Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko165
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Turbonekro
Profil firmowy

Turbonekro

Dołączył 6 lat i 1 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 15106
  • Znaleziska 4264
  • Mikroblog 10842
  • Obserwujący 9
  • Obserwowane 8

469

Zarobiła 1,7 mln zł. Lekarka reaguje emocjonalnie. "Największa przykrość"

Zarobiła 1,7 mln zł. Lekarka reaguje emocjonalnie. "Największa przykrość"

72-letnia pediatra i neonatolożka od 11 lat kieruje szpitalem powiatowym w 7-tysięcznym miasteczku na Mazowszu. Jej wzburzenie wynika z wzięcia na tapet przez media jej oświadczenia majątkowego. Wynika z niego, że w 2025 r. zarobiła na etacie dyrektorskim 437 tys. zł brutto. Ale oprócz pełnienia fun

airaG
z
wiadomosci.wp.pl
dodany: 12 godz. i 47 min temu
  • 104
  • #
    nfz
  • #
    szpital
  • #
    lekarz
  • #
    zarobki
  • #
    polska
Turbonekro
Turbonekro 1 godz. i 33 min temu via Wykop
  • -3
Nie chciało się nosić teczki, noście woreczki i płaczcie teraz, że lekarz, który pracuje z dziesiatvlat zarabia.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Turbonekro
Turbonekro 19.06.2026, 19:31:22
  • 5
#ukraina
Brawo, ruskrainski komik niech s**a.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Turbonekro
Turbonekro 19.06.2026, 13:50:24
  • 0
#prawo #kiciochpyta
Heloł, czy ktoś korzystał z tej kancelarii?
*Dodam o co chodzi w następnym zdjęciu.
Turbonekro - #prawo #kiciochpyta 
Heloł, czy ktoś korzystał z tej kancelarii? 
*Dodam...

źródło: 1000008457

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Turbonekro
Turbonekro
Autor
19.06.2026, 13:50:42 via Wykop
  • 0
@Turbonekro:
Turbonekro - @Turbonekro:

źródło: 1000008458

Pobierz
  • Odpowiedz
Turbonekro
Turbonekro
Autor
19.06.2026, 19:05:53 via Wykop
  • 0
@Adams_GA: Ja też :);
  • Odpowiedz

2958

Lekarz - człowiek bez wstydu

Lekarz - człowiek bez wstydu

Trzymajcie się bo tego się chyba nie spodziewaliśmy. Okazuje się, że pogorszyliśmy stan psychiczny p. lekarza Kacprzyka - ale spokojnie ORL wysyła mu kogoś do pomocy. Ciekawe ile musiał czekać na wizytę...

else_if
z
portal.abczdrowie.pl
dodany: 18.06.2026, 18:52:13
  • 210
  • #
    polska
  • #
    medycyna
  • #
    nfz
  • #
    lekarz
  • #
    afera
Turbonekro
Turbonekro 18.06.2026, 21:59:57 via Wykop
  • -22
Pracownicy żabek i pierdonek mają ból dupsk.
Nie chciało się nosić teczki, noście woreczki.
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

lNKOGNITO
lNKOGNITO
17.06.2026, 04:50:51
  • 609
psy są lepsze od kotów
#takaprawda #oswiadczenie #smiesznypiesek
lNKOGNITO - psy są lepsze od kotów
#takaprawda #oswiadczenie #smiesznypiesek

źródło: 0f548f465e5ee5b6a34b7e73575fac5b

Pobierz
  • 81
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Turbonekro
Turbonekro 17.06.2026, 15:18:21 via Wykop
  • 0
@lNKOGNITO: Zaraz to coś z dużym nosem Ciebie od psiarza j------o zwyzywa :)
  • Odpowiedz
dese
dese
17.06.2026, 03:56:03
  • 830
Oferta pracy z POZ, w jakimś Pcimiu - min. 42000zł, 2 mieszkania do wyboru.
A ty z---------j na wynajem u Janusza w fabryce smrodu i błota

#lekarz #medycyna #zdrowie
dese - Oferta pracy z POZ, w jakimś Pcimiu - min. 42000zł, 2 mieszkania do wyboru.
A ...

źródło: Zrzut ekranu 2026-06-17 o 06.53.39

Pobierz
  • 124
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Turbonekro
Turbonekro 17.06.2026, 15:16:25 via Wykop
  • 0
@dese: Skoro jesteś po zawodówce, największym osiągnięciem jest praca w żabce, to cierp ciało jak się zesrało.
  • Odpowiedz

378

Zabity w Polsce rosyjski karykaturzysta dostawał groźby od ludzi Kadyrowa

Zabity w Polsce rosyjski karykaturzysta dostawał groźby od ludzi Kadyrowa

W ostatnich miesiącach artysta miał stale otrzymywać groźby zwłaszcza po tym, jak zaczął aktywnie wyszydzać Ramzana Kadyrowa.

darosoldier
z
centrumeuropy.pl
dodany: 16.06.2026, 14:01:36
  • 59
  • #
    rosja
  • #
    wojna
  • #
    polska
  • #
    europa
  • #
    swiat
Turbonekro
Turbonekro 17.06.2026, 14:57:36 via Wykop
  • -4
Tak czy siak ruskrainiec.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

sylwke3100
sylwke3100
15.06.2026, 13:22:09
  • 15
Katowice to Polska stolica menelstwa. W centrum aż się od nich roi.

#katowice #slask
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Turbonekro
Turbonekro 17.06.2026, 14:35:57 via Wykop
  • 1
@sylwke3100: Menelstwa to od lat, teraz doszły chordy robactwa ruskrainskiego w okolicach dworca.
Ale powiem Ci, że Kraków (gdzie mieszkam od paru lat, trzyma podobny poziom :)
  • Odpowiedz

259

Przyszycie guzika za 36 zł, suwak za stówę. Nowe krawieckie promocje w Żabce

Przyszycie guzika za 36 zł, suwak za stówę. Nowe krawieckie promocje w Żabce

Idziesz po chipsy, a wychodzisz z zacerowanymi spodniami? Żabka rozszerza usługi o krawiectwo i naprawę butów (w ramach woshwosh). O ile dostępność od 6:00 do 23:00 robi wrażenie, o tyle cennik ścina z nóg: 36 zł za przyszycie jednego guzika, 99 zł za wszycie suwaka i ponad 300 zł za renowację butów

FXMAG
z
fxmag.pl
dodany: 16.06.2026, 07:48:52
  • 148
  • #
    wiadomosci
  • #
    informacje
  • #
    gospodarka
  • #
    polska
  • #
    wydarzenia
Turbonekro
Turbonekro 17.06.2026, 04:03:36 via Wykop
  • 1
Guzik w cenie dwóch czteropakow harnasia?
Nie skorzystam, sobie spodnie na trytytkę złapie.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

r5678
r5678
30.05.2026, 08:57:14
  • 4
Ej tam czyiś pies jest

#pieseczkizprzypadku
r5678 - Ej tam czyiś pies jest

#pieseczkizprzypadku

źródło: Z(1)

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Turbonekro
Turbonekro 14.06.2026, 08:19:27 via Wykop
  • 0
@r5678: Się opala :)
Moja tak robi jak tylko słońce wyjdzie, poleży z 15 minut, do domu się schłodzić i znowu na solarium :)
Turbonekro - @r5678: Się opala :)
Moja tak robi jak tylko słońce wyjdzie, poleży z 15...

źródło: 1000008379

Pobierz
  • Odpowiedz

1191

UK: 17-latka dźgnięta nożem w szyję (eng)

UK: 17-latka dźgnięta nożem w szyję (eng)

"It was reported that a 17-year-old girl had been assaulted and suffered a stab injury to her neck. "Officers, some of them armed, attended and a 30-year-old man was arrested shortly afterwards on suspicion of attempted murder.

MagicznyMariusz
z
birminghammail.co.uk
dodany: 13.06.2026, 08:28:24
  • 174
  • #
    anglia
  • #
    kryminalne
  • #
    wydarzenia
  • #
    swiat
Turbonekro
Turbonekro 14.06.2026, 07:54:32 via Wykop
  • 0
@El_Kamilos23: Brudasy, więc jeden c--j.
LukaszTV
LukaszTV
13.06.2026, 21:15:43
  • 4
Co to jest? xd #warszawa #paradarownosci
LukaszTV - Co to jest? xd #warszawa #paradarownosci

źródło: image

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • Doceń
Turbonekro
Turbonekro 14.06.2026, 05:59:06 via Wykop
  • 0
@LukaszTV: Kiedyś takie zjeby występowały we "freak show"
Teraz łazi takie po ulicy, w paradzie, później to jest zdziwione, że ludzie jacyś tacy nietolerancyjni są i się dziwnie patrzą.
Ja idąc ze swoim kundlem na spacer, nie przebieram się za jakiegoś j------o jamnika :)
  • Odpowiedz

2566

W Polsce powstała organizacja Black Justice wspierająca społeczność afrykańską

Organizacja wspiera proces osiedlania się w kraju migrantów z Afryki oraz walczy z rasizmem i dyskryminacją. Działalność tej fundacji jest w całości finansowana przez międzynarodowe organizacje bezpośrednio powiązane z siecią Sorosa.

Subsacharyjska-tarantula
z
blackjustice.org.pl
dodany: 11.06.2026, 11:00:32
  • 361
  • #
    imigracja
  • #
    bekazlewactwa
  • #
    neuropa
  • #
    4konserwy
Turbonekro
Turbonekro 11.06.2026, 16:11:13 via Wykop
  • 2
Dzisiaj gdzieś widziałem jakąś rolkę, że zjeb jakiś nawet gościowi przedstawił swojego psa okreslił jako chujwiecolgjdtv.
Kiedyś było takie coś jak "freakshow" i się takie dziwolągi do klatek w cyrku wrzucało.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

457

Rekordowy poziom zadłużenia Polski. MF ujawnia dane za I kwartał 2026

Rekordowy poziom zadłużenia Polski. MF ujawnia dane za I kwartał 2026

Ministerstwo Finansów poinformowało, że na koniec I kwartału 2026 roku państwowy dług publiczny przekroczył 2 biliony złotych, rosnąc o 94,6 mld zł względem końca 2025 roku.

rychu-nalepa
z
forsal.pl
dodany: 11.06.2026, 10:05:57
  • 135
  • #
    finanse
  • #
    gospodarka
  • #
    pieniadze
  • #
    polska
  • #
    ekonomia
Turbonekro
Turbonekro 11.06.2026, 16:09:00 via Wykop
  • -3
Ja się nie martwię, nasze robactwo ruskrainskie załata dziury.
Slava.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

937

Ukrainka kiedy słyszy język polski to reaguje na niego jakby słyszała rosyjski

Ukraińska filozofka: Moje nastawienie do was zmieniło się tak bardzo, że kiedy słyszę polski, reaguję jak na rosyjski. Wyborczą widzę kontynuuję tradycję plucia na Polaków.

ggs-hg
z
wyborcza.pl
dodany: 10.06.2026, 14:40:49
  • 186
  • #
    ukraina
  • #
    polska
  • #
    wyborcza
  • #
    bekazlewactwa
  • #
    bekazpodludzi
  • #
    neuropa
Turbonekro
Turbonekro 11.06.2026, 04:04:41 via Wykop
  • 1
Ja cały czas jak gdzieś słyszę ten ruskrainski bełkot, to z językiem docelowym ma mało wspólnego, sam kacapskj.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

894

Psia mama z dwoma groźnymi psami bez kagańców. W piekarni z zakazem wprowadzania

Psia mama z dwoma groźnymi psami bez kagańców. W piekarni z zakazem wprowadzania

psów. Psy skaczą po półkach z żywnością.

trach
z
wykop.pl
dodany: 08.06.2026, 06:47:02
  • 135
  • #
    psiarze
  • #
    patologiazmiasta
  • #
    pchly
  • #
    bablowica
Turbonekro
Turbonekro 11.06.2026, 02:59:23 via Wykop
  • 0
@ATAT-2: Bo dają na to przyzwolenie barany np. jak
u mnie w Auchan jest, wózki z klatką dla psiorkow.
Zakaz zrobić i elo, ale w czasach spierdoelnia nie wypada.
Turbonekro
Turbonekro 11.06.2026, 03:00:33 via Wykop
  • 0
@jasper-jons_: Ten nos zjebnay okrutnie.

2

"Mam bombę". Szokujące zachowanie pasażerów w Kraków Airport

"Mam bombę". Szokujące zachowanie pasażerów w Kraków Airport

W ostatnich dniach doszło do dwóch podobnych zdarzeń na lotnisku w Krakowie-Balicach, których konsekwencją były mandaty oraz wycofanie pasażerów z planowanych przez nich lotów. Niebywałe, co wymyśli pasażerowie.

Lab_Panda
z
gazetakrakowska.pl
dodany: 08.06.2026, 14:53:51
  • 3
  • #
    lotnictwo
  • #
    krakow
  • #
    bomba
  • #
    glupotanieznagranic
Turbonekro
Turbonekro 09.06.2026, 03:49:43 via Wykop
  • -1
Ja mam kolegę idiotę, który leciał z Krakowa do Liverpoolu, tak się chłopina zestresował lotem, że musiał w kiblu fajkę zapalić (jeszcze normalną :)
To po ładowaniu miał pierwszeństwo wyjścia z samolotu w towarzystwie ochrony czy tam policji.
Dostał chyba z 500 funtów mandatu.
Od tego czasu nie pali :)
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

1016

Ukraińska modelka pędziła w Warszawie 220 km/h. Mamy komentarz policji

Ukraińska modelka pędziła w Warszawie 220 km/h. Mamy komentarz policji

Media społecznościowe obiegły nagrania, na których widać, jak ukraińska celebrytka pędzi przez centrum Warszawy. Na jedn

Sopel74
z
o2.pl
dodany: 05.06.2026, 17:59:53
  • 151
  • #
    polska
  • #
    ukraina
Turbonekro
Turbonekro 06.06.2026, 05:22:13 via Wykop
  • 10
@Clubber_Lang: Pojedzie na kasztanki do Dubaju ruskrainiec.
MackaCthulhu
MackaCthulhu
04.06.2026, 05:43:10
  • 821
Dylemat onucy
#wojna #ukraina #rosja #bekazpodludzi
MackaCthulhu - Dylemat onucy
#wojna #ukraina #rosja #bekazpodludzi

źródło: 1000111033

Pobierz
  • 92
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Turbonekro
Turbonekro 04.06.2026, 09:32:06 via Wykop
  • 1
@MackaCthulhu: Koneserzy ruskrainskich kiełbas w formie.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 27
  • Strona 1 z 27
  • >

Guillaina-Barrè

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 25.09.2021

    Komentator
  • Złotousty
    od 31.07.2021

    Złotousty
  • Rocznica
    od 17.05.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 08.07.2021

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 04.03.2022

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking