@baemaj: kiedys zastanawialem sie co ma w glowie facet, ktoremu podobaja sie: - sztuczne pazury - sztuczne usta - sztuczne c---i a teraz wiem ze w wiekszosci, to baby robia sobie zeby konkurowac z innymi babami masakra
Użytkownicy zgłosili 285 restauracji z 46 miast. 84% nalicza równe 10%, część serwis już od jednej osoby (czyli też za samotny obiad), a 33 lokale w ogóle nie uprzedzają - dowiadujesz się z paragonu. W skrajnych przypadkach serwis za rozmowę po angielsku albo doliczony przy 6-miesięcznym dziecku.
@Lardor: zerknij na fejsa z chinczykami - tam sie ciesza ze wpada update i radio nie bedzie szumilo albo wreszcie przestanie sciagac w jedna ze stron ostatnio widzialem post co chlop plakal ze fotel nie wygodny w aucie za 150tys kola ale jezdzi dalej bo taniej niz niemiec ;]
kumam o co chodzi popatrzmy na dzieci: nie rob tego, nie rob tamtego dzieciaki nie bawia sie scyzorykiem(nozem), nie bawia sie zapalkami(ogien) moj dziecior jak robi sobie jedzenie to jej kolezanki sa zdziwione ze kuchnia to nie mc drive - nie zamawiasz zarcia ale mozna je sobie zrobic
LangChain RAG w Pythonie od zera do działającego chatbota w 30 minut. Tutorial od podstaw do działającego modelu ze zdefiniowaną wiedzą i umiejętnościami.
nie wiem czy to nie zaleta - ale straszny macie jak na dzisiejsze czasy design strony znam jeszcze jedna taka strone - jaktestowac.pl - to samo, totalnie oldschoolowy design z lat 90-00 a tresci mega to ze jestescie fachowcy to wiem po kursie postgre
moze to jest sposob na dzisiejsze czasy i AI slop stary dobry internet, fora i php ....
mialem okazje dwa dni temu szukac jednej poradni obdzwonilem 8 placowek bo na tyle starczylo mi cierpliwosci: 1. nie prowadzimy takiej specjalizacji 2. bledny numer telefonu - ale znalazlem w necie - to samo co
Większość publikowanych obecnie ofert zakłada pracę hybrydową, ale kandydaci wolą w pełni zdalną. Takie oferty są odwiedzane 2x częściej niż hybrydowe i 3x częściej niż stacjonarne. Jak u Was? Ja po 6 latach zdalnej w sumie cieszę się z powrotu do biura, bo już powoli zaczynałem dziczeć w chacie ;)
"Byliśmy na miejscu. Sąsiedzi, urzędnicy i proboszcz pytają, jak przez niemal trzy dekady nikt nie zajrzał za zamkniętą bramę gospodarstwa, do którego - jak relacjonują w rozmowie z WP - nie miał wstępu nawet listonosz czy ksiądz po kolędzie. "
Spoko, ale tylko dla dobrze poinformowanych. I dopasowanych. Ogłoszenie na stanowisko finansowane z publicznych pieniędzy pojawiło się dzisiaj popołudniu. Ważne do jutra. Przypadeg?
Po niemal czterech latach Sąd Okręgowy w Łodzi prawomocnie zakończył sprawę z powództwa byłego pracownika przeciwko Sii Polska. Rozstrzygnięcie sądu potwierdza stanowisko firmy w kluczowym zakresie: były pracownik nie wróci do organizacji, a jego apelacja została w całości oddalona.
Tylko Januszex by się chwalił takim czymś ale te Francuzik na bank nalegał wbrew HRom żeby dać to na stronę. Nie zmienia to wizerunku SII a tylko pogłębia narcyzowatosc i januszostwo...
Informujemy, że lekarz Dawid Kacprzyk w roku 2025 wypracował łącznie 3.976 godzin, co daje średniomiesięcznie 331 godzin na podstawie umów cywilnoprawnych/kontraktowych. W 2025 r. lekarz Dawid Kacprzyk nie byt zatrudniony na umowę o pracę. Informujemy, że stawka godzinowa była rynkowa.
Komentując polsko-ukraiński spór niemieckie media piszą, że decyzja Zełenskiego jest niezgodna z europejskimi wartościami i oddala Ukrainę od UE. "Ta sytuacja pokazuje, że Kijów nie jest jeszcze gotowy do stania się pełnoprawnym członkiem Unii Europejskiej".
#gielda