Adam Abramowicz: Przedsiębiorcy mają dość. Za chwilę zostaną tylko korporacje

Czy kończy się era B2B w Polsce? To pytanie wraca dziś coraz częściej w rozmowach przedsiębiorców, freelancerów, specjalistów IT, konsultantów i właścicieli firm. Nowe uprawnienia Państwowej Inspekcji Pracy, zapowiedzi większych kontroli oraz coraz ostrzejsza debata wokół samozatrudnienia
z- 14
- #
- #



















@TenXen47: Człowieku, co Ty bredzisz? Na JDG płaci się przecież ZUS i to nie mało. 3200zł miesięcznie to za mało dla Ciebie? Oczywiście do tego dochodowy.
A ten tekst o produktywności to nawet ciężko komentować, bo nie ma za grosz sensu. Kiedy jest niby większa produktywność? Jak człowiek odwala pańszczyznę za g---o-płacę na etacie w zagranicznym korpo (w