Wpis z mikrobloga

Mireczki pijcie ze mna kompot, jestem nowym #programista25k +VAT ( ͡° ͜ʖ ͡°)
W sumie się trochę cykałem bo dopiero 5 msc siedzę u tego klienta ale poszedłem do firmy która mnie zatrudnia, ze koszty rosną, zycie drozsze i albo +20% albo pakuje mandzur bo mam 5 innych ofert xD.
W projekcie juz sporo ogarnąłem więc byłem pewien dobrej opinii od klienta.
To chyba moja pierwsza w zyciu taka szybka podwyżka :D
#programowanie #zarobki #b2b #wynagrodzenia #inflacja no i juz dawno zegnaj #programista15k
  • 12
  • Odpowiedz
@groman43: Dzięki ! Będzie akurat na wyższą ratę kredytu ( ͡° ͜ʖ ͡°) Serio mireczki, jeśli jesteście pewni swojej roboty nie bójcie się uderzać Ja na swoją decyzję czekałem ponad 2 tygodnie przypominając się kilka razy. Nic nie ryzykujecie, przecież Was nie zwolnią za samą cheć podwyżki .
  • Odpowiedz
@ChlopakNaMedal: Gratsy :D
Z tym że nie zwolnią przy pytaniu o podwyżkę to w sumie nie, ale są wyjątki.
Znajomy z poprzedniej roboty tuż po tym, jak opóźnił dostarczenie jednej funkcjonalności o pół roku i wyjebce parę razy produkcji, stwierdził że dobrze by było pójść po podwyżkę, jak parę razy usłyszał że jest blisko wylotu jak się nie ogarnie :D
No i zamiast podwyżki dostał bezterminowy urlop
  • Odpowiedz
@ChlopakNaMedal: gratsy
Ja akurat miałem w druga stronę, nie chcieli dać podwyżki i jak nie pasuje to nara, to udało się znaleść w tydzień nowe miejsce pracy, choć w momencie mojego składania wypowiedzenia chcieli zgodzić się na wszystko co chciałem:)
  • Odpowiedz