie"

etepetete
z
wydarzenia.interia.pl
dodany: 11.06.2026, 19:07:38
  • 151
  • #
    irlandia
  • #
    emigracja
  • #
    ciekawostki
  • #
    polityka
  • #
    informacje
  • #
    wydarzenia
Navarre
Navarre 12.06.2026, 13:23:31 via Wykop
  • 2
@_punkt_krytyczny_: gdyby to był Polak a nie afrykanin byłaby jeszcze wieksza cisza XD nikt nie liczy rozwalonych kufli i butelek w barach. Idź pod dowolny klub i jest spora szansa że naocznie po północy będziesz mieć okazję zobaczyć takie cuda.

382

Google kończy wsparcie dla uBlock Origin. Nadchodzi ważna zmiana w Chrome

Google kończy wsparcie dla uBlock Origin. Nadchodzi ważna zmiana w Chrome

Google zbliża się do zakończenia procesu wygaszania Manifest V2, czyli starszego standardu rozszerzeń dla przeglądarki Chrome. Najnowsze zmiany w Chromium sugerują, że użytkownicy nie będą już mogli korzystać z dodatków opartych na tej technologii, w tym klasycznej wersji uBlock Origin.

Kolekcjoner_dusz
z
ithardware.pl
dodany: 10.06.2026, 05:13:04
  • 220
  • #
    technologia
  • #
    internet
  • #
    google
  • #
    chrome
  • #
    wiadomosci
  • #
    ciekawostki
Navarre
Navarre 10.06.2026, 20:31:01 via Wykop
  • 0
@kosma666: czyli czyjeś pihole? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

305

Szansa na podwójną emeryturę. Rząd ugina się pod naciskiem mundurówki

Szansa na podwójną emeryturę. Rząd ugina się pod naciskiem mundurówki

Do tej pory szanse na podwójną emeryturę: mundurową i z ZUS, mieli tylko młodsi funkcjonariusze. Teraz może się to zmienić

karol1011
z
businessinsider.com.pl
dodany: 06.06.2026, 06:18:32
  • 156
  • #
    polska
  • #
    polityka
  • #
    policja
Navarre
Navarre 06.06.2026, 22:24:14 via Wykop
  • -1
@konkarne: Na pierwszy rzut oka masz rację, ale weźmy hipotetycznego strażaka/żołnierza/policjanta/strażnika SG/SW czy tam innej służby. Obecny 60 latek - rocznik '65. Po LO/technikum/zawodówce w wieku 19 lat pracował 20 lat do 39 roku życia jako mundurówka. Potem poszedł do cywila i tam dociągnie do 65 czyli kolejne 26 lat. Z jego perspektywy to on został okradziony bo z połowy jego pracy zarobkowej nie dostanie emerytury.
Navarre
Navarre 08.06.2026, 12:32:59 via Wykop
  • 0
@jakucam: no właśnie widzę że już zbieram minusy za fakty. Żeby skleić dwie emerytury trzeba pracować ponad 40 lat i ani jedna ani druga nie będzie maksymalna bo życia zabraknie
Klasyczny przypadek jakiegoś gromowca co już nie dawał rady i w cywilu dorabia jako instruktor bo z wojska dostaje minimalną emeryturę 45%

425

Kobiety mają nierealne wymagania wobec mężczyzn. Ekspert obala mity

Kobiety mają nierealne wymagania wobec mężczyzn. Ekspert obala mity

Polacy chcą mieć dzieci, ale nie mają ku temu odpowiednich warunków. Mateusz Łakomy w programie "Najważniejsze pytania" mówi o powodach niskiej dzietności w Polsce. Ekspert wyjaśnia dlaczego młodzi ludzie nie łączą się w pary.

MakiawelicznyAltruista
z
youtube.com
dodany: 06.06.2026, 13:38:28
  • 276
  • #
    przegryw
  • #
    zwiazki
  • #
    randki
  • #
    tinder
  • #
    logikarozowychpaskow
  • #
    demografia
Navarre
Navarre 08.06.2026, 12:27:24 via Wykop
  • 1
@hedeon: i w wywiadzie Cavill mówił że do tej sceny odwadniał się 3 dni XD

602

"Trzeba ją złamać i będzie ok". Tak rodzice uzgadniali katowanie 5-letniej córki

Pokaż treści 18+

"Trzeba ją złamać i będzie ok". Tak rodzice uzgadniali katowanie 5-letniej córki

Rodzice pięciolatki z Gniezna nie działali pod wpływem impulsu. W wiadomościach, które znalazła policja, wraca jeden temat - jak ją karać, żeby była posłuszna. I jak bić, by nie zostawiać śladów.

Nick7C5
z
poznan.wyborcza.pl
dodany: 03.06.2026, 11:19:01
  • 101
  • #
    przemoc
  • #
    dziecko
  • #
    rodzice
  • #
    prokuratura
  • #
    poznan
  • #
    polska
Navarre
Navarre 04.06.2026, 11:21:37 via Wykop
  • 3
@yaah: dla takich obywateli PiS wymyślił 500+ i następnie zwaloryzował do 800+ żeby stworzyli wysokojakościową patchworkową rodzinę 1+2+4 na którą idzie z moich podatków 3200 zł miesięcznie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Navarre
Navarre 04.06.2026, 11:29:59 via Wykop
  • 0
KałOwcow z Kłodzka


@tenji: to jacyś znajomi pisuarów z Bydgoszczy i Legnicy? (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■) bo przecież nie konfiarzy, którzy jako jedyni zagłosowali przeciw tzw. "ustawie Kamilka"?

Podaj partię, a znajdę zwyrodnialca :P Przepraszam członka kasty politycznej wywyższonej nad plebs, wybrańców narodu i kierunkowskaz moralny społeczeństwa.

873

Minister Edukacji otrzymała 21 tys pln za kilometrówkę. Mieszka 1200m od Sejmu

Minister Edukacji otrzymała 21 tys pln za kilometrówkę. Mieszka 1200m od Sejmu

Łatwa kasa, to czemu by nie przytulić.

Edonik
z
x.com
dodany: 30.05.2026, 20:07:27
  • 110
  • #
    polska
  • #
    polityka
  • #
    sejm
Navarre
Navarre 31.05.2026, 08:41:23 via Wykop
  • 2
@barman84: a miałeś służbowy samochód z szoferem jako alternatywę? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Navarre
Navarre 31.05.2026, 16:40:18 via Wykop
  • 1
@barman84: no widzisz, a ona ma szofera na wyłączność, który nie ma innych zadań. Nie ma co bronić złodziejstwa na siłę. Do TVP jeździ służbowym, do Wrocławia jeździ służbowym. Gdyby sprawdzić kartę jej pojazdu służbowego to się okaże że ona nie ma czasu na jeżdżenie prywatnym. Zresztą oficjalnie nie posiada żadnego auta o wartości powyżej 10 tys. zł.
Navarre
Navarre 01.06.2026, 09:37:24 via Wykop
  • 0
@barman84: Skąd pewność, że nie ma kierowcy? Choćby stąd, że ministrowie mają do dyspozycji kierowców i ochronę z Służba Ochrony Państwa. To nie jest sytuacja porównywalna do kierownika oddziału, który ma pracownika od archiwum i BHP. Tam jest etat kierowcy, który ma jeździć i dbać o gotowość auta. Tak samo kierowców mają chociażby generałowie, których odbiera kierowca rano spod domu.

Poza tym argument o „nieefektywnym gospodarowaniu czasem kierowcy” jest dość dziwny.
Navarre
Navarre 04.06.2026, 07:42:54 via Wykop
  • 0
@barman84: tak 2000 miesięcznie to dużo przy posiadaniu auta służbowego i darmowych taksówek. Szczególnie jak się nie ma własnego auta. Dlaczego bronisz tak zaciekle tej pijawki?

MEN nie posiada kierowców na "full etat".

skąd ta informacja? Nawet kuratoria mają kierowców na cały etat XD Nie przyrównuj żadnej firmy do urzędu.

SOP przysługuje z ustawy, ale jest jeszcze furtka na objęcie opieką innych osób. Czarnek, Bodnar, Żurek, Macierewicz (on to

477

Magyar oświadczył, że nie udzieli Ukrainie żadnej pomocy zbrojeniowej

Magyar oświadczył, że nie udzieli Ukrainie żadnej pomocy zbrojeniowej

28 maja premier Węgier Péter Magyar oświadczył, że Budapeszt nie będzie dostarczał broni Ukrainie. Budapeszt od dawna oskarża Kijów o ograniczanie praw językowych i edukacyjnych etnicznych Węgrów zamieszkujących zachodnią część Ukrainy. W polskojęzycznych mediach cisza.

moim-skromnym-zdaniem
z
vietnam.vn
dodany: 29.05.2026, 18:20:10
  • 134
  • #
    ukraina
  • #
    wegry
  • #
    europa
  • #
    polityka
Navarre
Navarre 31.05.2026, 08:28:24 via Wykop
  • 0
Powiedzą, że to były inne czasy XD


@PepikPL: a nie były? Byliśmy energetycznie zależni od russkich i za każdy ruch, który im się nie spodobał odgrażali się zakręceniem kurków i podwyżkami cen. Mieliśmy nie raz ceny wyższe od sąsiadów "bo tak". Cała gospodarka dostawała po dupie i jej konkurencyjność na rynkach zagranicznych zależała od kaprysu moskwy.
Dlatego od samego początku kibicowałem gazoportowi. Na tej samej zasadzie kibicuję CPK.
Navarre
Navarre 31.05.2026, 08:34:05 via Wykop
  • 0
@FrasierCrane: no przecież mogą wybudować w jednym ze swoich portów morskich infrastrukturę do obsługi tankowców ( ͡° ͜ʖ ͡°)

306

Kolizje drogowe sposobem na życie - wyłudzili 1,3 mln zł

Kolizje drogowe sposobem na życie - wyłudzili 1,3 mln zł

Proceder dotyczący wyłudzenia pieniędzy z odszkodowania po drogowej kolizji trwał latami. Para T.G. i jego partnerka M.G. wyłudzali pieniądze powodując zdarzenia drogowe, w których występowali w roli pokrzywdzonych. Jak donoszą śledczy, w ten sposób wyłudzili około 1,3 mln zł. Teraz pieniądze będą m

FXMAG
z
fxmag.pl
dodany: 28.05.2026, 12:30:15
  • 23
  • #
    polska
  • #
    motoryzacja
  • #
    wiadomosci
  • #
    informacje
  • #
    technologia
  • #
    pieniadze
Navarre
Navarre 29.05.2026, 18:42:24 via Wykop
  • 0
@Duzy_Kotlet: ale że jak?przy włączaniu się do ruchu?

2101

Zrzutka na ZUS dla artystów? Nowy pomysł rządu rozpalił opinię publiczną

Zrzutka na ZUS dla artystów? Nowy pomysł rządu rozpalił opinię publiczną

Przyjęty przez Radę Ministrów projekt ustawy o zabezpieczeniu socjalnym artystów budzi ogromne emocje. Przeciwnicy punktują faworyzowanie jednej grupy zawodowej, wysokie koszty oraz tworzenie rozbudowanej administracji (Rada i Komisja na 160 osób) dla "partyjnych kolegów".

FXMAG
z
fxmag.pl
dodany: 29.05.2026, 05:14:55
  • 215
  • #
    polska
  • #
    wiadomosci
  • #
    informacje
  • #
    afera
  • #
    wykop
  • #
    polityka
Navarre
Navarre 29.05.2026, 10:05:59 via Wykop
  • 0
Gdyby jednak ktos trzeci wygrał to czekam na epicki fikołek przy tworzeniu jawnej koalicji POPISu.


@Alf131: tylko kto? To musiałoby by być coś na wzór węgierski z technokratyczną partią. Żadna z partii z opozycji nie potrafi napisać projektu ustawy w której nie ma błędów z konfa na czele i ich ustawami finansowymi...
Navarre
Navarre 29.05.2026, 13:41:05 via Wykop
  • 0
@Alf131: tylko że enigmatyczni oni nie będą robić "nic" tylko będą próbowali się wykazać i udowodnić że są lepsi od popisu.

296

Ukrainiec oszukiwał "na inwestycje". Poszkodowana straciła 60 tys. zł

Ukrainiec oszukiwał "na inwestycje". Poszkodowana straciła 60 tys. zł

Policjanci z Kraśnika poinformowali o zatrzymaniu 19-letniego obywatela Ukrainy, który brał udział w oszustwie "na inwestycję". Mężczyzna, podając się za brokera, przekonał swoją ofiarę do przekazania mu ponad 60 tys. zł, które miały zostać pomnożone poprzez rzekome, bardzo opłacalne inwestycje.

Kolekcjoner_dusz
z
komputerswiat.pl
dodany: 27.05.2026, 14:29:18
  • 36
  • #
    prawo
  • #
    oszustwo
  • #
    pieniadze
  • #
    4konserwy
  • #
    bekazpodludzi
  • #
    informacje
Navarre
Navarre 29.05.2026, 10:26:18 via Wykop
  • 0
@inflacja_biedaku: jaki awans i wzbogacenie? Tam idą tylko ludzie z długimi wyrokami z wyłączeniem morderców czy gwałcicieli.
Dlatego że kontrakt jest do końca wojny w zamian za zwolnienie przedterminowe.
Kontrakt więźnia jest inny niż zwykłego żołnierza. Tyle wg przepisów. Ze swojej strony podejrzewam że dostają najbardziej parszywe zadania z możliwych.

442

Na samą obsługę emerytur dla artystów będzie 4 miliardy

Na samą obsługę emerytur dla artystów będzie 4 miliardy

Artyści świętują a Polska wpada w spiralę długu. Teraz przez parę lat nie będzie budowy Metra w Warszawie bo, nie ma pieniędzy!

madero
z
facebook.com
dodany: 28.05.2026, 06:50:10
  • 57
  • #
    ko
  • #
    poliyka
  • #
    konfederacja
  • #
    4konserwy
  • #
    polityka
Navarre
Navarre 28.05.2026, 17:47:21 via Wykop
  • 0
@tulipana: ile by nie było, niech sobie artyści utworzą "fundusz solidarnościowy" i z tego sobie finansują tych którzy sobie gorzej radzą. Na pewno pazura, rodowicz i reszta na pewno nie będzie miała nic przeciwko.

1711

Emerytury dla "artystów": Wotum nieufności dla minister kultury.

Emerytury dla "artystów": Wotum nieufności dla minister kultury.

Wicemarszałek Sejmu Krzysztof Bosak poinformował 27 maja, że rozpoczęła się zbiórka podpisów pod wnioskiem o wotum nieufności wobec minister kultury Marty Cienkowskiej.

haston
z
fakt.pl
dodany: 27.05.2026, 17:03:27
  • 194
  • #
    polityka
  • #
    polska
  • #
    wydarzenia
Navarre
Navarre 28.05.2026, 11:18:45 via Wykop
  • 1
Niech będzie konfa, a jak komuś ona nie podchodzi to na Brauna.


@Bobborewicz: patrząc na błędy w ich "projektach" ustaw boję się co mogliby zrobić gdyby mieli moc przepchnięcia tego przez parlament. Nasza klasa polityczna w większości jest niekompetentna w sprawach, w których się wypowiada. Ale robi to z olbrzymią buńczucznością i populizmem.

Obserwuje teraz z ciekawością Węgry jak im wyjdzie teoretycznie technokratyczny rząd.

583

Google zbanowało popularnego twórcę mangi. Stracił Gmaila i całe archiwum prac

Google zbanowało popularnego twórcę mangi. Stracił Gmaila i całe archiwum prac

Jeden komunikat wystarczył, by popularny japoński rysownik mangi stracił dostęp do całego cyfrowego życia. Masahiro Itosugi poinformował, że jego konto Google zostało automatycznie zawieszone po tym, jak system moderacji AI oznaczył stare szkice i prywatne pliki. Odwołanie nie działa.

jestemjakijestem1212
z
ithardware.pl
dodany: 26.05.2026, 18:42:27
  • 242
  • #
    ciekawostki
  • #
    manga
  • #
    japonia
  • #
    technologia
  • #
    komputery
  • #
    informacje
Navarre
Navarre 27.05.2026, 20:01:57 via Wykop
  • 0
@undsame: ja unikam tego jak ognia mimo że to bardzo wygodne. To samo jest z Apple i FB - kiedyś będziesz chciał zamknąć konto i będzie lipton...
Navarre
Navarre 28.05.2026, 10:51:57 via Wykop
  • 0
@rafti77: da się, tylko trzeba się przez miesiąc nie logować. Czy to szczegolnie trudne? Nie powiedziałbym, bardziej określiłbym jako uciążliwe.
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 14
  • Strona 1 z 14
  • >

.

  • Test walidacji danych w formularzach.
  • .
  • http://wykop.pl
  • admin@wykop.pl
  • Facebook
  • X (dawny Twitter)
  • Instagram

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 02.10.2019

    Komentator
  • Ekshibicjonista
    od 08.06.2019

    Ekshibicjonista
  • Rocznica
    od 27.10.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 16.03.2018

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 11.01.2020

    Mikroblogger
  • Honorowy Wampir
    od 26.05.2020

    Honorowy Wampir

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking