@CzlowiekzBlizna7: @Czerwone_Stringi W tych plotkach z poczatku wojny coś za dużo robi się nam trafień. Tak dotyczy to neonazistó jak i bio labów icz broni biologicznej. W tym tempie jeszcze z 3 lata i ludzie masowo zaczną sie zastanawiać czy nie wspieramy złej strony.
@Seentas: to ćpun i atencjusz - odkrył parę miesięcy temu że prorosyjskie treści zachęcają ludzi do interakcji więc to kolportuje, nie doszukuj się tutaj toku myślenia xd
Panowie i Panie, ogłaszam koniec kariery inwestora po tygodniu grania. Wyszedłem ze stratą -2400 PLN. Było to ciekawe przeżycie i czułem się jak wilk z wallstreet. W przyszłym miesiącu czeka mnie dieta czokoszokowa. Dziekuje wam za wspólne chwile i przepiękne memy. Powodzenia !!! #gielda
Stare dziadki z wykopu oburzone bo kiedyś to była muzyka a dzisiaj jakby kijem kto we pralkę j---ł ( ͡°͜ʖ͡°) nie żebym był fanem, ale pretensje do słuchaczy którzy tego właśnie chcą ( ͡°͜ʖ͡°)
@dickkick: nie chodzi o żadną wojenkę - więszkość wybiera władzę, a ta realizuje wolę większości - to że ci się to nie podoba to oczywiście twoje prawo, ale nie powinieneś być zaskoczony ¯\(ツ)/¯ zresztą - wróć myślami do mojego komentarza gdy NIE odbędzie się żaden protest wobec tej sytuacji pod urzędem gminy xD
@dickkick: miło, że umiesz się przyznać do błędu - to może jeszcze do punktu pierwszego wrzucę pierwsze lepsze zdjęcie z ich koncertu w Solcu (cała galeria dla chętnych) który startował o 21:30 ( ͡°͜ʖ͡°)
@Larsberg: muzyka i filmy są dostępne w wielu miejscach w sieci i otworzysz je na dowolnej platformie i dowolnym w zasadzie urządzeniu. Gra jest dostępna na konkretnej platformie i przypisana do konkretnego konta. Totalnie to samo xD
@DonCNC: ciągle "wy" i "wy", a za chwilę sam pójdziesz do sklepu i więcej wydasz, za parę dni sam porobisz wyższe opłaty xD to jakiś rodzaj cope żeby udawać że cię to nie dotyczy?
Ciekawe jaki poziom niepełnosprawności należy posiadać żeby zostać przyjętym do Braunistów. Typ nagrywa tunel pod dworcem zachodnim i pyta czemu łon je taki duży? Czy to bunkier? Taa od razu dla Żydów i Ukraińców #bekazprawakow #bekazkonfederacji #bekazpodludzi
Poprzez cesarskie cięcie urodziła bliźniaki, ale jej stan po porodzie wcale się nie poprawił. Podczas badania USG okazało się, że w macicy wciąż znajduje się łożysko. Pani Joanna w szpitalu na Winiarach przeszła zabieg łyżeczkowania, lecz dalej nie doszła do zdrowia.
Mija równy miesiąc jak Olek przestał być prezydentem a już się skompromitował, łażąc kompletnie nawalonym na rynku głównym. Jak dobrze, że zrzuciliśmy tego pijaka z prezydenckiego fotela
Szukam jakiegoś spokojnego kąpieliska w rejonach Krakowa lub za Krakowem. Chcę w weekend z różową wpaść nad wodę tylko raczej szukamy jakiegoś bardziej spokojnego kąpieliska, bez tłumów więc wszelkie, Zakrzówki, Kryspinowy, Bagry odpadają ktoś cóż zna wartego uwagi pasującego do opisu? #krakow
@Lardor: nie ma szans - wszędzie będzie full, chyba ten Czchów i Nieznanowice najlepszy kierunek właśnie z uwagi na bilety - za friko nawet nad Rabą są tłumy a tam woda ma 5 stopni xD nie wspominając o tym że na Zarabiu zaparkować w weekend to będzie cud
pamiętacie jeszcze tego młodego nadpobudliwego konfederate "aktywistę" Tomasza z Bielska-Białej ze słynnego zakupu prezerwatyw na KSEF na kancelarię prezesa rady ministrów? No to powrócił, tym razem chodzi po swoim mieście i zgłasza na policje czy tam do prokuratury każde graffiti które obraża Nawrockiego z pisu
po raz kolejny dowód na to co każdy pisze coraz częściej - konfiarze to kryptopisowcy, on chyba jako aktywny konfiarz powinien być zajęty swoimi tematami z postulatów swojej partii
@eSUBA94: no dobra ale z drugiej strony, pomijając sympatie i antypatie - chcemy mieć naprawdę na ulicach takie grafitti? tym akurat policja powinna się zajmować ¯\(ツ)/¯
Poranne podziękowanie dla mireczka @loopie96, od którego wziąłem ubytkowy Liquid Brun (bardzo ładny zapach, blisko SWY Intensely, ale znacznie tańszy xD) i parę fajnych odlewek. Wszystko szybko, zgrabnie, bezproblemowo, solidnie zapakowane, w paczuszce znalazł się nawet mały gratis. Polecam tego perfumowicza!
W tej całej aferze najbardziej śmieszy mnie to, że przez lata ludzie mieli ból d--y o programistów, którzy po prostu ciągnęli kasę z korporacji. Tymczasem, po cichu, lekarze drenują budżet na leczenie, na który składają się te osoby wielce oburzone wysokimi zarobkami w IT. #afera #lekarz100k #programista15k #programista25k #programista30k #programista50k #programowanie
@MecenasMarcinNajman: podziwiam chłopa ilu ludziom musiał prosto w twarz opowiedzieć o tym jak d----a nie chciała mu dać z powodu podejrzanej zmiany na pale i że jeszcze rozważa wciągnięcie w to kolejnych, wszystko z powodu paru stówek ( ͡°͜ʖ͡°)
Eh w sumie taka Doda też zaczynała od bycia kontrowersyjną dupodajkom w programamie typu gorące krzesła na Polsacie to leciało, muzyka się chyba pojawiła potem, więc generalnie to zwykła typiara co po prostu została rozpoznawalana a następnie przez to zaczęła śpiewać, gdyby nie początek ,,kariery,, nikt by jej nie znał jako piosenkarki #przegryw
https://wykop.pl/link/7967915/nazistowskie-symbole-a-ukrainski-49-batalion-szturmowy-karpatska-sicz/komentarz/137497097/a-smiali-sie-ludzie-gdy-putin-mowil-ze-idzie-walczyc-z-neonazistami-to-oczywiscie-nie-byl-jego-glowny-powod-ale-mial-racje-a-my-teraz-mamy-dowody#137497977
#szuryzglownej #bekazprawakow #ukraina #rosja #ruskapropaganda
źródło: 1000005035
Pobierz