Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko175
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
khamoon
khamoon

khamoon

Dołączył 16 lat i 9 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 3058
  • Znaleziska 2912
  • Mikroblog 146
  • Obserwujący 3
  • Obserwowane 1

534

42-latek terroryzuje mieszkańców. Mówią o nim sąsiad z piekła rodem.

Pokaż treści 18+

42-latek terroryzuje mieszkańców. Mówią o nim sąsiad z piekła rodem.

Mieszkańcy tyskiej dzielnicy Cielmice żyją w ciągłym strachu przed uciążliwym 42-latkiem. Sąsiad atakuje ich nie tylko słownie, ale też fizycznie. Straszy podpaleniem i regularnie niszczy mienie. Policja interweniowała w tej sprawie już wiele razy. Mężczyzna reaguje śmiechem.

HardWax
z
youtube.com
dodany: 19.06.2025, 09:32:10
  • 151
  • #
    slask
  • #
    tychy
  • #
    patologiazewsi
  • #
    ciekawostki
khamoon
khamoon
khamoon 19.06.2025, 18:45:35 via Wykop
  • 1
@Dragonan: Założę się, że w Teksasie nie ma takich problemów. Bandzior wchodzi na Twoją posesję? Atakuje dzieci i kobiety? Na to jest rozwiązanie: shotgun :)
khamoon
khamoon
khamoon 19.06.2025, 19:27:32 via Wykop
  • 5
@BoredOfBeingSad: Bo silni wobec słabych, słabi wobec silnych. A taki psychol nie jest wbrew pozorom słaby, bo choroba psychiczna uniemożliwia mu wyrażanie pokory, chęci poprawy i podporządkowania się. Poza tym jak wspomniał @powrotpolatachnawypoku ostrzejsze potraktowanie takiego wywoła święte oburzenie całej masy ludzi uprawiających tzw. "virtue signaling".

2244

Wywiad z Sebastianem M. podejrzanym o spowodowanie katastrofy na A1

Wywiad z Sebastianem M. podejrzanym o spowodowanie katastrofy na A1

Wywiad z Sebastianem M. podejrzanym o spowodowanie katastrofy na A1 na kanale @ZbigniewStonogaOficjalny

konto usunięte
z
youtube.com
dodany: 20.05.2025, 10:40:40
  • 711
  • #
    wypadek
  • #
    sebastianmajtczak
  • #
    majtczak
  • #
    a1
  • #
    polskiedrogi
  • #
    wykop
khamoon
khamoon
khamoon 20.05.2025, 13:43:53 via Wykop
  • 13
@cwlmod: Kierunek (prawy) widać wyraźnie na filmiku kilka komentarzy powyżej Pana. KIA próbowała zjechać w prawo i ustąpić miejsca. Ale BWM zasuwało z dwukrotnością prędkości startowej myśliwca F-16. W nocy, w lusterku, było to kompletnie niemożliwe do poprawnego oszacowania i zareagowania, KIA nie miała szans. A poplecznikom tego bezczelnego mordercy, co w wątku wyżej twierdzą, że wcale nie mrugał (że to słupki barierki zasłaniają), proponuję obejrzeć filmik uważniej. Widać wyraźnie
khamoon
khamoon
khamoon 20.05.2025, 13:50:15 via Wykop
  • 4
@Anamo: Tak, tych co przekraczają o 10k/h na prostej nie powinni w ogóle ścigać, bo szkoda czasu pracowników policji. Tym się mogą zająć, kiedy od kilku lat nie przydarzy się nawet jeden majtczak. Priorytet powinno mieć zawsze cięższe wykroczenie, stwarzające większe zagrożenie. Drogówka powinna organizować sprawne akcje polowania na zapier....czy w BMW czy innym szmelcu. Zamiast 50 tatusiów przekraczających o 10km/h powinni całe te środki przeznaczyć na obławę na jednego
khamoon
khamoon
khamoon 20.05.2025, 14:38:57 via Wykop
  • 2
@Belzebub: Przecież udziela się tutaj w dyskusji niejaki @cwlmod, etatowy wykopowy obrońca zapierd...czy, każdy jadący ponad 200km/h i zabijający ludzi to jego bratnia dusza i czuje się w obowiązku go wybielać. Wg niego wszystkie wypadki są zawsze powodowane przez tych, co ośmielili się wjechać na lewy pas, a przecież lewy pas jest tylko dla panów i władców z tuningowanymi "bawarkami". Gdyby służby tego kraju działały, to już dawno
khamoon
khamoon
khamoon 21.05.2025, 00:02:35 via Wykop
  • 0
@cwlmod: Sytuacja z tego filmiku to po trochu wina obu kierowców, i tego co się wbił na środkowy, i tego co tym środkowym jechał za szybko. Wbijający się miał kierunkowskaz wrzucony dużo wcześniej, nie w ostatniej chwili. Zmieniał pas też jadąc mniej więcej z równą prędkością do dostawczaka, za który wjeżdżał. Miał raczej prawo przypuszczać, że jadący z tyłu jedzie z podobną prędkością, a nie dojeżdża dostawczego ze zdecydowanie ryzykowną
NapoleonBornToParty
NapoleonBornToParty
18.04.2025, 16:59:24
  • 226
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 44
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

khamoon
khamoon
khamoon 19.04.2025, 12:14:04 via Wykop
  • 0
@Geomemnon: Różnica polega na tym, że nie ma żadnego przymusu korzystania z usług matematyka. Nikt nie tworzy sztucznego i głęboko niesprawiedliwego przymusu płacenia po wspomniane tutaj 400zł za 30min pogadania chwilę z pacjentem. Matematycy nie są cwaniacką grupą zawodową, co ogranicza innym dostęp do pracy, bo im konkurencję zrobią i stawka, o zgrozo, spadnie do 300zł za 30min. Wystarczyłoby na początek całkowicie zlikwidować jakiekolwiek limity na studia medyczne, a jeszcze
  • Odpowiedz
matiKKS
matiKKS
26.09.2024, 18:17:02
  • 150
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 394
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

khamoon
khamoon
khamoon 27.09.2024, 08:00:43 via Wykop
  • 0
@matiKKS: Line of Duty, Person of Interest, House, Dexter, 24
  • Odpowiedz
Anonek463
Anonek463
06.01.2024, 09:24:39
  • 1467
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 1026
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

khamoon
khamoon
khamoon 07.01.2024, 01:43:59 via Wykop
  • 3
@Anonek463: Też mogę potwierdzić to, co piszą tu inni. Było niebezpiecznie. To słynne "ej, ty, skąd jesteś?" jak wszedłeś na niewłaściwe osiedle. Spotkało mnie to wiele razy i czasem oberwałem, czasem uciekałem, czasami nie miałem nic cennego przy sobie i mnie puszczali. Mój kolega na osiedlu na Przyczółku Grochowskim w Warszawie natknął się na bandę, która ukradła mu rower, odczepili z niego kierownicę i pobili go tą kierownicą (to był
  • Odpowiedz
m__b
m__b
m__b
22.01.2023, 17:57:08
  • 5371
PRZEPRASZAM…

W minionym tygodniu opublikowalismy nowa odslone serwisu, ktora powstawala przez niemal 3 lata i miala byc odpowiedzia na problemy poprzedniej wersji. Niestety - wyszło słabo. Zapomnielismy o najwazniejszej rzeczy, ze sercem Wykopu jest dyskusja. I trzeba jasno przyznac, ze wprowadzone przez nas zmiany, te dyskusje znaczaco utrudnily.

Nie doszacowalem skali zmian, ktore przygotowalismy oraz tego, jak mocno wplynely one na Wasz komfort korzystania z serwisu. To powazny blad, za ktory chcialbym Was wszystkich
  • 1555
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

khamoon
khamoon
khamoon 22.01.2023, 21:43:48 via Wykop
  • 2
@m__b: Fajnie, że dostrzega Pan problemy. Dla mnie osobiście Wykop strasznie stracił.

- na połączeniu internetowym przez GSM strona się przeważnie nie ładuje (hejto czy reddit działają bez problemu, tak samo działał stary wykop)
- nie ma paska przewijania po prawej stronie strony
- często nie daje się przełączać stron komentarzy (linki 1,2,3 na dole strony)
- nie dostaję powiadomień o odpowiedziach
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • Strona 6 z 6
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 11.10.2025

    Komentator
  • Rocznica
    od 31.07.2025

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking