Wpis z mikrobloga

Siema Mirki i Mirabelki, jestem programistą i przez wiele lat prowadziłem w Polsce i we Francji tradycyjny software house.

W tym roku postanowiłem przenieść się do Doliny Krzemowej i spróbować pozyskać inwestowanie od tutejszych inwestorów na jeden z moich pomysłów.

Pomyślałem, aby publicznie dokumentować moje poczynania w tym zakresie; albo bezpośrednio na Wykop, albo w postaci, krótkich filmów na kanale YouTube: byłaby to praca nad projektem i bieżący progres, spotkania z potencjalnymi inwestorami i/lub z ciekawymi, technicznymi osobami z Bay Area.

Chciałem nazwać całość Polaczek in Silicon Valley. Nie jestem do końca pewny... Czy brzmi to interesująco? ;)

Obecnie jestem w Los Gatos. Tutaj zdjęcie z okna. Jest słonecznie, choć pod wieczór zimno. W przyszłym tygodniu będę już w San Francisco.

#programowanie #programista15k #ciekawostki #pytanie


Mój obecny kanał YT. Na razie tylko uczę programownia.
Pobierz volumenis - Siema Mirki i Mirabelki, jestem programistą i przez wiele lat prowadziłem...
źródło: comment_1643355637m2zlPJsWHsJLjHopqerpBQ.jpg
  • 21
wow, dzięki za miłe przyjęcie :), zabieram się za odpowiadanie na pytania

@stuwykopek będąc w branży IT bez wątpienia łatwiej «przenieść» się do USA; nierzadko nawet w Polsce można załapać amerykańskiego klienta i potem, gdy wszystko się układa, to już kwestia czasu, aby zacząć odwiedzać ten kraj

@zwei jakiś taki niekontrolowany nawyk, ale dzięki za zwrócenie uwagi, poprawię to; jest jeszcze kilka innych elementów, nad którymi muszę popracować, ale staram się to