Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko222
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
yaah

yaah

Dołączył 9 lat temu
  • Obserwuj
  • Akcje 28259
  • Znaleziska 13623
  • Mikroblog 14636
  • Obserwujący 13
  • Obserwowane 41
Antybuka
Antybuka
2 godz. i 23 min temu
  • 8
Tak się zastanawiam, czy Trump to nie najlepsze co mogło spotkać Ukraine xD

W 5 Regionach Rosji nie ma paliwa

Ukraina nie musi się przed nikim tłumaczyć i zamiast niszczyć front, niszczy logistyke xD

Brak
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

yaah
yaah 33 min temu via Wykop
  • 0
Trump chciał przycisnąć ukr do kapitulacji.


@mleko3-2procent: nikogo to nie dziwi, nikt nie chce zeby f-----m i kult bandery sie rozprzestrzenil.
  • Odpowiedz

649

Policja zatrzymuje karetkę na sygnale, żeby polityk mógł przejechać.

Podczas konferencji na rzecz odbudowy Ukrainy w Gdańsku policja zatrzymała karetkę na sygnale wiozącą chorego do szpitala, żeby jakiś polityk mógł przejechać.

SympatycznyWiewior
z
trojmiasto.pl
dodany: 4 godz. i 24 min temu
  • 98
  • #
    afera
  • #
    gdansk
  • #
    trojmiasto
  • #
    ciekawostki
yaah
yaah 2 godz. i 12 min temu via Android
  • -1
@SynMichaua: skoro spasiona świnia z PO o pieknym nazwisku Pepek zaryzykowala kilka miesiecy czekania to tak, kazdy inny polityk z PO jest taką samą mendą że nie będzie czekac 20 sekund bo plebs musi przejechać.
yaah
yaah 2 godz. i 9 min temu via Android
  • 12
@turok2016: nie mogla sie zatrzymać? A co to jechali ratować świat? Wy jestescie wszyscy uposledzeni? To zwykle urzedniki xD pasożyty i złodzieje a Ty piszesz ze kolimna sie nie moze zatrzymac XD
yaah
yaah 2 godz. i 8 min temu via Android
  • 2
@ipkis123: kto tam byl niby vipem, ktory zlodziej z PO? Czy banderowiec jakis?
yaah
yaah 57 min temu via Wykop
  • 1
Konferencja na temat odbudowy kraju który został zaatakowany, toczy się w nim wojna, jest naszym sąsiadem a agresorem jest inny nasz sąsiad który jest znany z sprawnie działających służb specjalnych i akcji likwidacyjnych, siana zamętu i akcji dywersyjnych w całej Europie i w wielu miejscach na świecie.


@turok2016: no i co to ma do rzeczy? jechała karetka na sygnale z osobą która potrzebowała natychmiast pomocy, nikogo banderowcy nie powinni obchodzić

404

TUTENCHAMON TEŻ MIAŁ ROBIONĄ TOMOGRAFIĘ PO ŚMIERCI

TUTENCHAMON TEŻ MIAŁ ROBIONĄ TOMOGRAFIĘ PO ŚMIERCI

Arłukowicz u Prusinowskiego

TomTom7770
z
youtube.com
dodany: wczoraj, 10:30:50
  • 112
  • #
    polska
  • #
    wydarzenia
  • #
    egipt
yaah
yaah 2 godz. i 3 min temu via Android
  • 0
@mvmxks: tak samo dociekliwie pytales o calosc nagrania jak wrzucana była piątka Mentzena?
yaah
yaah 58 min temu via Wykop
  • 0
a co to ma do rzeczy?


@mvmxks: to że z reguły się wrzuca fragmenty a nie kilkugodzinne wywiady a ty sie spłakałeś bo kolejny złodziej z PO gada głupoty.

67

STOP rosyjskiej dezinformacji w Polsce. (@Lewaklewicowy) w serwisie X

STOP rosyjskiej dezinformacji w Polsce. (@Lewaklewicowy) w serwisie X

Wielki prawicowy Polak w obronie swoich wartości grozi odcięciem głowy ekspedientce Żabki

delulusional
z
x.com
dodany: 8 godz. i 12 min temu
  • 33
  • #
    ukraina
  • #
    zabka
  • #
    polityka
  • #
    szur
yaah
yaah 1 godz. temu via Wykop
  • 0
A jak tam ukrainska dezinformacja? Jak tam wyspa węży, zmalaua urosła?
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

517

Pomysłodawcy kampanii Ciepło z Polski chcą przyznać Zełenskiemu order (Nazwiska)

Pomysłodawcy kampanii Ciepło z Polski chcą przyznać Zełenskiemu order (Nazwiska)

Odznaczenie przedstawia polskie godło narodowe w ukraińskich barwach. Lista nazwisk popierających w artykule (m. in. Holland). Chcą abyśmy zapomnieli o Wołyniu.

Bartexor
z
pap.pl
dodany: 23 godz. i 32 min temu
  • 114
  • #
    ukraina
  • #
    agnieszkaholland
  • #
    wolyn
yaah
yaah 14 godz. i 58 min temu via Android
  • 0
@pepedros: brakuje tuska, sikorskiego i kononowicza.

63

Rekord temperatury w Polsce padł w 1921 roku

Rekord temperatury w Polsce padł w 1921 roku

Niepodbity do dziś rekord temperatury w Polsce zanotowano 29 lipca 1921 r. W należącym wówczas do Niemców Prószkowie koło Opola termometry wskazały 40,2 stopnie Celsjusza w cieniu. Tego samego dnia we wsi Zbiersk, między Koninem a Kaliszem, zarejestrowano upał sięgający 40 stopni.

Zbychu222
z
national-geographic.pl
dodany: przedwczoraj, 17:16:46
  • 54
  • #
    polska
  • #
    ciekawostki
  • #
    ciekawostkihistoryczne
  • #
    historia
  • #
    nauka
  • #
    heheszki
yaah
yaah wczoraj, 10:04:56 via Wykop
  • 2
Średnia temperatura wzrasta w tempie niespotykanym w przeszłości,


@BreathDeath: Ojezu jakie straszne, szybko płać więcej podatków to bedzie chłodniej.
yaah
yaah wczoraj, 10:17:56 via Wykop
  • 3
ale przez zmianę podejścia możemy spowolnić proces


@BreathDeath: Ale po co?

1082

Radny KO Konrad Wcisło kłamał. Nie ma i nigdy nie miał karty inwalidzkiej

Radny KO Konrad Wcisło kłamał. Nie ma i nigdy nie miał karty inwalidzkiej

Nowe fakty ws. radnego KO z Lublina, który zajął niebieską kopertę. Konrad Wcisło twierdził, że posłużył się kartą ojca przez pomyłkę, bo ma własną. Śledztwo Jawnego Lublina wykazało, że polityk kłamał. Nie posiada takiego dokumentu, a wniosek o niego złożył dopiero... 10 dni po wybuchu afery.

jawnylublin
z
jawnylublin.pl
dodany: wczoraj, 08:41:07
  • 79
  • #
    lublin
  • #
    polityka
  • #
    patologiazmiasta
  • #
    afera
  • #
    samochody
  • #
    polska
yaah
yaah wczoraj, 10:17:32 via Wykop
  • 12
Afery za Tuska


@dziacha: Pedofile w PO to dla Ciebie rozumiem nie jest afera tylko codzienność xD

afery za Kaczyńskiego to milionowe wały z Funduszu Sprawiedliwości czy z KPO.


@dziacha: Szkoda że są takimi nieudacznikami że nikogo nie potrafią nawet oskarżyć a co dopiero wsadzić za kraty. Ale na pewno w kolejne kadencji sie za to wezmą xDD
Charles_White
Charles_White
Charles_White
przedwczoraj, 21:31:13
  • 30
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

yaah
yaah przedwczoraj, 21:38:08 via Wykop
  • 7
Stano wziął słupa bandytę skłóconego


@Charles_White: XD

święty Stano mówi samą „świętą” prawdę.


No na pewno tusk, giertych i inni nieudacznicy z PO mowia prawdę xD
  • Odpowiedz
yaah
yaah wczoraj, 08:57:17 via Wykop
  • 0
Tusk o wiele częściej mówi prawdę niż Stano, bo Tusk kłamie dla potrzeby,


@Charles_White: o kurde jaka definicja przygłupa xD
  • Odpowiedz

243

"Pytania skwitował milczeniem". Koniec przesłuchania lekarza Jędrzewskiego

"Pytania skwitował milczeniem". Koniec przesłuchania lekarza Jędrzewskiego

Zakończyło się przesłuchanie lek. Emila Jędrzejewskiego, który ma mieć wiedzę o nieprawidłowościach w Szpitalu Południowym. - Prokuratorzy zadali świadkowi kilkadziesiąt pytań dotyczących postępowania, które jest prowadzone w tutejszej prokuraturze. Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powie

airaG
z
wydarzenia.interia.pl
dodany: przedwczoraj, 13:15:46
  • 176
  • #
    nfz
  • #
    polityka
  • #
    szpital
  • #
    lekarz
  • #
    lekarz100k
  • #
    wydarzenia
yaah
yaah przedwczoraj, 21:09:42 via Wykop
  • 3
czemu nie chcial zlozyc zeznan?


@Pawel993: bo sie nie sklada zeznan w prokuraturze platformerskiej bez pelnomocnika.
JajkaNieMajaBialek
JajkaNieMajaBialek
JajkaNieMajaBialek
przedwczoraj, 19:26:07
  • 649
gość z ryja wygląda jakby mógł grać w bajkach pixara typu zły rozpieszczony dzieciak nie szanujący zabawek w Toy Story
#lekarz100k #afera #kanalzero
JajkaNieMajaBialek - gość z ryja wygląda jakby mógł grać w bajkach pixara typu zły ro...

źródło: obraz_2026-06-24_212450119

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

yaah
yaah przedwczoraj, 20:51:23 via Wykop
  • 3
@JajkaNieMajaBialek: typowy wyborca PO
  • Odpowiedz
szychun
szychun
przedwczoraj, 13:56:03
  • 105
#polityka #bekazpisu #kanalzero chlop poszedł na przesłuchanie przez prokuratora bez prawnika, bez telefonu, bez dowodów i tylko milczał. Brzmi jak ktoś legitny.
szychun - #polityka #bekazpisu #kanalzero chlop poszedł na przesłuchanie przez prokur...

źródło: 1000019647

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

yaah
yaah przedwczoraj, 14:00:55 via Wykop
  • 43
@szychun: No na pewno tusk jest wiarygodny xD
  • Odpowiedz
yaah
yaah przedwczoraj, 20:41:08 via Wykop
  • 0
Przypomnisz?


@ipkis123: podobno sasin, morawiecki, kaczynski to zlodzieje. Dlaczego nie siedzą? tusk taki wiarygodny i miał powsadzać ich za kratki.
  • Odpowiedz
wpiszloginoooo
wpiszloginoooo
wpiszloginoooo
przedwczoraj, 13:57:29
  • 40
xD #polityka
wpiszloginoooo - xD #polityka

źródło: IMG_5010

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

yaah
yaah przedwczoraj, 14:00:13 via Wykop
  • 3
PiS zabił w covid 200 000 Polaków


@evancito: przypomnij jak glosowalo PO z pisem w sprawach covidu? xDD
  • Odpowiedz
Matpiotr
Matpiotr
przedwczoraj, 13:38:33
  • 4
Już silniczki się odpaliły, wyrywając z kontekstu
Oj silniczki, silniczki
#kanalzero #polityka
#szpitalpoludniowy
Matpiotr - Już silniczki się odpaliły, wyrywając z kontekstu 
Oj silniczki, silniczki...

źródło: 1000025272

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

yaah
yaah przedwczoraj, 13:59:37 via Wykop
  • 0
poszedł do Stanowskiego rzucać oskarżenia o przestępstwa bez pełnomocnika?


@Kj5s6f2dk7s54o: xDD
  • Odpowiedz

447

Szok po wywiadzie ordynatora. Padło żądanie wejścia prokuratury

Szok po wywiadzie ordynatora. Padło żądanie wejścia prokuratury

Wywiad byłego ordynatora Szpitala Południowego w Kanale Zero wywołał lawinę komentarzy. Lekarz zarzucił byłym władzom pl

PIAN--A_A--KTYWNA
z
wiadomosci.wp.pl
dodany: przedwczoraj, 06:23:44
  • 99
  • #
    lekarz100k
  • #
    zdrowie
  • #
    lekarz
  • #
    konowalposting
  • #
    afera
  • #
    polityka
yaah
yaah przedwczoraj, 10:23:54 via Wykop
  • 1
Żurek dziś powiadomił


@mimochodem: ten spasiony knur to powiadomił że nie wie gdzie jest Kacprzycki xD to jedyne co on wie.
Caracas
Caracas
przedwczoraj, 03:03:34
  • 158
Tej Pani po prostu na to badanie stać nie było.

#polityka #polska
Caracas - Tej Pani po prostu na to badanie stać nie było.

#polityka #polska

źródło: 1000042556

Pobierz
  • 47
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

yaah
yaah przedwczoraj, 04:54:57 via Wykop
  • 24
no rzeczywiście, wielki majątek w wieku 65 lat xD


@RozowaZielonka: ile osób w Polsce w wieku 65 lat ma 3 miliony na koncie?
  • Odpowiedz
yaah
yaah przedwczoraj, 06:50:21 via Wykop
  • 0
@Niebadzksieciem: Oczywiście, zatem ile osób w wieku 65 lat posiada majątek w wysokości 3 mln pln?
  • Odpowiedz
yaah
yaah przedwczoraj, 10:06:48 via Wykop
  • 0
a ilu w Polsce było cztery kadencje posłami?


@tulipana: a opowiesz na pytanie? Bo ten bot twierdził że prawie każdy czlowiek w tym wieku ma miliony na koncie a nie tylko posłowie. A kto nie ma jest nieudacznikiem. Wiec zatem pytam ile osób w Polsce w wieku 65 lat ma 3 mln majątku?
  • Odpowiedz
Jabby
Jabby
23.06.2026, 22:18:33
  • 282
Jest w końcu jakaś afera z kimś z KO (kij że to radny, znany powszechniej dopiero od jej wybuchu) i Ksysio wszystko rzuca żeby ją ciągnąć całą dobę.
A o 700.000 łapówy od Zonda dla Wiplera czy o procesie Mateckiego i jego cyrku na nim to nawet się nie zająknie.
No Zero to już taka Republika bis pęłną gębą.

#kanalzero #polityka
Jabby - Jest w końcu jakaś afera z kimś z KO (kij że to radny, znany powszechniej dop...

źródło: 182706e0a9f341fcb443c8044e8d1912

Pobierz
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

yaah
yaah przedwczoraj, 03:50:01 via Android
  • 0
@Jabby: skoro to takie grube afery byly dlaczego nie ma postawionych zarzutów ibnie dziala prokuratura? Typ co sie odkleił xD
Ogarniasz ze nieudacznicy z PO to banda zlodziei?
  • Odpowiedz
PanAlbert
PanAlbert
PanAlbert
23.06.2026, 16:28:49
  • 16
Jak by to powiedziały tuskoboty - Przydacz nieźle poddymia xD
Tusk kolejny raz się wściekł xDDD

#ukraina #polska #bekazlewactwa #bekaztuska #polityka
PanAlbert - Jak by to powiedziały tuskoboty - Przydacz nieźle poddymia xD
Tusk kolejn...

źródło: image

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

yaah
yaah 23.06.2026, 17:34:11 via Wykop
  • 4
Byle Tuskowi jakoś zrobić na złość.


@VladChat: kogo obchodzi ten nieudacznik? Moze znowu pojedzie do kijowa w wagonie bydlęcym?
  • Odpowiedz
splinter96
splinter96
23.06.2026, 04:20:53
  • 918
ach ta katolicka miłość do bliźniego
#polityka #bekazprawakow #ukraina
splinter96 - ach ta katolicka miłość do bliźniego
#polityka #bekazprawakow #ukraina

źródło: 1000030687

Pobierz
  • 48
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

yaah
yaah 23.06.2026, 04:23:32 via Wykop
  • 0
@splinter96: Polska stała się banderowską rzeszą!!!
  • Odpowiedz
yaah
yaah 23.06.2026, 04:43:08 via Wykop
  • 7
zdecydowanie weszła w fazę dla rosji niekorzystną


@Filipterka25: Odstaw wykop :D
  • Odpowiedz
yaah
yaah 23.06.2026, 16:11:33 via Wykop
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz

53

Konferencja na rzecz Odbudowy Ukrainy w Gdańsku - prezydent Pl bez zaproszenia

Konferencja na rzecz Odbudowy Ukrainy w Gdańsku - prezydent Pl bez zaproszenia

Prezydent Karol Nawrocki nie otrzymał zaproszenia na Konferencję na rzecz Odbudowy Ukrainy w Gdańsku, gdzie planowane jest spotkanie przywódców państw wspierających, a także ministrów, inwestorów i przedstawicieli firm zainteresowanych inwestowaniem w odbudowę Ukrainy

boboliwo
z
pap.pl
dodany: 22.06.2026, 20:05:23
  • 88
  • #
    polska
  • #
    wydarzenia
  • #
    ukraina
  • #
    nawrocki
  • #
    prezydent
  • #
    polityka
yaah
yaah 23.06.2026, 10:20:30 via Wykop
  • 10
widocznie nie życzą sobie ludzi z bandycką przeszłością


@przeciwko78: przeciez zelenski bedzie.
yaah
yaah 23.06.2026, 10:25:36 via Wykop
  • -3
@przeciwko78: co mnie to obchodzi, zelenski to zwykly kacap, żebrak i przyjaciel putina.
yaah
yaah 23.06.2026, 10:57:50 via Wykop
  • 0
yle ci pozostało, rozpaczliwe kłamstwa.


@przeciwko78: cos sie nie zgadza?? NIe handluje już z Putinem? XDD Nie jezdzi po swiecie i nie żebrze? xD
yaah
yaah 23.06.2026, 16:03:30 via Wykop
  • -2
@przeciwko78: nie ośmieszaj sie, kilka lat po wybuchu wojny jeszcze brał kase od putina za tranzyt taki twoj bohater xD
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 26
  • Strona 1 z 26
  • >
  • ww

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 03.07.2021

    Komentator
  • Rocznica
    od 04.06.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 03.03.2018

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 23.12.2020

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking