Wpis z mikrobloga

Pozdrawiam wszystkich, mój custom już u mnie, jak będziecie ciekawi jak to się stało że w jeden dzień udało mi się dostać dokładnie taką wersje jak chciałem to dodam. Przesiadka z macbooka pro 13 2013 z 4gb ramu, 128gb ssd i 128gb ssd, tak duży szok ( ͡° ͜ʖ ͡°)


#macbook #apple #programista15k #chwalesie
Lordon - Pozdrawiam wszystkich, mój custom już u mnie, jak będziecie ciekawi jak to s...

źródło: comment_16439385097g8F5kwXDvpIRu1SpA25LA.jpg

Pobierz
  • 27
@Yolanty: Szczerze? Włączyłem film w 4k gdzie w tle było odpalonych ok 25 kart na safari + ściągała się aktualizacja i przenosiło się ok 30gb plików z poprzedniego komputera poprzez AirDrop, komputer dosłownie chłodny, nawet lekkiego ciepła nie czuć, o wiatrakach nie wspomnę bo się nawet nie uruchomiły XD
@Yolanty: Studiuje informatykę XD jedyne co mam to praktyki które wiadomo jak wyglądają (ultra ciężko ( ͡° ͜ʖ ͡°)) przyszedł pomysł rok temu aby zmienić komputer bo na 9 letnim MacBooku o tak słabych parametrach (mimo to godnie służył i co trzeba było zrobić nigdy nie zawiódł) ciężko cokolwiek prócz excela zrobić, wiec pomyślałem że poczekam rok na 16 z touchbarem z m1 (i tak nie używam
@Lordon: 24 we wrześniu skończyłem. 5 lat #!$%@? ehhh. Każdy dzień gównopracy za gównopłace na szczęście mnie motywuje do tego żeby nie tykać już gówna i skończyć te studia :/
#!$%@? zazdroszczę ludzikom co od tate i mame dostają mieszkanko. Ja musze myśleć o tym żeby nie dość że sobie to jeszcze mamie muszę kupic mieszkanie a narazie ledwo do wypłaty mi starcza następnej na jedzenie i wynajem który to i
@Yolanty: Ja mam 22 (w kwietniu tego roku 23) też #!$%@? jeden rok, ale szczerze 24 to przecież bardzo dobry wiek na studia, 3/4 osób na moich studiach to 95-97 xd ja z jednym kolegą jesteśmy 99 tylko, na spokojnie leć do przodu, pomyśl sobie że zbliżasz się każdego dnia do jakiejś okazji dzięki której mocno poprawisz sobie i mamie jakość życia, przypomnę tylko że 70% milionerów doszła do pierwszego miliona
@Lordon: Cholera, jako starszy kolega co już trochę robi w tej branży to bym w życiu tyle nie dał za lapka. Apple ma porąbane ceny.

Sam pomału myślę czy by nie zmienić i chodzi za mną Zephyrus G14, trzeba w końcu optymalizować te podatki ( ͡º ͜ʖ͡º)
@Lordon: dzięki mordzia. Te 5 lat odcisnęło się trochę na mojej psychice i nie mam zbyt dobrej etyki pracy, nauki to i ze studiami jest ciężko. A chciałby człowiek się poduczyć żeby przynajmniej staż wychaczyć w tym roku na deva.
A jak tam zdalne nauczanie? Na plusik?
Bo dla mnie to trochę zbawienie i przekleństwo w jednym ( ͡° ͜ʖ ͡°)