@zimowyporanek: Ja też. Rano było wszystko spoko, chociaż niektórym Mirkom zaczął się wyświetlać obrazek o złym wczytywaniu strony. Po jakimś czasie dopadło to i mnie. Obecnie mam to jako tako połatane, ale potrafią mi się nie wyświetlać niektóre komentarze (śledzę na dwóch różnych profilach na FF, gdzie na drugim profilu mam całkowicie wycięty javascript).
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Kam3l: Wykop to żywy trup. Banda lewackich botów plusująca sobie najobrzydliwszą antypolską propagandę plus paru przegrywów. Zostaję tutaj do jesieni 2027, by posłuchać kwiku neuropków po wyborach, a później stąd zawijam
  • Odpowiedz
@tyrytyty: ja za napisanie, że jakiś debil mnie od konfiarzy wyzywa, nie wskazałem nawet o kogo chodzi, dostałem miesięcznego bana od tych członków frakcji suchej
  • Odpowiedz
Demokratyzacja mediów jest bardzo zla, nie moze byc tak, zeby kazdy sobie pisal co uwaza a kazdy inny to przeczytac i sie zgodzic lub przeciwni - oponowac. Nie nie nie, to ma byc demokracja tak jak "my" ja rozumiemy - czyli pan redaktor tlumaczy maluczkim co maja myslec w kazdej jednje sprawie - to co wg pana redaktora jest wazne - to jest wazne, a co niewazne to sie nie mowi i
  • Odpowiedz
@paczelok: a to jest ten chłopiec, co 'walczy z deweloperami' na internecie, bo uważa, że lepiej energię i życie pożytkować na generowanie negatywnych emocji względem deweloperów, to oni pod tą niewyobrażalną presją będą taniej mieszkania sprzedawali, albo cąłkowicie za darmo rozdawać bezrobotnym, bo on nie ma czasu, ani umiejętności zarobić jak masa innych ludzi uczciwych i sobie kupić?
Mnie to zawsze mega bawi.
z fartem
  • Odpowiedz
#bekazprawakow #bekazpodludzi #szury #moderacjacontent

Taki pokemon, prawak z tych najprostszych, praktycznie w co drugim wpisie nazywa kogoś przyglupem i wiecie co? Można tak mówić na wykopie, to nie jest atakowanie innych. Tak samo jak można obrażać Ukraińców, to nie mowa nienawiści. Wykop niedługo będzie prawdziwym ściekiem.

No ale jak sie aktywni użytkownicy kończą to nie można każdemu dać bana ( ͡° ͜ʖ
straszny_cham - #bekazprawakow #bekazpodludzi #szury #moderacjacontent

Taki pokemon,...

źródło: IMG_7737

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mam pytanie (może głupie, może nie, nie wiem) do @Moderacja @a__s @m__b, jakie dyplomatyczne wytłumaczenie macie do sprawy, że kiedyś można było zobaczyć o jakiej godzinie ktoś wykopał, bądź zakopał znalezisko, ale zrezygnowaliście z tego.

Pamiętam dobrze sytuacje, gdzie ledwo wrzucone znalezisko i zakopy, bądź wykopy pojawiały się od razu od tych samych osób, bądź grupek osób. Pamiętam też, że użytkownicy nagminnie zgłaszali, że wygląda to "jakby" były
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Proszę o zdjęcie z mojego profilu statusu bordo.
Dostałem go za wrzucenie jednego (xD) znaleziska na główną (że przegraliśmy ze Szwecją i nie jedziemy na #mundial #mecz), a zauważyłem, że inni użytkownicy nieprzychylnie reagują na ten kolor nicku.

#moderacjacontent
#wykop
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Android
  • 4
@Bad_Sector

@Famine: Ciesz się, że bana nie dostałeś, kiedyś tu takie mendy moderowały, że można było dwa tygodnie dostać za wrzucenie kawałka xD


A najlepsze, że ten kawałek normalnie wisi na YouTube bo zasadniczo w tekście nie ma niczego czego nie ma w 2137 kawałkach hehemotha czy innych zespołów BM i moim zdaniem jest dość łagodny xD
  • Odpowiedz