Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko221
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
hellb0y

hellb0y

Dołączył 9 lat i 11 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 2857
  • Znaleziska 275
  • Mikroblog 2582
  • Obserwujący 3
  • Obserwowane 49
hellb0y
hellb0y 42 min temu
  • 6
Jeszcze jest czas, żeby wejść
#hynix #gielda

SK Hynix prepares U.S. listing at $166 per share — here’s why HSBC says it could be worth 20% more
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

hellb0y
hellb0y
Autor
8 min temu via Wykop
  • 0
@perfumowyswir: wlazłeś allin? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Qersoui
Qersoui
23 godz. i 7 min temu
  • 0
Drodzy Kawalerowie,

Jakie przewidywania na dzisiejszego Microna? Korci mnie żeby od razu po otwarciu się władować, ale to małpi instynkt jest.

#gielda
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

hellb0y
hellb0y 23 godz. temu via Wykop
  • 8
@Qersoui: Fomo, poczekaj aż część zrealizuje zyski
  • Odpowiedz
UsmiechnietyAnon
UsmiechnietyAnon
przedwczoraj, 20:29:49
  • 25
#gielda #micron
Z prezentacji Microna:

Even as we expect industry supply to improve gradually in 2028, we currently do not have line of sight as to when memory supply will be able to catch up with increasing demand


Deficyt pamięci to nie kwestia miesięcy, to kwestia lat XD
Po prostu kup Microna i miej pieniądze bro
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

hellb0y
hellb0y przedwczoraj, 20:31:19 via Wykop
  • 1
@UsmiechnietyAnon: coś pięknego
  • Odpowiedz
hellb0y
hellb0y przedwczoraj, 20:24:30
  • 2
Panowie, policzmy procenty - kilka dni temu Micron był przy 1211 USD. Rynek najpierw wyciął około 15% wyceny, a dopiero potem dostał raport. Dajesz Mikuś, dajesz jeszcze!
#gielda
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

BArtAS94
BArtAS94
przedwczoraj, 20:01:39
  • 37
#gielda
BArtAS94 - #gielda

źródło: IMG_7280

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

hellb0y
hellb0y przedwczoraj, 20:03:17 via Wykop
  • 0
@BArtAS94: ale mi stoi
  • Odpowiedz
UsmiechnietyAnon
UsmiechnietyAnon
23.06.2026, 19:00:10
  • 21
#gielda #micron
Sanjaya powiedz jutro wieczorem że marże są kosmiczne, wyprzedani jesteście na dwa lata do przodu i macie jakiś nowy sposób robienia czipów. Czy ja proszę o tak wiele?
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

hellb0y
hellb0y 23.06.2026, 19:44:30 via Wykop
  • 0
@UsmiechnietyAnon: co by nie powiedział, to i tak spadnie (róbcie ss)
  • Odpowiedz
hellb0y
hellb0y 23.06.2026, 10:02:55
  • 1
Czy grubasy wiedzą coś o wynikach MU czego my nie wiemy?
#gielda
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

hellb0y
hellb0y
Autor
23.06.2026, 10:41:44 via Wykop
  • 0
@Szab: spuścili koreańskich pamięciorzy, reszta dostała rykoszetem
  • Odpowiedz
matigala
matigala
matigala
23.06.2026, 10:21:03
  • 0
Dobry moment na wejście w spacex? Niezły dołek się zrobił kusi żeby zapakować
#gielda
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

hellb0y
hellb0y 23.06.2026, 10:22:26 via Wykop
  • 1
@matigala: poczekaj jak będzie w okolicach 30$
  • Odpowiedz
perfumowyswir
perfumowyswir
23.06.2026, 07:33:06
  • 2
#gielda

Zamknęło się, koniec igrzysk ( ͡° ʖ̯ ͡°)
perfumowyswir - #gielda 

Zamknęło się, koniec igrzysk ( ͡° ʖ̯ ͡°)

źródło: IMG_1620

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

hellb0y
hellb0y 23.06.2026, 07:40:21 via Wykop
  • 0
@ickE: nie dokupywać?
  • Odpowiedz
202492
202492
18.06.2026, 16:59:09
  • 1
Nie no ten Marvell, to jest p----------y 40% robić w 5 dni?

#gielda
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

hellb0y
hellb0y 18.06.2026, 17:23:41 via Wykop
  • 0
@assninja: co szkodzi dokupić?
  • Odpowiedz
KMDZ
KMDZ
KMDZ
18.06.2026, 15:13:43
  • 2
#gielda
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

hellb0y
hellb0y 18.06.2026, 15:16:06 via Wykop
  • 9
@KMDZ: tak, o to właśnie chodzi
  • Odpowiedz
ThisSpitefulSnake33
ThisSpitefulSnake33
18.06.2026, 09:17:56
  • 3
#gielda co sądzicie o załadowaniu się w Broadcom teraz?
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

hellb0y
hellb0y 18.06.2026, 09:21:22 via Wykop
  • 2
@ThisSpitefulSnake33: jeszcze nie jest za późno
  • Odpowiedz
ParadygmatYT
ParadygmatYT
17.06.2026, 20:12:38
  • 4
#gielda Czuje jutro mocny wzrost na SK i Kioxia
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

hellb0y
hellb0y 17.06.2026, 20:29:09 via Wykop
  • 0
@ParadygmatYT: skąd ta Kioxia? Storage dla AI?
  • Odpowiedz
hellb0y
hellb0y 17.06.2026, 20:39:09 via Wykop
  • 0
@ParadygmatYT: skąd ją wytrzasnąłeś?
  • Odpowiedz
hellb0y
hellb0y 18.06.2026, 07:17:15 via Wykop
  • 1
@ParadygmatYT: sk mam @1237 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
hellb0y
hellb0y 18.06.2026, 07:23:21 via Wykop
  • 0
@ParadygmatYT: i własnie tutaj wchodzi Samsung - cały na biało ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
czlowiekproso
czlowiekproso
18.06.2026, 07:20:03
  • 0
Witam Państwa bardzo serdecznie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
czas na 2 turę wyborów do #wykopowyportfelinwestycyjny

do finału zakwalifikowali się (stan na 9:15)
- SK Hynix (HY9H) - 48 głosów (48%)
- Samsung (SMSN)

Która spółka ma zostać nabyta do wykopowego portfela inwestycyjnego? Miesiąc osiemnasty, czerwiec 26

  • SK Hynix (HY9H) 70.8% (46)
  • Samsung (SMSN) 29.2% (19)

Oddanych głosów: 65

  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

hellb0y
hellb0y 18.06.2026, 07:22:42 via Wykop
  • 1
@ParadygmatYT: Od bierdolta sie od nas od naszego Samsunga i od nas
  • Odpowiedz
Steczny
Steczny
17.06.2026, 17:54:50
  • 1
Microsoft to przeklęta spółka, wszystkie Saasy są przeklęte XD
#gielda
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

hellb0y
hellb0y 17.06.2026, 17:58:18 via Wykop
  • 1
@perfumowyswir: oplułem telefon
  • Odpowiedz
ParadygmatYT
ParadygmatYT
17.06.2026, 11:22:27
  • 9
#gielda proszę mnie nie krytykować @vladi_putin mój syn może to czytać
ParadygmatYT - #gielda proszę mnie nie krytykować @vladi_putin mój syn może to czytać

źródło: image

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

hellb0y
hellb0y 17.06.2026, 11:24:32 via Wykop
  • 2
@ParadygmatYT: to w końcu jesteś @ParadygmatYT czy @Tata-inwestuje?
  • Odpowiedz
hellb0y
hellb0y 17.06.2026, 11:45:51 via Wykop
  • 0
@ParadygmatYT: dobrze, że się ewakuujesz z Wykopu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
ja_tu_tylko_na_moment
ja_tu_tylko_na_moment
17.06.2026, 11:20:55
  • 1
Jakie new cloud-y polecacie? Corewave czy SpaceX? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#gielda
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

hellb0y
hellb0y 17.06.2026, 11:23:11 via Wykop
  • 3
@ja_tu_tylko_na_moment: wczoraj +10, sam sobie odpowiedz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
nabla-delta
nabla-delta
17.06.2026, 10:27:17
  • 7
#gielda grubas daje znaki
nabla-delta - #gielda grubas daje znaki

źródło: 1000017947

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

hellb0y
hellb0y 17.06.2026, 10:39:54 via Wykop
  • 0
@nabla-delta: czyli POET ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
hellb0y
hellb0y 17.06.2026, 11:11:04 via Wykop
  • 0
@bruno-bruno: po wczorajszym -10%?! To nie jest porada inwestycyjna ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
ParadygmatYT
ParadygmatYT
17.06.2026, 07:03:14
  • 0
#gielda A jakby sprzedać szczurka i te 6% zysku wrzucić w pamięciorzy?
ParadygmatYT - #gielda A jakby sprzedać szczurka i te 6% zysku wrzucić w pamięciorzy?

źródło: image

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

hellb0y
hellb0y 17.06.2026, 07:11:31 via Wykop
  • 0
@ParadygmatYT: masz do wyboru 2 koreańskie - wybierz dobrze
  • Odpowiedz
hellb0y
hellb0y 17.06.2026, 07:16:21 via Wykop
  • 0
@ParadygmatYT: ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
ParadygmatYT
ParadygmatYT
17.06.2026, 06:53:20
  • 6
#gielda PANIE @hellb0y ostrzegam, że Samsung może mieć niedługo problemy
ParadygmatYT - #gielda PANIE @hellb0y ostrzegam, że Samsung może mieć niedługo proble...

źródło: image

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

hellb0y
hellb0y 17.06.2026, 06:58:58 via Wykop
  • 2
@ParadygmatYT: ja p------e...
https://www.youtube.com/watch?v=t0hqe1ihlcI
hellb0y - @ParadygmatYT: ja p------e...
https://www.youtube.com/watch?v=t0hqe1ihlcI
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 17
  • Strona 1 z 17
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 13.07.2025

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 02.06.2020

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking