Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko166
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Sckb

Sckb

Dołączył 7 lat i 5 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 19928
  • Znaleziska 2090
  • Mikroblog 17838
  • Obserwujący 4
  • Obserwowane 53

0

Mój Mechanik polska aplikacja do diagnostyki auta, OBD2, VIN i raportów AI

Mój Mechanik polska aplikacja do diagnostyki auta, OBD2, VIN i raportów AI

Cześć, tworzę polską aplikację Mój Mechanik dla kierowców, którzy chcą szybciej zrozumieć, co dzieje się z autem przed wizytą w warsztacie. Aplikacja pozwala odczytać podstawowe dane OBD2 przez adapter ELM327, sprawdzać i opisywać kody błędów DTC, dekodować numer VIN, generować raporty PDF.

lukasz-pszczolkowski1212
z
wykop.pl
dodany: 12 godz. i 46 min temu
  • 12
  • #
    motoryzacja
  • #
    samochody
  • #
    diagnostyka
  • #
    obd2
  • #
    vin
  • #
    android
Sckb
Sckb 11 godz. i 3 min temu via Wykop
  • 2
Zakop za funkcje płatne...
Sckb - Zakop za funkcje płatne...

źródło: image

Pobierz
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

405

Doradca marszałka strzelał z broni na cześć młodej pary... między domami

Doradca marszałka strzelał z broni na cześć młodej pary... między domami

Łowczy okręgu wałbrzyskiego i doradca marszałka województwa dolnośląskiego w sprawach łowiectwa, jednocześnie członek dolnośląskiej struktury PSL, urządził popisy strzeleckie w miejscu publicznym, w środku wsi.

ewag05
z
radiowroclaw.pl
dodany: 17 godz. i 25 min temu
  • 51
  • #
    strzelectwo
  • #
    mysliwi
  • #
    walbrzych
  • #
    strzelanie
  • #
    wesele
Sckb
Sckb 11 godz. i 12 min temu via Wykop
  • 1
@kirs: Jak tu się szkolić i trenować jak sam PZŁ nam (w sensie myśliwym) to utrudnia? Płacimy ponad 500 zł składki do związku (pomijam składkę do koła) i taki ZO w Toruniu każe nam płacić za wejście na strzelnicę (50 zł za przystrzelenie broni, 30 zł za korzystanie z osi), która jest własnością PZŁ (╯°□°)╯︵ ┻━┻
I nie chodzi tu o

282

Czy Miodowe Lata miały na celu utrzymać porządek społeczny? (Nie)poważna analiza

Czy Miodowe Lata miały na celu utrzymać porządek społeczny? (Nie)poważna analiza

Miodowe lata pokazują klasę pracującą, która marzy o awansie ekonomicznym, ale serial regularnie unieważnia te marzenia, po czym przywraca bohaterów do bezpiecznego porządku. W ten sposób serial uczy, że prawdziwe szczęście nie polega na zmianie pozycji społecznej, lecz pogodzeniu się ze swoją rolą.

Zbychu222
z
x.com
dodany: wczoraj, 21:40:56
  • 104
  • #
    ciekawostki
  • #
    seriale
  • #
    filmy
  • #
    heheszki
  • #
    gimbynieznajo
  • #
    nostalgia
Sckb
Sckb 11 godz. i 26 min temu via Wykop
  • 1
@mariusz_z_blighttown: Szpital św Anny? Na dobre i na Złe?

1850

Dziś Dzień Ojca

Dziś Dzień Ojca

dziś Dzień Ojca, co by nikt nie zapomniał

ray7
z
pl.wikipedia.org
dodany: wczoraj, 09:05:45
  • 184
  • #
    rodzice
  • #
    rodzina
  • #
    dzieci
  • #
    rodzicielstwo
Sckb
Sckb wczoraj, 10:26:12 via Wykop
  • 33
@PIAN--A_A--KTYWNA: a jak dzień ojca to gdzie? Pod monopolem? Castoramą? Sklepami ze skarpetkami?
scriptum_nox
scriptum_nox
przedwczoraj, 18:09:38
  • 391
Jestem jedyną osobą przed trzydziestką, która uważa, że smartfony zepsuły podróżowanie?
Kiedyś człowiek się można było zgubić i trzeba było sobie poradzić. Dzisiaj nawet nie trzeba pamiętać, gdzie się zostawiło auto.
Wygodniej, ale jakoś mniej ciekawie. Kiedy ostatnio widzieliście turystę z mapą?

W sumie niby nikt nie zabrania, no ale jednak...

#podroze #nostalgia #technologia #podrozujzwykopem
scriptum_nox - Jestem jedyną osobą przed trzydziestką, która uważa, że smartfony zeps...

źródło: 1000022918

Pobierz
  • 239
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Sckb
Sckb wczoraj, 10:23:17 via Wykop
  • 0
Zawsze mam mapę gór w plecaku jak idę na wędrówkę.
  • Odpowiedz
matixrr
matixrr
wczoraj, 08:02:33
  • 56
Dziś zamierzam spędzić miło dzień z tatą ʕ•ᴥ•ʔ
Mama zrobiła sernik, ja kupiłem Toffifee, jest arbuzik w lodówce, brat już przyjechał a wieczorem może wpadnie siostra, jest pieseł i tak sobie minie cały dzień mam nadzieję miło i wesoło └[⚆ᴥ⚆]┘
#przegryw
matixrr - Dziś zamierzam spędzić miło dzień z tatą ʕ•ᴥ•ʔ
Mama zrobiła sernik, ja kupi...

źródło: 1000006663

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Sckb
Sckb wczoraj, 08:18:08 via Wykop
  • 2
@David_Rabbits: też możesz miło spędzić czas
  • Odpowiedz

5

30 lat czekania na śmierć: Christa Pike zostanie stracona 30 września 2026

30 lat czekania na śmierć: Christa Pike zostanie stracona 30 września 2026

Christa Pike ma zostać stracona 30 września 2026 roku. To pierwsza taka egzekucja kobiety w Tennessee od ponad 200 lat. W 1995 roku, jako 18-latka, wraz z dwoma znajomymi brutalnie zamordowała 19-letnią Colleen Slemmer. Sprawa wstrząsnęła opinią publiczną nie tylko okrucieństwem, ale też młodym wiek

digital-nexus
z
digitalnexus.pl
dodany: 18.06.2026, 18:48:41
  • 8
  • #
    informacje
  • #
    wydarzenia
  • #
    swiat
  • #
    smierc
  • #
    karasmierci
  • #
    policja
Sckb
Sckb 19.06.2026, 07:19:40 via Wykop
  • 1
No, nie jestem do końca przekonany, czy egzekucja w tej sytuacji to dalej sprawiedliwość.


@uvaqhmmgkzhdkt: A co Twoim zdaniem to jest jak nie sprawiedliwość?
Sckb
Sckb 19.06.2026, 11:03:35 via Wykop
  • 1
@uvaqhmmgkzhdkt: zabiła laskę i odłupała jej kawałek czaszki. Myślisz, że 30 lat odsiadki i elo to wystarczająca kara?
filip-dogier
filip-dogier
filip-dogier
15.06.2026, 06:54:28
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Sckb
Sckb 15.06.2026, 07:10:20 via Wykop
  • 0
@filip-dogier: #nomilf
  • Odpowiedz
Marcepanowy_Detektyw
Marcepanowy_Detektyw
14.06.2026, 16:13:08
  • 192
P-----c w dzieciństwie i jej skutki

Na Mirko często przewija się temat toksycznych rodziców, „świętego spokoju” i słynnego tekstu „kiedyś to było, dostało się kablem od prodiża i człowiek wyrósł na ludzi”. Porozmawiajmy poważnie. Jak z perspektywy czasu oceniacie atmosferę w swoich domach rodzinnych? Czy fizyczna lub psychiczna tresura ze strony rodziców to był u Was standard, czy mieliście szczęście wychować się w normalnych warunkach?

Ankieta w pełni anonimowa.

#ankietydetektywa

Jaki rodzaj „metod wychowawczych” dominował w Twoim domu i jak na Ciebie wpłynął?

  • Przemoc fizyczna (pas, kabel) i trauma do dziś 9.9% (1024)
  • Przemoc psychiczna (wyzywanie, poniżanie) 7.6% (790)
  • Zimny chów (brak zainteresowania) 9.3% (962)
  • Sporadyczny klaps, ale był strach przed rodzicem 20.5% (2127)
  • Awantury domowe i alkohol (syndrom DDA/DDD) 10.2% (1055)
  • Nadopiekuńczość i toksyczna kontrola (brak luzu) 7.4% (765)
  • Normalny dom – szacunek, miłość i wsparcie 14.4% (1496)
  • Było biednie/ciężko, ale bez żadnej przemocy 8.5% (887)
  • Dopiero na terapii odkryłem, jak było toksycznie 2.3% (234)
  • Wyniki / Nie chcę o tym myśleć 10.1% (1050)

Oddanych głosów: 10390

  • 227
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Sckb
Sckb 15.06.2026, 05:46:48 via Wykop
  • 0
@Marcepanowy_Detektyw: różnie to bywało. Czasami dostało się wpi3rdol (oczywiście słusznie), często bywały kłótnie zwłaszcza jak ojciec wracał podpity...a lubił sobie dziabnąć. Na rzeczy pierwszej potrzeby (jedzenie, prąd, woda, edukacja) pieniędzy chyba nie brakowało jednak na dogodności pozwolić sobie nie mogliśmy. Nie było zakupowych zachcianek, nie było wyjazdów na wakacje...znaczy wakacje były u rodziny - to u babci, to u ciotki. Jak to na mnie wpłynęło? Uważam, że dobrze. Potrafię sobie
  • Odpowiedz

301

Drapieżniki z Polskich Lasów

Drapieżniki z Polskich Lasów

Dokumentalny film przyrodniczy pokazujący dziką naturę, zwierzęta i krajobrazy w Polsce. Spokojna obserwacja przyrody, naturalne dźwięki i autentyczne ujęcia w bezpiecznym, neutralnym klimacie.

CzytamBomoge
z
youtube.com
dodany: 30.05.2026, 17:56:41
  • 22
  • #
    ciekawostki
  • #
    gruparatowaniapoziomu
  • #
    qualitycontent
  • #
    liganauki
  • #
    natura
  • #
    przyroda
Sckb
Sckb 01.06.2026, 08:58:19 via Wykop
  • 0
mam poważne obawy o dalszy los cietrzewia


@ryhu: zarówno cietrzew jak i głuszec ma się względnie dobrze, stabilnie. Na tyle na ile zdegradowaliśmy jego naturalne środowisko to sukcesem jest iż jeszcze go w Polsce widujemy.
Arivederczi
Arivederczi
29.05.2026, 08:22:49
  • 7
#polka #hannover #zabojstwodrogowe #brawurowajazda #jezdzeszybkoalebezpiecznie #niemcy #samochody #majtczak #prawo
Arivederczi - #polka #hannover #zabojstwodrogowe #brawurowajazda #jezdzeszybkoalebezp...

źródło: IMG_6604

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Sckb
Sckb 29.05.2026, 09:03:04 via Wykop
  • 2
I zajebiście!
  • Odpowiedz
T1oo
T1oo
25.05.2026, 07:09:26
  • 0
Jakie auto typu wypas do 300tys?
#samochody
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Sckb
Sckb 25.05.2026, 07:09:59 via Wykop
  • 5
@T1oo: dacia sandero
  • Odpowiedz

5

Nigdy się małpy nie nauczą.

Nigdy się małpy nie nauczą.

Baba popuszczał szpary nagrała ponad 600 filmów, zgarnęła Bóg wie jaka fortunę, a teraz, no cusz sami przeczytajcie.

wesolymarcin
z
m.jbzd.com.pl
dodany: 21.05.2026, 11:07:43
  • 5
  • #
    kurwaopie
  • #
    prostytucja
  • #
    onlyfans
  • #
    seks
  • #
    kobiety
  • #
    sexworking
Sckb
Sckb 21.05.2026, 11:21:09 via Wykop
  • 1
W tym wszystkim szkoda tytko dziecka...
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

2

Salonowy hatchback za 60 900 zł ma 120 KM, LPG i dobre wyposażenie

Salonowy hatchback za 60 900 zł ma 120 KM, LPG i dobre wyposażenie

Czyli europejskie marki też mogą sprzedawać tanie auta w dobrych konfiguracjach...

NaMasce
z
namasce.pl
dodany: 18.05.2026, 19:26:17
  • 2
  • #
    samochody
  • #
    motoryzacja
  • #
    dacia
Sckb
Sckb 19.05.2026, 06:12:30 via Wykop
  • 0
Wolę dziesięcioletnią Hondę niż nową Dacię Sandero...
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

1295

Polska - kraj z dykty odc. 2137

Polska - kraj z dykty odc. 2137

Kierowca z Legnicy miał kolizję. Według ustaleń policjantów, sprawcą zderzenia był były prokuratur. Użył immunitetu, nie ma mandatu, nie ma wypłaty z OC. XD

MaxPB
z
facebook.com
dodany: 09.05.2026, 22:08:46
  • 107
  • #
    legnica
  • #
    dolnyslask
  • #
    polska
  • #
    krajzdykty
  • #
    prawo
  • #
    prokuratorboners
Sckb
Sckb 11.05.2026, 06:10:30 via Wykop
  • 0
Niech mi ktoś wytłumaczy tak na chłopski rozum - po wuja jest ten immunitet? Serio, proszę.
Co rusz słyszy się, że ktoś zasłonił się immunitetem i nie przyjął mandatu, nie zgodził się na badanie alkomatem, odmówił składania wyjaśnień... Czyli immunitet jest po to, by jawnie i bez konsekwencji łamać prawo?
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

0

Kreskówki i dobranocki Disneya

Kreskówki i dobranocki Disneya

Z lat 90 XX wieku

Flapjadzek
z
youtube.com
dodany: 04.05.2026, 09:37:52
  • 3
  • #
    kreskowki
  • #
    walt
  • #
    waltdisney
  • #
    disney
Sckb
Sckb 04.05.2026, 09:48:02 via Wykop
  • -2
Aha, bo po Polsku to już bajek nie było?
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

5

Podwyżki dla nauczycieli w 2026 roku. Duże zmiany w wynagrodzeniach nauczycieli

Podwyżki dla nauczycieli w 2026 roku. Duże zmiany w wynagrodzeniach nauczycieli

W ramach przygotowań do budżetu państwa na 2026 rok rząd planuje wprowadzić kolejną waloryzację. 180 zł!? Wasza wysokość jest zbyt łaskawy

Buckshot_00
z
gs24.pl
dodany: 27.04.2026, 05:25:31
  • 9
  • #
    pracbaza
  • #
    szkola
  • #
    nauczycielka
  • #
    dupeczkizprzypadku
Sckb
Sckb 27.04.2026, 06:24:39 via Wykop
  • 6
@Pan_Miszuk: dla takich nauczycieli dajcie pińćset.
mirko_anonim
mirko_anonim
09.04.2026, 06:31:34
  • 8
✨️ Dlaczego wszyscy narzekają na brak wolnych kobiet? Ⓘ
Ej jak to jest że każdy narzeka na tagu że nie ma wolnych kobiet, dosłownie każda zajęta czy to w pracy czy w szkole ale jednocześnie twierdzą że każda leci na chada, minimum 190, ostra szczęka, itp. W takim razie skąd te wszystkie kobiety wzięły tych chadów że starczyło? Bo skoro każda chce chada i każda zajęta to rozumiem że musi ich być bardzo
  • 32
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Sckb
Sckb 09.04.2026, 06:38:33 via Wykop
  • 26
@mirko_anonim: wiek. Z czasem kobieta przestaje być atrakcyjna dla chadów i wtedy jest płacz i zgrzytanie zębów i bierze taka za męża przeciętniaka. Ostatnio był artykuł o kobietach po czterdziestce, za którymi rzekomo nikt się nie ogląda. Bzdura, oglądają się przeciętniacy. Pisząc 'nikt' miały na myśli chady, które ich poużywały a teraz, z racji wieku, przestały być dla nich atrakcyjne. Za rok czy dwa weźmie taka przeciętnego zakolaka za męża
  • Odpowiedz
Sckb
Sckb 13.04.2026, 06:49:08 via Wykop
  • 0
@choochoomotherfucker: rayyy (╭☞σ ͜ʖσ)╭☞

  • Odpowiedz
Sckb
Sckb 27.04.2026, 05:52:11 via Wykop
  • 1
Laski wolą być same niż z przeciętnym Mariuszem


@Pafer: no tak ale tylko do trzydziestki (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
  • Odpowiedz

3

Portal Trójmiasto.pl promuje randkę z samą sobą.

Portal Trójmiasto.pl promuje randkę z samą sobą.

Magdalena Mielke pisze: Czas spędzony w swoim towarzystwie nie jest samotnością, tylko luksusem, na który naprawdę warto sobie pozwolić. To także sposób na budowanie relacji z najważniejszą osobą w swoim życiu - sobą samą.

blastocysta
z
trojmiasto.pl
dodany: 23.04.2026, 09:05:36
  • 6
  • #
    logikarozowychpaskow
  • #
    heheszki
  • #
    konsumpcjonizm
  • #
    pieniadze
  • #
    hedonizm
  • #
    relaks
Sckb
Sckb 23.04.2026, 10:44:12 via Wykop
  • 0
@LordTedi: po równo
Sckb
Sckb 23.04.2026, 10:57:46 via Wykop
  • 1
Nie zagłębiając się w szczegóły artykułu, który pewnie do tego wszystkiego dodaje jakąś dziwną ideologie, takie wyjście czy chociaż bycie sam ze sobą nieraz jest potrzebne. Wszechobecni ludzie, ciągłe przebodźcowanie, ten pęd sprawia, że czasami zapominamy o sobie. Sam tak nieraz miewam, że chodzę nabuzowany i nijak nie mogę się ogarnąć ale wystarczy poranek z kawą przed domem, spacer po lesie czy wieczorne dłubanie czegokolwiek w garażu i się resetuję. Polecam pobyć
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 26
  • Strona 1 z 26
  • >
  • Beeeek! :o

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 05.01.2021

    Komentator
  • Rocznica
    od 17.01.2026

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 25.04.2019

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking