Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko159
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
bartqui
bartqui

bartqui

Dołączył 7 lat i 10 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 5014
  • Znaleziska 4875
  • Mikroblog 139
  • Obserwujący 1
  • Obserwowane 0

323

Zełenski bez Orderu Orła Białego. MSZ Ukrainy: zyska jedynie Moskwa!

Zełenski bez Orderu Orła Białego. MSZ Ukrainy: zyska jedynie Moskwa!

Decyzja o pozbawieniu prezydenta Ukrainy Wołodymyra Zełenskiego Orderu Orła Białego jest strategicznym błędem prezydenta Polski, na którym zyska jedynie Moskwa - skomentował ukraiński minister spraw zagranicznych Andrij Sybiha.

cepheus
z
wydarzenia.interia.pl
dodany: 19.06.2026, 19:47:51
  • 192
  • #
    polska
  • #
    ukraina
  • #
    nawrocki
bartqui
bartqui
bartqui 20.06.2026, 08:38:28 via Wykop
  • 22
Jak to jest, że tylko polskie decyzję i działania mogą być złe i szkodliwe a upaińskie są zawsze bravissimo xD
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

bartqui
bartqui
bartqui 20.06.2026, 08:41:50 via Wykop
  • 93
@Mario7400: ale zajebistą analogię wybrałeś, zapomniałeś dodać, że w absolutnej większość Polacy żymianom pomagali mimo groźby kary śmierci, natomiast UPA Polaków wyłącznie mordowała.

1795

lekarz-milioner z Koalicji Obywatelskiej zrobił osobny, luksusowy system dla zna

lekarz-milioner z Koalicji Obywatelskiej zrobił osobny, luksusowy system dla zna

błyskawiczne przyjęcia, wykonywanie pakietów kilkunastu, a nawet kilkudziesięciu badań w bardzo krótkim czasie. Wszystko to dla polityków Koalicji Obywatelskiej i ich rodzin.

dwaplusdwatocztery
z
donald.pl
dodany: 17.06.2026, 18:50:51
  • 121
  • #
    polska
  • #
    lekarz
  • #
    medycyna
  • #
    ciekawostki
  • #
    polityka
bartqui
bartqui
bartqui 18.06.2026, 06:04:08 via Wykop
  • 0
@larkinflight: tak tak, już gdzieś od 20 lat xD

1284

Gdy 270 zł za godzinę to za mało: lekarze tworzą koalicje i chcę jeszcze więcej

Gdy 270 zł za godzinę to za mało: lekarze tworzą koalicje i chcę jeszcze więcej

Od 1 lipca wchodzą kolejne podwyżki dla kadry, a dyrektorzy placówek dostają w niektórych specjalizacjach żądania renegocjowania stawki na 320-340 zł za godzinę. Prowadzi to do sytuacji, gdy szpitale konkurują o lekarzy ofertą finansową. Zdaniem wiceprezydent, tworzą się często "koalicje" na rzecz w

airaG
z
rynekzdrowia.pl
dodany: 16.06.2026, 08:07:42
  • 170
  • #
    nfz
  • #
    polska
  • #
    wydarzenia
  • #
    podatki
  • #
    pieniadze
  • #
    lekarz
bartqui
bartqui
bartqui 16.06.2026, 12:30:40 via Wykop
  • 1
@repoo: c--j nie rekord

4809

Krajowy System Ewidencji Czasu Pracy Lekarzy - Ustawa Kacprzykowa

Krajowy System Ewidencji Czasu Pracy Lekarzy - Ustawa Kacprzykowa

Skoro możemy kontrolować czas pracy kierowców i wielu innych, aby dbać o nich i wszystkich w koło, to powinniśmy się upewnić, że ludzie, którzy decydują o naszym życiu w momencie największej słabości są wyspani. Przy okazji można ukrócić patologie w stylu Kacprzyka. anty-patologia, pro-jakość

RandomBits
z
markdownpastebin.com
dodany: 15.06.2026, 11:53:58
  • 435
  • #
    konowalograf
  • #
    patologie
  • #
    ochronazdrowia
  • #
    polska
bartqui
bartqui
bartqui 15.06.2026, 20:13:09 via Wykop
  • 1
@pepepanpatryk: tylko zapomniałeś, że kierowcy nie należą do specjalnej, uprzywilejowanej kasty, to zwykły plebs

805

Tak kierowca zabił dziecko z tatą w Bardzie

Pokaż treści 18+

Tak kierowca zabił dziecko z tatą w Bardzie

Do sieci trafiło nagranie tragicznego wypadku, który spowodował kierowca w Bardzie. Jechał z dużą prędkością.

DriveSpace
z
brd24.pl
dodany: 13.06.2026, 13:58:53
  • 210
  • #
    polska
  • #
    wypadek
  • #
    polskiedrogi
  • #
    wydarzenia
  • #
    kierowcy
  • #
    policja
bartqui
bartqui
bartqui 13.06.2026, 19:41:23 via Wykop
  • 34
@SzybkiBizon: z tymi elektrycznymi hulajnogami to jest jakaś paranoja. Nie dość, że niebezpieczne to pedalskie i prawnie nieuregulowane. Za moich szczeniackich lat szczytem marzeń była Aprilia RS 50 albo 125. Owszem, nadal za mocne i za szybkie dla gówniarzy, ale chociaż z obowiązkową rejestracją, OC i jeździło to po ulicy a nie gdziebądź.

518

Zarzuty za naklejki na aucie za złe parkowanie

Zarzuty za naklejki na aucie za złe parkowanie

Mieszkaniec Płocka (Mazowieckie) nakleił na nieprawidłowo zaparkowanym aucie dwie naklejki, uszkadzając lakier samochodu i powodujac straty w wysokosci 5000zl. Mężczyzna został zatrzymany i usłyszał zarzuty. Może mu za to grozić nawet do pięciu lat pozbawienia wolności.

Dorodny_Wieprz
z
tvn24.pl
dodany: 12.06.2026, 21:02:32
  • 381
  • #
    stopcham
  • #
    samochody
  • #
    samochodoza
  • #
    konfitura
  • #
    polskiedrogi
  • #
    polska
bartqui
bartqui
bartqui 13.06.2026, 19:35:38 via Wykop
  • -3
@mareksa666: jeśli uważasz, że w Polsce jest samochodowa i ludzie muszom bo się uduszom to widocznie nie byłeś w żadnym południowym kraju. U nas jest jeszcze pełna kultura ¯\(ツ)/¯

611

NFZ nie zwróci 100 tys zł. za lot do Monachium po surowicę dla 16-latka

NFZ nie zwróci 100 tys zł. za lot do Monachium po surowicę dla 16-latka

16-latek z Nowego Targu ukąszony przez żmiję lewantyńską. Płatnikiem za przelot był krakowski szpital. I pieniędzy nie odzyska. Narodowy Fundusz Zdrowia nie zamierza bowiem zapłacić za transport lotniczy leku dla 16-latka.

potspodpach
z
dziennikpolski24.pl
dodany: 12.06.2026, 16:20:04
  • 230
  • #
    nfz
  • #
    sluzbazdrowia
  • #
    polska
  • #
    szpital
bartqui
bartqui
bartqui 12.06.2026, 19:37:11 via Wykop
  • -10
1.Dlaczego w Polsce nie ma surowicy na takie wypadki?
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

326

Szpiegowska afera w Szwecji. Rosyjskie domy przy bazach woj. będą przejmowane

Szpiegowska afera w Szwecji. Rosyjskie domy przy bazach woj. będą przejmowane

Rząd Szwecji zapowiada rewolucyjne zmiany w prawie. W odpowiedzi na rosnące zagrożenie ze strony Rosji, Sztokholm planuje umożliwić przejmowanie nieruchomości należących do rosyjskich obywateli, położonych w pobliżu strategicznych obiektów wojskowych.

Kolekcjoner_dusz
z
rmf24.pl
dodany: 08.06.2026, 17:10:54
  • 25
  • #
    szwecja
  • #
    rosja
  • #
    ukraina
  • #
    wojsko
  • #
    wiadomosci
  • #
    informacje
bartqui
bartqui
bartqui 09.06.2026, 09:45:03 via Wykop
  • -2
Nie podniecajcie się wykopki za mocno tymi ruskimi, bo wrzodów na żołądku dostaniecie. Biznes trwa w najlepsze, jestem właśnie na Malcie na wczasach, rusków jest pełno a w sklepach masa produktów opisanych cyrylicą, ze stronami producenta kończącymi się na .ru. I w zeszłym roku w Grecji było to samo.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

2681

Deweloper nie dostal zgody na wycinkę starych dębów, więc powyrywał je.

Deweloper nie dostal zgody na wycinkę starych dębów, więc powyrywał je.

Protestujących przed placem budowy urzędników inwestor zignorował. Nie wpuścił nawet ściągniętej na miejsce straży miejskiej i policji. - Nie będziemy tego komentować. Mamy swoje sposoby postępowania - Przekazała przez telefon przedstawicielka firmy dewelopera RJS House z Legionowa.

Dr-Livingstone
z
warszawa.wyborcza.pl
dodany: 06.06.2026, 08:04:30
  • 274
  • #
    nieruchomosci
  • #
    patodeweloperka
  • #
    antykapitalizm
  • #
    polska
  • #
    wydarzenia
  • #
    afera
bartqui
bartqui
bartqui 06.06.2026, 16:09:47 via Wykop
  • 4
Deweloperuchy ponad prawem, no szok xD
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

448

Kultura zapierdzielu staje się dla czterdziestolatków nieznośna

Kultura zapierdzielu staje się dla czterdziestolatków nieznośna

Nie bez powodu mówimy, że około czterdziestych urodzin przychodzi przełom, bo właśnie wtedy zaczynamy bliżej przyglądać się swojemu życiu. Nieco zwalniamy i często zauważamy, jak szybko biegliśmy do tej poryi że jesteśmy już mocno wykończeni. Coraz mniej akceptujemy ustawiczny zapierdziel.

XeNinja
z
kobietytomy.pl
dodany: 02.06.2026, 13:44:49
  • 191
  • #
    pracbaza
  • #
    praca
  • #
    psychologia
  • #
    korposwiat
  • #
    programista15k
bartqui
bartqui
bartqui 03.06.2026, 10:42:13 via Wykop
  • 4
Powinno im się podobać, przecież to jest właśnie to pokolenie roku +-80, które dla pana Janusza wypruje sobie flaki
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

bartqui
bartqui
bartqui 03.06.2026, 14:52:59 via Wykop
  • 5
@jabberok: mało istotna ale względnie nienajgorzej płatna praca to jest klucz do szczęścia, który zgłębiam osobiście od pewnego czasu. Obym tylko nie został tam kimś istotnym xD
bartqui
bartqui
bartqui 03.06.2026, 14:56:45 via Wykop
  • 1
@Sztajmes_Nikczemny_Szlifierz: pozdro mordo, mam podobnie z tą różnicą, że kupiłem sobie nowiutkie auto, gdyż było to moje marzenie od bardzo wielu lat. Ale teraz ten samochód zostanie ze mną aż mu koła odpadną.

3375

Wrze w Wielkiej Brytanii po zabójstwie Polaka. Ludzie wyszli na ulice

Pokaż treści 18+

Wrze w Wielkiej Brytanii po zabójstwie Polaka. Ludzie wyszli na ulice

W Southampton na południu Anglii wybuchły zamieszki po tym, jak policja opublikowała nagranie, na którym funkcjonariusze

buont666
z
onet.pl
dodany: 03.06.2026, 07:30:24
  • 452
  • #
    polska
  • #
    anglia
  • #
    wielkabrytania
bartqui
bartqui
bartqui 03.06.2026, 08:55:50 via Wykop
  • 128
@fullmonty: nie no, tyle to nie

2069

Afera w Pszczynie! Koniec darmowych lodów za świadectwo, interweniował rzecznik

Afera w Pszczynie! Koniec darmowych lodów za świadectwo, interweniował rzecznik

Koniec znanej i lubianej akcji lody za pasek w Pszczynie. Po 25 latach kultywowania lokalnego zwyczaju, Lodziarnia Pod Dębem została zmuszona do zaprzestania rozdawania darmowych lodów uczniom z wyróżnieniem. Decyzja ta zapadła po otrzymaniu oficjalnego, imiennego pisma od Rzecznika Praw Dziecka

Trzebieslawice
z
pszczyna.naszemiasto.pl
dodany: 02.06.2026, 12:30:49
  • 446
  • #
    polska
  • #
    wykopefekt
  • #
    pszczyna
  • #
    slask
  • #
    nauka
  • #
    szkolastandard
bartqui
bartqui
bartqui 03.06.2026, 04:45:00 via Wykop
  • 5
No niezła logika, lód w nagrodę za dobrą naukę jest be, ale dziesiątki tys PLN podatnika na "artystów" albo zwyczajnych imbecyli typu Jaś Kapela jest cacy xD Żałosny kraj-mem.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

2509

Spawacz, kierowca, fryzjer płacą pełny ZUS. Artysta dostanie dopłatę od państwa.

Spawacz, kierowca, fryzjer płacą pełny ZUS. Artysta dostanie dopłatę od państwa.

Hydraulik, kierowca, krawcowa płacą pełny ZUS bez żadnych ulg. Artysta dostaje dopłatę od państwa, specjalną komisję 160 osób i osobny status zawodowy. Koszt dla podatnika: do 400 mln zł rocznie. Czym różnią się nieregularne dochody artysty od nieregularnych dochodów spawacza?

futanari
z
wykop.pl
dodany: 02.06.2026, 03:25:47
  • 306
  • #
    zus
  • #
    artysci
  • #
    polska
  • #
    podatki
  • #
    emerytura
  • #
    pieniadze
bartqui
bartqui
bartqui 02.06.2026, 11:21:16 via Wykop
  • 1
Są elyty, którym się zwyczajnie należy i jest plebs, który ma na to z---------ć, czego robaki nie rozumieją?
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

535

Spór zbiorowy w Biedronce. Firma nie zamierza się wycofać

Spór zbiorowy w Biedronce. Firma nie zamierza się wycofać

Połowa premii (do 250 zł) zależy od odpowiedzi na pytanie na ekranie kasy: "Jak oceniasz dzisiejszą wizytę?", na które można odpowiedzieć wyborem zielonej, żółtej lub czerwonej "buźki". Co więcej, sklep musi znaleźć się w gronie top 50 proc. najlepszych placówek w regionie.

Poludnik20
z
businessinsider.com.pl
dodany: 31.05.2026, 03:10:29
  • 243
  • #
    biedronka
  • #
    handel
  • #
    zakupy
  • #
    praca
  • #
    polska
bartqui
bartqui
bartqui 31.05.2026, 21:12:58 via Wykop
  • 4
@makrofag74: ale po co mają kogokolwiek słuchać? Codziennie przez biedronki przewalają się setki tysięcy Januszy i Grażyn, którzy zostawiają tam miliony PLN, bo jest 5% taniej niż u konkurencji. Czyli ten system działa, i tylko o to w tym chodzi.

2533

Canał+ usunęło mi konto za "nieaktywność" - 2 dni temu pobrali mi kasę za sub xD

Canał+ usunęło mi konto za "nieaktywność" - 2 dni temu pobrali mi kasę za sub xD

Canał+ usunęło mi konto za "nieaktywność" - 2 dni temu pobrali mi kasę za subskrypcje xD

Novameh
z
wykop.pl
dodany: 26.05.2026, 16:10:31
  • 211
  • #
    canalplus
  • #
    canalplusonline
  • #
    canalpluspl
  • #
    afera
bartqui
bartqui
bartqui 27.05.2026, 09:17:43 via Wykop
  • 2
@ElGecko: zapłacił ale się nie cieszył xD

501

Nowa Zelandia likwiduje koty na wolności.

Nowa Zelandia likwiduje koty na wolności.

Nowa Zelandia kontra koty, masakra rozpoczęta. Oficjalnie uznano, że każdy kot żyjący na wolności stanowi poważne zagrożenie dla lokalnej przyrody.

PiotrPiter
z
planeta.pl
dodany: 23.05.2026, 15:39:51
  • 261
  • #
    koty
  • #
    nowazelandia
bartqui
bartqui
bartqui 24.05.2026, 08:13:28 via Wykop
  • 18
Heh, ciekawe, że jeśli chodzi o zwierzęta to trzeba chronić rodzimy, lokalny biom, a jeśli chodzi o sprowadzanie śniadych inżynierów to pożądana jest różnorodność xD
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

517

"Bunt na Podhalu. Zakopane mówi "nie" nowym przepisom"

"Bunt na Podhalu. Zakopane mówi "nie" nowym przepisom"

"Zakopiański magistrat nie będzie dokonywał transkrypcji zagranicznych aktów małżeństw osób tej samej płci - poinformował burmistrz Łukasz Filipowicz. Jego zdaniem, mimo nowych przepisów dotyczących wzorów dokumentów stanu cywilnego, polska konstytucja nie pozwala na uznanie takich związków."

paramedix
z
rmf24.pl
dodany: 22.05.2026, 13:17:22
  • 317
  • #
    polska
  • #
    zakopane
  • #
    prawo
  • #
    podhale
  • #
    zwiazki
  • #
    polityka
bartqui
bartqui
bartqui 23.05.2026, 12:46:49 via Wykop
  • 42
Polska konstytucja rzekomo zapewnia też równość płci a jednak wiek emerytalny jest różny i pobór do wojska też obowiązuje tylko jedną płeć. Także konstytucją w tym kraju można sobie ryj wytrzeć. Albo dupę.
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

848

Tylko 9% Polaków chce równego wieku emerytalnego wynoszącego 65 lat

Tylko 9% Polaków chce równego wieku emerytalnego wynoszącego 65 lat

Najlepszy argument przeciwko demokracji. 91% Polaków chciałoby albo kontynuacji szaleństwa i niesprawiedliwości jakim jest nierówny wiek emerytalny albo szaleństwa w postaci obniżania wieku emerytalnego przy rosnącej średniej długości życia i rosnącym odsetku emerytów

Arlekin29
z
facebook.com
dodany: 18.05.2026, 13:40:41
  • 323
  • #
    demografia
  • #
    emerytura
  • #
    zus
  • #
    pieklomezczyzn
  • #
    dyskryminacjamezczyzn
  • #
    obowiazkowecwiczeniawojskowe
bartqui
bartqui
bartqui 19.05.2026, 11:38:40 via Wykop
  • 2
Wystarczy porozmawiać z byle jakim cuckiem po 50ce (a im starszy tym gorzej) i co wyjaśni, że kobiety majo cienszko bo rodzo. Nie wiem tylko co rodzą, chyba kota i psa.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

bartqui
bartqui
bartqui 19.05.2026, 11:56:14 via Wykop
  • 3
@NaczelnyWoody: tyle, że te 800zł wówczas faktycznie było wtedy warte te dzisiejsze 2-3 tysiące. Pracowali nie mniej i nie lżej niż dzisiejsi pracownicy, więc nie ma powodu żeby teraz mieli dostawać 600zł emerytury.
bartqui
bartqui
bartqui 19.05.2026, 12:11:09 via Wykop
  • 4
Dokładnie tak samo fantastycznie jak dzisiaj żyje się za 2-3k do łapy

556

Henry Cavill dostał w Łodzi zestaw figurek z Warhammera 40 000.

Henry Cavill dostał w Łodzi zestaw figurek z Warhammera 40 000.

Henry Cavill dostał w Łodzi zestaw figurek z Warhammera 40 000. Aktor ucieszył się jak dziecko i zostawił po sobie wyjątkowy artefakt

Isca
z
gry-online.pl
dodany: 15.05.2026, 12:59:13
  • 66
  • #
    film
  • #
    lodz
  • #
    ciekawostki
  • #
    warhammer40k
  • #
    filmy
  • #
    kino
bartqui
bartqui
bartqui 15.05.2026, 20:01:53 via Wykop
  • 75
bartqui

źródło: 1000006631

Pobierz
  • 5
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

2699

Wszyscy zrzucamy się na pseudoartystów

Wszyscy zrzucamy się na pseudoartystów

Jaś Kapela jest bardzo charakterystycznym artystą. Jego twórczość z pewnością wywołuje emocje. Tylko czy powinniśmy ją opłacać z budżetu? Kapela otrzymał z Ministerstwa Kultury 60 tysięcy złotych, aby tworzyć swoje piosenki i nikt nie pytał w tej sprawie społeczeństwa, z którego kieszeni...

NWASD
z
youtube.com
dodany: 12.05.2026, 16:02:10
  • 366
  • #
    nwasd
  • #
    jaskapela
  • #
    polska
  • #
    internet
bartqui
bartqui
bartqui 13.05.2026, 06:55:03 via Wykop
  • 16
Ten cały Jaś kapela to jest jakieś resortowe dziecię, że ciągle dostaje hajs i jest tak promowany? Przecież to jest jakiś niedorozwój.
  • 4
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 11
  • Strona 1 z 11
  • >

Bartosz

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 17.11.2021

    Komentator
  • Rocznica
    od 07.08.2025

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking