29-letni górnik wziął 170 tys. zł odprawy. Ma dożywotni zakaz pracy na kopalni

W Polskiej Grupie Górniczej ruszył program dobrowolnych odejść. Specjalne odprawy dla górników i urlopy to część planu wygaszania kopalń. Jeden z pracowników wziął 170 tys. zł odprawy, ale w zamian otrzymał dożywotni zakaz pracy w zawodzie.
z- 150
- #
- #
- #
- #
- #
- #









![Kiedy Rzeczpospolita była największa? [MAPA]](https://wykop.pl/cdn/c3397993/b417579ec4e6d9b68a885417692ce38a7a453e479fa1945c3fc548e413cb1882,w220h142.jpg)






