Wszystko
Najnowsze
Archiwum
@zimowyporanek: @dzihadysta_skrajnego_patriarchatu: Z tymi filtrami to wszystko jest pisane na bieżąco. Niektóre filtry już nie działają albo powodują brak możliwości przewijania strony.
@zimowyporanek: Ja też. Rano było wszystko spoko, chociaż niektórym Mirkom zaczął się wyświetlać obrazek o złym wczytywaniu strony. Po jakimś czasie dopadło to i mnie. Obecnie mam to jako tako połatane, ale potrafią mi się nie wyświetlać niektóre komentarze (śledzę na dwóch różnych profilach na FF, gdzie na drugim profilu mam całkowicie wycięty javascript).
- 16
źródło: 1000074696
Pobierz- 27
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Kam3l: No i słusznie. Wrzucasz link do jakiegoś p----a i zdziwienie ¯\(ツ)/¯
@Kam3l: Wykop to żywy trup. Banda lewackich botów plusująca sobie najobrzydliwszą antypolską propagandę plus paru przegrywów. Zostaję tutaj do jesieni 2027, by posłuchać kwiku neuropków po wyborach, a później stąd zawijam
- 3
Ej @Moderacja dlaczego uznaliście zdjęcie obiadu @Soothsayer za nieodpowiednie treści? xDDD
Wziąłem fotę z tego wpisu https://wykop.pl/wpis/86592063/objat i podpisałem że pies zwymiotował ¯\(ツ)/¯
#bekazmoderacji #wykop #moderacjacontent #moderacja
Wziąłem fotę z tego wpisu https://wykop.pl/wpis/86592063/objat i podpisałem że pies zwymiotował ¯\(ツ)/¯
#bekazmoderacji #wykop #moderacjacontent #moderacja
Objat
źródło: xd
Pobierz- 2
@matixrr: nie wiem to stary wpis plusy i atencja zebrane więc równe dobrze sam mogę go usunąć bo nie służy już żadnemu celowi
- 27
#wykop #mirko #moderacjacontent
Może jeszcze całkowicie wyłączę ad blocka żeby oglądać jak białek 90% strony zamienił w baner reklamowy? XD
Nagle z dnia na dzień strona się nie może wczytać przez adblocka, ciekawe.
Co wy robicie z tym portalem
Może jeszcze całkowicie wyłączę ad blocka żeby oglądać jak białek 90% strony zamienił w baner reklamowy? XD
Nagle z dnia na dzień strona się nie może wczytać przez adblocka, ciekawe.
Co wy robicie z tym portalem
źródło: xD
Pobierz@UsmiechnietyAnon: Oni serio chcą stąd przegonić resztki użytkowników
- 4
#moderacjacontent
"kretynie" odnosiło się do nieistniejącej osoby na obrazku XD nawet "atakuje inne osoby" nie potrafią poprawnie zaznaczyć
"kretynie" odnosiło się do nieistniejącej osoby na obrazku XD nawet "atakuje inne osoby" nie potrafią poprawnie zaznaczyć
źródło: image
Pobierz- 38
Demokratyzacja mediów jest bardzo zla, nie moze byc tak, zeby kazdy sobie pisal co uwaza a kazdy inny to przeczytac i sie zgodzic lub przeciwni - oponowac. Nie nie nie, to ma byc demokracja tak jak "my" ja rozumiemy - czyli pan redaktor tlumaczy maluczkim co maja myslec w kazdej jednje sprawie - to co wg pana redaktora jest wazne - to jest wazne, a co niewazne to sie nie mowi i
@paczelok: a to jest ten chłopiec, co 'walczy z deweloperami' na internecie, bo uważa, że lepiej energię i życie pożytkować na generowanie negatywnych emocji względem deweloperów, to oni pod tą niewyobrażalną presją będą taniej mieszkania sprzedawali, albo cąłkowicie za darmo rozdawać bezrobotnym, bo on nie ma czasu, ani umiejętności zarobić jak masa innych ludzi uczciwych i sobie kupić?
Mnie to zawsze mega bawi.
z fartem
Mnie to zawsze mega bawi.
z fartem
18
Generator Odwołan dla Wykop.pl
Dostaliscie kiedyś klapsa od moderatora i wasz wpis lub post spadł? Nie czekaj! Wykorzystaj wspierany przez AI generator i odwołaj się! Generator działa za friko. Link do generatora: https://www.generator-odwolan.pl/
z- 4
- #
- #
- #
- #
- #
- #
#ciekawostkizdupy #moderacjacontent
Słowo tuman i przygłup są dozwolone na wykopie, możecie tak bezkarnie obrażać innych użytkowników.
Słowo tuman i przygłup są dozwolone na wykopie, możecie tak bezkarnie obrażać innych użytkowników.
@straszny_cham: Już się wyzywają, wszystko dzięki @wykop ¯\(ツ)/¯
#bekazprawakow #bekazpodludzi #szury #moderacjacontent
Taki pokemon, prawak z tych najprostszych, praktycznie w co drugim wpisie nazywa kogoś przyglupem i wiecie co? Można tak mówić na wykopie, to nie jest atakowanie innych. Tak samo jak można obrażać Ukraińców, to nie mowa nienawiści. Wykop niedługo będzie prawdziwym ściekiem.
No ale jak sie aktywni użytkownicy kończą to nie można każdemu dać bana ( ͡° ͜ʖ
Taki pokemon, prawak z tych najprostszych, praktycznie w co drugim wpisie nazywa kogoś przyglupem i wiecie co? Można tak mówić na wykopie, to nie jest atakowanie innych. Tak samo jak można obrażać Ukraińców, to nie mowa nienawiści. Wykop niedługo będzie prawdziwym ściekiem.
No ale jak sie aktywni użytkownicy kończą to nie można każdemu dać bana ( ͡° ͜ʖ
źródło: IMG_7737
Pobierz- 11
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Komentarz usunięty przez moderatora
@ElMurano: A to prawda, że żeby nałożyć znamię cwela, samemu trzeba być cwelem?
Dlaczego nie mogę dodać znaleziska, którego jeszcze nikt nie dodał? Przecież te Wasze sugestie to jest jakiś nieśmieszny żart.
#moderacjacontent #moderacja @wykop
#moderacjacontent #moderacja @wykop
źródło: 1000019803
PobierzMożna już wysyłać dowód osobisty Mihauowi żeby móc dalej obrażać papieża na wypoku?
#moderacjacontent #cenzura #cenzopapa #przegryw
#moderacjacontent #cenzura #cenzopapa #przegryw
- 1
Mam pytanie (może głupie, może nie, nie wiem) do @Moderacja @a__s @m__b, jakie dyplomatyczne wytłumaczenie macie do sprawy, że kiedyś można było zobaczyć o jakiej godzinie ktoś wykopał, bądź zakopał znalezisko, ale zrezygnowaliście z tego.
Pamiętam dobrze sytuacje, gdzie ledwo wrzucone znalezisko i zakopy, bądź wykopy pojawiały się od razu od tych samych osób, bądź grupek osób. Pamiętam też, że użytkownicy nagminnie zgłaszali, że wygląda to "jakby" były
Pamiętam dobrze sytuacje, gdzie ledwo wrzucone znalezisko i zakopy, bądź wykopy pojawiały się od razu od tych samych osób, bądź grupek osób. Pamiętam też, że użytkownicy nagminnie zgłaszali, że wygląda to "jakby" były
- 33
Proszę o zdjęcie z mojego profilu statusu bordo.
Dostałem go za wrzucenie jednego (xD) znaleziska na główną (że przegraliśmy ze Szwecją i nie jedziemy na #mundial #mecz), a zauważyłem, że inni użytkownicy nieprzychylnie reagują na ten kolor nicku.
#moderacjacontent
#wykop
Dostałem go za wrzucenie jednego (xD) znaleziska na główną (że przegraliśmy ze Szwecją i nie jedziemy na #mundial #mecz), a zauważyłem, że inni użytkownicy nieprzychylnie reagują na ten kolor nicku.
#moderacjacontent
#wykop
Ciekawa sprawa, wrzuciłem znalezisko odnośnie wypuszczenia kilkudziesieciu inzynierów w #warszawa o 3 w nocy, po czym znalezisko zostało usunięte a ja musiałem "zweryfikować swoje konto" dodając numer telefonu, cóż za przypadek? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#wykop #moderacjacontent #cenzuranawykopie #cenzura
#wykop #moderacjacontent #cenzuranawykopie #cenzura
źródło: obraz
Pobierz@siemawpadajdomejkuchni: po co o tym mówić, to niedobra jest
@siemawpadajdomejkuchni: Pokaż co chciałeś wrzucić.
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 11
źródło: temp_file8196465836590833130
Pobierz@Famine: Ciesz się, że bana nie dostałeś, kiedyś tu takie mendy moderowały, że można było dwa tygodnie dostać za wrzucenie kawałka xD
- 4
@Bad_Sector
A najlepsze, że ten kawałek normalnie wisi na YouTube bo zasadniczo w tekście nie ma niczego czego nie ma w 2137 kawałkach hehemotha czy innych zespołów BM i moim zdaniem jest dość łagodny xD
@Famine: Ciesz się, że bana nie dostałeś, kiedyś tu takie mendy moderowały, że można było dwa tygodnie dostać za wrzucenie kawałka xD
A najlepsze, że ten kawałek normalnie wisi na YouTube bo zasadniczo w tekście nie ma niczego czego nie ma w 2137 kawałkach hehemotha czy innych zespołów BM i moim zdaniem jest dość łagodny xD
































To by było na tyle panowie, trzymajcie się w tym cyrku, odchodzu żegnajcie - benek ( ͡° ͜ʖ ͡°) #moderacjacontent #gownowpis
źródło: Screenshot 2026-06-22 at 22-57-37 Mikroblog (gorące z 2h) Wykop.pl
Pobierz