Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko108
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking

    Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
conamirko

conamirko

Dołączył 4 lata i 9 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 15802
  • Znaleziska 1076
  • Mikroblog 14726
  • Obserwujący 238
  • Obserwowane 3
Tetsuya
Tetsuya
przedwczoraj, 18:28:01
  • 51
Główna wykopu to już oficjalnie szpital psychiatryczny:

https://wykop.pl/link/7967915/nazistowskie-symbole-a-ukrainski-49-batalion-szturmowy-karpatska-sicz/komentarz/137497097/a-smiali-sie-ludzie-gdy-putin-mowil-ze-idzie-walczyc-z-neonazistami-to-oczywiscie-nie-byl-jego-glowny-powod-ale-mial-racje-a-my-teraz-mamy-dowody#137497977

#szuryzglownej #bekazprawakow #ukraina #rosja #ruskapropaganda
@bardzokiepskotowidze +19
@CzlowiekzBlizna7: @Czerwone_Stringi W tych plotkach z poczatku wojny coś za dużo robi się nam trafień. Tak dotyczy to neonazistó jak i bio labów icz broni biologicznej. W tym tempie jeszcze z 3 lata i ludzie masowo zaczną sie zastanawiać czy nie wspieramy złej strony.

więcej
Tetsuya - Główna wykopu to już oficjalnie szpital psychiatryczny:

https://wykop.pl/l...

źródło: 1000005035

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

conamirko
conamirko przedwczoraj, 20:01:50 via Wykop
  • 4
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
omicronns
omicronns
przedwczoraj, 18:59:16
  • 913
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 79
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

conamirko
conamirko przedwczoraj, 19:59:13 via Wykop
  • 49
ciekawi mnie bardzo twój tok myślenia


@Seentas: to ćpun i atencjusz - odkrył parę miesięcy temu że prorosyjskie treści zachęcają ludzi do interakcji więc to kolportuje, nie doszukuj się tutaj toku myślenia xd
  • Odpowiedz
adam-kwiatkowski783
adam-kwiatkowski783
przedwczoraj, 16:24:36
  • 226
Panowie i Panie, ogłaszam koniec kariery inwestora po tygodniu grania. Wyszedłem ze stratą -2400 PLN. Było to ciekawe przeżycie i czułem się jak wilk z wallstreet. W przyszłym miesiącu czeka mnie dieta czokoszokowa. Dziekuje wam za wspólne chwile i przepiękne memy. Powodzenia !!! #gielda
adam-kwiatkowski783 - Panowie i Panie, ogłaszam koniec kariery inwestora po tygodniu ...

źródło: IMG_7326

Pobierz
  • 33
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

conamirko
conamirko przedwczoraj, 17:06:50 via Wykop
  • 1
To jak dziwke na 2 minuty wziąć


@krash: czyli wystarczy
  • Odpowiedz

788

Modelki biorą za koncert nawet ponad 89 tysięcy złotych

Modelki biorą za koncert nawet ponad 89 tysięcy złotych

Z naszych podatków. Takie pieniądze za możliwość zobaczenia jak trzy skąpo ubrane dziewuchy kręcą tyłkami oraz usłyszenia jak wyją do autotune

dickkick
z
x.com
dodany: 24.06.2026, 17:43:28
  • 342
  • #
    modelki
conamirko
conamirko przedwczoraj, 12:19:59 via Wykop
  • -3
Stare dziadki z wykopu oburzone bo kiedyś to była muzyka a dzisiaj jakby kijem kto we pralkę j---ł ( ͡° ͜ʖ ͡°) nie żebym był fanem, ale pretensje do słuchaczy którzy tego właśnie chcą ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 7
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

conamirko
conamirko przedwczoraj, 12:21:17 via Wykop
  • 1
jak sie ludziom podoba to niech se kupią bilety na ich koncert organizowany prywatnie a nie z naszych podatków


@dickkick: to ci ludzie nie płacą podatków? xD

jakoś nie słychać żeby ludzie chcieli płacić za bilety na ich koncerty


tak nie słychać że w sierpniu grają na Narodowym xD
conamirko
conamirko przedwczoraj, 12:29:34 via Wykop
  • 0
prawie wszyscy którzy przychodzą na ich koncerty nie płacą podatków bo są niepełnoletni


@dickkick: potrzebne źródło

to wydarzenie też jest finansowane/współfinansowane przez środki publiczne


@dickkick: potrzebne źródło ( ͡° ͜ʖ ͡°)
conamirko
conamirko przedwczoraj, 12:36:55 via Wykop
  • 0
@dickkick: a kto wybrał władze samorządowe i państwowe? ( ͡º ͜ʖ͡º)
conamirko
conamirko przedwczoraj, 12:52:12 via Wykop
  • 0
@dickkick: nie chodzi o żadną wojenkę - więszkość wybiera władzę, a ta realizuje wolę większości - to że ci się to nie podoba to oczywiście twoje prawo, ale nie powinieneś być zaskoczony ¯\(ツ)/¯ zresztą - wróć myślami do mojego komentarza gdy NIE odbędzie się żaden protest wobec tej sytuacji pod urzędem gminy xD
conamirko
conamirko przedwczoraj, 13:02:29 via Wykop
  • 1
@dickkick: miło, że umiesz się przyznać do błędu - to może jeszcze do punktu pierwszego wrzucę pierwsze lepsze zdjęcie z ich koncertu w Solcu (cała galeria dla chętnych) który startował o 21:30 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
conamirko - @dickkick: miło, że umiesz się przyznać do błędu - to może jeszcze do pun...

źródło: il20260614_968862235_xlarge

Pobierz
conamirko
conamirko przedwczoraj, 14:32:40 via Wykop
  • 0
@dickkick: nie "nie ten kraj" tylko ludzie lubią takie zespoły, zrozumcie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Mega_Smieszek
Mega_Smieszek
przedwczoraj, 08:58:13
  • 61
Mega_Smieszek

źródło: 1000016834

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

conamirko
conamirko przedwczoraj, 11:13:04 via Wykop
  • 2
@h3xxx: a kto mówi że nie jest?
  • Odpowiedz
Larsberg
Larsberg
przedwczoraj, 08:48:35
  • 132
Nie słuchacie muzyki na płytach.

Nie oglądacie filmów na płytach.

Ale gry chcecie mieć na płytach xD

Sami
Larsberg - Nie słuchacie muzyki na płytach.

Nie oglądacie filmów na płytach.

Ale gr...

źródło: gta-6-preordini-aperti-prezzi-italia_880x495

Pobierz
  • 63
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

conamirko
conamirko przedwczoraj, 10:29:25 via Wykop
  • 1
@Larsberg: muzyka i filmy są dostępne w wielu miejscach w sieci i otworzysz je na dowolnej platformie i dowolnym w zasadzie urządzeniu. Gra jest dostępna na konkretnej platformie i przypisana do konkretnego konta. Totalnie to samo xD
  • Odpowiedz
Kojot2077
Kojot2077
przedwczoraj, 05:58:56
  • 11
#przegryw #blackpill #pieklomezczyzn #logikarozowychpaskow kiedy jesteś chędożonym ideałem dla karakanicy poza jednym, dosłownie niewielkim szczegółem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Natura.
Kojot2077 - #przegryw #blackpill #pieklomezczyzn #logikarozowychpaskow kiedy jesteś c...

źródło: 1000007137

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

conamirko
conamirko przedwczoraj, 07:35:25 via Wykop
  • 1
@Kojot2077: czy istnieje bajt na który wykopki się nie złapią
  • Odpowiedz
DonCNC
DonCNC
DonCNC
przedwczoraj, 05:22:48
  • 73
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 75
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

conamirko
conamirko przedwczoraj, 07:20:22 via Wykop
  • 13
@DonCNC: ciągle "wy" i "wy", a za chwilę sam pójdziesz do sklepu i więcej wydasz, za parę dni sam porobisz wyższe opłaty xD to jakiś rodzaj cope żeby udawać że cię to nie dotyczy?
  • Odpowiedz
conamirko
conamirko przedwczoraj, 07:26:53 via Wykop
  • 15
@DonCNC: no i co ci z tej świadomości? siedzisz o 8 rano i wyzywasz jakichś anonimowych, pewnie niepełnoletnich, ludzi na portalu ze scatem xD
  • Odpowiedz
Gilgamesz69
Gilgamesz69
Gilgamesz69
przedwczoraj, 05:35:10
  • 227
Ciekawe jaki poziom niepełnosprawności należy posiadać żeby zostać przyjętym do Braunistów. Typ nagrywa tunel pod dworcem zachodnim i pyta czemu łon je taki duży? Czy to bunkier?
Taa od razu dla Żydów i Ukraińców
#bekazprawakow #bekazkonfederacji #bekazpodludzi
Gilgamesz69 - Ciekawe jaki poziom niepełnosprawności należy posiadać żeby zostać przy...

źródło: 1000018876

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

conamirko
conamirko przedwczoraj, 07:14:38 via Wykop
  • 8
@Gilgamesz69: kolega wyżej ma niestety rację - kto zdrowy na umyśle z własnej woli śledzi takie treści?
  • Odpowiedz
conamirko
conamirko przedwczoraj, 07:17:53 via Wykop
  • 1
@Gilgamesz69: zerknąłeś tylko
  • Odpowiedz

453

Okazało się, że dwa miesiące po porodzie matka chodzi z łożyskiem...

Okazało się, że dwa miesiące po porodzie matka chodzi z łożyskiem...

Poprzez cesarskie cięcie urodziła bliźniaki, ale jej stan po porodzie wcale się nie poprawił. Podczas badania USG okazało się, że w macicy wciąż znajduje się łożysko. Pani Joanna w szpitalu na Winiarach przeszła zabieg łyżeczkowania, lecz dalej nie doszła do zdrowia.

Samulej
z
portalplock.pl
dodany: 24.06.2026, 14:48:23
  • 60
  • #
    plock
  • #
    lekarze
  • #
    afera
  • #
    macierzynstwo
  • #
    skandal
  • #
    wydarzenia
conamirko
conamirko 24.06.2026, 19:54:52 via Wykop
  • 3
@Adam909: @kolonosko no tak było bo tak powiedział czat dżipiti
BArtus
BArtus
24.06.2026, 06:50:53
  • 656
Może niech się do jakiegoś lasu przyjdzie, z kolegami pobawi..
#batyr #bekazpisu #nawrocki #heheszki #tusk #takaprawda
BArtus - Może niech się do jakiegoś lasu przyjdzie, z kolegami pobawi..
#batyr #bekaz...

źródło: 20260624_084747

Pobierz
  • 40
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

conamirko
conamirko 24.06.2026, 08:41:22 via Wykop
  • 3
chwalą polskich polityków prawicowych


@Majkel2008: których i za co?
  • Odpowiedz
conamirko
conamirko 24.06.2026, 09:12:22 via Wykop
  • 1
@Majkel2008: o, a jakie to głośnie wypowiedzi Nawrockiego na temat Unii Europejskiej albo imigracji są znane? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
conamirko
conamirko 24.06.2026, 10:04:36 via Wykop
  • 1
@Majkel2008: wśród bywalców barów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Lardor
Lardor
24.06.2026, 05:44:31
  • 317
Mija równy miesiąc jak Olek przestał być prezydentem a już się skompromitował, łażąc kompletnie nawalonym na rynku głównym. Jak dobrze, że zrzuciliśmy tego pijaka z prezydenckiego fotela

#krakow
Lardor - Mija równy miesiąc jak Olek przestał być prezydentem a już się skompromitowa...

źródło: 1000095394

Pobierz
  • 88
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

conamirko
conamirko 24.06.2026, 08:53:21 via Wykop
  • 1
@Lardor: afera z d--y, został odwołany więc czego jeszcze chcecie? xD
  • Odpowiedz
Lardor
Lardor
24.06.2026, 07:53:12
  • 0
Szukam jakiegoś spokojnego kąpieliska w rejonach Krakowa lub za Krakowem. Chcę w weekend z różową wpaść nad wodę tylko raczej szukamy jakiegoś bardziej spokojnego kąpieliska, bez tłumów więc wszelkie, Zakrzówki, Kryspinowy, Bagry odpadają ktoś cóż zna wartego uwagi pasującego do opisu? #krakow
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

conamirko
conamirko 24.06.2026, 08:52:39 via Wykop
  • 2
@Lardor: nie ma szans - wszędzie będzie full, chyba ten Czchów i Nieznanowice najlepszy kierunek właśnie z uwagi na bilety - za friko nawet nad Rabą są tłumy a tam woda ma 5 stopni xD nie wspominając o tym że na Zarabiu zaparkować w weekend to będzie cud
  • Odpowiedz
eSUBA94
eSUBA94
24.06.2026, 07:18:50
  • 87
pamiętacie jeszcze tego młodego nadpobudliwego konfederate "aktywistę" Tomasza z Bielska-Białej ze słynnego zakupu prezerwatyw na KSEF na kancelarię prezesa rady ministrów?
No to powrócił, tym razem chodzi po swoim mieście i zgłasza na policje czy tam do prokuratury każde graffiti które obraża Nawrockiego z pisu

po raz kolejny dowód na to co każdy pisze coraz częściej - konfiarze to kryptopisowcy, on chyba jako aktywny konfiarz powinien być zajęty swoimi tematami z postulatów swojej partii
eSUBA94 - pamiętacie jeszcze tego młodego nadpobudliwego konfederate "aktywistę" Toma...
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

conamirko
conamirko 24.06.2026, 08:46:14 via Wykop
  • 1
@eSUBA94: no dobra ale z drugiej strony, pomijając sympatie i antypatie - chcemy mieć naprawdę na ulicach takie grafitti? tym akurat policja powinna się zajmować ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
KingOfTheWiadro
KingOfTheWiadro
24.06.2026, 06:32:48
  • 25
Poranne podziękowanie dla mireczka @loopie96, od którego wziąłem ubytkowy Liquid Brun (bardzo ładny zapach, blisko SWY Intensely, ale znacznie tańszy xD) i parę fajnych odlewek. Wszystko szybko, zgrabnie, bezproblemowo, solidnie zapakowane, w paczuszce znalazł się nawet mały gratis. Polecam tego perfumowicza!

#perfumy
KingOfTheWiadro - Poranne podziękowanie dla mireczka @loopie96, od którego wziąłem ub...

źródło: loopie96

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

conamirko
conamirko 24.06.2026, 08:44:31 via Wykop
  • 2
@KingOfTheWiadro: przecież pisze kolega żebyło odlewane i drukowane ( ͡° ᴥ ͡°)
  • Odpowiedz
WypadlemZKajaka
WypadlemZKajaka
24.06.2026, 06:31:51
  • 185
W tej całej aferze najbardziej śmieszy mnie to, że przez lata ludzie mieli ból d--y o programistów, którzy po prostu ciągnęli kasę z korporacji. Tymczasem, po cichu, lekarze drenują budżet na leczenie, na który składają się te osoby wielce oburzone wysokimi zarobkami w IT.
#afera #lekarz100k #programista15k #programista25k #programista30k #programista50k #programowanie
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

conamirko
conamirko 24.06.2026, 08:43:35 via Wykop
  • 2
Tak było byłem tym bólem.

@Sarza01: nie no bądźmy poważni XD

@WypadlemZKajaka ludzie zazdrościli że można zarobić i się nie narobić jednocześnie z-----------c na czyjeś porsche jak w tych memach xD
  • Odpowiedz
MecenasMarcinNajman
MecenasMarcinNajman
23.06.2026, 10:31:07
  • 372
#przegryw #divyzwykopem #thebestofgarso
Tutaj znalazłem białego kruka
MecenasMarcinNajman - #przegryw #divyzwykopem #thebestofgarso
Tutaj znalazłem białego...

źródło: IMG_5521

Pobierz
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

conamirko
conamirko 23.06.2026, 12:01:54 via Wykop
  • 51
@MecenasMarcinNajman: podziwiam chłopa ilu ludziom musiał prosto w twarz opowiedzieć o tym jak d----a nie chciała mu dać z powodu podejrzanej zmiany na pale i że jeszcze rozważa wciągnięcie w to kolejnych, wszystko z powodu paru stówek ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
LimboNoir
LimboNoir
23.06.2026, 05:15:36
  • 2
Wordziel.pl #340 5/7
⬜⬜⬜🟨⬜
⬜🟨⬜🟨⬜
🟩⬜🟨⬜🟨
🟩🟨⬜🟨🟩
🟩🟩🟩🟩🟩
https://wordziel.pl/
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

conamirko
conamirko 23.06.2026, 05:58:25 via Wykop
  • 1
@LimboNoir: zajebista zagadka - nigdy w życiu nie słyszałem takiego słowa :/
  • Odpowiedz
bezrobotnymysliwy78
bezrobotnymysliwy78
21.06.2026, 03:49:30
  • 7
Eh w sumie taka Doda też zaczynała od bycia kontrowersyjną dupodajkom w programamie typu gorące krzesła na Polsacie to leciało, muzyka się chyba pojawiła potem, więc generalnie to zwykła typiara co po prostu została rozpoznawalana a następnie przez to zaczęła śpiewać, gdyby nie początek ,,kariery,, nikt by jej nie znał jako piosenkarki #przegryw
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

conamirko
conamirko 21.06.2026, 05:13:09 via Wykop
  • 2
@Adolf_HODLer: taak szanse że zostaniesz europosłem po wyruchaniu Dody to lekko jakieś 80% xD
  • Odpowiedz
ZarodziecMalaryczny997
ZarodziecMalaryczny997
21.06.2026, 03:27:28
  • 784
#humorobrazkowy #heheszki #szkola #s----------e
ZarodziecMalaryczny997 - #humorobrazkowy #heheszki #szkola #s----------e

źródło: 1000018923

Pobierz
  • 29
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

conamirko
conamirko 21.06.2026, 05:06:26 via Wykop
  • 5
@sprzedawcataniejwhyski: chłop co prostych rzeczy nie rozumie ale za to po tonie głosu czyta ludziom w myślach (ʘ‿ʘ)
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 23
  • Strona 1 z 23
  • >

Osiągnięcia

  • VIP
    od 28.08.2022

    VIP
  • Rocznica
    od 20.09.2025

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 13.03.2022

    Mikroblogger
  • Komentator
    od 19.04.2025

    Komentator

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia