Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko125
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Navarre

Navarre

Dołączył 17 lat i 8 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 3294
  • Znaleziska 2908
  • Mikroblog 386
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 4
  • Dodane (81)
  • Komentowane (197)
  • Plusowane (108)
Navarre
Navarre 03.04.2026, 21:56:34
  • 2
Mirki i Mirabelki,

dzisiaj w kolejce do automatu miałem chwilę na analizę tego wspaniałego pomysłu bo lokalni amatorzy trunków o najwyższym współczynniku ceny do jakości przyszli spieniężyć swoje zbiory. Kilka miesięcy działania systemu upłynęło i każdy ma już jakieś uwagi i przemyślenia.

Wiem, że jest tutaj mnóstwo specjalistów z różnych dziedzin. Proponuję więc burzę mózgów o tym jak rozpropagować mechanizm nieposłuszeństwa obywatelskiego w wydaniu pozytywnym.
Ten system spina się ekonomicznie tym bardziej im mniej
Navarre - Mirki i Mirabelki,

dzisiaj w kolejce do automatu miałem chwilę na analizę ...

źródło: image

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wkto
wkto
wkto
04.04.2026, 16:43:39 via Wykop
  • 1
@Krupier: wątpię by rząd to obchodziło. Interesy mają priorytet, małpkowicze zasugerowali by wykluczyć i grzecznie wykreślili małpki, jawna kpina i nie stało się nic.

Sprzeciwić się można nie kupując, firmy mają większy głos i będą marudzić jak sprzedaż spadnie, albo zmienią opakowania.

Albo zwracać, każdy zwrot to 50 gr dla klienta + 10 gr dla sklepu. Zarobek na surowcach żaden np. PET zależnie od koloru, najlepsze bezbarwne, kilogram od
  • Odpowiedz
Navarre
Navarre
Autor
27.04.2026, 07:13:33 via Wykop
  • 0
@Krupier: jednocześnie jest tam że myśleli nad złotówką, że celem jest 90%, że chcą przyzwyczaić ludzi i że opłata na być "motywująca". Że planują też dodać inne opakowania szklane ma.in. jednorazowe. No i jeszcze te szczeniaki co zawyżają procenty XD

Faktem jest że to powolne gotowanie żaby. Tak samo jak promowanie elektryków. Teraz dopłaty a później akcyza, opłata drogowa i inne haracze pobierane teraz w paliwie.
  • Odpowiedz
Navarre
Navarre 14.02.2026, 16:02:34
  • 21
Okoliczne przedszkole zrobiło dla dzietności więcej niż programy typu 800+ #changemymind
Zorganizowali walentynkową nocowanke w przedszkolu żeby rodzice mieli czas na wspólne przedyskutowanie kwestii prokreacyjnych bez dzieciaków za ścianą :⁠-⁠)
I to jest długofalowe myślenie biznesowe w perspektywie podaży za 3 lata 😁

#dzieci #przedszkole #500plus #walentynki
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Navarre
Navarre
Autor
14.02.2026, 16:20:20 via Wykop
  • 5
@Noicozezebowniema: część na pewno :) ale jednak walentynki część zmobilizują do aktywności 😛
  • Odpowiedz
Zakrentas
Zakrentas
Zakrentas
14.02.2026, 16:47:18 via Wykop
  • 1
@Navarre:

I to jest długofalowe myślenie biznesowe w perspektywie podaży za 3 lata 😁

Raczej popytu. Chyba że na tej nocowance będą dzieci robić wykop pod fundamenty drugiego budynku przedszkola xd
  • Odpowiedz
Navarre
Navarre 15.01.2026, 14:17:23
  • 5
W sumie to ciekawe czy administratorzy odpowiedzialni za hale wielkopowierzchniowe pamiętają historię o targach gołębi z śniegiem w roli głównej. To jakoś z 20 lat temu więc mobilizacja jaka była w odśnieżaniu dachów już mogła przejść.

#ciekawostkihistoryczne #polska #pogoda #snieg
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

deptacz_gnoju
deptacz_gnoju
15.01.2026, 14:50:09 via Wykop
  • 0
@Navarre: poczytaj co tam w mtku było z-----e. Śnieg tylko przyspieszył, po tym wydarzeniu wiele hal było audytowanych, niektóre rozebrano/zburzono.
  • Odpowiedz
Navarre
Navarre
Autor
15.01.2026, 16:27:56 via Wykop
  • 1
@deptacz_gnoju: to że tam były błędy konstrukcyjne to wiem, ale pamiętam to powszechne ruszenie i dziesiątki firm które szukały ludzi do usuwania śniegu jeszcze 2-3 lata później.

Dzisiaj widziałem z góry dawne tesco na którym 18 lat temu pakowali śnieg na wywrotki. A dzisiaj nawet parking zawalony na grubo śniegiem.
  • Odpowiedz
Navarre
Navarre 22.08.2025, 09:33:37
  • 3
#telepolis jako przedstawiciel rzetelnego dziennikarstwa uprawia #cenzura na słowa kluczowe typu #clickbait

XD mogli chociaż wywalić że błąd podczas przesyłania wiadomości
Navarre - #telepolis jako przedstawiciel rzetelnego dziennikarstwa uprawia #cenzura n...

źródło: 1000002748

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Navarre
Navarre 04.06.2025, 05:56:22
  • 0
Od dawna leży prezydent.pl?
Chciałem coś sprawdzić i nawet wayback machine nie zrobiło zrzutu od dawna...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

darek-jg
darek-jg
04.06.2025, 05:58:48 via Wykop
  • 1
@Navarre:coś u ciebie
darek-jg - @Navarre:coś u ciebie

źródło: Zrzut ekranu_4-6-2025_75819_www.prezydent.pl

Pobierz
  • Odpowiedz
Navarre
Navarre
Autor
04.06.2025, 06:50:01 via Wykop
  • 1
@darek-jg: dzięki muszę sprawdzić czy to moje firewalle czy zasrane #play coś znowu psuje
  • Odpowiedz
Navarre
Navarre 04.03.2025, 02:01:38
  • 1
Wyłączyło mi adblocka. Boli mnie w oczy. Co robić, jak żyć?
Firefox? Brave? Czy PiHole? A może jeszcze coś innego? Stary się robię przywykłem już do chroma...
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

lubie-sernik
lubie-sernik
04.03.2025, 02:02:21 via Android
  • 9
@Navarre firefoxa zainstaluj, kozak przeglądarka
  • Odpowiedz
TobiaszSuchy
TobiaszSuchy
04.03.2025, 02:02:40 via Wykop
  • 3
@Navarre: bys poczytal tag to bys nie zadawal tego typu pytan
  • Odpowiedz
Navarre
Navarre 18.02.2025, 21:39:28
  • 0
Mirki i Mirabelki,

Znam matkę dziecka z niepełnosprawnością, która nie do końca ogarnia wszystkie możliwe dej. Chciałem od niej numer KRS OPP i okazało się że nie ma.

Wiem że fundację mają często jakieś prowizje i opłaty a chciałem polecić jej jakąś która nie bierze haraczu. Wiem że przy zbiórkach takie siępomaga brało/bierze 6% co przy milionowych zbiórkach daje im dobry piniondz.

Polecacie
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ashmedai
ashmedai
18.02.2025, 21:51:48 via Wykop
  • 1
@Navarre: Zobacz https://dzieciom.pl/
  • Odpowiedz
Navarre
Navarre 21.03.2024, 17:00:10
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ziutek_Grabaz
Ziutek_Grabaz
Ziutek_Grabaz
21.03.2024, 17:04:17 via Android
  • 1
@Navarre robot bebo. Jak nie wyłączysz gówna i w nocy źle staniesz to caly blok juz nie śpi. Na szczęście moje wyrosły i oddalem "znajomym"
  • Odpowiedz
Navarre
Navarre 17.12.2020, 18:54:18 via Android
  • 1
Nie wiem nawet jak to skomentować...

https://streamable.com/j1rf4e
#kwarantannadomowa #kwarantanna #2jednostkowe0integracyjnych
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Navarre
Navarre 20.11.2020, 20:21:34 via Android
  • 2
Czasem widać jeszcze 8 gwiazdek :-)
Navarre - Czasem widać jeszcze 8 gwiazdek :-)

źródło: comment_1605903694nF0GGr6ml43S1LALg6Cl8e.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Navarre
Navarre 16.11.2020, 13:00:16 via Android
  • 1
#rozdajo kod do czegoś w Halo infinity xbox z monsterka
Navarre - #rozdajo kod do czegoś w Halo infinity xbox z monsterka

źródło: comment_1605531616BmupY6jPwHL4UwofKd0xEH.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Navarre
Navarre 10.09.2020, 14:14:01 via Android
  • 0
Zaprosiłem gości na obiad i nie mam weny.
Coś w miarę "elegant", z mięsem i szybkie w wykonaniu bo w między czasie trzeba ogarnąć niemowlaka :-)

#gotujzwykopem #pomyslnaobiad
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Reaamu
Reaamu
10.09.2020, 14:32:48 via iOS
  • 2
@Navarre: Może pieczony niemowlak? 2 pieczenie na jednym ogniu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Navarre
Navarre
Autor
10.09.2020, 17:33:34 via Android
  • 2
@Reaamu żona powiedziała że się nie zmieści bo mamy piekarnik na małe blaszki i nóżki będą wystawać ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
Navarre
Navarre 26.08.2020, 21:07:55
  • 1
W Denon RCD M37 ułamał się plastikowy "popychacz" włącznika, a właściwie jeden ze wsporników. Strzałką zaznaczyłem gdzie ten element pionowy powinien się znajdować.
Ktoś wie gdzie takie cudo kupić lub jak to naprawić? Nie można tego zakleić na sztywno bo sprężystość tego zapewnia odbijanie przycisku. Standardowy przycisk nie wchodzi w grę bo ten jest podświetlany i w miejscu otworu w obudowie jest dioda, a nie włącznik.

Śrubka z prawej i pokrętło z
Navarre - W Denon RCD M37 ułamał się plastikowy "popychacz" włącznika, a właściwie je...

źródło: comment_1598476071n1rxnDMraekK9P1CnGUeZa.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Navarre
Navarre
Autor
26.08.2020, 21:43:38 via Android
  • 1
@bobikufel bo nie chce tego wyrzucać tylko naprawić? A urządzenia elektryczne podłączone do prądu działają lepiej. Bez włącznika są jak bez prądu...
#renowacja starej elektroniki będzie wiedzieć jak to ogarnąć @CygaroZwasem ?
  • Odpowiedz
Navarre
Navarre
Autor
27.08.2020, 20:54:41 via Android
  • 0
Okazało się że część jest niedostępna i zrobiłem takie coś w stylu Adama Słodowego. Na razie działa bez zarzutu.
Navarre - Okazało się że część jest niedostępna i zrobiłem takie coś w stylu Adama Sł...

źródło: comment_15985616816KMVS0KcIn4GM2Sqm8zgir.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
Navarre
Navarre 27.06.2020, 07:38:47 via Android
  • 1
#pijciezemnokompot
Navarre - #pijciezemnokompot

źródło: comment_15932435272hReyxoKDNeIfPb3j7V8yj.gif

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Chino
Chino
27.06.2020, 07:53:29 via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Navarre: gratulacje, wychowaj jak swoje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Navarre
Navarre 26.06.2020, 20:58:55
  • 0
Szukam tła do green screena w stylu koncertu życzeń z lat '90. Ogólnie popelina i retro ale nie mogę znaleźć. Jestem mocno nowy w temacie i to raczej pojedyncza akcja. Edytuję w DaVinci Resolve i tło nie jest tak naprawdę zielone, ale maska powinna sobie tam poradzić.
Z chęcią przyjmę każde porady odnośnie tricków.
#prl #videoediting #vintage
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Navarre
Navarre
Autor
27.06.2020, 20:15:20
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
erwerwerwer
erwerwerwer
27.06.2020, 20:18:00 via Android
  • 0
@Navarre jestem prof. dr hab. inż. Erwerwerwer. To ja wymyślam rozwiązania. Nie ważne, że ich nie ma. Nie ważne, że nie istnieją. Ale widzisz? Sprzedałbym Ci trybulator za 5 dych i nawet byś się nie zastanawiał.
  • Odpowiedz
Navarre
Navarre 06.06.2020, 11:14:19 via Android
  • 1
Ktoś wie co to za auto (to czarne).
Navarre - Ktoś wie co to za auto (to czarne).

źródło: comment_1591442059HqVJfsPEDVxoQCPI2KeL6p.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tommit
tommit
06.06.2020, 11:16:42
  • 2
@Navarre: https://en.wikipedia.org/wiki/Humber_Super_Snipe V
  • Odpowiedz
N.....k
N.....k
konto usunięte 06.06.2020, 12:36:22 via Android
  • 1
@Navarre sedan
  • Odpowiedz
Navarre
Navarre 03.06.2020, 12:29:30
  • 19
115 780 - 450 = 115 330
Data donacji - 28.05.2020
Donacja - krew pełna
Grupa krwi - A Rh-
Prywatny licznik - ~22 000+
Odznaczenia - ZHDK
Navarre - 115 780 - 450 = 115 330
Data donacji - 28.05.2020
Donacja - krew pełna
G...

źródło: comment_1591187621euM2VdXMTJH5O2bpMjQUS1.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Navarre
Navarre 23.05.2020, 12:51:42
  • 3
#policja
Jakie zamieszki albo mecz szykuje się w centrum Warszawy?
Świętokrzyska, Plater, Królewska zastawione wzdłuż radiowozami, busami i autobusami (okratowane ale bez oznaczeń).
Na mecze legii tyle tego nie widziałem.

Zastanawia mnie też co to za interwencja, że stoją na ścieżkach rowerowych...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Navarre
Navarre
Autor
23.05.2020, 13:38:04
  • 1
teraz już widzę i cieszę się, że wróciłem ze spaceru bo patrząc na to co się tam wyrabia to policja zagoniłaby mnie razem z resztą nie wiem dokąd (wydaje mi się, że zaganiają ich pod pałac prezydencki -byle nie przez plac Piłsudskiego - i reagują jak tylko próbują iść w inne miejsce). Jak małe kaczki, jak idą dobrze to policja po prostu za nimi idzie, jak chcą skręcić to robią kordon...
  • Odpowiedz
gocha666
gocha666
gocha666
23.05.2020, 13:40:42
  • 1
@Navarre: milicja próbuje zgnębić protestujących obywateli na zlecenie pisiorów
  • Odpowiedz
Navarre
Navarre 24.04.2020, 10:01:34 via Android
  • 1
Szukam piosenki.
Lata 60-80.
Dwóch wokalistów i dwie gitary akustyczne to cały zespół.
Teledysk w odcieniach niebieskich i czarnych na nim tylko muzycy i jakieś przesłony studyjne.
Śpiewają mając bardzo podobną barwę głosu.
Bicie gitarowe jakby grali pudełkiem od zapałek zamiast kostki (takie z gaszeniem strun). Spokojne coś w stylu Simon & Garfunkel.
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nawet_Fajny
Nawet_Fajny
Nawet_Fajny
24.04.2020, 10:04:24 via Android
  • 2
@Navarre Extreme-More than words
  • Odpowiedz
Nawet_Fajny
Nawet_Fajny
Nawet_Fajny
24.04.2020, 10:14:02 via Android
  • 0
@Navarre ave ;)
  • Odpowiedz
Navarre
Navarre 04.04.2020, 17:39:10
  • 4
#gotujzwykopem kwarantanna sprzyja w tym wypadku drożdżówkom z serem ;)
Navarre - #gotujzwykopem kwarantanna sprzyja w tym wypadku drożdżówkom z serem ;)

źródło: comment_1586021879u3MURMStEuXk4bYsZk6LDP.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

justyzzzka
justyzzzka
04.04.2020, 18:00:42
  • 0
@Navarre: wyglądają przepysznie!dasz przepis? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Navarre
Navarre
Autor
04.04.2020, 18:36:43
  • 0
@justyzzzka: pewnie!
Trochę zmodyfikowałem przepis z którego robię rogaliki.

Zaczyn:
szklanka mleka, pół szklanki cukru, ćwierć kostki drożdży (25g)
Mleko lekko podgrzewamy, drożdże kruszymy i dosypujemy cukier. Mieszamy i zostawiamy w kubku na czas ogarniania reszty składników na ciasto (ok.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Strona 1 z 4
  • >

.

  • Test walidacji danych w formularzach.
  • .
  • http://wykop.pl
  • admin@wykop.pl
  • Facebook
  • X (dawny Twitter)
  • Instagram

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 02.10.2019

    Komentator
  • Ekshibicjonista
    od 08.06.2019

    Ekshibicjonista
  • Rocznica
    od 27.10.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 16.03.2018

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 11.01.2020

    Mikroblogger
  • Honorowy Wampir
    od 26.05.2020

    Honorowy Wampir

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking