• 2
ona jako dziecko miała inne wyobrażenia i potrzeby niż on, a u----i tylko podkręcają sytuację.


@WrzeCiOna:

On jakby zaczął się staczać gdy skończył szkołę, bo ona się z nim poznała gdy był jeszcze uczniem (wtedy był ok i jej rodzice/szkoła go lubili), matury nie chciał pisać, więc się nie musiał do niej uczyć, lecz mógł ćpać, a potem jakby stracił cel życia (gdy skończył edukację), więc brał coraz więcej różnych
  • Odpowiedz
  • 2
nie ma kombinować że coś zawiniła bo powinna to czy tamto, nie wiemy dlaczego tak było


@WrzeCiOna:

Tak było, bo to ujawnione informacje z jej telefonu. Miał urojenia, ataki agresji, a Gabrysia się go bała już w kwietniu.
Zlekceważyła sytuację, a mogła łatwo
  • Odpowiedz
Tak czytam ze niby najwiecej chlopow pomiedzy 15-40 rokiem zycia ginie na wskutek samobojstwa.

Chlopy ogarnijcie sie!!!
Oto plan co macie robic zeby byc silnym konktetnym chlopem z mocnym charakterem,
Bedziesz mial chwile gorsza (kazdemu sie moze zdarzyc) to sobie przypomnisz co osiagnales a nie pojdziesz jak przegrany na sznur czy inne.
Ja tam nie mam zadnych depresji, mysli samobojczych ale to dlatego ze brutalnie zarzadzam soba.
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Tak bardzo tęsknie za kochaną babcią która zmarła. Była dla mnie jak matka. Taki dobry człowiek. Kupiłem sobie rower aby jeździć i nie myśleć o tym co sie stało. Nie chce mi sie jeździć. Rzygać chce mi sie na to wszystko. #smierc
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@star-blade: Ale tylko pod warunkiem, że SOT - Straż Ochrony Tworek będzie cię pilnować. Przed doczepami ze strony tworkowiczów, oczywiście. Bo nie przed nami.
  • Odpowiedz
@radzioso532: zapędzasz się w tych swoich dewagacjach - pisanie w jej kontekście coś o branży p. jest mocno nie na miejscu. Ona była z wielodzietnej rodziny, możliwe że mieszkała tam zwyczajnie bo nie miał kto jej dowozić na przystanek (nie mieszkała w samej Leśnej) i potrzebowała większego spokoju do nauki. Brzeska jest mocno specyficzną szkołą, ale pod względem używek znałem większych świrów ze Staszica czy Kraszewskiego, zwłaszcza z takich rodzin
  • Odpowiedz
@radzioso532: Cicha woda brzegi rwie. Do tego mylisz edukację z inteligencją. Ona mogła być i najwyraźniej była tępa jak but, a oceny zdobywała kuciem i ślęczeniem nad zadaniami do czasu, aż nie ogarnie (mnie np. nauczycielka matmy nie potrafiła wytłumaczyć problemu przez 2 x 45 minut dwóch lekcji, a kumpel na 15 minutowej przerwie przed kartkówką mi to tłumaczył tak, że łapałem od razu i zdawałem).
  • Odpowiedz
bardzo dziwne jest to ze ta 16 latka mieszkała u tego zaburzonego gościa gdzie "bawili się w dom".

Gdzie byli jej rodzice i dlaczego pozwolili by nastolatka mieszkała u gościa który w dodatku był zaburzony? (Podobno wcześniej był w psychiatryku).
  • Odpowiedz
Zmarła Aga in America. Odeszła na raka. Miała gen, który generował jej nowe nowotwory, tak, jak jej matce i siostrze, które też zmarły. Przeszła na frutarianizm, czyli na jedzenie owoców, bo wierzyła, że to jej pomoże powstrzymać powstawanie nowych nowotworów.
Aga 2 tygodnie przed śmiercią otrzymała wyniki badań swoich dzieci, gdzie stwierdzono, że nie odziedziczyły po niej tego genu.

#againamerica #niewiemjaktootagowac #smierc #dieta #
TrexTeR - Zmarła Aga in America. Odeszła na raka. Miała gen, który generował jej nowe...

źródło: 1000007159

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

A był taki pewny Spider-Man z Jemenu. 30-letni Al-Qaqa Ibn Antar (nigdy nie słyszałam) wchodził bez zabezpieczenia i w koncu nie oszukał przeznaczenia. No cóż robił to co kochał i umiał do czasu. Jest filmik jak odpada od tej ściany.¯\(ツ)/¯
Tylko potem ludzi narażał podczas skomplikowanej akcji wydobycia jego ciała, no ale chociaż potrenowali.👍
#wspinaczka #wulkanista #smierc
https://www.rmf24.pl/fakty/swiat/news-spider-man-z-jemenu-nie-zyje-wpadl-do-krateru-wulkanu,nId,8090434
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wierzycie w reinkarnację?

Ciekawe kim bylam kilka lat wstecz czy w ogóle kimś bylam

Czemu każdy mówi żeby nie iść do światła jak człowiek umiera?

To

Wierzycie w reinkarnacje?

  • Tak 31.3% (10)
  • Nie 68.8% (22)

Oddanych głosów: 32

  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 3
@Adorator: zaczęłam sie tym interesować i jest dużo materiałów gdzie mówią ze reinkarnacja istnieje i ze po śmierci sie budzisz jako niemowlęcie i przezywasz od nowa życie
  • Odpowiedz
@Anonim5: Nie można chować w Polsce w ten sposób i prawa nie ruszą. LOBBY CMENTARNE, masz leżeć w urnie, w trumnie, a Twoja GIRL/WIFE ma za Ciebie opłacać grób aż do swojego zgonu, po czym jej spadkobierca i tak w koło macieju, bo na koniec jak za grób nie będzie opłaty to wrzucą ci kogoś do grobu, zdejmą tabliczkę, że to ty itd. @tomwick55 @first @vorky @
  • Odpowiedz