Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko172
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
rafti77
rafti77

rafti77

Dołączył 16 lat i 9 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 10994
  • Znaleziska 5558
  • Mikroblog 5436
  • Obserwujący 4
  • Obserwowane 68
Dajcie_zyc223
Dajcie_zyc223
Dajcie_zyc223
10 godz. i 33 min temu
  • 180
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 32
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

rafti77
rafti77
rafti77 4 godz. i 28 min temu via Wykop
  • 0
@Dajcie_zyc223: z tego wynika że ojcem został w wieku 20 lat czyli w 2003, czyli wtedy gdy urodziło się pierwsze dziecko jego przyszłej żony. No ciekawe, ciekawe.
  • Odpowiedz
Lardor
Lardor
16 godz. i 18 min temu
  • 469
W nowym aucie działa klima, szok i niedowierzanie #motoryzacja #samochody #dacia
Lardor - W nowym aucie działa klima, szok i niedowierzanie #motoryzacja #samochody #d...

źródło: 1000095229

Pobierz
  • 70
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

rafti77
rafti77
rafti77 6 godz. i 26 min temu via Wykop
  • 0
@Lardor: grupy samochodowe na FB to rak, nawet z tym nie dyskutuj. Kłótnie, troll konta, pytanie o głupoty po kilka razy dziennie.
Jestem na kilkudziesięciu różnych , jedyne sensowne to chyba tylko do kabrio mercedesa r230 i do hyundai i30n też. Im bardziej popularny samochód tym gorzej. A na grupach do chińskich samochodów elektrycznych to prawie jak kabarety w polsacie.
  • Odpowiedz
kankes
kankes
kankes
14 godz. i 16 min temu
  • 316
Ufff całe szczęście, że nie ma (jeszcze) przymusu umawiania się...

#p0lka #podrywajzwykopem #logikarozowychpaskow #blackpill
kankes - Ufff całe szczęście, że nie ma (jeszcze) przymusu umawiania się...

#p0lka #...

źródło: p0lka

Pobierz
  • 103
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

rafti77
rafti77
rafti77 6 godz. i 30 min temu via Wykop
  • 1
@kankes: troll konto a wy się nabieracie...
  • Odpowiedz
SzubiDubiDu
SzubiDubiDu
16 godz. i 35 min temu
  • 688
To jest niesamowite, że amerykański "zoning" nie pozwala na postawieniu małego sklepiku osiedlowego na rogu osiedla ale za to tuż obok osiedla może stać gigantyczny ai data center który będzie huczał 24/7

#ai #usa #przemysleniazdupy
SzubiDubiDu - To jest niesamowite, że amerykański "zoning" nie pozwala na postawieniu...

źródło: images

Pobierz
  • 41
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

rafti77
rafti77
rafti77 6 godz. i 32 min temu via Wykop
  • 0
@SzubiDubiDu: mam data center przez ulicę obok biura które wynajmuję. Nie huczy. Ale może dlatego że od frontu biura są, chłodzenie ulokowali bardziej tak w głębi działki. Na plus poprawiło się zasilanie, wcześniej zdarzały się awarie i wyłączenia prądu teraz stabilnie i równo non stop. Na minus zdarza się że ciśnienie w kranach w kuchni słabsze. Mówił mi typ który zajmował się konserwacją zieleni że oni mają p--------e zapasy wody
  • Odpowiedz

305

Płacisz 600 zł fryzjerowi, by ten obrażał cię na swoim TikToku. To nowa plaga, z

Płacisz 600 zł fryzjerowi, by ten obrażał cię na swoim TikToku. To nowa plaga, z

Coraz więcej salonów fryzjerskich i kosmetycznych traktuje fotel klienta jak plan zdjęciowy, a samego klienta jak rekwiz

starnak
z
bezprawnik.pl
dodany: wczoraj, 18:25:04
  • 137
  • #
    polska
  • #
    tiktok
  • #
    salonfryzjerki
  • #
    socialmedia
  • #
    wizerunek
rafti77
rafti77
rafti77 9 godz. i 14 min temu via Wykop
  • 2
Jak mówię że ja latam do Japonii żeby sie ostrzyc to ludzie myślą, że żartuję.
No i mają rację, żartuję, ale tylko trochę.
Poziom obsługi i dokładność jest nieporównywalna. A cena u mistrza w Tokyo czy Osace to zazwyczaj ułamek cen warszawskich.
I konkurencja - zakładów jest dużo, więc dostać się do mistrza to praktycznie bez umawiania.
Polecam każdemu. W Polsce nie chodzę wcale, rosną mi te kudły w oczekiwaniu na wyjazd
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

1156

Premier Wielkiej Brytytanii Keir Starmer podał się do dymisji

Premier Wielkiej Brytytanii Keir Starmer podał się do dymisji

Keir Starmer zrezygnował ze stanowiska premiera Wielkiej Brytanii po spadku poparcia w kraju i szeregu problemów gospodarczych, które doprowadził do nawoływań o jego ustąpienie.

FXMAG
z
fxmag.pl
dodany: 13 godz. i 41 min temu
  • 175
  • #
    wydarzenia
  • #
    swiat
  • #
    informacje
  • #
    wiadomosci
  • #
    polityka
rafti77
rafti77
rafti77 9 godz. i 32 min temu via Wykop
  • 3
Brytytanii ( ͡° ͜ʖ ͡°).
A tak serio to śledzę trochę politykę w UK i jego to mi autentycznie szkoda, na tle miernot i cwaniaków którzy byli przed nim to się wydawał oazą przyzwoitości i spokoju. Takie trendy, nie ten lepszy który lepszy tylko ten kto głośniej krzyczy.
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Aurielle
Aurielle
wczoraj, 20:56:36
  • 119
A to już cały tort 🧸 mój pierwszy w życiu, także idealny nie jest, ale i tak #chwalesie bo się napracowałam ✨
Pyszny!🤎

#jedzenie #ciastazsercem #gotujzwykopem #rozowepaski
Aurielle - A to już cały tort 🧸 mój pierwszy w życiu, także idealny nie jest, ale i ...

źródło: IMG_20260621_151807

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

rafti77
rafti77
rafti77 18 godz. i 59 min temu via Wykop
  • 1
@Aurielle: ale bym sobie zjadł kawałek, ale takiego tradycyjnego polskiego, nasączonego alko, dużo warstw, niski ale szeroki, a nie te amerykańskie chleby polane betonem.
  • Odpowiedz
fornson23
fornson23
wczoraj, 04:06:56
  • 3
Według mnie najlepsza bramka strzelona przez reprezentację Polski. Dlaczego? Bo jak przez całe życie oglądam reprezentację (powiedzmy od 2000 roku) nie widziałem nigdy takiej akcji zrobionej przez żadnego reprezentanta. Puszczę piłkę do przodu i wyprzedzę obrońcę. #mecz #mundial
fornson23 - Według mnie najlepsza bramka strzelona przez reprezentację Polski. Dlacze...
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

rafti77
rafti77
rafti77 wczoraj, 04:15:56 via Wykop
  • 0
@fornson23: te mecze z przed lat to jakby na prędkości 0.8 odtwarzane.
  • Odpowiedz
rafti77
rafti77
rafti77 wczoraj, 04:47:25 via Wykop
  • 1
@fornson23: to fakt, ale też za mało przerw reklam... na nawodnienie to i szybciej się meczyli. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Farenhejt99
Farenhejt99
Farenhejt99
przedwczoraj, 18:22:56
  • 37
#dupeczkizprzypadku lubicie takie #korpobitch?
Farenhejt99 - #dupeczkizprzypadku lubicie takie #korpobitch?

źródło: 1000019683

Pobierz
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

rafti77
rafti77
rafti77 wczoraj, 04:42:39 via Wykop
  • 0
@MetalowyBieg: 40 plus na pewno. Patrz na łokcie.
  • Odpowiedz
rafti77
rafti77
rafti77 wczoraj, 04:27:27
  • 0
#mecz myślę że minimum dwie przerwy na połowę. Jedna to za mało.
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jaroty
jaroty
wczoraj, 04:29:19 via Wykop
  • 0
@rafti77:

Przed każdym rożnym i wolnym jak w rękojaju xD
  • Odpowiedz

461

Jeremy Clarkson ma agresywną formę raka prostaty. Choroba wykryta wcześnie

Jeremy Clarkson ma agresywną formę raka prostaty. Choroba wykryta wcześnie

Popularny brytyjski prezenter Jeremy Clarkson ujawnił, że zmaga się z agresywną formą raka prostaty. O swojej diagnozie

lipson
z
farmer.pl
dodany: 17.06.2026, 11:16:21
  • 65
  • #
    topgear
  • #
    motoryzacja
  • #
    clarkson
rafti77
rafti77
rafti77 18.06.2026, 09:01:00 via Wykop
  • 2
Rak prostaty to mega popularny nowotwór u starych chłopów. Na szczęście zazwyczaj rośnie wolno, słabo się przerzuca, dosyć dobrze reaguje na leczenie. Mój Ojciec ma zdiagnozowany, zrobili mu radioterapię plus hormonoterapię i na razie jest pod kontrolą. Można by wyciąć, ale u Taty jest ryzyko operacji - dużo zawałów, słaba praca serca.
Badanie PSA może zlecić rodzinny bez problemu, polecam jak ktos jest 40 plus. Poza tym prostata daje objawy, więc jak
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

rafti77
rafti77
rafti77 18.06.2026, 19:41:28 via Wykop
  • 1
@thority: dzięki
cinu4
cinu4
17.06.2026, 21:24:18
  • 228
Virgin Borek: boi się sekundy ciszy
Chad Szpaku:
#mecz
cinu4 - Virgin Borek: boi się sekundy ciszy 
Chad Szpaku:
#mecz

źródło: 6e85765dfb8c455c8da013f311ff068d

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

rafti77
rafti77
rafti77 18.06.2026, 02:57:08 via Wykop
  • 5
@rzaden_problem: co? Nie da się słuchać tego p---------a, nikt na swiecie tak nie komentuje jak Borek. Ciągły słowotok, ciąg, natłok myśli.
Najgorsze że to się rozlewa na innych komentatorów i staje się normą.
Polecam włączyć sobie jakiś stream z innego kraju. Ja oglądam w BBC. Spokojniej, rzeczowo czasem ciekawostka czasem żart. I często cisza. A, i w 4K hdr.
  • Odpowiedz
kondor_20_zglos_sie
kondor_20_zglos_sie
kondor_20_zglos_sie
17.06.2026, 18:30:39
  • 673
#lekarski #lekarz #lekarz100k #medycyna #konowalposting #programowanie #pracbaza #korposwiat #programista15k
kondor20zglos_sie - #lekarski #lekarz #lekarz100k #medycyna #konowalposting #programo...

źródło: IMG_6146

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

rafti77
rafti77
rafti77 18.06.2026, 02:42:57 via Wykop
  • 3
@kondor_20_zglos_sie: odpowiadam na mema. Ceo to 100 tys pensji i kilkadziesiąt milionów rocznie w premiach.
  • Odpowiedz
Fatalista1988
Fatalista1988
17.06.2026, 16:07:21
  • 334
Proszę zapamiętać ten moment, kiedy TVP, TVN i Republika mówią jednym głosem o aferze w Szpitalu Południowym, gdzie jakiemuś debilowi się pomyliło i zrobił sobie z publicznej placówki własny gabinet

Sytuacja jest piętnowana i słusznie, ale za niecałe dwa lata będzie to już przeszłość. Za dwa lata nie będzie takich afer. Znaczy: będą, ale nie dowiesz się o tym z TVP ani z Republiki. No, może z TVN

Za niecały rok, jak jakaś stacja
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

rafti77
rafti77
rafti77 18.06.2026, 02:41:11 via Wykop
  • 0
@Fatalista1988: za chwilę TVN będzie pro PIS. Kolega Trumpa finaluzuje przejęcie.
  • Odpowiedz
CzeczenCzeczenski
CzeczenCzeczenski
16.06.2026, 20:49:32
  • 17
No to dziś Paryż zapłonie

W sumie to i tak by płonął
#mecz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

rafti77
rafti77
rafti77 16.06.2026, 20:51:38 via Wykop
  • 1
@smutny_kojot: tara rowery elektryczne miejskie palą. Sobie baterie strzelają w ogniu.
  • Odpowiedz
Das_Ungeheuer_von_Danzig
Das_Ungeheuer_von_Danzig
16.06.2026, 20:48:11
  • 4
Francja to ma jakichś czarnych kibiców czy tylko piłkarzy? Xd

#mecz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

rafti77
rafti77
rafti77 16.06.2026, 20:50:05 via Wykop
  • 2
@Das_Ungeheuer_von_Danzig: tak, właśnie się zabierają za palenie rowerów elektrycznych w Paryżu
  • Odpowiedz
rafti77
rafti77
rafti77 16.06.2026, 20:49:17
  • 0
#mecz trzeba przyznać że Francja top w dwóch ostatnich kwartach.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Lawsonik
Lawsonik
16.06.2026, 20:39:37
  • 1
#mecz ale zły
Lawsonik - #mecz ale zły

źródło: image

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

rafti77
rafti77
rafti77 16.06.2026, 20:43:03 via Wykop
  • 0
@Lawsonik: im the captain now
  • Odpowiedz
rafti77
rafti77
rafti77 16.06.2026, 20:35:38
  • 0
#mecz te przerwy to chyba z soccera dla przedszkolakow. Dajcie im participation trophy i do domu. Strasznie to niesmaczne.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

rafti77
rafti77
rafti77 16.06.2026, 20:33:59
  • 1
#mecz d--------a Francja w drugiej połowie, trzeba przyznac. A karnego słusznie nie było.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 24
  • Strona 1 z 24
  • >
  • Piaseczno

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 24.08.2024

    Komentator
  • Rocznica
    od 19.09.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 22.09.2017

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 14.06.2017

    Mikroblogger
  • Pozytywnie Zakręcony
    od 22.02.2016

    Pozytywnie Zakręcony

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking