
Nadciąga armagedon w służbie zdrowia! 35% wszystkich lekarzy jest >60 roku życia

Kiedy 35% wszystkich lekarzy odejdzie na emerytury, co wydarzy się w ciągu kilku najbliższych lat, 1.6mln zł to będzie pensja początkowa lekarza po wyjściu z uczelni. NIL blokuje wszelkie próby kształcenia nowych medyków. Teraz mamy deficyt lekarzy? Poczekajcie kilka lat... Tyłki nasmarowane?
z- 77
- #
- #
- #
- #
- #
- #


















