#anonimowemirkowyznania
Mam specyficzną sytuacje : 28 lvl, #programista15k , singiel, praca zdalna (to ważne) ... i mieszkam u mamusi & tatusia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
I zastanawiam się co dalej począć z kwestią mieszkania. Przychodzą mi do głowy 3 opcje, ale każda praktycznie mi nie pasuje. Może ktoś będzie miał przemyślenia, podpowie co zrobić albo jak zniwelować wady wskazane w opcjach:

#1 zostać dalej u rodziców : mogę
#anonimowemirkowyznania
Mirki coraz bardziej irytuje mnie ze robie najwiecej dla projektu w teamie #programowanie #cpp a nie mam z tego więcej pieniędzy.
Niby jest 10k brutto uop, wszystkie benefity i premia roczna oraz #pracazdalna i względnie bezstresowo, ale nie sa juz to te same pieniadze co dwa lata temu (#inflacja) i piszą do mnie rekruterzy na #linkedin którzy proponują 14k dla juniora w tym samym (robie jako mid/senior). Rekruterzy chcieli by
źródło: comment_1644139644owGUVQRSY4tuelHsT20KMe.jpg
Ile powinien zarabiać mężczyzna, żeby mieć kobietę?

Parę polskich portali przebadało Polki i zdecydowana większość twierdziła, że muszą być to kwoty powyżej 7 tysięcy złotych brutto.

Znaczna część wymieniała kwoty 5 cyfrowe.

,,Przy 4 tysiącach odczuwam lekkie zauroczenie, 5 tys. to już motylki w brzuchu, a 7 - można planować ślub."

Należy zaznaczyć, że każda z tych dziewczyn zapomniała o wyglądzie partnera i charakterze ( ͡° ͜ʖ ͡°)
źródło: comment_1644070386KtSTHCRAf2buU5MdQDKz7T.jpg
Dziś w pociągu siedziałem obok programisty! O.O I on programował! Miał czarne tło, czyli był profesjonalistą, to już wiem od was! I tam było dużo takich kolorowych literek i klikał i jakieś foldery tam się rozwijały w programie do programowania!

Zastanawiam się czemu jechał pociagiem, zamiast wziąc szofera i samochód, ale może nie chciał żeby trzęsło podczas programowania czy coś.

Chciałem zagadać, ale pewnie i tak się czuł niekomfortowo, że siedzi obok
Mirki chciałbym w wolnych chwilach uczyć się programowania.
Nie pytam "które teraz się opłaca" bo nie chcę z tego żyć.
Już wybrałem i chcę programować w php bo to zwyczajnie przyda mi się w życiu.

I tu pytanie: od czego zacząć? Jakieś proste kursy?
Codecademy? Udemy? Dodam, że muszę zacząć od początku i służyć mi to będzie głównie do choćby robienia czegoś przy wordpresie czy apkach internetowych (do innych zastosowań nie przewiduję).
źródło: comment_164399295787HXK7FTS2GYfF6xtmZYFV.jpg
Mireczki pijcie ze mna kompot, jestem nowym #programista25k +VAT ( ͡° ͜ʖ ͡°)
W sumie się trochę cykałem bo dopiero 5 msc siedzę u tego klienta ale poszedłem do firmy która mnie zatrudnia, ze koszty rosną, zycie drozsze i albo +20% albo pakuje mandzur bo mam 5 innych ofert xD.
W projekcie juz sporo ogarnąłem więc byłem pewien dobrej opinii od klienta.
To chyba moja pierwsza w zyciu
@groman43: Dzięki ! Będzie akurat na wyższą ratę kredytu ( ͡° ͜ʖ ͡°) Serio mireczki, jeśli jesteście pewni swojej roboty nie bójcie się uderzać Ja na swoją decyzję czekałem ponad 2 tygodnie przypominając się kilka razy. Nic nie ryzykujecie, przecież Was nie zwolnią za samą cheć podwyżki .
Cześć ( ͡° ͜ʖ ͡°) Dla tych z Was, którzy szukają pracy w IT, przygotowaliśmy oferty pracy z kategorii #backend ( ͡° ͜ʖ ͡°)

| Facebook | Crossweb | Podcasty | Wydarzenia | Oferty Pracy |

Zdalnie
Senior PHP Developer | BOLDARE | 15,7-22,5k
https://crossweb.pl/job/jAoxt

Junior PHP Developer | BOLDARE | 4,5-9k
https://crossweb.pl/job/7HOyO

PHP Developer | BOLDARE | 9-15,7k
https://crossweb.pl/job/BcrkA

źródło: comment_1643964184fErUY0Ih8QDfbLQju3JlPj.jpg
Klasyfikacja SLA dla świeżaków:

P4 - #!$%@? na klienta (mało ważne) klient zawraca dupę.

P3 - jakaś prosta robota albo w #!$%@? skomplikowany problem który swoje kwiatki pokazuje z czasem (klient na początku spokojny ale z czasem zaczyna się irytować)

P2 - coś ważnego dla klienta nie działa i trzeba zrobić bo klient sam sobie nie poradzi (klient jest zazwyczaj techniczny wie czego chce i wie co mówi)

P1 - (mityczne P1
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@unxtres: najlepsze zgłoszenia są, kiedy klient zgłasza, że coś nie działa i nie chce współpracować, by dowiedzieć się, co się dzieje, w jakim przypadku i pozostałe wartości konfiguracyjne xD Wróżbita Maciej tylko by to wiedział
Ej mirasy pracujace zdalnie (pewnie glownie #it #programista15k etc): siedze zdalnie od marca 2019 i nie zanosi sie zeby to sie mialo zmienic. Zauwazylem za to jak drastycznie spadly moje standardy dotyczace ubioru. Co mam na mysli?
- moim glownym ubiorem sa spodnie dresowe i bluza z kapturem, wychodze gdzies w ciagu dnia to zwykle tak. Wczesniej wychodzenie na miasto wiazalo sie z zalozeniem przynajmniej jeansow, zeby nie wygladac jak fleja. Not
Dzisiaj trochę ofert z kategorii #dotnet i pokrewnych, dla chętnych na przeprowadzkę do #szwajcaria lub #niemcy ( ͡º ͜ʖ͡º)

(SwissDevJobs.ch | LinkedIn | Twitter | Facebook)
(GermanTechJobs.de | LinkedIn | Twitter | Facebook)

Tag do obserwowania / czarnolistowania: #swissdevjobs

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Senior Software Engineer, Backend/Fullstack, 80-100% | Valora Digital 
[Zurich] [100’000 - 130’000 CHF] [Senior] [Full-Time] [English] [Remote]
https://swissdevjobs.ch/jobs/Valora-Digital-Senior-Software-Engineer-BackendFullstack-80-100

Software Developer .NET | Younitec
źródło: comment_1643884586MaZUDdUqfMAfbSq3FD7I68.jpg
Syndrom Oszusta w Programowaniu – Coraz Częściej Spotykany Problem Wśród Programistów

Cześć Właśnie pojawił się nowy artykuł na blogu Modest Programmer. W tym artykule przedstawię Ci tzw. impostor syndrome, czyli syndrom oszusta, który również często dotyczy właśnie programistów. Opiszę na czym polega ten syndrom i jak z nim walczyć. Zapraszam

#programowanie #programista #nauka #naukaprogramowania #programista15k #csharp #dotnet #informatyka #it #szkolenia

Więcej: https://www.modestprogrammer.pl/syndrom-oszusta-w-programowaniu-coraz-czesciej-spotykany-problem-wsrod-programistow
źródło: comment_1643872590qXGsFFnnkLe8nnqHbCjL4u.jpg