Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko128
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
K1DoN

K1DoN

Dołączył 2 dni temu
  • Obserwuj
  • Akcje 29
  • Znaleziska 20
  • Mikroblog 9
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 6

505

Warszawski Szpital Południowy wydał 725 tys.zł na wniosek do KPO zamiast 25-35ty

Warszawski Szpital Południowy wydał 725 tys.zł na wniosek do KPO zamiast 25-35ty

Warszawski Szpital Południowy przeznaczył 725 tys. zł na przygotowanie wniosku o dofinansowanie z Krajowego Planu Odbudowy. Dla porównania inne szpitale za podobną usługę płaciły od 25 do 35 tys. zł. Protokół kontroli tej sprawy został utajniony, a szpital nie udziela odpowiedzi na pytania dotyczące

airaG
z
wiadomosci.onet.pl
dodany: wczoraj, 07:09:26
  • 33
  • #
    polska
  • #
    wydarzenia
  • #
    szpital
  • #
    nfz
  • #
    afera
  • #
    polityka
K1DoN
K1DoN 7 min temu via Wykop
  • 0
Pamiętajcie, nie ważne, czy rządzi PiS czy PO, najgorszymi ludźmi są ludzie, którzy siedzą na socjalu gdzie dostaje się marne 1400zł (albo renty), a tak w ogóle to nie ma na nic pieniędzy, jest deficyt i w ogóle trzeba ukrócić dostęp do służby zdrowia.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

K1DoN
K1DoN 1 godz. i 3 min temu
  • 0
Myślałem, że PO się zmieniło w 2023, sam chciałem powrotu Tuska, bo pis już irytował, ale powiem szczerze w cholerę się zawiodłem na tym co odwalili z płaceniem za wykonywanie ponad limitowych badań.
Z badania specjalistycznego, który był w szpitalu na 2-3 miesiące muszę czekać prawie rok, potem pewnie rok na operację i podanie specjalistycznego leku, który i tak się przesunął o kolejne półtora roku.

Do pracy się nie da / nie
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hole_to_another_universe
Hole_to_another_universe
9 godz. i 59 min temu
  • 876
Pisowcy dodali tiktoka na swój profil kradnąc lasce film. Laska z zagranicy prosiła o zdjęcie go. Co zrobili pisowcy? Usunęli komentarze a jej dali bana xD #pis #bekazpisu #bekazprawakow #zlodzieje #polityka
Holetoanother_universe - Pisowcy dodali tiktoka na swój profil kradnąc lasce film. La...

źródło: 16ef21e9a0a64d34b42f929bee616673

Pobierz
  • 51
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

K1DoN
K1DoN 4 godz. i 50 min temu via Wykop
  • 0
@Hole_to_another_universe: Pan PiS CHAD moment
  • Odpowiedz

308

Natalia Panczenko - Problem z polskim patriotyzmem i z Polakami

Natalia Panczenko - Problem z polskim patriotyzmem i z Polakami

Natalia Panczenko szczerze o polskim patriotyzmie. Jacy powinni być Polacy i jak ich tresować żeby byli tak samo spolegliwi jak w 2022, bo ci przebrzydli patrioci ich przerobili i już nie są tacy mili i wypinający się przy każdej okazji. I ten absolutny skandal działa za polskie państwowe pieniądze

xistobal
z
youtube.com
dodany: wczoraj, 11:49:27
  • 64
  • #
    ukraina
  • #
    polska
  • #
    polityka
K1DoN
K1DoN 18 godz. i 21 min temu via Wykop
  • 13
@Icouldbeyourmom:
"W literaturze naukowej nazizm nie jest uznawany za formę socjalizmu ani lewicy, mimo nazwy „narodowy socjalizm” zawartej w nazwie partii NSDAP. Hasła „socjalizm” i „robotnicy” wyrażały niechęć do wolnorynkowego liberalizmu gospodarczego, który był uznawany przez Hitlera za „żydowski wynalazek”."

858

Trzaskowski zapewnił mu ochronę, sygnalista stracił pracę. Jest zawiadomienie

Bartosz Lewandowski w imieniu pana Piotra, byłego pracownika warszawskiego ZDM, złożył do Prokuratury zawiadomienie w sprawie możliwości popełnienia przestępstwa. W ocenie mecenasa Ratusz naruszył przepisy ustawy o ochronie sygnalistów, mimo że prezydent Trzaskowski na piśmie tę ochronę gwarantował.

cepheus
z
wydarzenia.interia.pl
dodany: wczoraj, 09:22:34
  • 88
  • #
    polska
  • #
    warszawa
  • #
    trzaskowski
  • #
    polityka
K1DoN
K1DoN wczoraj, 11:42:14 via Wykop
  • 6
Dlaczego ludzie nie donoszą na swoich pracodawców do PiPu, gdy ten ich poniża, łamie prawo itd. ? Bo stracą pracę i nie będą mogli znaleźć kolejnej ¯\(ツ)/¯

Tyle ze słowa polityków, gdyby nie wojna na Ukrainie to szczerze mówiąc otwarcie bym nawoływał do protestów podobnych we Francji, to co się dzieje w tym kraju niezależnie od rządów PiSu, PO czy może nawet konfy to porażka.

Gdyby ludzie tylko też bardziej odpowiedzialnie głosowali
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

K1DoN
K1DoN 19 godz. i 45 min temu via Wykop
  • 0
@Amogus213769:
K1DoN - @Amogus213769:

źródło: obraz

Pobierz
K1DoN
K1DoN wczoraj, 07:36:17
  • 0
O Panie, ale wykop się stoczył. Chłop napisał, że jest zły na UE i Chińskie cła, oczywiście dodał obrazek z sierpem i młotem co nie było potrzebne, jednakże wyzywanie gościa od onuc to przegięcie xD Kto tym ludziom tak sprał łeb.
#wykop
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

395

Obserwujemy koniec kariery Rafała Trzaskowskiego. "Traci grunt"

Obserwujemy koniec kariery Rafała Trzaskowskiego. "Traci grunt"

Na ile doczekamy się rozprawy z upartyjnianiem wszystkiego na szczeblu samorządów, skoro partyjne mogą być szpitale? To budowali pracowicie po trosze wszyscy, choć w dużych miastach przede wszystkim środowisko polityczne Donalda Tuska.

ocynkowanyodpornynahejt
z
wydarzenia.interia.pl
dodany: przedwczoraj, 14:00:43
  • 172
  • #
    polityka
  • #
    sluzbazdrowia
  • #
    szpital
  • #
    afera
K1DoN
K1DoN przedwczoraj, 18:47:47 via Wykop
  • 4
Grunt płonie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 3
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

537

Raport komisji ONZ: IDF celowo zabija palestyńskie dzieci

Pokaż treści 18+

Raport komisji ONZ: IDF celowo zabija palestyńskie dzieci

Co trzecia ofiara śmiertelna i co czwarta osoba ranna to dziecko. Również teraz, gdy od X teoretycznie obowiązuje zawieszenie broni, ginie średnio jedno dziecko dziennie. Dzieci są cały czas obiektem ataków między innymi z dronów. Są narażone na tortury i przemoc seksualną, zwłaszcza w więzieniach

jusstt
z
polskieradio24.pl
dodany: przedwczoraj, 08:56:17
  • 29
  • #
    izrael
  • #
    palestyna
  • #
    zydzi
  • #
    bliskiwschod
K1DoN
K1DoN przedwczoraj, 12:23:40 via Wykop
  • 4
"Naród wybrany", który najwyraźniej nie zna swojej historii.
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

559

Nieczytelnie wypełnione oświadczenia majątkowe niektórych lekarzy

Nieczytelnie wypełnione oświadczenia majątkowe niektórych lekarzy

Uwaga, protip dla radnych-lekarzy skłądających deklaracje majątkowe. przykłądy deklaracji pisanych pismem "lekarskim" poniżej #PokażLekarzuCoMaszWGarażu

tomasztomasz1234
z
x.com
dodany: przedwczoraj, 09:47:51
  • 37
  • #
    polska
  • #
    pokazlekarzucomaszwgarazu
  • #
    konowalposting
  • #
    lekarz100k
  • #
    zarobki
  • #
    heheszki
K1DoN
K1DoN przedwczoraj, 11:35:38 via Wykop
  • 6
Naczepa ciężarowa w leasingu? Hmm...
Tak naprawdę w dzisiejszych czasach wszystko powinno być wypełniane cyfrowo, żeby było jak najbardziej czytelne. Jedyne co człowiek powinien zrobić, to dać podpis pod tym i tyle.
K1DoN - Naczepa ciężarowa w leasingu? Hmm...
Tak naprawdę w dzisiejszych czasach wszy...

źródło: obraz

Pobierz
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

K1DoN
K1DoN przedwczoraj, 05:59:33
  • 0
A to nie tak, że wysokie temperatury wpływa pacyficzne El Nino, jeśli chodzi o rekordy temperatur w Francji oraz Hiszpanii?

#pogoda #klimat #francja #hiszpania
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

K1DoN
K1DoN
Autor
przedwczoraj, 09:02:03 via Wykop
  • 0
@sztach: Fajnie, że uważałeś na geografii, ale to co się dzieje po drugiej stronie planety, potrafi też mieć wpływ w miejscu gdzie mieszkamy poprzez prądy morskie, wiatry, nagrzaną wodę i nie tylko.

@teluch Przed latem w Europie, mówiło się, że El Nino będzie miało wpływ na większe temperatury, m.in. w zachodniej Europie, czyli Portugalia i Hiszpania. A także zimniejszą zimę od początku listopada. Oczywiście wszystko zależy od stopnia jego
  • Odpowiedz
K1DoN
K1DoN
Autor
przedwczoraj, 10:51:50 via Wykop
  • 0
@sztach: https://joint-research-centre.ec.europa.eu/jrc-news-and-updates/potentially-historic-el-nino-come-analysis-shows-humanitarian-toll-2026-06-15_en

In Europe, this El Niño could be strong enough to flip the pattern: instead of colder-than-normal autumn temperatures that typically accompany it, Europe may experience warmer-than-normal conditions, with that warmth building towards spring 2027.
  • Odpowiedz
K1DoN
K1DoN
Autor
przedwczoraj, 11:09:58 via Wykop
  • 0
@sztach: ale jednak ma wpływ na pogodę w Europie.
Może nawet w sposób, o którym jeszcze nie wiemy, ze względu na nie wystarczającą technologię.
  • Odpowiedz

396

Izrael traci poparcie w USA i miliony dolarów na próby zmiany trendu

Izrael traci poparcie w USA i miliony dolarów na próby zmiany trendu

Kampanie finansowane przez rząd Izraela, mające na celu wywarcie wpływu na chrześcijańskich konserwatystów, obecnie próbują usprawiedliwić głęboko niepopularną wojnę z Iranem. W Polsce też to widać

zwora
z
haaretz.com
dodany: przedwczoraj, 05:27:09
  • 46
  • #
    swiat
  • #
    usa
  • #
    wydarzenia
  • #
    informacje
  • #
    religia
K1DoN
K1DoN przedwczoraj, 11:04:31 via Wykop
  • 36
Jak to, wielopokoleniowy antysemityzm i zgrywanie ofiary nie działa? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 6
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

49

Ze świata: zwolnienia w Oracle. 21 tys. osób straciło pracę przez AI

Ze świata: zwolnienia w Oracle. 21 tys. osób straciło pracę przez AI

Oracle, jeden z największych dostawców oprogramowania i usług chmurowych na świecie, zmniejszył zatrudnienie o około 21 tys. osób w ciągu ostatnich 12 miesięcy. Firma tłumaczy decyzję rozwojem sztucznej inteligencji i rozbudową infrastruktury dla nowych usług.

portal_przemyslowy
z
polskiprzemysl.com.pl
dodany: 24.06.2026, 12:58:34
  • 18
  • #
    sztucznainteligencja
  • #
    technologia
  • #
    ciekawostki
  • #
    swiat
  • #
    informatyka
K1DoN
K1DoN przedwczoraj, 11:03:55 via Wykop
  • 3
AI > Lekarze

LLMa przynajmniej można kilka razy zapytać, a potem jeszcze zweryfikować wiedzę w necie.
Gdybym kiedyś się posłuchał lekarza i zakończył leczenie, pomimo jednego bardzo oczywistego wyniku, leżałbym już dawno w grobie.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

347

Afera wokół GTA 6 - Zamiast pudełek z grą; będzie kod do gry

Afera wokół GTA 6 - Zamiast pudełek z grą; będzie kod do gry

Zamówienia przedpremierowe GTA 6 wystartowały, ale gracze i inwestorzy mają zdecydowanie mieszane uczucia. Rockstar Games, zamiast tradycyjnego święta dla fanów, wywołał prawdziwe trzęsienie ziemi, które uderzyło rykoszetem w rynki finansowe. Decyzja o dystrybucji fizycznych wydań Grand Theft Auto 6

FXMAG
z
fxmag.pl
dodany: przedwczoraj, 09:11:12
  • 194
  • #
    gry
  • #
    technologia
  • #
    pcmasterrace
  • #
    gta
  • #
    wiadomosci
  • #
    informacje
K1DoN
K1DoN przedwczoraj, 11:02:03 via Wykop
  • 0
Tłoczenie płyt się nie opłaca, zaraz produkcja pudełek też się nie będzie opłacała.
Będzie tylko zdrapka.
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

264

Czy Rosja zaczyna tracić kontrolę nad Krymem? Ukraina zwiększa presję.

Czy Rosja zaczyna tracić kontrolę nad Krymem? Ukraina zwiększa presję.

Krym pozostaje pod rosyjską okupacją, ale według najnowszych analiz jego utrzymanie staje się dla Moskwy coraz trudniejsze. Ukraina nasila ataki dronami, działania sabotażowe oraz uderzenia w składy paliw, infrastrukturę wojskową i logistyczną.

kolicuch
z
wiadomosci.wp.pl
dodany: 24.06.2026, 17:50:30
  • 74
  • #
    swiat
  • #
    wiadomosci
  • #
    ukraina
  • #
    rosja
  • #
    wojna
K1DoN
K1DoN przedwczoraj, 11:01:22 via Wykop
  • 6
Ludzie w Rosji to dosłownie powinni się zbuntować, te wszystkie filmiki gdzie Rosjanie biorą Ukraińskie drony z ładunkiem wybuchowym do schronu, pokazują tylko, że żołnierze z mobilizacji nie są przeszkoleni.

U Ukraińców pewnie coś podobnego też się zdarzyło, ale obstawiam, że w przeciwieństwie do Ruskich, to szkolą swoich żołnierzy ¯\(ツ)/¯
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

671

Dolnośląski lekarz zarobił 861 tys. zł w rok

Dolnośląski lekarz zarobił 861 tys. zł w rok

Mirosław Lubiński - lekarz, radny sejmiku dolnośląskiego. Przychod z działalności lekarskiej: 861,247.43 PLN

tomasztomasz1234
z
x.com
dodany: przedwczoraj, 07:10:55
  • 31
  • #
    polska
  • #
    dolnyslask
  • #
    lekarski
  • #
    lekarz100k
  • #
    konowalposting
  • #
    zarobki
K1DoN
K1DoN przedwczoraj, 10:59:15 via Wykop
  • 27
Ciekawe ile lekarzy ma jeszcze hajs, który nie odliczyli do systemu.
Pamiętam swoje prywatne wizyty u psychiatry, rozliczanie normalne gotówką, ale nie widziałem nigdzie kasy fiskalnej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

11

Spowiedź sygnalisty ze Szpitala Południowego. Trzaskowski zapowiedział kroki

Spowiedź sygnalisty ze Szpitala Południowego. Trzaskowski zapowiedział kroki

Rafał Trzaskowski poinformował, że zwróci się w środę z wnioskiem do Prokuratora Generalnego o pilne podjęcie czynności wyjaśniających sytuację w Szpitalu Południowym. Prezydent Warszawy zareagował w ten sposób na materiał Kanału Zero

freedomseeker
z
wydarzenia.interia.pl
dodany: 24.06.2026, 07:42:30
  • 3
  • #
    trzaskowski
  • #
    warszawa
  • #
    afera
  • #
    szpital
  • #
    polska
  • #
    lekarz100k
K1DoN
K1DoN 24.06.2026, 21:58:27 via Wykop
  • -1
@zubrzpuszczy: I naraził się na ewentualne więzienie poprzez składanie fałszywych informacji?xd

279

UWAGA! Pożar składowiska odpadów w Chorzowie

UWAGA! Pożar składowiska odpadów w Chorzowie

W związku z pożarem na terenie składowiska odpadów PreZero Service Południe przy ul. Kluczborskiej w Chorzowie nad Siemianowicami przemieszczają się gęste kłęby dymu. Na miejscu pracują posiłki straży pożarnej z różnych miast.

Thorus88
z
siemianowice.pl
dodany: 24.06.2026, 17:20:46
  • 62
  • #
    ekologia
  • #
    srodowisko
  • #
    polska
  • #
    pozar
  • #
    wydarzenia
  • #
    slask
K1DoN
K1DoN 24.06.2026, 21:53:27 via Wykop
  • 125
O, czyli to ten czas.
Nie zapomnijcie zapłacić podatku CO2 za produkcję papierowej słomki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 4
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Kordian N

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking