
Nadciąga armagedon w służbie zdrowia! 35% wszystkich lekarzy jest >60 roku życia

Kiedy 35% wszystkich lekarzy odejdzie na emerytury, co wydarzy się w ciągu kilku najbliższych lat, 1.6mln zł to będzie pensja początkowa lekarza po wyjściu z uczelni. NIL blokuje wszelkie próby kształcenia nowych medyków. Teraz mamy deficyt lekarzy? Poczekajcie kilka lat... Tyłki nasmarowane?
z- 102
- #
- #
- #
- #
- #
- #





![Kto utrzymuje polskie państwo? Podatki spadają na biednych [ANALIZA]](https://wykop.pl/cdn/c3397993/95c681aebc262228a4e5c2c8ae04577df7df903e416a7817194af6cb41731b30,w220h142.jpg)









