Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko169
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
slums
slums

slums

Dołączył 7 lat i 2 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 4993
  • Znaleziska 3662
  • Mikroblog 1331
  • Obserwujący 8
  • Obserwowane 0

151

Polskie studio przesuwa premierę gry z ze strachu przed GTA VI

Polskie studio przesuwa premierę gry z ze strachu przed GTA VI

CI Games oficjalnie ucieka przed premierą GTA VI i przekłada Lords of the Fallen II na początek 2027 roku. Choć zarząd tłumaczy to szansą na uniknięcie przedświątecznego ścisku i dopracowaniem mechaniki, ulica na GPW nie uwierzyła w zapewnienia kurs akcji spółki runął dziś o ponad 8%. Czy pols

FXMAG
z
fxmag.pl
dodany: 24.06.2026, 13:11:32
  • 44
  • #
    gry
  • #
    technologia
  • #
    gielda
  • #
    inwestycje
  • #
    wiadomosci
  • #
    informacje
slums
slums
slums 24.06.2026, 15:58:16 via Wykop
  • 68
No i uciekli przed GTA i fajnie, w zasadzie jeżeli dobrze wykorzystają ten ekstra czas to na złe im to nie wyjdzie.
Obecny lords of the fallen po wszystkich patchach jest na prawdę spoko soulslikiem, być może delay pomoże uniknąć podobnego losu jaki obecny miał na premierę gdzie problemy z wydajnością i balansem dla wielu tę grę skreśliły na starcie.
  • 5
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

777

Napoje 1,5l mogą kosztować ponad 10 zł. Rząd wraca z podwyżką opłaty cukrowej

Napoje 1,5l mogą kosztować ponad 10 zł. Rząd wraca z podwyżką opłaty cukrowej

Opłata cukrowa w Polsce ponownie w górę. Tym razem niektóre komponenty opłaty mogą wzrosnąć aż dziesięciokrotnie

ObserwatorGospodarczy
z
obserwatorgospodarczy.pl
dodany: 23.06.2026, 19:21:13
  • 264
  • #
    polska
  • #
    ekonomia
  • #
    pieniadze
  • #
    finanse
slums
slums
slums 24.06.2026, 07:36:17 via Wykop
  • 118
@znowuzapomnialemhasla:
Krowie wystarczy żreć trawę aby ją doić, polak niczym się nie różni.

57

4 389,00 zł za najtańszą wersję Steam Machine.

4 389,00 zł za najtańszą wersję Steam Machine.

Valve właśnie potwierdziło przecieki i ujawniło cenę Steam Machine. Sprzęt już wkrótce trafi do graczy.

wykopowicz_ka
z
store.steampowered.com
dodany: 22.06.2026, 17:19:21
  • 55
  • #
    valve
  • #
    steammachine
  • #
    steam
  • #
    pc
  • #
    komputery
  • #
    gry
slums
slums
slums 23.06.2026, 07:28:19 via Wykop
  • 3
To jest taki odświeżony, stacjonarny steam deck gdzie na SD gierki chodzą do 720p w najlepszym wypadku to tutaj w najlepszym wypadku będzie full hd.
Problem jest taki, że o ile te indie/2d gierki są spoko targetem na steam decka to od stacjonarnej konsoli oczekuje już się więcej.
I to więcej wygląda często gorzej niż bazowe PS5 ale za dwukrotną cenę tej sześcioletniej konsoli, jeżeli chce się to traktować w tej samej
  • 14
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Qurvinox
Qurvinox
22.06.2026, 03:51:14
  • 1329
Zwierzęta pieprzone 5:50 i już mi papierosami w mieszkaniu śmierdzi
  • 157
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

slums
slums
slums 22.06.2026, 19:58:43 via Wykop
  • 0
@ragnarok-asgartus: Ja mam co drugi dzień aż mnie fascynuje czy kupują w ilościach hurtowych czy już sami hodują.
Wali kwasielcem czasami i po 2 godziny aż się wierzyć nie chce.
  • Odpowiedz

819

Nadciąga armagedon w służbie zdrowia! 35% wszystkich lekarzy jest >60 roku życia

Nadciąga armagedon w służbie zdrowia! 35% wszystkich lekarzy jest >60 roku życia

Kiedy 35% wszystkich lekarzy odejdzie na emerytury, co wydarzy się w ciągu kilku najbliższych lat, 1.6mln zł to będzie pensja początkowa lekarza po wyjściu z uczelni. NIL blokuje wszelkie próby kształcenia nowych medyków. Teraz mamy deficyt lekarzy? Poczekajcie kilka lat... Tyłki nasmarowane?

zarobkilekarzy
z
nil.org.pl
dodany: 22.06.2026, 14:56:16
  • 102
  • #
    medycyna
  • #
    polska
  • #
    gospodarka
  • #
    lekarz100k
  • #
    lekarz
  • #
    nfz
slums
slums
slums 22.06.2026, 19:18:57 via Wykop
  • 14
@synoid:
Po śmierci też, czekam na przypadek jak z rentą u babki gdzie mumie wstawiali do okna jak listonosz szedł.
Rodzina będzie dowozić mumie na oddział, zamykać w kanciapie i odbierać po tej trzydniowej zmianie. Różnicy nie będzie a wypłata wpadać będzie.

Ewentualnie wstawi tam sie głośniczek i może kamere z mikrofonem i jak ktoś już wejdzie to sie puści "paracetamol, patrzeć, obserwować".
slums
slums
slums 22.06.2026, 19:20:16 via Wykop
  • 4
@jfrost:
Ale to chyba kolego liczysz luty i to ten standardowy krótszy?

1295

Premier Wielkiej Brytytanii Keir Starmer podał się do dymisji

Premier Wielkiej Brytytanii Keir Starmer podał się do dymisji

Keir Starmer zrezygnował ze stanowiska premiera Wielkiej Brytanii po spadku poparcia w kraju i szeregu problemów gospodarczych, które doprowadził do nawoływań o jego ustąpienie.

FXMAG
z
fxmag.pl
dodany: 22.06.2026, 09:09:57
  • 199
  • #
    wydarzenia
  • #
    swiat
  • #
    informacje
  • #
    wiadomosci
  • #
    polityka
slums
slums
slums 22.06.2026, 10:02:03 via Wykop
  • 196
Tylko co to zasadniczo zmienia, jego nie rozliczą a ktokolwiek przyjdzie po nim to na 99% będzie jeszcze lepszy fikołek albo będzie jak borys słomiana grzywa, co to on nie zrobi a jak doszedł to stołka to nie da sie nic bo to/tamto/owamto.

Problemy UK są nie do rozwiązania bez uznania prawdy skąd wynikają fundamentalne problemy i drastycznych działań, czego zwyczajnie nie da sie zrobić bezprzemocowo w kraju, który demograficznie i nawet
  • 6
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

slums
slums
slums 22.06.2026, 12:04:14 via Wykop
  • 2
nadal 83% obywateli UK to biali. Warto o tym pamiętać.


@ronin101:
A jak to wygląda w przeliczeniu na wiek produkcyjny i ilu ludzi w tej grupie deklaruje postawy chociaż znamionowo antyimigranckie?
Bo to też nie będzie wyglądało tak, że jest wojna rasowa, wszyscy biali biorą karabiny i albo ładują czarnych na łodzie albo ich odstrzeliwują.
Większość społeczeństwa, jak każde rozwinięte to będą już emeryci a wśród młodych jak to w każdym zachodnim kraju,

451

Duża akcja policji w kilku miejscach w kraju. Chodzi o samozwańcze patrole

Duża akcja policji w kilku miejscach w kraju. Chodzi o samozwańcze patrole

W sobotę rano policjanci przeprowadzili przeszukania w kilku lokalizacjach na terenie kraju. Jak nieoficjalnie dowiedział się Onet, chodzi o sprawę samozwańczych patroli zaczepiających cudzoziemców m.in. na Dworcu Centralnym w Warszawie

freedomseeker
z
wiadomosci.onet.pl
dodany: 21.06.2026, 12:07:40
  • 338
  • #
    polska
  • #
    policja
  • #
    kryminalne
  • #
    prawo
  • #
    afera
slums
slums
slums 22.06.2026, 08:25:18 via Wykop
  • 1
@Kom_bajn:
To jest mój ulubiony typ logiki

Masz kraj i w nim odsetek ludzi sprawiający problemy - autochtoni, polak z dziada pradziada.
/>Przyjeżdżają imigranci i robią to samo
/>NO ALE CO Z TEGO, POLACY TEŻ

2826

285 restauracji w Polsce dolicza obowiązkowy serwis do rachunku - MAPA

285 restauracji w Polsce dolicza obowiązkowy serwis do rachunku - MAPA

Użytkownicy zgłosili 285 restauracji z 46 miast. 84% nalicza równe 10%, część serwis już od jednej osoby (czyli też za samotny obiad), a 33 lokale w ogóle nie uprzedzają - dowiadujesz się z paragonu. W skrajnych przypadkach serwis za rozmowę po angielsku albo doliczony przy 6-miesięcznym dziecku.

miejscownikpl
z
wykop.pl
dodany: 22.06.2026, 06:29:26
  • 295
  • #
    napiwki
  • #
    oplata
  • #
    restauracja
  • #
    polska
  • #
    gastronomia
slums
slums
slums 22.06.2026, 08:22:40 via Wykop
  • 29
Procentowa cena za serwis to też śmieszne, czyli kelner niosąc wino za trzy stówy i jakieś tam inne bogol-frykasy bardziej sie nachodzi niż niosąc schabowego z frytkami xD

Co tam jeszcze ma być w opłacie serwisowej, że siada ze mną i karmi mnie łyżką? xD
Pominę już moje domysły ile z tego idzie faktycznie na wypłaty dla osób obsługujących zamówienia bo jak to mówił Sznuk - nie wiem, choć się domyślam.
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

653

Są nowe dane z Niemiec o wykształceniu migrantów.

Są nowe dane z Niemiec o wykształceniu migrantów.

74,5 proc. Syryjczyków oraz 72,1 proc. Afgańczyków w wieku od 25 do 34 lat w Niemczech bez zawodu. Ale to nie problem - piszą Niemcy. Niepotrzebnie się uczyliście.

editores
z
rp.pl
dodany: 21.06.2026, 13:22:46
  • 99
  • #
    niemcy
slums
slums
slums 22.06.2026, 06:54:06 via Wykop
  • 2
A czego oni jeszcze sie mają uczyć za przeproszeniem? To oni przyjechali tutaj uczyć nas, jak robić kebaba, jak posługiwać sie kardamonem. No i ubogacać, ubogacać i ubogacać. Przede wszystkim kobiety ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

931

Kto utrzymuje polskie państwo? Podatki spadają na biednych [ANALIZA]

Kto utrzymuje polskie państwo? Podatki spadają na biednych [ANALIZA]

Afera dotycząca zarobków części lekarzy ilustruje znacznie głębszy problem: obciążenia podatkowe są w Polsce luźno związ

starnak
z
money.pl
dodany: 21.06.2026, 05:17:47
  • 168
  • #
    polska
  • #
    podatki
  • #
    pieniadze
  • #
    samozatrudnienie
slums
slums
slums 21.06.2026, 13:54:35 via Wykop
  • 15
Odkrycie roku, że doi się tych, których nie stać na optymalizację podatkową.
Klasa średnia to jest krowa dojna społeczeństwa, dół społeczeństwa żyje z fundowanego przez nich socjalu a góra płaci grosze albo nic bo wszystko zoptymalizuje, rozpuści po innych podmiotach, zamknie w aktywach albo wrzuci w koszty i tyle z tego będzie.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

933

"Pierwszeństwo mają Ukraińcy". Żabka reaguje po ogłoszeniu, które wywołało burzę

"Pierwszeństwo mają Ukraińcy". Żabka reaguje po ogłoszeniu, które wywołało burzę

Ogłoszenie o pracę w Żabce wywołało burzę w sieci. Prowadząca sklep Ukrainka napisała wprost, że zatrudni tylko swoich rodakow

karol1011
z
fakt.pl
dodany: 20.06.2026, 03:21:16
  • 183
  • #
    polska
  • #
    gospodarka
slums
slums
slums 21.06.2026, 10:47:23 via Wykop
  • 4
Mieszkam na nowym osiedlu, POŁOWA mieszkań wykupiona przez ukraińców


@GOHAN:
Krakowska developerka, osiedle raptem 3-4 letnie. Wykupione tak lekką ręką w 60-70% przez ukraińców, za dnia jak usłyszysz rozmowę na osiedlu to tak w znacznej większości przypadków to nie będzie polski.

Teraz warto zauważyć, że to osiedle już powstawało na górce cenowej gdzie 50 metrów kosztowało ponad pół miliona a większe już w zasadzie przekraczały

423

KILKA SŁÓW PRAWDY PRZED WALNYM PZSS

KILKA SŁÓW PRAWDY PRZED WALNYM PZSS

Wały Polskiego Związku Strzelectwa Sportowego, problemy, niejasności, braki i wiele pytań. Paweł Dyngosz, Prezes największego Stowarzyszenia Strzeleckiego w Polsce przedstawia swoje wątpliwości.

PanOptikon
z
youtube.com
dodany: 19.06.2026, 10:55:28
  • 52
  • #
    strzelectwo
  • #
    bron
  • #
    strzelnica
  • #
    militaria
  • #
    polska
  • #
    bronpalna
slums
slums
slums 20.06.2026, 09:41:15 via Wykop
  • 6
PZSS i jego rola w regulacji dostępu do broni od dawna są do zaorania, to że połowa dostępu do broni cywilnej to jest regularne udawanie sportowca ma tyle samo sensu co konieczność spania w garażu kilka razy w roku aby mi rejestracje samochodu przedłużyli w urzędzie.

Do PZSS powinno się zapisywać mając już b--ń, jeżeli chcesz faktycznie to robić dla sportu a nie zapisywać się do niego żeby w ogóle mieć pozwolenie
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

360

Napad na kantor w centrum miasta. Mężczyzna wszedł z przedmiotem przypominającym broń

Łupem padło 200 tysięcy złotych

DerSafe
z
tvn24.pl
dodany: 19.06.2026, 09:49:09
  • 69
  • #
    lodz
  • #
    przestepczosc
  • #
    polska
slums
slums
slums 19.06.2026, 13:10:51 via Wykop
  • 1
@Qba_123:
Nie no, to dopiero jedna gwiazdka z europejskiej flagi dopiero, czekam z niecierpliwością na gwałty, gangi groomingowe i jeszcze conajmniej jakieś zadźgania na tle religijnym.
Fajnie by było jeszcze zobaczyć jakieś wysadzenia albo atak na klub albo chociaż obcięcie głowy - o wtedy to by było europa, na razie to mamy taką próbę wyjścia z zaścianku.

951

CD PROJEKT RED kompletnie poleciał w tęczę

Pokaż treści 18+

CD PROJEKT RED kompletnie poleciał w tęczę

Bo wiadomo że graczy najbardziej interesuje seksualność osób pracujących w Redach. Dodatkowo standardowo, wyłączone komentarze i damage control

lonceg
z
x.com
dodany: 16.06.2026, 21:14:33
  • 248
  • #
    wiedzmin
  • #
    cdprojektred
  • #
    cyberpunk2077
  • #
    wiedzmin3
  • #
    gry
  • #
    cdr
slums
slums
slums 17.06.2026, 05:44:47 via Wykop
  • 18
@ZjazdDoBazy:

Przecież cedep to jest dosłownie taka wiedźmińska mikstura - wyciąg z młodej, progresywnej warszawki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Marsze LGBT, fundowanie tych imprez, urlopy menstruacyjne, staże tylko dla dziewczyn i bóg wie co jeszcze.
Nie kończą z tym bo u nich to ruch oddolny i młodzi tam sami w to wierzą i wymagają tego od firmy i współpracowników.

To tylko na imprezach firmowych widać od
slums
slums
slums 17.06.2026, 05:48:07 via Wykop
  • 12
Pracuje tam osoba trans, ale się z tym nie afiszują


@RandomNetUser:
Tamara? Tamara była w zarządzie na początku jako współzałożyciel ale już nie jest w tym biznesie i o ile kojarze ma własne studio animacyjne.

Raczej jak ktoś sie ewakuuje z zarządu przed wydaniem nawet pierwszego projektu firmy to zgaduje, że nie odbyło się to w optymalnych okolicznościach.
slums
slums
slums 17.06.2026, 07:40:40 via Wykop
  • 3
Czy ktos wie gdzie pracuja i nad jakimi grami ludzie ktorzy kiedys zrobili wielkim cd projekt a potem odeszli?


@Galapagos_:
Pociotków cedepu jest więcej niż człowiek jest w stanie wyliczyć bo pitch każdej powstającej spółki w gamedevie, która nie jest spod playwaya to są "weterani cdprojektu".

Z
slums
slums
slums 19.06.2026, 08:42:05 via Wykop
  • 0
To nie kupujcie kuce, tak działa wolny rynek.


Widocznie geje zdominowali was finansowo i korporacje wolą celować w majętnego klienta


@jegertilbake:
Otóż i tak

234

Historyczny zwrot na Kubie. Efekt presji USA?

Historyczny zwrot na Kubie. Efekt presji USA?

Pakiet szeroko zakrojonych reform, wprowadzający elementy wolnego rynku do socjalistycznego modelu gospodarczego, przyją

darino
z
rmf24.pl
dodany: 19.06.2026, 05:05:50
  • 112
  • #
    kuba
  • #
    usa
slums
slums
slums 19.06.2026, 08:07:44 via Wykop
  • 25
@drywall33:
Płomień to zgasł już miesiące temu bo nie mieli dostępu do żadnych paliw xDDD

608

Ikoniczny wybuch zbiornika w Moskwie to był samobój!

Ikoniczny wybuch zbiornika w Moskwie to był samobój!

Najnowsze ujęcia video wskazują, że Ruscy sami sobie trafili ten zbiornik zbłąkaną rakietą ziemia-powietrze.

tombeczka
z
x.com
dodany: 18.06.2026, 20:59:51
  • 107
  • #
    ukraina
  • #
    wojna
  • #
    moskwa
  • #
    dronopad
  • #
    bekazkacapow
slums
slums
slums 19.06.2026, 07:43:41 via Wykop
  • 5
Obstawiam w ciemno, że z 1/4 zabitych rusków to ich własny ogień


@text:
Ale to przecież u nich tradycja od dawien dawna, teraz już i tak jest lajtowo bo chociaż na tyłach nie siedzi smiersz.

383

Gdzie jest feminizm teraz ?

Pokaż treści 18+

Gdzie jest feminizm teraz ?

Pani z Francji do wiezienia za myslenie ze mogla opowiedziec co jej sie stalo. Najwidoczniej prawda jest rasistowska i juz nie wolno mowic nawet prawdy.

oink_oink
z
youtube.com
dodany: 18.06.2026, 13:47:49
  • 88
  • #
    wydarzenia
  • #
    francja
slums
slums
slums 19.06.2026, 07:05:23 via Wykop
  • 4
@Ranger:
Trzecie pokolenie myszy urodzonych w oborze nie staje się krowami ¯\(ツ)/¯
slums
slums
slums 19.06.2026, 07:08:33 via Wykop
  • 9
@KochanekAdmina:
Bo feminizm gra o rzeczy, które wie że może bezkarnie ugrać.
Gdyby w tym chodziło o jakiekolwiek faktyczne polepszanie krytycznych problemów to codziennie leciałyby do krajów arabskich samoloty pełne lasek gotowych protestować przeciwko traktowaniu kobiet w tych krajach.

Ale nie xD lepiej wyć, że Areczek na ulicy w Bydgoszczy gwałci ją wzrokiem bo tutaj za takie rzeczy ch*a im zrobią a jeszcze sie może jakieś parytety w zarządzie albo

932

UE odrzuca petycję Stop Killing Games. Gracze nie odpuszczają

UE odrzuca petycję Stop Killing Games. Gracze nie odpuszczają

Komisja Europejska odrzuciła petycję Stop Killing Games. Gracze przenoszą walkę do Parlamentu Europejskiego. Sprawdź, co dalej.

IGNPolska
z
pl.ign.com
dodany: 17.06.2026, 07:23:51
  • 66
  • #
    gry
  • #
    uniaeuropejska
  • #
    stopkillinggames
  • #
    petycja
slums
slums
slums 18.06.2026, 11:18:56 via Wykop
  • 5
Wynik końcowy raczej był do przewidzenia.

Jedyne co jest zabawne to ilustracja całej tej demokracji kiedy jeden i to najgorszy reprezentant branży może sobie wziąć na prywatne spotkanie i tym sposobem "przegłosować" 1.2 miliona ludzi w oddolnej inicjatywie bez publicznej debaty oraz żadnej opcji kontrargumentacji ze strony reprezentantów sprawy.

To jest taka tania wersja ammerykańskiego lobbowania, pewnie cośtam popłakał, że ubisoft największy pracodwaca w europie, firma pada płaku płaku masz tutaj pan
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

slums
slums
slums 18.06.2026, 11:19:59 via Wykop
  • 6
@synoid:
Noo jeszcze możecie dostać w nagrodę tożsamośc cyfrową, wymuszoną inwigilację oraz bana na enkrypcje end to end.
To możemy załatwić, dla dobra europejczyków rzecz jasna ( ͡° ͜ʖ ͡°)

380

Koniec grania bez reklam. EA wpycha banery do hitów

Koniec grania bez reklam. EA wpycha banery do hitów

EA uruchamia platformę EA Advertising i wpycha banery do największych hitów, by spłacić gigantyczny dług. Sprawdź, co to oznacza dla graczy.

IGNPolska
z
pl.ign.com
dodany: 17.06.2026, 12:38:45
  • 123
  • #
    gry
  • #
    ea
  • #
    reklamy
  • #
    kontrowersje
slums
slums
slums 18.06.2026, 09:16:15 via Wykop
  • 2
Realnie to zależy od podejścia.
Reklamy w grach były już w BF2/2142 i pierwszych NFSach tylko po prostu były in-world. Billboardy i banery miały faktyczne produkty zamiast fikcyjnych albo były lokacje jak Burger King itd.

To powiedzmy, że jest nie najgorsze rozwiązanie. Natomiast znając EA zaraz, któryś bystry łeb jeden z drugim zacznie wrzucać mobilkowe reklamy na loading screenach albo jak czekasz na respawn w BFie - i takich ludzi powinno się
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

396

UE chce podatku od nieruchomości zależnego od wartości lokalu.

UE chce podatku od nieruchomości zależnego od wartości lokalu.

Zgodnie z najnowszymi rekomendacjami Rady Unii Europejskiej Polska powinna rozważyć powiązanie podatku od nieruchomości z wartością lokalu. Ministerstwo Finansów nie planuje takich zmian, jednak w Sejmie czeka już projekt Nowej Lewicy uderzający w wielokrotnych właścicieli mieszkań.

epicentrum_chaosu
z
domiporta.pl
dodany: 16.06.2026, 13:26:58
  • 186
  • #
    gospodarka
  • #
    podatki
  • #
    swiat
slums
slums
slums 17.06.2026, 06:32:00 via Wykop
  • 4
@K-S-:
Metoda wysiedlania emerytów bo nagle się okaże, że dom w mieście który był budowany 30-40 lat temu na obrzeżach to teraz "ścisłe centrum" i działka z zabudową jest warta miliony no więc tego pańswo emeryci - wyskakiwać z hajsu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Nie stać was? No jaka szkoda, ale to zawsze możecie sprzedać ( ͡° ͜ʖ ͡°) Fundusz chętnie przyjmie
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 20
  • Strona 1 z 20
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 24.03.2023

    Komentator
  • Rocznica
    od 12.04.2026

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 06.06.2021

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking