kq2w6 kq2w6 20.06.2026, 07:41:28 4 + #przegryw Myślę o tym, żeby pójść do psychuszki. Po pregabaline.Co wy na to?
michal1498 michal1498 20.06.2026, 07:44:08 via Wykop 2 + @kq2w6: Chcesz to idź, sam najlepiej wiesz czy jej potrzebujesz
Scrooge_Ebenezer Scrooge_Ebenezer 20.06.2026, 07:44:29 via Wypiek 1 + @kq2w6 jak potrzebujesz resetu to idź
pomelobezkaca2 pomelobezkaca2 08.06.2026, 05:32:27 6 + Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia... Pokaż treść
Zartos_Larpiarz Zartos_Larpiarz 04.06.2026, 07:52:23 62 + W ogóle mama dla chuopa taki kubek wielki kupiła, 1,2 litra co by chuop sobie mógł herbatki zrobić jak chłop#przegryw źródło: obraz Pobierz
kq2w6 kq2w6 02.06.2026, 15:58:48 8 + Macie w sobie wewnętrzne dziecko?#przegrywpo30tce #przegryw #depresja
kq2w6 kq2w6 02.06.2026, 15:43:57 14 + Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia... Pokaż treść
kq2w6 kq2w6 02.06.2026, 15:53:47 via Wykop 3 + @Adom007: ja kiedyś to w soboty i niedziele cisnąłem w robocie, żeby poduszkę finansowa mieć. Ale wtedy lżejsza robota była i miałem więcej zdrowia.
kq2w6 kq2w6 30.05.2026, 13:28:41 0 + #neet #przegrywTerapia. Czy pójście na terapię to dalej neet? Nie. 24.4% (11) Tak. 53.3% (24) Nie wiem. 22.2% (10)
kq2w6 kq2w6 30.05.2026, 18:24:52 via Wykop 0 + @santa-maria-de-la-rosa: dlaczego u Julki, a nie u chłopa jakiegoś?
nieudacznikzyciowy nieudacznikzyciowy 29.05.2026, 15:41:07 28 + Over dla paszczy huopskiej #przegryw źródło: IMG_3698 Pobierz