Pocieszcie mnie. Dziś wróciłam z USG i dziecko jest już spore (2,8 kg, 34 tydzień ciąży). Ogólnie pomiary głowy i brzuszka były bardziej jak na 38-39 tydzień. Za tydzień test na cukrzycę na wszelki wypadek, ale ogólnie za dwa tygodnie mam mieć wizytę u ginekologa i rozmowę o ewentualnej indukcji porodu tak, żeby nie czekać aż będzie miało 4kg w 40 tygodniu. Ogólnie zaczynam się stresować jak to będzie urodzić takie większe
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@sprite

@Famine: Czemu w tym kraju wszystko dzieje się wzdłuż linii Wisły i Śląska...( ͡° ʖ̯ ͡°)


Podejrzewam, że samorządy nie były zainteresowane. Ale jak serio chcesz coś zdziałać to napisz do lokalnego radnego i ogarnijcie jakieś miejsce gdzie bus będzie mógł stać i zaplecze dla nich to pewnie przyjadą bo to reklama też dla nich :)
  • Odpowiedz
#rodzicielstwo #mikrokoksy #niebieskiepaski #takaprawda
Oj ciężko, ciężko wyrosnąć na solidnego dobrego faceta bez dobrych wzorców, 33 lvl i śmieszkuje ze starym, który nie jest z pierwszej łapanki, on mnie wkrecił w sport i nakładał do łba morały, czasem ręką jak byłem zbyt... Wiadomka. Chłop co ma prawie 60 lat i ciągle rozbudowuje swoją własną siłownie w domu, mimo tego, że dalej w praktyce zawodowej
Sportowa_Patelnia - #rodzicielstwo #mikrokoksy #niebieskiepaski #takaprawda
Oj ciężko...

źródło: 2130

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@niemorzliwe: wyczułeś temat. Sam się obawiałem czy wolno dziś napisać na wykopie coś co z reguły jest piętnowane przez szarą masę, podobnie było z wojną na wukrainie no nie? Dobre to było, pokazało to kto tu na prawdę ma łeb na karku a kto jest zwykłych pionkiem i mamy w pokoju sterowany propagandą nienawidząc propagandy xD ten czas to był dopiero bal s----------a. Wyszło tam szydło z wora
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Krs90: dzisiejszym młodym rodzicom o--------a na punkcie dzieci. Później takie rozpieszczone dziecko ma trudności w dorastaniu bo wcześniej wszystko dostawało na tacy…a w życiu, jak w życiu…

Swoją drogą bardzo podoba mi się nazwa tego profilu na Facebook. Sugeruje ze w społeczeństwie matka nie jest uznawana za rodzica. W rzeczywistości to dotyczy ojca który uznawany jest za ojca tylko dzień przed terminem przelewu alimentów.
  • Odpowiedz
@mirkobiniu: l4 na zdrowe dziecko? Czy już mam mu zaplanować chorobę na lipiec? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
No chyba, ze masz znajomego znachora, który takie l4 wystawia. Ja nie mam:)
  • Odpowiedz
Drogie mamy, taty.
Jaki Dozownik Pojemnik Na Mleko W Proszku Dla Niemowląt możecie polecić?
Zależy mi na szczelności, żeby proszek się nie wysypywał do plecaka, oraz na małym rozmiarze.

Pojemnika / dozownika będę używał do przechowywania napoju izotonicznego w proszku podczas wycieczek rowerowych, dystanse ponad 100 km.
Będę sobie odmierzał miarką porcje proszku po 35 gram, to jest ok. 45 ml. Wystarcza na jeden bidon 500 ml.
Normalnyczylidlawi3luinny - Drogie mamy, taty. 
Jaki Dozownik Pojemnik Na Mleko W Pro...

źródło: DOZOWNIK-NA-MLEKO-W-PROSZKU-DLA-NIEMOWLAT-PRZENOSNY-2-SZTUKI-TERMICHY

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#pytanie #ankieta #rozkminy #dziecko #dziecinstwo #rodzicielstwo #rodzina #patologia

Czy trudna sytuacja życiowa jednego z rodziców może być usprawiedliwieniem do kiepskiego rodzicielstwa?
Przykład: Kobieta jest matką ale oprócz tego ma męża alkoholika, który skutecznie utrudnia życie rodziny. Kłótnie i wyzwiska między nią a nim to standard.
Jeśli chodzi o wychowanie dziecka to kobieta zapewnia mu wszystkie potrzeby

Jak uważacie?

  • Tak, najważniejsze że materialnie wszystko jest 7.1% (1)
  • Pół na pół 35.7% (5)
  • Nie, to żadne usprawiedliwienie (mogła nie rodzić) 57.1% (8)

Oddanych głosów: 14

  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@viciu03 nie jest akceptowalne, dziecko najbardziej w życiu potrzebuje rodzica, wsparcia i bliskości. Z biedy wyjdziesz, a konsekwencje psychiczne będą się ciągnęły długo, bardzo długo. I mówię to ja, dziecko nieobecnego i nieczułego rodzica, który ciagle był w pracy.
  • Odpowiedz