Jeżeli układ drogowy jest taki jak widać na zdjęciu:
https://imgur.com/a/hRZBM33
jak powinienem przechodzić z jednego chodnika na drugi (wskazałem strzałką skąd dokąd chcę dojść), żeby było to zgodne z prawem, bezpieczne i nieprzeszkadzające kierowcom? Muszę to robić dwa razy dziennie. Z tej dziury pod torami służącej do przejeżdżania na drugą ich stronę wyjeżdżają samochody z dość dużą częstotliwością.























Oto co należy zrobić:
1. Pozostawić wiek od 10 lat
Bo jest wielu dzieciaków, co dojeżdżało bezpiecznie hulajnogą do szkoły, nieodblokowaną, bez wygłupów.
Rozrysuje sobie to na kartce. Wez kant krawężnika i dopasuj do niego oponę 27.5 cali a taka w hulajnodze (ile ona ma , 18 calii? )
I zobacz jak duzy jest ten kant wzgledem opony.
To jest namacalna roznica, a ty walisz jakies farmazony.
Z resztą stąd poleca sie większe opony bo niweluje przeszkody.
Bieżnik gruby mkze miec i rower i hilajnoga, to
Czemu dobierasz gówniane przykłady, zeby tylko wyszło na twoje?
Jedynym parametrem różnicy hukajnoge od roweru to średnica kol. W hulajnodze tego nie przeskoczysz.
Większe kolo, mniejsza podatność na przeszkody jak dziury, krawężniki, kamienie.
Większe kolo to większą bezwładności, trudniej skręcić